13
  • Béla bácsi
    #13
    Csak azt ne mondd, hogy akik ott fenn vannak, azok tudják hogy kell tisztességesen irányítani az országot.
  • Jack Bauer ahős
    #12
    Hűde qrva okos arcok írnak ide. Erről egy idézet jut eszembe:
    "Kár, hogy azok, akik tudják, hogy hogyan kell irányítani az országot, kivétel nélkül mind vagy hajat vágnak vagy taxit vezetnek."
  • sonicXX
    #11
    Újabb politikai eszköz a népbutításra. Jajj de jó...

    Senkit sem az határoz meg, hogy mit ír, hanem, hogy mit cselekszik. A cselekvés hordoz valódi értéket, az formálja a világot. Az írás egy politikustól csak falrahányt borsó. A politikusok politizáljanak. Írni az írók dolga - ők még tudnak is.
  • 0ppika
    #10
    Hányni tudnék ettől a blog szótól
  • fonak
    #9
    Putyin elvihette volna magával haza, aztán bekasztnizhatta volna Hodorkovszkij mellé, szerintem is ott lenne a helye. ;)
  • smv
    #8
    Regeljék be őket a blogkeresőbe. :D
  • Shadow_THH
    #7
    jaja elöttem szólók mondanak valamit :)

    ez a blog nevetséges, csak belenéztem: olyan mintha egy 10 éves írná, aki mindenre rácsodálkozik a világban, hogy jéé ilyen is van, akkor ezt most megosztom mindenkivel, mert én annyira szeretnék mindenkinek a barátja lenni
  • noss
    #6
    azért kíváncsi lennék, vajh tudnak-e arról ezek a "politikusok", hogy van nekik saját blogjuk?

    meg hogy egyáltalán tudják-e, hogy azt eszik-e vagy isszák...

    (persze azért annyira egyáltalán nem érdekel)
  • noss
    #5
    -"kell +1 ember, aki írja majd nekem azokat a bog-izéket"
    -blogot?
    -"ja, azt"
    -jó, ez is a marketingeseké lesz... :)
  • bandee1
    #4
    Érdekes, hogy itt az SG-n állandóan ezzel a Paprikajancsival foglalkoznak. Múltkor is, tavaly is, hogy "informatika és Fletó így", meg "Fletó úgy". Kezdtem unni az egyoldalú tájékoztatást, épp így is elég egyoldalú sajtó, írott és elektronikus sajtó létezik már Magyarországon.
  • bandee1
    #3
    Pásztor úr annyira "lemondott", hogy indul a választásokon! Van akiknek mindent szabad, van akiknek semmit. Jellemző. Hányingerem van ettől a társaságtól. Még van 31 napjuk.
  • Béla bácsi
    #2
    Nevetséges marhaság az egész. Mintha tízéves taknyosok vezetnék ezt az országot, szellemileg legalábbis mindenképp. Remélem egyszer megérem hogy ezek mondjuk Szibériából fognak irkálni.
  • Shadow_THH
    #1
    voltam zárás elött :D