472




\"Sword









Minden információ a játékról: http://sots.rorschach.net/ Honlap: http://www.swordofthestars.com/







A DEMÓ letölthető a FilePlanet-ről!
  • Pluskast
    #152
    Pláne, hogy jövő hónapban kijön a space mpires 5. Az pedig egy kicsit komolyabb game.
  • Esrohnoil
    #151
    Az kár, mert...:

    Ships in service rovatot kell nézni. :D
  • szaki2
    #150
    Nem tudjátok lehet majd idehaza kapni? A Demo elég jó de a végleges játékban az életben nem lesz 1000 hajód állítólag :)
    Remélem kicsit felrázza a kiadőkat ha sikeres lesz és csak kijön pár másik 4x játék is, jó lenne :)
  • Esrohnoil
    #149
    Már 10 bolygó az enyém a 16-ból, és még megvan mind3 ellenfelem. :)
    Az a durva h. Egy ostromnál 150 hajóm úgy elhullott mintha nem is küldtem volna semmit. :D
  • Esrohnoil
    #148
    #143
    Erre senki nem tudja a választ?
    ...Bár látom még nem sokan írkálunk ebbe a topicba.
    Na, majd ha megjelenik. :D
  • Agamemnon
    #147
    Nem kifejezett pajzs technológia volt. Csak erősítette a hajót. Majd csinálok egy képet, és bedobom...
  • Esrohnoil
    #146
    Bakker, én meg kifejlesztettem mindent és nem volt a pajzshoz kapcsolódó technológiáknál az ég világon semmi...
    Nem baj, legalább van kihívás...

    Pár új kép:

    Assault Destroyer

    Lakosságritkító :D

    Romboló munka közben.

    Bolygó

    Védelmi készültség.

    A parancsnoki hajót nam adjuk könnyen.

    Ezt látja az ellenfél ha túl közel merészkedik.

    És végül egyik ellenfelem leggyengébb planétája. :D
  • Agamemnon
    #145
    JA, a point-deffence lézerekkel elátott hajókat én is alkalmazom. Most mindekét ellenfelem human, és tök jó, hogy most kaptam tükröző felületet a hajókhoz, így a lézeres támadások jó része ártalmatlanul érint.

    A 2:22 nálam is úgy volt, hogy engem támadtak. Az 1:47-hez az nagyon durva!
  • Esrohnoil
    #144
    Nekem eddig a legjobb veszteség-arányom 1:47 volt.
    Igaz, akkor engem ostromoltak.

    Már 7 bolygó az enyém, 2 ellenféllel van non-aggression pactom. Amelyikkel nincs, ő nagyon durva, állandóan biológiai fegyverekkel terrorizálja a népemet. Csak 3 bolygója van, de így is kemény ellenfél.
    Egyébként ha már sokminden ki fan fejlesztve (ugye az ellenfélnek is...), minden támadásnál ajánlott védelmi lézerütegekkel felszerelt defence-point hajókat is küldeni bolygóostromra, h. kisebb legyen a flotta vesztesége. Én a formációban ezeket tettem legelölre, h. az ellenfél ezeket lője, amíg a többiek támadnak.
    Az ellenséges aknarakók szintén nagyon kellemetlenek tudnak lenni.
  • Esrohnoil
    #143
    A főmenü első pontjában (profiles) mi az a "Badges Unlocked"? Ott vmi extrákat lehet elérni ha sikerül egy kampány?
  • Agamemnon
    #142
    Alakul, alakul...

    Én azért jobban szeretem a felfedezős pályákat. Így is szívom a fogam, mert egy fejletlen bolygóm határos azzal a területtel, ahonnét mindkét ellenfelem betámad. De egy bolygóval a háttérben egészen jól lehet aprítani az ellenfelet (2:22 volt az arányom...)
  • Esrohnoil
    #141
    Abból már 6 az enyém... majdnem 7. :)
  • Agamemnon
    #140
    Aki 16 csillagos rendszert állít be, mindenkinek 4 bolygóval...
  • Esrohnoil
    #139
    A gépeddel lesz vmi, nálam sem volt semmi baj a hangokkal.
  • Esrohnoil
    #138
    Nálam három ellenfél van...
    A szemetek, alig bírok velük. :D
  • Esrohnoil
    #137
    Nem tudom h. ez segít-e, de én nem a tutorial részével játszom.
  • Esrohnoil
    #136
    Akkor az van h. így jártál. Erre a dologra nem találtam megfelelő technológiát a demoban.
  • Agamemnon
    #135
    Tedd az AI-t kezdéskor easy-re, és akkor nem lesz gondod a játékban...
  • Pluskast
    #134
    látod nem volt elég figyelmes és nem olvatam el:)
  • Agamemnon
    #133
    Az az AI, nem az ellenfél AI-ja, hanem, aki téged helyettesítene:

