263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • daszajev
    #183
    Mire gondolsz milán?Hogy már feljutottunk,vagy nem?Szerintem maz elsőre gondolsz,remélem,de sajnos még nem lefutott!Ha bejön 1-2 vereség még lehetünk harmadikok.Ennyi sérülttel,meg nem ráérővel(magamra gondolok) meg pláne nehéz lesz,nem lebecsülve a most pályárA futókat!
    A másik!Neugorjunk má mindenért egymás nyakának!Na!
    A beszámolót félig poénosnak szántam,de azért a Sanyinak az érzelmeit is meg tudom érteni!Ha ő lett volna ott Velencén másodszor is elárult:)volna minket!Na ja!Ennyi!Hajrá Coop!!!!
  • SadManFromHigh
    #182
    srácok srácok!!!! hééé hééé, nyugggggi.... 1. Aki komoly gondok miattt marad távol a csapatttól (pappci, megyi, csongi, milántmátétgyurcitnemtom) annnak nem róható fel ez a szegényes kezdő (ami szerintem még mindig nem egy selejt csapat:) sőőőőt) 2. (ez félig csonginak szó) má megtanulhatttta volna, amit én má megtanultam...... (ha fúj a szél, ha süt a nap, ha esik az eső, ha nem esik, nekünk sosem ideálisak a körülmények egy teljes tornához) (vagy inkábbb a hozzzáálllás nem ideális) mind1, nem akarom ilyen fontos mecccs előtttt a morált rombolni........... A SÁGOT FÖLDBE FOGJUK DÖNGÖLNI, AKÁR 6AN, AKÁR 7EN.......
  • KMilán7
    #181
    háát a máté debrenecben van...,én meg szimplán nem akarom szétkúrni a lábam...,amúgy a feljutás sorsa félidőben eldőlt,lehet velem vitatkozni....,de ez a véleményem..
  • Papci09
    #180
    Megyi akkor esetleg te is beszállhatnál egy félidőre!
    Én még a lépcsőn is alig tudok felmenni szal nem biztos h idén még játszhatok! :-(
  • Megyi26
    #179
    máté és milán mért nm játszhattok?ez egy elég érdekes kérdés sztem...vagy ez megint oan mint a vizilabda meccs :):):) ? de komolyan srácok ez igy nm lesz jo...gyurci?papci?csongi?hol a csapat??????
  • Kreee
    #178
    Hát ez elég fasza srácok......
    Tibi-Sinya,Galló(?)-Janó,Én-Sanyi csapattal állunk ki...azért ez érdekes lesz
  • KMilán7
    #177
    egy NEM kimaradt a két teccik közül..
  • KMilán7
    #176
    sajna teccik teccik,de nem tudok jáccani és a máté sem....,mármint holnap..
  • Sinyaa
    #175
    Hi! Ja amúgy pénteken vmit partizni kéne vaze...
  • Sinyaa
    #174
    :D Jóvanmá nem vérre ment Csongi... Milán alig tudott lépni zuhogott az eső, hideg volt mint a pics meg épph. megvoltunk... Szentem azé poén volt:D Kár h nem ittam egy korsó sört :P. Ja péntek 5 bregyó, amúgy:P
  • daszajev
    #173
    Jó estét mindenkinek!
    Ha valaki nem hallott volna róla,annak Velencéről jelentem:a fantasztikus formában és lelkesedéssel játszó(az ellenfelet kicsit sem lenézve)Tó-Coop csapata szoros csatában fantasztikus meccsen sajnálatos módón alulmaradt a megérdemelt győzelmet arató DINAMÓ csapata ellen!!(1-3)A Coop cseren nélkül volt kénytelen lejátszani az időközben 2*8-ról 2*10-re emelt játékidőt.A mérkőzés végére a coopos társulat úgy elkészült erejével,hogy feladni kényszerült a tornát!!!!!Nem baj srácok majd jövőre újra próbálkoztok(de nélkülem)!!!
  • SadManFromHigh
    #172
    az első kettttő, de célozzzuk meg az elsőt szerintem
  • daszajev
    #171
    CSak az elsö jut fel?
  • Megyi26
    #170
    köszönöm a kielégitő elemzést!!!hát ugy legyen h hozzuk le a maradékot!!!de nm lecc könnyü és belekéne vinni egy kis észt is már mert ahogy hallottam mostanában abbol hiány van...:):):) (nm vok ott) :):):):) na szal komolyra forditva keményen szigoruan félig olaszosan irány az 1/b!!!!!!!!!!!
  • SadManFromHigh
    #169
    nah kielégíííítő???? mizu a ságos bácsival sinya??????
