263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • Megyi26
    #103
    bizony bizony ez a new himnusz,de ha keresitek akkor dream on cimmel is adják,legnagyobb muzsika!!!persze nm kell hálálkodni h rátaláltam...:):):) de télleg naon ott van!!!
  • Sinyaa
    #102
    Ja! Megyivel és Gyurcival már elfogadtatott Tó-Coop hivatalos Himnusz -mert hogy már azunk is van:)))))) bezonyám!!!:P- Aerosmith-> Sing For The Moment -Sinyaa#6
  • KMilán7
    #101
    Milán én utállllak a legjobbbban, de még akkkor is gyors, (de fontosabbb, hogy) teljes gyógyulást kívánok!!! ......hehe:Dvajon ki lehet????:P:P:PAmúgy köszönöm,azon leszek....:)
  • Sinyaa
    #100
    Csongi figy. Odadom a Csukának az igazolásod h próbálja meg a lepecsételtetni. Te pedig mennyé el Pesten dokihoz. És akkor tuti lesz. Mer Milánnak pl ugy van h egy külön lapra irtak h OK versenyezhet és azt hozza csesztük hátulk az igazolásához azt kész, szal az is elég. De így a tuti. -Sinyaa#6
  • daszajev
    #99
    Srácok vki bevihetné az igazolásomat lepecsételtetni,mer hátha megcsinálják így is, ha nem akkor mikor tudod nekemodaadni Sinya mer akkor itt a tf-en megcsináltatom
  • Sinyaa
    #98
    Hi van néhány dolog amit mostanság el kellene intézni.
    1. 9 fehér mezből eddig 6 van nálam, azaz 3 mez hiányzik... Akinél van az péntek 20:00-ra Kodolányi pályára hozza el. Köszi.

    2. Aki nég nem fizette be a meziratási pénzét az légyszi tegye meg pénteken. Köszi.

    3. A havi 400ft tagdíjat is hozzátok légyszi, mert ebből tudom kifizetni majd a bírókat. Köszi.

    4.Lejáró sportorvosik a héten: Csongi, Galló, Megyi.
  • SadManFromHigh
    #97
    Gratulálok az egész csapatnak! Milán én utállllak a legjobbbban, de még akkkor is gyors, (de fontosabbb, hogy) teljes gyógyulást kívánok!!! Tibi beszélt a jövő évi szponzorálási tervérőőől????
  • Kreee
    #96
    Korrekt lett a kommentár Sinya:D Megfelel a valóságnak is, bár azért az egyenlítést illetően voltak necces pillanatok:) De nemgáz, kibekkeltük valahogy.Galló te meg gyakrabban jelenj meg meccseken ha kérhetem:D Ez vonatkozik mkire aki nem volt meccsen, tök mind1 milyen okból:)
  • peacyg
    #95
    gratugratu, sajna nem láttam, de annyi szent: kell ide Saviola! ;)
  • Sinyaa
    #94
    Helyszíni tudósítás: Alpha-vet (2) 3:4 (2) Tó-Coop. Az első félidő eleje tapogatózással telt, mindkét csapat tartott egymástól, ami azonban nem ment az iram rovására. A 10. percben a egy baloldali bedobást követően a semmiből szerzett vezetést az Alpha amire egy csodálatos Gyurci fejssel válaszolt a Coop. Ezután némileg átvette az irányítást a CFC, aminek eredménye egy csodálatos Krisz gólban nyílvánult meg, úgy 8-9 méterre a kaputól a bal alsóba bombázott. Ezután némileg megnyugodott a Coop, ennek ellenére szünet előtt egyenlített az Alpha-Vet egy szerencsés kipattanót kotortak a kapuba. Így hát 2:2vel zárult az első félidő. A pihenő a Tó-Coopnak tett jót. Második félidő elejét megnyomta a Coop csapata. A bal oldalon Galló viharzott el villámgyorsan, a védő kétségbeesetten próbált menteni de már csak beleérni tudott a lövésbe aminek gól lett a vége. Coop a korábbi hibából tanulva nem állt vissza. Csuka a 16. percben bomba gólt ragasztott a jobb alsó sarokba. 2:4. Ezek után rutinosan csak az eredmény tartására törekedett a vendég csapat. Az utolsó percekben még szépített az Alpha-Vet, azonban a Tó-Coop győzelem nem forgott veszélyben (lehet kissé elfogul vagyok). Végeredmény. Alpha-Vet-Tó-Coop 2:4 A Tó-Coop megérdemelten hozta a 3 pontot aminek köszönhetően maradt a táblázat élén. Így feladta a leckét az üldözőknek. -Sinyaa#6
  • Kreee
    #93
    Szép volt srácok! Nagyon kell a Galló, ez most is kiderült:) De midnenki fasza volt, ennyi kellett!
