263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • daszajev
    #143
    Addigra nem érek oda!
  • Sinyaa
    #142
    Hella. Úgy tűnik h San Siro anyagi okokból bezár... Érdekes a sztori... Mindenesetre le zsíroztam a hazai meccseket bregyóba, viszont csak 5 és 6 között van ill. volt pálya! Szóval! Ezen a héten péntek 17:00 kor játszunk a Bregyóban a Vitamin Padossal!!! KÖvetkező fordulóban Suomi ugyanígy! szal jövő hét is péntek 17:00 Bregyó. Ez azt is jelenti h a bírón kívűl fizetni kell a pályát is. Szóval mindenkinek bekéne dobni még 1000 forintot!!!!! Értelemszerűen aki korában több mint 500at (Csongi) dobott be annak csak 500 at kell aki pedig még 500at se hozta(Jani, sanyi pl) annak 1500, ok janinak 1400et kell... lényeg-a lényeg hozzátok a pénzt mer csak így tudok majd fizetni. Köszi -Sinya#6
  • Sinyaa
    #141
    Csákány. Nos. Felhívtam a Bödő Gabit aztat montam neki h köszönjük szépen de mán avgyunk elegen. Amúgy meg jó lenne ha pénteken mindenki kurván összekapná magát és jönne velünk bebaszni:D:D:D:D. Iszunk oan izét. faszom. na. MATRÓZT:D. Mer az geci jo:D. Amúgy meg interszepsön a király...
  • Kreee
    #140
    Sztem nem voltunk szarok, sőt...egy kis szerencsével meg rutinnal ezt hozhattuk volna simán, mind1. Amúgy 1-2 dolgot meg kéne beszélnünk sztem, midnenképp jobb lenne annál ami most van.
  • daszajev
    #139
    Srácok, látom mindenkit megrázott az újabb szar játék, de fel a fejjel lesz ez még jobb is.Úgy tudom egy dologban szinte mindenki egy véleményen van, ideje lépni az ügyben!
  • Sinyaa
    #138
    Csá! Srácok! Erre lehet reagálni! : http://nikefootball.nike.com/nikefootball/siteshell/index.jsp#,en,0;wc06;joga3,,,en_HU,;countrypage_lite
  • Sinyaa
    #137
    JAAAA PÉNTEK! -Sinyaa#6
  • Sinyaa
    #136
    Villareal:Tó-Coop ->LSE: 21:00
  • Kreee
    #135
    Uhhh hát balcsi, szalonnázás na meghát Pééécs...:DD Elég jól hangzik, Pécsen meg ideje lenne nyerni már..:D
    Sinya majd írd már meg h a jófej a villareal-osokkal sikerült-e megdumálni hogy később játsszunk.
  • Megyi26
    #134
    merem remélni h ezt senki oan nm olvassa mert akkor mehetek isten hirével..:):):)
  • Megyi26
    #133
    :D:D:D hát tod most szingli vok szall :):):) naná h meek te is tod h ott a helyem csk hát ugye lehet bajnoki,de akkor ugy sakkozok a sárgalapokkal h véletlen ellegyek tiltva..:):):)
  • Sinyaa
    #132
    -Hogy a picsába ne?:P Amúgy ápr. végén újra kupa pécsen... Magam baszlak meg ha oda nem jössz el:D
  • Megyi26
    #131
    na végre egy jo hir vagy inkább kettő!!!!a börze az mák szal ideje lenne összekapni magunkat mert kaptunk egy sanszt...ahogy tavaly is +kaptuk kádáréktol...a balcsi és a szalonnázás fasza ötlet elöre is várom,már ha még a csapat tagja vok...:(:(:(
  • daszajev
    #130
    Épp most nézetm a tabit és most akartam kérdezni, h mit csinált a börze, de már tom, a balcsi, meg szalonnázás remek lenne!
  • Sinyaa
    #129
    Hi!

    Nah felmerült egy oan ötlet h mi lenne ha vmikor nyáron lezuuznank a Gyurci nyaralójába néhány napra, vagy akár egy hétre is. Siófoktól egy köpésre lennénk a Balcsi parton. Szentem kiraly . Amugy meg hamarosan itt a jó idő és jöhetünk hozzan is szalonnat sütni yeee... Szal fasza minden. Amugy h még faszább legyen bukott az ingatlanbörze! Mezeket meg holnap viszem iratni szal KIraly-kiraly-kiraly:P -Sinyaa#6
  • KMilán7
    #128
    csak nyugi Jani,megvan a poló...;)
  • Megyi26
    #127
    több odaadás???erről pont te beszélsz ne is haragudj...hol volt az odaadás az első 2 forduloban???csapat volt akik egymásért küzdöttek tod to-coop sziv stb...na mind1...csk ezt furcsa pont töled hallani...
  • SadManFromHigh
    #126
    Nincs min összetörni... Ezután többb fegyelemmmel, odaadással lehozzzuk az összes mecccset, és irány az I/B. Sinya a Villásokat hívdd fel, hogy csütörtökön vagy pénteken jáccunk!!!!
  • peacyg
    #125
    most értem haza melóból Mit játszottatok gyerekek? Úgyértem? mennyire nyertetek? :)
  • Jano54
    #124
    ez a mai tényleg nem volt valami fényes.
    ami még rosszabb, h bajnoki meccsen még mindig nem zörgettem meg az ellenfelek hálóját szemből!
    ha valaki talált egy kék puma polot a mai meccs után az legközelebb hozza már el,mert én hagytam el,elöre is köszi
  • Megyi26
    #123
    gyerekek ez ma sajnos naon gyenge volt és naon kevés lesz a továbbiakban.. :(:(:( sajnos!!!
  • Sinyaa
    #122
    Hi! Mégegyszer csak h ne felejtse el senki! Aki még nem hozta a meziratási pénzt az hozza, mer most mar a többiekkel basztok ki mer csak azokra várunk akik nem tejeltek, mivel addig nem tom el vinni a polokat turulba amig nincs meg a pénz +500at még mindenki hozzon!!! Mer már nincs ingyen a pálya!!!!

