1757
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • king82
    #1557
    Jó estét!

    A Palsi SE topikba tegyétek be ezt a bannert mert valamit elszúrtam és nem jelenik meg.
    Köszi előre is!
  • limperatore
    #1556
    Valamelyik moderátor lenne olyan kedves és az Inter topicba a banner alá jól látható betűméretel/típus/formával beírná a következő szöveget hogy

    Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!

    köszike
  • Monoton
    #1555
    Nos arról fogalmam sincs, de gondolom a hiba forrása az lehetett, hogy az img tagek közé nem képfájl kiterjesztésű linkeket tettél.
  • Grenzjager
    #1554
    ok

    na de az hogy van hogy elöszőr eltűnt a kép, aztán mégis csak szólóban megjelenik?

    valamint a képek közti nyomtatott karakterek is eltűntek.
  • Monoton
    #1553
    A topikban az #1506,#1505,#1504 hozzászólásokban a hivatkozásnak nincs képfájl kiterjesztése. Egy képfeltöltő oldalra tedd fel a képeket, onnan működni fog.
  • Grenzjager
    #1552
    vmi gebasz van,volt ebben topikban

    még a különböző képek közé tett szövegből is csak az első sor maradt, szal nem csak igazán az a gond, h a képek nem jelentek meg, mert utána egy szem képpel nem volt gond, de utána megint.... s viccesen fest így a topik.
  • Monoton
    #1551
    Nálam megjelent itt, melyik topikban észlelted a hibát?
  • Monoton
    #1550
  • Grenzjager
    #1549
    miért nem jelennek meg képek, sima képbeszúrásos módszerrel??
  • gabber_saviola
    #1548
    +van, nincs mit.
  • Grenzjager
    #1547
    jóreg!
    ez félre ment, törölnéd?
    itt a Fradi topikban
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=970765239#TOP a #17575 sz hsz-emet.

    köszi
  • Gaba94
    #1546
    valaki bannolja már ezt a 'tippmix94' gyereket, szánalom, amit a topikokba csinál
  • gabber_saviola
    #1545
    köszi, megtörtént.
  • Tyler1
    #1544
    Barca topik
    #18067

    legalább lesz lehetősége a fórum magatartást elolvasni...
  • Monoton
    #1543
    Mi zöld? Én pirosat tettem be.
  • Effe88
    #1542
    ja látom
    én pirosat kértem:S:S
  • Dean Winchester
    #1541
    akkor azért olyan szép zöld színű ugye?
  • Effe88
    #1540
    én vagyok a HG valahogy nem ment nekem de köszi már megvan!!
    thx
  • Monoton
    #1539
    HG nem tudja beallitani, mindjart beirom.
  • Effe88
    #1538
    nem csináltam vele semmit,mit csináltam volna vele.pffffff

    Legyen szíves valaki állítsa át piros színre a címet Fc Bayern München mert nekem valahogy nem megy
    köszönöm előre is!!!
  • king82
    #1537
    Köszi az választ szolok Effe-nek, hogy ezt állítsa vissza.
  • Dzsini
    #1536
    Ha módosul a topic, akkor a topic címének átalakítása van, hogy elvész, vissza kell állítani.
    A topic címének ezt írd be:
    <font color='#006600'>Paksi SE</font>
    (persze ízlés szerint változtatva az RGB színkódot és a topic nevét)
  • king82
    #1535
    Nem tudod hogy az új házigazda mit csinált vajon a Bayern topikkal mert régen az is piros volt és egy ideje sajna fekete.
  • king82
    #1534
    Köszi az tökéletes.
  • Efreet
    #1533
    Azt a zöldet használtam, amit te is a hozzászólás-textboxban.
  • king82
    #1532
    Jó reggelt!

    Jó jó tudom minden a házigazda dolga de sajna ehhez nem értek. Kérhetném, hogy a Paksi SE neve zölddel legyen kiírva. Előre is köszönöm.
  • king82
    #1531
    Hu tényleg már az vagyok. Csak közben nem figyeltem igazán. Elnézést a kérésért.
  • Dzsini
    #1530
    Házigazda vagy, innentől a te dolgod, hogy a hátteret meg egyebeket beállítsd.
  • king82
    #1529
    Jó reggelt!

    Az alábbi képet kérném Paksi SE topikba háttérnek. Előre is köszönöm.
  • Pares
    #1528
    Légyszi valaki törölje ezt a hsz.-t...

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1102884804&no=21050

    Topikromboló...
  • McFrost
    #1527
    Na gyorsba rendezkedjé, mert mán evezek is le a Dunán :D
  • king82
    #1526
    Köszönöm a választ.
  • Monoton
    #1525
    A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    A házigazda jogok a fórum egy-egy témájára vonatkoznak, birtokában a felhasználó jogot kap a hozzászólások törlésére, és módosíthatja a téma fejlécét. Mivel a más felhasználók feletti jogok gyakorlása kiemelt felelősség, ezért az alábbi irányelv alapján adunk rá lehetőséget:
    - legalább 500 hozzászólás legyen a témában
    - a házigazdai jogot kérő fórumozó legalább egy éve regisztrált
    - az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat
    a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak
  • king82
    #1524
    Jó reggelt!

    Egy kereszt kérdés. Írtam, hogy házigazda akarok lenni a Paksi SE topikban az mikorra valósul meg?
  • WuFraZselic
    #1523
    pedig a youtube-videók / hsz arány sosem volt még ilyen magas! :DDD
  • karajjj
    #1522
    monobácsi, pont most akartam írni, hogy zárd már be a topikot pár órára/napra, de pont megelőztél :D
  • king82
    #1521
    Köszi az ötleteket!
  • Monoton
    #1520
    Én azt ajánlom neked, kérj meg valakit, hogy csinálja meg a topikdesign-t. Például itt van alább a jó öreg karajjj vagy a Chelsea topikból is jól ismert Japep akik elég jó témákat szoktak csinálni. Ha egyikük sem ér az sem baj, kiírunk egy pályázatot. :)

    Ha mégis magad szeretnél boldogulni akkor használd a következő forráskódot: katt

  • king82
    #1519
    Jó reggelt!

    Ismét egy kérdéssel fordulok hozzátok. Mekkora méretű hátteret kell csinálni? Illetve azt szeretném tudni, hogy az megoldható e, hogy a beírások között is az jelenjen meg?
  • karajjj
    #1518
    max 785 széles és olyan 150-250 pixel magas, ezek jól mutatnak és nem is cseszi szét a topikot