    Krisz#8
  • KMilán7
    #92
    3:4
  • daszajev
    #91
    Mennyi is lett pontosan?
  • Megyi26
    #90
    SZÉP VOLT FIUK!!!!csk pár szivinfarktust kaptunk Milánnal a padon...baszki
  • Kreee
    #89
    Na srácok nem lesz egyszerű meccs, de megoldjuk. Lesz Saviolank is végre meg csodakapusunk is:D
    Tó-Coop logó pedig nagyon ott van! :D Thx az alkotóknak:)
  • Megyi26
    #88
    na +alkottatott a TO-COOP FC vadonatuj cimere!!!megprobáljuk +csináltatni!!! köszönet Kezsmannak és Dragonak :)
  • Sinyaa
    #87
    Pénzügyi szektor (2006-03-22):
    Mezek iratása folyamatban. Befizetendő összegek: Papci->1000HUF(1 név, 1 szám) , Gyurci->1000HUF(1 név, 1 szám) , Máté->1900HUF(2 név, 2 szám) + a fehér mez ára 2500HUF , Milán->1000HUF(1 név, 1 szám) , Jani->2600HUF(2 név, 4 szám) , Krisz->1000HUF(1 név, 1 szám) , Galló->1300HUF(1 név, 2 szám) , Megyi->1300HUF(1 név, 2 szám) , Sinyaa->1000HUF(1 név, 1 szám)
    Havi tagdíj: 200HUF. Minél előbb összegyűlok a pénz, annál előbb lesznek kész a mezek! -Sinyaa#6
  • daszajev
    #86
    Sok szerencsét holnapra a meccsre skacccok!
  • Megyi26
    #85
    csocsi skacok Milán jobbulást,csk h tudd sp54 nevű kenőcsöt szerezz be mert az direkt spécin arra valo!!! SP54!!! a vidis dokitol kérdeztem+h ha ien van mivel kezeld!szerdán ott leszek de szigoruan civilben...:(:(:( majd még addig itt forumon!!!milán tartsd észben!
  • Sinyaa
    #84
    Hi! Uhh Milán:! Porc leválás az min. egy hónap... Vazz... Gyógyulgass... Addig azt jelenti h akkor majd Papci híján Gyurci-Sinyaa lesz a hátvédsor szerdán. Galló jön! Így hát Galló-Csuka középpályás sor várható Jani remélem meggyógyultál te leszel elől. Tibi kapuban. Ha így nem lenne vmi. jó maxumium annyit lehet változatni h Janival cserélek hátul, vagy Galló húzódik feljebb és a Jani lép kicsit visszább. Cserénk előreláthatólag nem lesz. Azonban ezzel a játékerővel is Tó-Coop győzelemre illik fogadni a fogadóirodáknál. Amúgy Ozmand az Ozmand mindenki értse úgy ahogy akarja... -Sinyaa
  • daszajev
    #83
    CSőváz!Az Ozmand az álnév a gólvágónkra?Minél hamarabb gyógyulj meg KMilán!Sajnos a porc szerintem nem csak 2-3 meccs lesz.Kivel nyomjuk szerdán, és mi van a Gallóval?
