1051
BFC Siófok
  • Zséé
    #931
    Nem is vártam mást
  • 9csöves9
    #930
    vezet a reac...
  • 9csöves9
    #929
    lesz neki elvileg egy kiírás is a Tatabányán
  • Zséé
    #928
    Hát mostmár nem lehetett nézni ezt az eredménytelenséget. Ha kedvelik a játékosok akkor megemberelik magukat és hajtani fognak a győzelemér, ha nem akkor meg váltani kell...
  • 9csöves9
    #927
    nekem már nagyon kivan vele a faszom,igaz ilyenkor mindig az edzőt a legkönnyebb elővenni
  • McFrost
    #926
    Botos ultimátumot kapott, pedig ....
  • McFrost
    #925
    nincs , mert én gyalog járok MBT-ben
  • 9csöves9
    #924
    jaja,Karcsibá az
  • Zséé
    #923
    A vigyori a Horváth Károly?
    Tuti Gelleit hoznák ha nem ment volna Paksra.
  • 9csöves9
    #922
    itt lenne az ideje.mondjuk nem tudom kit tudnánk hozni helyette,remélem nem házon belül akarják megoldani. a Vigyorinak minden licence megvan...
  • Zséé
    #921
    nm
    Amúgy sztem ha Tatabányán sem nyerünk akkor sor kerül az edzőcserére...
  • 9csöves9
    #920
    reménykedtem,hogy mire hazajövök,azt olvasom hogy Botos otthagyja a padot...én csak egyre tudok gondoloni,hogy a játékosok meg akarják buktatni

    kösz Zsolti amúgy az esemest

    István,voltam az erőműbe neked is van szolgálati babettád?:D
  • McFrost
    #919
    basszátok meg! -.-
    megnyertétek az nb2-őt , nem gyenge csapatok előtt , aztán ez a szar amit produkáltok?
  • Zséé
    #918
    Megint vereség...
    Kezdünk szánalmas kategória lenni. Még szerencse hogy a dvtk is kikapott :S
  • Zséé
    #917
    Így legalább elmozdultunk a kieső helyről. Jövő héten jön nyíregyháza. Ha ott nem nyerünk akkor komoly gondok lesznek. Szerencsére akkor már játszhat Homonyik meg Tusori.
  • 9csöves9
    #916
    jó ez az X,Lajos a meccs legjobbja grat neki

    Nagy és Eugene volt még jó,de nem érnek semmit Nagy jó passzai ha nincs kiket megjátszani...
  • Zséé
    #915
    Nah 0-0 lett. Ebben a meccsben nem volt több. Lajosunk nagyot alakított ma :)
  • 9csöves9
    #914
    még mindig azt gondolják hogy nekünk emiatt rosszul kéne éreznünk magunkat...

    csak nevetni tudok rajtuk
  • Zséé
    #913
    Nem én voltam. De hihetetlen hogy a szombathelyiek itt is rinyálnak már...
  • 9csöves9
    #912
    beolvastak egy "Zsolti" által küldött sms-t

    csaknem?:D
  • 9csöves9
    #911
    ezek után tökéletesen elégedett lennék az X-el

    Forgi megint rendkívűl gyenge,lehet örülnek is most a Vasasnál hogy nem vitték el nyáron
  • Zséé
    #910
    Nagyon visszaestünk a félidő második felére. Jókor jött a szünet.Ha így játszunk a 2. félidőben is akkor tuti kikapunk. Eddig Eugéne meg Hegedűs játszik/véd nagyon jól.
  • Zséé
    #909
    Hát az első 20 percben jók voltunk de most nagyon visszaálltunk. Az tényleg feltűnő hogy fejjel vernek. Pedig nem éppen alacsony védőink vannak. Minimum 1 pont remélem meglesz...
  • 9csöves9
    #908
    Sonkának erősen Roberto Carlos beütése van most így fehér mezben TV-ben nézve:D

    nem vagyunk rosszak,nagyon jó lenne megszerezni a 3 pontot...

