263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • Deutsch25
    #63
    van egy sejtésem pajti de akárhiszed akár nem,építő jellegü volt a hozzászólásom!de kis szerencsével odaérek a hnapi meccs végére,és akkor majd kikiabálhatod meged velem
  • Megyi26
    #62
    hallod Deutsch ezt gecire kikérem magamnak és a csapattársaim nevében is,remélem tod h mire gondolok...
  • peacyg
    #61
    tiszteletem=tisztelem
  • peacyg
    #60
    most egy picit offolok: azt hallottam, hogy Te valamilyen hmből dan fokozatú vagy... melyik ez a harcművészet ill. küzdősport? Én tök tiszteletem a nálam magasabb fokozatúakat (most még csak ilyen van :D:D:D)
  • Deutsch25
    #59
    Szakértői vélemény a Menedzertől:

    Elöször is,éjjel nappal vitáztok egymással és mindig a Sanyi kapja meg!!Ez nem azt jelenti hogy nem ő nem lehet hibás valamiben,de azért amennyit én láttam igyekezett mindent rendesen,lelkiismeretesen csinálni.azt se mondom hogy ez nem lehetett idegesítő idönként de akkor is!
    MIndenki tegye hozzá magáét és akkor jo lesz minden!
    Másik,a MIlánt ne bántsátok meg,mert amig ő az fpse első számu kapusa addig könnyen azon vehetitek észre magatokat hogy engem kell hhivnotok hogy ki legyen a csapat:)


    ÉS a harmadik,de talán legfontosabb hogyha nem focisták hanem sportolok lennétek akkor nem basznátok be minden hétvégén,hanem gondolva a holnapra idöben lefeküdnétek és készülnétek a következő meccsre!!!
  • Jano54
    #58
    kezdem magam úgy érezni,h csödörből vödörbe,ezt értem arra,hogy a Suomiból eljöttem,mivel nem volt minden ok(nah jó meg bajnok is akarok lenni),erre itt mi van...
    Vagy lehet velem van a baj!
    szerintem csupa értelmes emberből áll a csapat,így remélem ha a péntekin még nem is,de a következő bajnokin már mindeni ott lesz,aki él és mozogni képes!
  • Sinyaa
    #57
    Hellaa! Jani a lionsportosok azt ígérték ma kijön mán a mezed!!! Ha nem hozz vmi kéket oks?:D:D:D:D Bocs ezt én basztam el télleg vagyis namind1:D:D:D:D Ja többieknek meg!:P Megnyugodhattok nem kell ráfizetni a fehér mezekre!:PPPP Kicserélték a számlát, a szánmlákra:DDDDDEzzel csak azt akarom mondani h mennyire kurva fasza vagyok h elintéztem:D:D:D:D Várom a gratuláciookat:D hella-bella:P-Sinyaa#6
  • Kreee
    #56
    Na hagyjuk a témát legalább a meccs utánig. Felesleges ezen vitatkozni, majd a Sanyi eldönti, hogy ezek után mit akar, mi meg itt ne ugorjunk egymásnak. Azért egyfajta hozzállás nem árt Milán, ha úgy áll hozzá mki h szereti a csapatot meg várja már h megint legyen meccs és a többiekkel focizhasson. Na szal hagyjuk a balhét és mindent megdumálunk a meccs után. Csak a Tó-Coop!
    Krisz#8
  • KMilán7
    #55
    3 lehet 2 sorban,ügyes vagy milán
  • KMilán7
    #54
    nem lehet hogy túlontúl komolyan vesszük ezt az egészet(tó-coop szív meg ilyenek),lehet inkább csak focizni kéne és azzal többre mennénk....,ez az én véleményem...le lehet érte kúrni!mindenesetre sándor a második nevem,szal nekem má két mezem van....:D
  • Sinyaa
    #53
    Gergő ha jösz HB-ba megtudod. Talán nem kellett volna ekkora ügyet csinálni ebbŐl ja, de azért van benne vmi. Sanyinak is meg nektek is igazatok van egyébként, de azért kilépni a csapatból tényleg túlzás... HBig haggyuk a picsába ezt a marhaságot szerintem, bolhából ne csinaljunk elefántot majd megdumáljuk. De előtte szétpicsázzuk Chelsea-t Nou Campban!!!!! Hala Tó-Coop!!!! -Sinyaa#6
  • peacyg
    #52
    őőő bocsi emberek, megkérdezhetem, hogy mi történt, avagy nem fóumtéma?
  • Megyi26
    #51
    sanyi ha olvasod ezt a kib @ szott forumot akkor hivjál fel vagy bujj el mert megkereslek és nm hiszem el h megint csinálod a fesztivált...mint egy kis qrva esküszöm!!!pont most két nappal a bajnokság elött?én ugy szétrugom a segged h naon...és neked is sinyaa mert csk adod alá a lovat!!!baszki nm volt ez egy akkora kupa h ezért parázni kelljen!!!közbejöttek dolgok és???bajnokág a fontos azt most+itt teszed az agyad sanyi!akkor ennyit érsz a csapatban ha ezt folytatod!!!én mindent+tennék h játszhassak te+bazd+fogod magad azt leadod a cuccot!!!áááá komolyan nm értem h mi is folyik itt,de ha neked igy jo akkor lépj ki azt dugd fel magadnak a kis füzetedet...sorry h igy kirohantam csk nmbirom elviselni az ieneket!főleg h a csapat szivja+!!!még1x sorry
  • Deutsch25
    #50
    a véleményem az hogy a menedzer hiányzik a csapatból..a nyolcvan valahányas mezzel
  • Kreee
    #49
    Úgy érzem Sándorunk eltúlozza a dolgot egy kissé, de neki is igaza van. Ettől függetlenül nem kellene így reagálnia. A mai napnak az volt a lényege, hogy focizzunk 1et a kezdés előtt, és elég jók voltunk asszem, ennek inkább örülni kéne. Nem tudott ott maradni mindenki, sajnos ez most így jött össze. Tény, hogy nem mindenki áll úgy ozzá a csapathoz, ahogy kéne, de emiatt a Sanyinak se kéne kiszaladnia a világból mérgében és mindent itt hagyni. De mondjuk, lehet pont nem a kezdés előtt kéne bomlasztani a még meglévő csapatszellemet. Inkább majd meccs után HB-ban megvitatjuk. Krisz#8
  • Sinyaa
    #48
    Hallotam mi történt itthon amíg nem voltam ide haza. Nevetséges az egész. Nem tom már sírjak-e vagy nevessek... Mindenki a saját igazát karja hajtogatni?! hÁT CSAK HAJTOGASSA... Tó-Coop szív?! Szánalmas... - . Na erre lehet mostan reagálni "Tó-Cooposak"...
  • Megyi26
    #47
    bizony bizony gyerekek naon negativ a hozzáállás!!!pedig még a mester is regiszrtrált,jano is csatlakozik minnyá szal azé a mag itten van!!!sanyi rendszerint nincs de ezt megszoktuk már...
  • Kreee
    #46
    ezt kikérem magamnak...:)egyébként holnap LSE kupa(ha lesz egyáltalán, de ha nem, mi akkor is focizunk:)pénteken meg reméljük nem szakadó hóesésben játsszuk a várva várt tavaszi nyitómeccset...
  • peacyg
    #45
    gyerekek...rajtam kívül egyedül a Megyi veszi komolyan ezt a fórumot...hmm nem leszünk így jóban
  • Megyi26
    #44
    szép napot az időjárásjelemtés enyhe hideg légáramlatokat és kis cseppekben hullo csapadékot josol a Stadio-Olympico "gyepszönyegére" péntek délutánra...
  • peacyg
    #43
    Tsukával egyeztetve írtam várható kezdőcsapatot..a várható azt jelenti, hogy abban még lehet változás, mint ahogy a helyzet mutatja: lesz is :)
  • Megyi26
    #42
    épp most agyalt rajta a COACH,már készül a saját nickje,szal majd befog jelentkezni gyakran
  • KMilán7
    #41
    inkább én is erre voksolok,márha van beleszólásom.....
  • Megyi26
    #40
    várhato kezdőcsapat a pénteki mérkőzésre (edzővel egyeztetve) : Csongi-KMilán-Gyurci-Csuka-Sinyaa-Jani kispad: Sanyi,Galló,Papci... Tisztelettel: Meggyes László (COACH)
  • Megyi26
    #39
    ja jut eszembe gergő drága ugytom h még écccsapám a tréner...majd ő megadja a taktikát.....
  • Megyi26
    #38
    és én????
  • peacyg
    #37
    a pénteki várható kezdőcsapat: Csongi - K.Milán#7, Gyurci - Galló (Csuka, Jani) - Sinyaa, Sanyi