  • SadManFromHigh
    #168
    Szega srácok!! Grat. a tegnapi teljesííííítményeteknek. Ha ezzz bejön, akkko inkábbb jövő 7en se megyek. Nahhhh Megyi, hogy oldjuk a feszkóóót.... én írom meg neked: szóóóval börze naon vezet, mi 2.-3. helyen álllunka Ságggal A LÉNYEG: 4mecccsünk maradt, ha lehozzzuk őőőket másodikok má mindenképpp vagyunk, az első helyhez viszont az is kelll, hogy a börze 5 meccccsén legalábbbb 2 x-et jácccon. Otttt van nekik még az AlphaVet( misiék nagy szolgálatot tehetnének, nem is esélytelenek egy x-re), otttt van még a villla (melllesleg mindenkit gázoltak edddig tavassszal, mi rondítotttunk bele az 5-5el), és ottt van még a mumusunk a suomi (háááát még akár otttt is beüthet egy x) a többbiek hurkák nekik (de ittt mindig borulhat a papírforma)
  • Kreee
    #167
    6-4re nyertünk, 4-1re is mentünk de utána kcisit necces volt a vége..:)
    De a Galló 4et vágott, a Janó meg 2t, Tibinek sikerült 2 öngólt rúgni, de azért jók voltunk:D
  • daszajev
    #166
    Na mi volt gyerekek?
  • Megyi26
    #165
    sziasztok srácok vki leirná h h áll a bajnokságunk?mert nekem nm adja be azt az oldalt...csütörtökre sok sikert mindenkinek,jo lenne má gyözelemről olvasni hallani!!!hajrá srácok!!!
  • Kreee
    #164
    Háát reméljük cak megleszünk..:)
    Amúgy kicsit odébb van még ugyan de a Gyurci kérésére meg amúgyis közzé teszem ezt az infót:szóval július 2. felében 1 hétre mondjuk lehetne menni majd a Gyurciékhoz Balcsira,szal elég fasza lenne ha majd összehoznánk:)
  • Sinyaa
    #163
    Szevasztok! Ezen a héten csütörtökön este 7kor az LSE pályán van meccs a Sellő FC-vel!
  • Papci09
    #162
    4-4 lett ugy h az uccsó másodpercben egyenlített a Jani szabadból!!!
  • daszajev
    #161
    Mi lett az eredmény?Remélem öröm a köbön
  • Kreee
    #160
    Bazzz Papci...:S Jobbulást!

  • daszajev
    #159
    szevastzok!Biztos nem tok menni edzésem van,meg ma birkón kifordult a könyököm is!
  • peacyg
    #158
    Gyurci úgy volt, hogy tok menni holnap meccsre, de mégse :( Holnap koncertezek olyan tájban Martonvásáron :(
  • kovacs008
    #157
    Cső Papci!Feküdj be a Deutsch mellé,jegeljétek egymás!Jobbulás!Megyi,a mezded nállam van,írtam smst is!mikor hol adjam vissssza?
  • Sinyaa
    #156
    Hi. Papci jobbulást! Csongi ja ezen a héten is pénteken 5kor lesz a meccs... Sanyi találd meg a góllövő cipődet ja!, de ha a golpasszcipő kerülne csak elő az se lenne gond...:P Amúgy h rontsam a kedveteket:P Mondom ki mennyi lóvéval tartozik még:P Tibi: 1500,- Csongi:500,- Papci:0,- Gyurci:1000,- Milán:1000,- Máté:1000,- Krisz:200,- Galló:1300,- Jani:0,- Sinyaa:0,- Sanyi:0,- Megyi... neked akko nem kell ugyláccik:P Na Szal akkor péntek 5 bregyó./Sinyaa
  • daszajev
    #155
    Gyógyulj meg hamar Papci!
  • Megyi26
    #154
    jobbulást papci jegeld sokat az segiteni fog!!!gratula a csapatnak!!!hajrá a suomi ellen is sajna edzés miatt nm lehetek jelen... :(:(:(:( máté lassan hozd vissza a mezem,igényt tart rá a kedvesem...:):):):)
  • Papci09
    #153
    Hát egyelőre minden aktiv tevékenység ugrik.Alapból annyira nem rossz csak amikor be akarom hajlitani a lábam akkor nyilall bele qrvára.
  • KMilán7
    #152
    t
  • KMilán7
    #151
    hoppsza,kibaszott kellemes lehet.....ugrik a painball is???
  • Papci09
    #150
    Hi mindenki!
    Van egy rosszhírem(bár bizonyára akad aki ezt nem igy gondolja, mindegy): ma meccsen combizomszakadást szenvedtem ugyhogy egy pár hétig csak szurkolhatok a csapatnak.
  • daszajev
    #149
    Szevasztok!Én is gratulálok a csapatnak, úgy néz ki nélkülem jobban megy,nem baj az a lényeg,h nyerjünk.Jövő héten is így lesz a meccs?Ha igen nem ígerk semmit, de olyan korán nem érek haza.Most meg én lettem az első számú kapus a csapatban,úgyhogy nem nagyon kéne hiányoznom edzésről.Valahogy csak lesz!!!
  • peacyg
    #148
    Gratula gyerekek! A rohadt meló miatt nem tudok meccsekre járni vazze... Amúgy mikor játszotok legközelebb, hátha kapok kimenőt...
  • SadManFromHigh
    #147
    Gratulálok a csapatnak!!! (a Mátétól elnézést kérek még 100szor azért a ziccerért) le kell hoznunk a Suomi ellllenit is, mese nincs Nem láttta valaki a gólllllövő cipőőőmet???? Csongi leszel a jövő héten???
  • KMilán7
    #146
    3:1
  • daszajev
    #145
    gyerekek várom az eredményt!?????
  • daszajev
    #144
    bassza meg a kodó