    HAJRÁ SIÓFOK!
  • Zséé
    #907
    Neem. Volt kb 10 ember :D
    Sonka gólja hatalmas volt. Egy szögletet kifejeltek a védők pont középre aztán ahogy jött neki elvállalta egyből, és hát nagyon eltalálta. A kapufáról ment be :)
    Homonyik gólja meg olyan volt, hogy az alapvonalon vitte a labdát és a kaposvári kapus (Kovács Zoltán) beadásra számított, Homo meg ellőtte és begurult a röviden. Azt nem láttam pontosan hogy megpattant e egy védőn, de mindenki (100 néző) csak röhögött.
  • 9csöves9
    #906


    ki kellett volna mennem márcsak Sonka gólja miatt

    üres volt az E?
  • Zséé
    #905
    BFC Siófok - Kaposvár 4-1 (2-1)
    Gól: Fülöp, Homonyik, Kanta, László

    Sajnos megsérült a meccsen Sütő egy ártalmatlan szituációban, amikor közelében sem volt senki és rosszul lépett. Azt mondták ott, hogy elszakadt a külső-belső szalag a bokájában.
    Sonka meg bombagólt lőtt 35-ről :)
  • 9csöves9
    #904
    tipikus vkp :)
  • Zséé
    #903
    "a középpályán, illetve a támadósorban egyaránt bevethető"
  • 9csöves9
    #902
    nem csatárt igazoltunk?:D
  • Zséé
    #901
    Megtaláltam az új igazolásunk efemben. Ha a valóságban is ilyen akkor jól járunk vele :P
  • Zséé
    #900
    Jövő héten Vasas idegenben ahol sztem max 1 pont, utána jön nyíregyháza ahol ha nem nyerünk akkor kezd inogni a pad, utána megyünk Tatabányára és ha ott kikapunk akkor lesz igazán nagy gáz...
    Amúgy én is úgy láttam hogy kezezés volt az egyenlítő gólnál.
    Forgit meg még nem láttam ilyen szarul játszani. Abraham körbeszopatta rendesen. Bár ma az egész védelem átjáróház volt.
  • 9csöves9
    #899
    egyébként Forgi tényleg kurva szar...nem értem mi van vele

    meg azt sem hogy 2-1-nél mi a francért szenvedünk 1 csatárral negyed óráig,mikor Fütyi már a félpályán elvesztette az összes labdát.Gajda Pisti meg nem hogy helyzetbe nem kerül szerintem labdához sem ért.Lajos megint jól védett,az egyenlítő góljuk szerintem szabálytalan volt
  • 9csöves9
    #898
    engem az bánt a legjobban hogy már az x.meccset bukjuk el vezetésről,és ez egyértelműen mentális probléma. az ilyet csak az edző és egy olyan játékos tud orvosolni akire mindenki hallgat(ez megvan Kutya személyében)...én azt mondom,ha nem verjük meg a Tatabányát,a Reacot,a Paksot és a Sopront akkor repüljön Botos

    nem is értettem mi a faszért tapsoltuk meg a srácokat,így aztfogják hinni hogy ez a produkció is elég nekünk

    SZ.A.K.
  • Zséé
    #897
    Hát megint vereség...
    Valami hihetetlen szarok voltunk. Forgi meg amilyen jó volt az nb2-ben olyan szar az nb1-ben. Ma úgy fociztak páran mint akik még életükben nem láttak labdát. Nemtudom mi lesz így...
  • 9csöves9
    #896
    legalább valami sikerélmény

    Fütyit akár pihentetni is lehetne az ilyen meccseken...
  • Zséé
    #895
    Nyertünk Kaposváron. Kár hogy csak ligakupa volt :(

    GABONA TRANS RÁKÓCZI FC - BFC SIÓFOK 1-2 (0-1) Kaposvár, 200 néző. Vezette: Szilasi Sz. (Szécsényi I., Takács G.)
    RÁKÓCZI FC: Kovács Z. – Horváth R., Graszl K., Suljics, Tonkovics – Balogh L., Graszl N., Szakály D., Farkas Z. – Reszli, Bozsovics.
    Vezetőedző: Prukner László
    SIÓFOK: Sánta – Tusori (Ambrus, 74.), Kuttor, Forgács, László A. – Lipcsei (Csopaki, 66.), Eugene, Kanta Sz. – Nagy L., Fülöp (Gajda, 74.), Melczer.
    Vezetőedző: Botos Antal
    Gólszerző: Lipcsei (16.), Fülöp (74.), Balogh L. (79.)
  • McFrost
    #894
    nyugi sittes :Dddddd
  • Zséé
    #893
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 9csöves9
    #892