    a középső poszt nincs eldöntve :D
  • Megyi26
    #36
    ne fájditsd a szivem...
  • peacyg
    #35
    már csak 4 nap és... :)
  • Megyi26
    #34
    tudtam én h tecceni fog...
  • Kreee
    #33
    Megyi annyira jófej vagy, főleg mikor királykodsz a Csák Norisz-os gémmel:D
  • Megyi26
    #32
    na kicsit TO-COOP ositottam a nevem...már lassan megnyilhatna ujra a STADIO-OLYMPICO...
  • 26
    #31
    ISTEN vagy!!!remélem igy elfogadhato számodra!
    Sinyaa és hova utaljuk a pénzt?vagy majd összefutunk apropo mien szinű lesz a felirat?kék ugye?
  • peacyg
    #30
    épp az egyik rajongó indította a fórumot ;)
    nem kérek mást, egy laza istenítést is elfogadok :D:D
  • Sinyaa
    #29
    Hella! Na mint tuggyátok meg vannak a mezek! Marmint a fehérek. Jöv hétre hoozato kegy 1000rest h eltuggyam vinni turulba megiratni. Ha több lesz mint fejenként egy ezres akkor nyugi tudni fogtok róla!:D Ha kevesebb...:P LOL Ja! Jani a te mezed is in progress státuszba van! Várom a postakocsit véle:P Na ennyi info a lényeg h mindenki tejeljen nekem jöv héten:)))) -Sinyaa#6
  • 26
    #28
    ez a forum istenes...most már irhatnának a rajongok is... :D:D
  • peacyg
    #27
    ja Gergő voltam ;)
  • peacyg
    #26
    na örömmel látom a fórum beindulását...
    akkor jövő hét meccs + HB + valami, királyfaszán benne vagyok

    Mr T egyszer beleesett egy lávafolyóba....Majdnem belefulladt :D:D:D:D:D
  • 26
    #25
    gyerekek én JÁCCCCCCCCCCCCANI akarook!!!!!!!!!!!!
  • Sinyaa
    #24
    Ja. én akartam nevezni világeygetem kupára... csak azéé nem mer nem vettem meg a havi bérletem még a volánnál:P -Sinyaa#6