  • peacyg
    #82
    ijjjj :(
  • KMilán7
    #81
    nah úgy néz ki leszakadt egy porc a térdemből,szal ultrahangos kezelés.......,ha nem használ akkor műtét...,2-3 meccset tuti ki kell hagynom.....ennyi
  • peacyg
    #80
    nemtok ott lenni :( nem baj, majd a képernyők elől szorítok a csapatnak :)
  • Sinyaa
    #79
    Hella! Következő forduló: Szerda 20:00 Tóvárosi Ált. Iskola várható keret: Tibi, Gyurci-Máté, Csuka-Sinyaa-Jani, Ozmand". Galló reméllem felépül. Szükség lenne egy Saviolára Münichben... -Sinyaa#6
  • KMilán7
    #78
    nem tom hogy sajnos vagy nem sajnos(én sajnálom),de nem tok jáccani a héten....,nagyon kész van a lábam.holnap megyek be a kórházba,hogy megnézzék mivan....ennyi..,ha tudok kimegyek a meccsre....
  • Sinyaa
    #77
    Hella. Én csak anynit tok h bebasztam ottan...:P -Sinyaa#6
  • daszajev
    #76
    Szevasztok!Itt van kedvenc kapusotok is.Mi volt a hb-ban?
  • fritz08
    #75
    Szép volt srácok, így tovább ... :D GRATULA
  • peacyg
    #74
    frankó volt gyerekek: 7-2!! Grat!
  • SadManFromHigh
    #73
    Szép volt Coopék! Méltó szezonkezdet...
  • Megyi26
    #72
    szép volt fiuk akárhogyis gondolom ez szép kezdet volt igaz az eredményre nm emléxem... jol mozgott együtt a csapat,sztem+volt az egység...(sanyi csk h tudd 2 vel növeltem goljaid számát...) szép volt fiuk mégeccer!!!
  • Kreee
    #71
    Na srácok fiúk, a lényeg hogy ma 8kor meccs, ezzel kéne foglalkozni. Ja egyébként a Janin kívül mkinek lejár az igazolása március 24én, csak megemlítem.
    Ja és Milán, pls hozd ki a Sanyi mezét, hátha vkinek kelleni fog még...:)
    Csak a Tó-Coop!

    Krisz#8
  • KMilán7
    #70
    úgy úgy
  • Deutsch25
    #69
    ugy ugy
  • Megyi26
    #68
    jolvan milán sztem nm veled vitáztam,de kicsit erős volt az a mondat,és sztem nincs igaza az Ádámnak ezért irtam...ami meg a csapatrol megy most hát mind1 nm kommentálom,sokféle nézetet olvastam itt erről,engem mindenesetre felbasznak dolgok,pl az h én fél kezem odaadnám h eccer ujra jáccchassak de kevés esély van rá,más meg csk simán lemond erről +is mondtam ma sanyinak erről a véleményemet mert nm értek vele egyet abszolut,más részről meg az h tocoop sziv van e vagy nincs szeretünk jáccani de ettől még kell elhivatottság én nm tok ugy jáccani h ne a csapat lebegjen elöttem akár vidi akár tocoop,szal kell sziv én sose tudtam csk lagymatagul kiállni h szeretek focizni azt majd lesz vmi...sosem tudnék maximumot hozni ha csk ezt tenném...és ezzel nm azt mondom h én vok vki,abszolut senki,mert semmit nmtok még felmutatni a focibol,csinálom szeretem és dolgozok h jobb legyek...szal kicsit kell a tocoop sziv ehez és sajnos pár embernek a csapatbol ienhez köze sincs...SAJNOS
  • Deutsch25
    #67
    szted én Tégedhányszor láttalak bebaszva?meg amugy se ugy mondtam..de 1000 bocsánat..a focisták megitéléséröl se én döntöttem igy,de igazad van kicsit mellényultam..
  • KMilán7
    #66
    ha nem akarsz,akkor ne vitáz....,meg ne vedd magadra....
  • Megyi26
    #65
    figyelj nm akarok vitázni de mi az h bebasznak a focisták minden héten?
    ismersz te egyáltalán egy vidistát rajtam kivül akik komolyan fociznak?hát én egyet se tok akik ne pihennének meccs elött akármikor,kérdezd+én hányszor mentem el a többiekkel meccs elött?faszom pont az ien fasz beszolások miatt köcsögöznek minket le,alaptalanul...
  • Deutsch25
    #64
    addig is ügyesek legyetek hnap