  • Pluskast
    #132
    Mindegy a végkövetkeztetésem az, hogy megvárom a teljes játékot mert ez így nem tetszik. Akármit csinálok a gép mindíg letámad, pedig van egy olyan lehetőség, hogy be tudod állítani, hogy hogy viselkedjen az ai. 3 lehetőség van: terjeszkedő, fenntartó amikor csak fejlődik de nem bánt és védekező amikor csak a meglévő kolóniáit fejleszti és nem terjeszkedik. Ehhez képest meg állandóan támad akármire állítom be. Kicsit idegesítő. Na és akkor ott van a hangprobléma. akárhányszor töltöm be újra 5 perc alatt elszáll a hang. Se zene se duma se hangefektus semmi. A 90-es évek közepe óta nem volt ilyen problémám egy programmal, hogy elment volna a hang. Szóval remélem ezeket a bugokat kijavítják, mert ez így lehangoló.
  • Agamemnon
    #131
    Nem tud valaki swf-et készíteni? Szeretnék egy kicsit alacsonyabb bannert változó képekkel. Nekem van Macromedia 8.0, de nem tudom, hogy kell benne ilyen dolgokat létrehozni...
  • Agamemnon
    #130
    Ne keverd össze az elején azzal, hogy a 4 fajból hány legyen! Ott csak az első kettő választható, mert a demóba csak az első két faj került bele. Lehet, hogy itt volt a gondod...
  • Agamemnon
    #129
    Alapból amikor beállítod a 40 csillagot, hogy milyen fajokból álljon a játék, idők, stb. ott van, hogy hány játékos legyen. Jelenleg 2-4 ig állítható.

    Ezek után ok-t nyomsz, és előjön egy újabb ablak. Ez tartalmaz 2-4 db kis ablakot. Az első ablak Te vagy, itt tudod beállítani, hogy milyen fajjal játsz, milyen színű legyél..., a második ablak az első ellenfél, itt be tudod állítani az ő tulajdonságait. Amennyiben van még ablak, akkor azokra kattintani kell, hogy aktívak legyenek. Amennyiben rájukkattintasz, ugyanúgy be tudod állítani, hogy milyen faj, milyen szín...

    Így már ok?
  • Pluskast
    #128
    kettőt? Azt hogy csináltad?? Én egy ellenfélnél többet nem tudok berakni.
  • Agamemnon
    #127
    Talán majd a teljes játékot, a demót nem tudom, hogy van-e értelme...
  • Agamemnon
    #126
    Én 2 ellenséget tettem be a 40 csillagos rendszerbe. Már a 30. körnél járok, de még egyikkel sem találkoztam...

    Amúgy az engem is zavar, hogy nem lehet egyszerűen előre-hátra mozgatni a kamerát. Könnyebb lenne a játék, ha lehetne.
  • chuck
    #125
    A jatek magyarosithato,m ha van hozza kedve valakinek :)
  • Pluskast
    #124
    igen még nem:) Amúgy engem zavar hogy csak 40 csillagrendszer van a demóban. Túl hamar találkozom az ellenséggel és mindenképp ki akar nyírni. A másik dolog ami kicsit zavar és ez nem a demo miatt van, hogy nem lehet a bolygón építkezni csak a halyókat tudod csinálni, mást nem. Ez a refuel dolog viszont teszik és ahogy elnéztem a kifejleszthető technikák száma elég nagy ami szintén pozitív. Az űrcsata nem rossz, viszont engem zavar, hogy nincs egy ngyzetrács és hogy csak forgatni lehet a csata térképet előre vagy jobra illetve balra menni nem lehet. A csaták kidolgozottsága viszont nagyon szép.
    Na így első pillantásra ennyi jutott eszembe:)
  • Agamemnon
    #123
    Amúgy szerintem nyugodtan kapcsolj be valami egyéb zenét, mert ezt a demót még nem pakolták tele jobbnál-jobb hanganyagokkal.
  • Agamemnon
    #122
    Ezzel én nem találkoztam. Valaki más esetleg?
  • Pluskast
    #121
    Már leszedtem a demot csak az a bajom így hirtelen, hogy a második játék indításom óta 2 perc alatt elmegy a hang és tök süket lesz a játék.
  • Agamemnon
    #120
    Mi is nagyon vártunk már valami ilyesmi játékra. Miután sikerült leszedned, írd meg, hogy tetszett!
  • Pluskast
    #119
    Most szedtem le a demot és marhára tetszik. Végre egy igazi űrstratégia:)! Utoljára a Star Trek Birth of the federation tetszett ennyire.
  • Agamemnon
    #118
    Visszanéztem a #40-es üzimben a tech treet, hát igen, ahhoz képest rendesen le vagyunk korlátozva... de így legalább már láttam az emittert. Nálam pont azt az ágat hagyta ki. A baloldaliból, csak az első szintet, a jobb oldaliból meg az első két szintet engedte kikutatni.
  • Agamemnon
    #117
    És itt van egy rendes kép az űrbogárról (40 csillagos rendszer, eddig kb 25-öt fedeztem fel, és 4* futottam beléjük):
    És igen, a zöld trutymót ők lőtték, és ráadásul olyan gyorsan mozognak, hogy szemmel is nehéz követni, hát még hajóval...


  • Agamemnon
    #116
    Illetve elkezdtem 3* is egyúj játékot, de egyszer sem adta be azt az ágat, amit neked... De most is egyből kutathatom az uv lézert, nem kell a zöldet kikutatnom. Illetve az industrial ágon is kaptam néhány eddig még általam nem ismert kutatást.
  • Agamemnon
    #115
    Mi van akkor, ha te az emberekkel játszol és az ellenfél utolsó bolygójához nem vezet nodle? Még ha csak 5-6 távolságnyira is van, akkor is 30-40 kör míg odaérsz???
  • Esrohnoil
    #114
    Jó képek. :D
    Én még nem tartok itt. De ennyi gépem tuti van. Viszont ha most nekiállnék lenyomni minden erőmmel a 3 ellenfelem, szétkapnának, mint a mikuláscsomagot. :)
  • Esrohnoil
    #113
    Majd a véglegesről. :)