57
http://www.paparoach.com/
  • blackgamer
    #57
    kicsit sok a vágás, belefáradtam, a dalt szeretem
  • Hajnalcat
    #56
    Elkészült a hivatalos videóklipp a Forever című számhoz:

    Video
  • xy21
    #55
    Most ezek átmentek EMO-ba?
  • blackgamer
    #54
    végül is csak egy jó ötlet kell, utána szétkürtölhető az összes magyar PR fórumban és videókészítős topicban (mert azok is benne lennének akik nem rajongók de érdekes klipet szivesen leforgatnának)
    pár ember is elég a kivitelezéshez, és amint a videón látod nekik se volt túl jó technikájuk, még az állványt is hanyagolták

    csak egy jó koncepció kell

    legtöbb PR rajongó szerintem a Zajlik.hu oldalán tömörül
  • Hajnalcat
    #53
    Nah, pont ilyen:

    Link

    Tényleg jó ötlet ez a videókészítés, de az sg-n nem hinném, hogy össze lehetne egyet hozni, max, ha lenne magyar Papa Roach-os, rendes oldal, sok rajongóval, ott meg lehetne tervezni, van egy, csak sajnos már régóta nem foglalkozik vele senki.Ez az az oldal.
  • Hajnalcat
    #52
    Nem Papa Roachos, tudod, mikor meghallottam ennek a számnak az elejét, akkor egyből egy alternatív zenekar a Red Sparowes jutott eszembe. Pont olyan a hangulata, a dallama, mint az ő számaiknak. Olyan, mikor járok az esti kivilágított, utcákon a városban.
  • blackgamer
    #51
    aha, itt vannak a pályamunkák és 2007. március 4-ig lehet nevezni saját készítésű videóval
    jópofa dolog, kéne összedobni itt SG-n közösen egyet :)
  • Hajnalcat
    #50
    Ehh, most találtam csak meg...nem tudok nagyon angolul, de valami felhívás volt, hogy készítsenek a rajongók saját vidót a Forever című számhoz és a legjobbra sikerült videót fogják bemutatni vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan...

    Itt van a hír már elég régi, nem nagyon nézegettem mostanában, hogy mi van velük.
  • blackgamer
    #49
    ötlet nincs bennük, amúgy a szám tényleg nem annyira rossz, nem Papa Roach-os
  • Hajnalcat
    #48
    Új videó. Most nem azért, de nincs pénzük csinálni egyet? Ilyen válogatásklippet állítottak össze.

    Papa Roach - Forever

    Egyébként egész jó lett ez a szám. (Y)
  • Desiderata #47
    Papa Roach – lesznek akusztikus darabok, csak nem most
  • VinylToy #46
    De ez az oldal nem erre való, szóval biztos kapsz érte büntipontot!
  • InfectedMann
    #45
    Még valami:
    Nem nem hírdetem meg aprohírdetés oldalakon mert kb. 1 éve is elakartam adni anyagiak miatt és azóta is várom a jelentkezőket.
  • InfectedMann
    #44
    Eladó egy eredeti Papa Roach - LoveHateTragedy album.
    Ár: 2500 Ft.-
    Érdeklődni csak BP -ről.
    Képek:
    KÉP1
    KÉP2
    KÉP3
    KÉP4

    Ha valaki kérdezné anyagi okok miatt válok meg tőle. Érdeklődni priviben.
  • blackgamer
    #43
    igen, régi klipek legalább szóltak valamiről, én már ejtettem a bandát, már az új lemezt sincs kedvem meghallgatni...
  • Halfer
    #42
    Nagyon örülök az új lemeznek, míg a bandát szerettem, hallgattam, felnéztem rá, most már egyszerűen megveszek az új lemezért. A kezdetektől hallgattam őket és imádom a régi lemezeket, de általában első meghallgatásra még nem az igazi véleményemet mondom, itt más a helyzet, profi munka :) Végre egy idilli hangulatot mutat, melyben vegyül több életérzés.

