1051
BFC Siófok
  • 9csöves9
    #891
    :Ddddd

    köszöntem
  • McFrost
    #890
    utikalauz Lajkónak
  • apu
    #889
    Készítettem egy új link gyüjteményt a városról http://siofoklap.extra.hu/
  • Zséé
    #888
    Én is próbáltam utána nézni. Nem sok sikerrel. De reméljük beválik :P
  • 9csöves9
    #887
    nincs a jutúbon,nincs az efemben,de még a googleban sincs róla kép szerintem ez az ember nem is létezik

    Horváth Karcsi fog a nevével kifutni a pályára:D
  • 9csöves9
    #886
    Szerb labdarúgóval erősített a klub

    A klub vezetői reagáltak az elmúlt hét fordulóban történtekre és máris változtattak a játékoskereten, ezzel is segítve a tréner, Botos Antal munkáját. Az újonc egy szerb labdarúgót szerződtetett, aki a héten már együtt edz Kuttorékkal.

    Nem lehet azt mondani, hogy a BFC Siófok nem játszana közönségszórakoztató mérkőzéseket. A legutóbbi kaposvári vendégjátékukon sem unatkoztak a nézők, ám ahogy akkor, úgy az Újpest ellen sem a balatoniak kerültek ki győztesen a „flúgos futamból„. A Győr elleni hazai találkozójukon is lefocizták ellenfelüket, de még a pontszerzés sem sikerült számukra. Az MTK ellen is a markukban érezhették a három bajnoki pontot, ám mégis csak egy lett belőle. A szerb légiós szerződtetése annak is szól tehát, hogy ez megváltozzon, és ezután az ilyen meccsek a kék-sárgák javára dőljenek el. A huszonkilenc éves Lukic Ognjen a fehérorosz első osztályból érkezett és a középpályán, illetve a támadósorban egyaránt bevethető. A szó jó értelmében vett erőszakos labdarúgó, akik jobbal és ballal is jól bánik a labdával ráadásul a gólszerzésben is jártas. Legalábbis legutóbbi állomáshelyein, Izraelben és Fehéroroszországban is előfordult, hogy 20 gólt szerzett egy-egy bajnoki szezonban. A klub ügyvezetője Csorba Ottó szerint elképzelhető, hogy lesznek még változások a keretben.
  • Zséé
    #885
    Nemtudom. Nekünk sem jött Heti Hirdető. Elvileg sportcentrumban ki van rakva a hirdető táblára a sorsolás.
  • McFrost
    #884
    az szar ügy sajnos
    minket ott segítenek ahol tudnak
  • 9csöves9
    #883
    megromlott velük a viszony a sok büntetés miatt,már a cuccokat se szabad tárolni a stadionnál
  • McFrost
    #882
    ha elmentek vidékre , akkor a vezetők nem adnak jegyet?:O
  • 9csöves9
    #881
    naja:)

    nemtudod véletlenül mikor lesznek az alsóházas fordulók a salakon? mert beszélnek hétfő-szerdát meg kedd-csütörtököt is, heti hirdetőt meg nem látott egyikünk se
  • Zséé
    #880
    Majd legközelebb a hazai meccsre ő fizet be téged :)
  • 9csöves9
    #879
    ráadásul az Attinak is én fizettem egy részét
  • Zséé
    #878
    jó drága volt :O
  • 9csöves9
    #877
    kurvaanyjukatm ég vissza se válthattam:DDd