    Amúgy aki nem fizetett az innen mazsolázza ki mennyit kell + az 500!
    Befizetendő összegek: Papci->1000HUF(1 név, 1 szám) , Gyurci->1000HUF(1 név, 1 szám) , Máté->1900HUF(2 név, 2 szám) + a fehér mez ára 2500HUF , Milán->1000HUF(1 név, 1 szám) , Jani->2600HUF(2 név, 4 szám) , Krisz->1000HUF(1 név, 1 szám) , Galló->1300HUF(1 név, 2 szám) , Megyi->1300HUF(1 név, 2 szám) , Sinyaa->1000HUF(1 név, 1 szám)
    Havi tagdíj: 200HUF. Minél előbb összegyűlok a pénz, annál előbb lesznek kész a mezek! -Sinyaa#6
  • Kreee
    #121
    húú de aktív midnenki...:D
    Na holnap 8kor meccs, nem lesz egyszerű. Utána meg el kéne nézni vmerre:)
  • Sinyaa
    #120
    ...szedném ha hoznátok...
  • Kreee
    #119
    Milánnál van a pont...:P
    Amúgy az meg a legjobb kérdés, hogy vajon az előző meccs eredménye miért nincs még beírva, mer az összes többi be van, csak a miénk nincs...
    Ja és igen, a pénzt télelg össze kéne szedni, mert pár dolgot be/ki kéne fizetni.
  • daszajev
    #118
    van má sportorvosim,mer itt így nen biztos h adnak
  • KMilán7
    #117
    annyi hogy hozzátok a máté mezét péntekre me jáccik....,az meg hogy a sanyi mezéről le akarjátok szedetni a nevet meg a számot,háát egy kicsit abszurd...,én nem járulok hozzáá..!!történt ami történt,de mégiscsak sokat köszönhetünk neki meg miegymás....szal az a mez nálam marad,ennyi!!!lóvét meg majd viszem,csak valaki írja ide hogy összesen mennyit....
  • Sinyaa
    #116
    Csá all. Ja Gergő király ötlet:P Főleg h én is ezt tervezem:D Én meg most veszek vmi fasza laptopot meg kamerát aztan azzal tolom:P Jó a most vizsgaidőszak utant jelent:P Ja Megyi! Az a szitu h csak 6!!!! mez van nálam a 9bő + Galló Máté Gyurci Milán Papci még nem hozták be a pénzt!!!!!! + A milánnál van a kék mnez amiről lekéne szedni a Sanyi nevét azt se hozta még. + Már barabás is szólt a kibaszott pálya miatt h meccsenként be kell fizetnünk az 1500-t + 1500 a biró!!!! Szal mindneki egy 500ast hozzon lécci mer különben nem tudunk fizetni. (Amúgy má mé lenne baj h csatlakozol te lüke kapus?:DDD) -Sinyaa#6
  • daszajev
    #115
    Én nem szavazok, de vszínő sérültet jelentek a szombati bajnokimra, uhogy én is csatlakoznék, ha nem olyan nagy baj!

  • Megyi26
    #114
    ja sinyaa mezek hogy állnak?egyáltalán készül vagy még nm vitted el???
  • Kreee
    #113
    Én meccs után Szeifert-re szavazok, de annak max. 11kor vége szal utána még 1 gyors HB is beleférne Veszteg előtt:D
    Amúúgy Gergő ez elég fasza ötlet..:D elég királyul hangzik, hát még ha majd elkészül:)

  • Megyi26
    #112
    hééé ez nm ér...naon jo ötlet de akkor én nm leszek rajta a videjon...ez nm igazság most sirok de naon...
  • peacyg
    #111
    eléggé feelinges lesz sztem...ja amúgy ha minden igaz a pénteki meccsből már veszek
  • peacyg
    #110
    nnnya akkor aktívvá teszem magam: a meccsekből egy-két részt felveszek digitális fényképezőgépre (mert nincs kamcsim :), viszont a fényképező elég profi) és akkor ha megnyeritek a bajnokságot összevágok egy faxa kis videot és ez a zene lesz az alapja ;)
  • peacyg
    #109
    Szeifert az egy DJ, nem söröző :D
    ARÉVban fogja tolni kb 9-től
  • Sinyaa
    #108
    Hi. Hatalmas a dilemma... hova mennyünk mecs után? Hb-ba bele és veszteg.... VS Szeifert vagy mi és veszteg.... Na szavazzunk... én hábéra az ziher. De többség dönt.
    -Sinyaa#6
  • daszajev
    #107
    Péntek 8 Stádijó Kodó?Ki az rettenetes ellenfél?
  • Kreee
    #106
    reméljük így talán megleszünk..:)
  • KMilán7
    #105
    pénteken már jáccik.....
  • kovacs008
    #104
    mikor igazoljuk le a mátét?Nagyon elkellne ha a megyi nem tud minden meccsen játszani a milán meg sérült...