111
Egy újabb kalandgame
  • SötétBarom
    #111
  • once
    #110
    Videókártyagond vagy memória az ha a gammát feljebb veszem és szaggat, fagy a játék? az alapfényerő nekem kicsit sötét nemnagyon látok semmit,de ott nem fagy a játék(director s cut).
  • SötétBarom
    #109
    Már ott figyel lassan egy éve a vinyón, most nyáron van időm, valamelyik éjjel majd nekiállok. :)
  • Balzsir
    #108
    de azt hiszem, a director's cut fog mindenre választ adni
  • Balzsir
    #107
    egyébként ahogy olvastam angol fórumokat, csak találgatások vannak, ahol mr. blackwood-ra, milton-ra, és blackwood fiára gondolnak. lehet, hogy emiatt a rejtély miatt marad érdekes a játék...
  • Balzsir
    #106
    azonban van egy tippem, Christopher Milton, az orvos aki nyom nélkül eltűnt, blackwood-ról egyszer írják, hogy szívinfarktusban hal, bár a kriptában lévő két koporsóban(amik fenn találhatóak) csak egy halott van és az sem biztos hogy mr. blackwood, a felesége meg a kertben van elásva.
    azonban ez sem biztos, mert ha jól értettem milton írja a nappaliban található naplót, és leírja, hogy valami hangokat hall lenn a pincében, és kezd megzakkanni...tehát nem tudom :))))
  • Balzsir
    #105
    blackwood fia nem lehet a pincében, az egyik újság cikk is arról ír hogy még csecsemőként meghalt, és a koporsója is lenn van a kriptában, egyébként az ő neve Robin. a csávókánk, akit irányítunk a játék során magára blackwoodra tippel, bár őszintén szólva kicsit hülyén fejezték be a játékot, mert tényleg nem állt össze a kép enélkül. a levelek is addig viszik el a történetet, hogy a ház lakóira a rejtett szobában lévő afrikai maszk hozta rá az átkot, azonban, hogy tényleg ki a pincében, hogy került oda stb, számomra nem derült ki. azért ha valaki rájött, légyszi írja meg, kössz
  • SötétBarom
    #104
    Megjelent a director's cut.

    Valaki próbálta?
  • Mandarinka
    #103
    sziasztok!
    Elakadtam délután kettőt mutat az óra. a végigjátszás szerint jerryvel kéne beszélnem, hogy elküdjön gyertyáért a városba, de semmi, mikor hívom foglaltat jelez. nem tok továbblépni:(
  • SötétBarom
    #102
    Sztem blackwood fia volt. De nem egyértelmű.. (hamá befalazták a kiscsóka szobáját, nem lepődnék meg hogy a pincében lakik...)
  • grebber
    #101
    Azóta már végigvittem :D

    Ki az a csóka a pincében? Ő volt James Blackwood ?
  • SötétBarom
    #100
    Egyel lejebb, vagy valahol máshol nem emléxem pontosan.. De nem ott ahol kidugtad.
  • grebber
    #99
    Fent az emeleten a csigalépcső tetején kiütöttem a falat és átdugtam rajta a kötelet.
    Hogy kéne lemáaszni rajta??
  • SötétBarom
    #98
    az ajtó melletti kép, ami afölött az asztal fölött van, amin lehet baszogatni a tükröt.
  • grebber
    #97
    Holnap átnézem akkor sokadszorra az összes képet a szobában centiről-centire :D
  • SötétBarom
    #96
    Régen volt, a képen kell klikkelni egy pontra.. Csak nemtom melyikre..
  • grebber
    #95
    Hogyan kell előcsalni a széfet a szobában??
    Mert én szarrá kattingattam már az összes képet de baszik előkerülni a széf :(
  • Mandarinka
    #94
    winace-t kipróbáltam, az még csak fel sem ismeri hogy mi van a tömörített fájlban:-(
    De akiknek megvan a játék, ti hogyan oldottátok ezt meg, vagy honnan töltöttétek le?
  • SötétBarom
    #93
    WinACE
  • Mandarinka
    #92
    winrarral sem megy. :(
  • grebber
    #91
    "1963.-ban James T. Blackwood tiszteletben álló mérnököt meggyanúsítják felesége meggyilkolásával. Az ügy sokkolja a kis angol városka lakóit. Mielőtt még megvédhetné magát Mr. Blackwood meghal szívinfarktusban. 1964.-ben Christopher Milton nyugdíjas orvos költözik be a házba, majd 11 év múlva eltűnik nyomtalanul. 1980.-ban megérkezel az Észak-Angliai csinos városkába. Nyugalmat és csendet keresel, de nem találod meg. Ugyanis a kastély szobái rémületes eseményekről mesélnek. Valami kaparni kezd lenn a pincében. Nyomozni kezdesz, majd rájössz, hogy NEM VAGY EGYEDÜL!"