    [próbálgatja új nyomtatót:o]
  • Zséé
    #876
    :DDDDDDDDDDDDddd
  • 9csöves9
    #875
    Talabér Ati:D
  • Zséé
    #874
    :DDDDDDDD
    Kivel voltál benn? Valamelyik ánusszal?
  • 9csöves9
    #873
    volt minden mint a filmekbe

    motozás,cipőfüző kivétel,falakba belekarcolva hogy jézus szeret meg hogy szeretlek mari:D
  • Zséé
    #872
    nebassz
  • McFrost
    #871
    :ASA:DA:Ds.ds.dasdd.s

    nálunk ilyen nem lesz...
  • 9csöves9
    #870
    nagy geci az összes

    minket szerencsére visszavittek a buszhoz,pedig elötte az egyik aztmondta hogy ne számítsak arra hogy azt még elérjük.az a poén hogy pont a két legveszélyesebb elemet sikerült kiválasztani abból a 40-50 főből:D
  • McFrost
    #869
    tavaly kővel dobáltak ott bennünket a romák , a zsernyákok meg a kocsit támasztották....
    nem lehet bevinni zászlótartó rudat,vizet....vicc

    tavaly Debilcenben elvitték egyikünket a kapitányságra , de nem hozták vissza.....menny ahogy tucc,pénz nélkül
  • 9csöves9
    #868
    bemenetel elött lehúztuk az utolsó söröket,haver eldobta egy füves részre erre mondják hogy ő nem mehet be.én meg mondtam hogy nélküle én se megyek.a tábor már bent volt odajöttek ők is a kapuhoz balhézni hogy engedjenek már be minket,egyszercsak jöttek a rendőrök engem és a haveromat megfogtak bebasztak a kocsiba.ott ültünk fél órát,bevittek kaposvári kapitányságra falhozállítás,adatfelvétel,még külön zárkát is kaptunk ennyire látszott mennyi dolguk van.megvárták a meccs végét aztán odavittek minket a stadionhoz

    vicc...
  • McFrost
    #867
    ????
  • 9csöves9
    #866
    nah...jó kis túra volt,a meccsről nem tudok nyilatkozni mert a sitten ültem végig:D
  • Zséé
    #865
    Hát igazából fel sem fújódtunk 1 meccs kivételével. :(
    Most van 2 hetünk hogy rendezzük a sorokat és ha következő fordulóban nem verjük meg itthon a Honvédot akkor nagy baj lesz...
  • McFrost
    #864
    nem kéne kipukkadni:O
  • Zséé
    #863
    Nah remek... Újra vezet a kaposvár 4-3 :( Ebben valahogy annyira biztos voltam.
  • Zséé
    #862
    Atya világ mi van a meccsünkön :O
    Eddig 5db 11-es, ebből 3 kimaradt :D Félidőben 3-1 volt a Kaposvárnak, és a 68. percben eggyenlítettünk, így most 3-3. Nemtudom mi lesz így a vége :S
  • Csesza
    #861
    3-1 :S

    ma brazíl bevándorló napok voltak Kaposváron :D

    Oláh 2gól, Alves - Kuttor
  • 9csöves9
    #860
    nemsokára indulunk Kaposvárra,ezt mindenképp be kell húzni
  • 9csöves9
    #859
    erre tényleg nincs jobb szó ez szégyen...pedig a kupában lett volna keresnivalónk
  • Zséé
    #858
    Hát sajnos ez nálunk évek óta így van, hogy akármilyen tanyasi csapattól kiesünk az első fordulóban...
    Sztem ha a Lúzer fc-vel játszanánk a kupába akkor is kiesnénk :S
  • McFrost
    #857
    bazdmeg:O
    mi is szarok voltunk , de ti szégyeljétek magatokat!
    most jutottak fel megye1-ből...
  • Zséé
    #856
    Nah ennyi volt a magyar kupa is...
    2-2-t játszottunk csak. 2-0-ról sikerült. Grat a csapatnak :S
  • 9csöves9
    #855
    jah nem értem milehet

    na,ma is lesz foci ugyanakkor ha gondolod gyertek:D kicsit fárasztó már
  • Zséé
    #854
    Én küldtem. Megkaptad?
  • 9csöves9
    #853
    Zsolti miért nem tudok privátot küldeni neked?
  • 9csöves9
    #852
    szerdán a Szekszárd ellen játszunk a kupában

    lehet lenézünk páran