    A banda új imidzse elsőre furcsa volt. Csakis azért mert tőlük mást szoktam meg. Ez van, mindenki továbblép :D
  • Hajnalcat
    #41
    Közben megtaláltam végre! Enyhén teli van picsákkal. Mostanában ez lett a menő náluk... Katasztrófális számot választottak az albumról! Ez az egy, ami sz*r, az összes többi egész jó lett. De tényleg leszokhatnának erről a "hú de menő vagyok és enyém az összes picsa a világon" stílusról. Régebben normálisabbak voltak. Miért kellett megváltozniuk? :(((
    Na, itt van a klip:
    PAPA ROACH - TO BE LOVED
  • Hajnalcat
    #40
    Az már van. :P The Paramour Sessions a címe. Lemaradtál. XD
    Engem csak az érdekelne, hogy melyik számból csináltak új videóklippet. Aztán majd megkeresem valahol...
  • banok
    #39
    szerintem előszőr egy új album kéne.... XD
  • Hajnalcat
    #38
    Van már új videóklippjük?
  • ROKICA
    #37
    jó a klipp
  • blackgamer
    #36
    ilyen arcokat mutatnak a tömegből
    szerezd be!
  • ROKICA
    #35
    milyen a klippje?
    nekem nincs meg de régóta szeretném letölteni:(
  • blackgamer
    #34
    ja-ja, nekem is mindig gépemen van, klip is király hozzá
  • Maco13
    #33
    de annál jobb
  • blackgamer
    #32
    jah, jó régi
  • ROKICA
    #31
    Kedvenc Papa számom a LAST RESORT.:
  • ROKICA
    #30
    Ez nem "Csótány" szimbólum? sztem azér van az...
  • blackgamer
    #29
    az viszont nem tetszik hogy beindították (lehet nem ők kezdték) a fekete körmös mozgalmat
    fiúk/lányok vegyes ezzel fejezik ki hogy elvakult Papa Roach rajongók, szerintem túlzás de itélje meg ki-ki maga
  • ROKICA
    #28
    M-80 (Explosive Energy Movement)
    Life Is A Bullet
    Time And Time Again
    Walking Thru Barbed Wire
    Decompression Period
    Born With Nothing, Die With Everything
    She Loves Me Not
    Singular Indestructible Droid
    Black Clouds
    Code Of Energy
    Lovehatetragedy
    Gouge Away (The Pixies Cover)
    Never Said It

    ezek már megvannak...

    http://www.negativebeats.com/p/papa_roach/ - innnen van 1 pár amit még nemhallottam, de majd leszedem!
  • stp4trick
    #27
    itt vannak régi számok
    innen kiderül mik a régiek
  • banok
    #26
    Az Infest album az tényleg marha jó lett.
  • ROKICA
    #25
    Én INFEST előtti albumot nem is hallottam:)
  • Maco13
    #24
    józenét csinálnak a srácok, "repper" létemre én is szeretem pár számukat, bár az infest óta nem hallgatom sajnos
  • Dájrektóriász
    #23
    Sztem mégse olyan átlag, a zenében de a klippekben jobban...lehet látni hallani
    a front énekes csávó majdnemhogy rappel,,ugy nyomja a rock szöveget..ezér is teccik....

    ezt lehet látni a Between Angels And Insects és a Broken Home számokban főleg..
  • Dájrektóriász
    #22
    jó majd ha találok...
  • REALista
    #21
    Ha tudsz linkelj már be még egy pár Papa Roach videót!
  • Dájrektóriász
    #20
    Time and time again VIDEO
  • Dájrektóriász
    #19
    2 nagyon jó szám

    Papa Roach - Between Angels And Insects
    http://www.megaupload.com/?d=T3BQN4ZK

    Papa Roach - Broken Home
    http://www.megaupload.com/?d=VX4JQFHB
  • Dájrektóriász
    #18
    De természetesen rapper vagyok...