    Valaki leirná akár privátba akár SPOILERBE hogy mi lesz a game vége ki van a pincében ?
  • SötétBarom
    #90
    WinRaR?
  • Mandarinka
    #89
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem! Letöltöttem a játékot, fel van darabolva, de nem tudom összerakni. 37 szémozott kiterjesztésű fájl+ egy svf fájl van hozzá. Total Commanderbe próbáltam egybetenni, de csak 1 out fájlt csinált belőle, amit nemtok kicsomagolni, mert nincs hozzá crc.
    Ha nem tudjátok mit kell vele tenni, tudnátok írni egy olyan helyet ahol rendesen le tudom tölteni isoba vagy vmi másba csak nem feldarabolva?
    Előre is köszi!
  • SötétBarom
    #88
    MÉG SPOILER:


    A legnagyobb flessss amikor az egyik álomban éjjel bekavarok a galéria titkos szobájába és nincs ott a masz, atompara sound izzul, és amikor nyílik az ajtó belenéz az arcomba, hát aztakurva
  • SötétBarom
    #87
    Aztaszégyen.. Utóbbi év leghangulatosabb géme!!! Baszarás. Doom3 ehhez képest egy kifestőkönyv pazze Kongrat a Cellar of Rats -nek, a hangok, meg a zene annyira alátesz, szétparáztam a szám !!! A vége meg tiszta döbb!

    SPOLIER
    [ ENDING ]
    A végén a torz arc aki előjön a sötétből az a blackwood-ék fia??? A robin? Vagy kiarák???
  • kakuba
    #86
    Szerintem a lámpa csak a végén kell.Mássz ki a gyerekszobába!
  • Balázs 17
    #85
    a végigjátszásban is maszkról dumál de ahhoz meg kell a lámpa nem???
  • Balázs 17
    #84
    azt ami a galériából nyílik, tehát nem az amihez úgykell kimászni az ablakon
  • kakuba
    #83
    Titkos szobán a befalazott gyerekszobát érted,vagy azt,ahol a nagy maszk van?
    Vagy mindkettő megvolt már?
  • Balázs 17
    #82
    Áhh ez is qrva jó játék lenne csak mivel nemlehet folyamatosan játszani vele, mert annyira nehéz ezért csak felhúzom magam, lehet hogy ezt sem fogom befejezni!!

    amúgy meg az írógéppel nemlehet mit csinálni mert vmi kulcsról prédikál kár hogy nemtudom használni hozzá a Hammert megkapná a magáét..:D
  • kakuba
    #81
    Menj a szobádba vissza,és írj az írógépeden.
  • Balázs 17
    #80
    sunday 3h megvan az a titkos szoba...
  • kakuba
    #79
    A lámpát csak később kell használni.Hány óránál vagy kb?
  • grebber
    #78
    Nemtudom én most leálltam a game-el és az Atlantis Evolutionnal tolom.
    Majd ha lecsitultak a dolgok újra nekiállok.
  • Balázs 17
    #77
    az sem ér semmit már vagy 500x próbáltam de semmi :((
  • grebber
    #76
    Gyufa?
  • Balázs 17
    #75
    HELP! Na ott vagyok h bemegyek a galériában lévő kis "szobába" csak használni kell a lámpát de nemt tudom, az olaj hiába van mert nem ér semmit... ilyenkor mivan??:)
  • grebber
    #74
    Ez nem rémlik meg az a kulcskilökés sem ezeket leellenörzöm majd.
  • Balázs 17
    #73
    no végre alukálhatok és itt az éjszaka..
    Grebber: legfelső szinten ahogy felmész a lépcsőn szembe a helységben felvettet a téglák közül azt a "vas" akármit és beletetted a másik szobában lévő lámpaszerűségbe?... mert így tényleg nehéz rájönni h mit hagytál ki...
  • Balázs 17
    #72
    na szal akkor most hány óránál vagy?.. én mostmár 7nél vagyok de megint semmi.. mi :(