263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • Sinyaa
    #223
    egy kis korrekcio: mástésztával meg plastroniccal jöv hét utan jatszunk természetesen.
  • Sinyaa
    #222
    Csao! Kezdődik a szezon! Hogy felpörögjünk kötöm le az edzőmecseket h szokjuk egymást + hogy legyen vmi. keresni valónk I/B-ben is. Jövő héten a keddi 21:00 óra KöFÉM nagyjából mindenkinek oks. + Szerda 17:30 LSE (LSE), Csütrötök 19:00 LSE (LBK LSE). Jövő héten játszunk valószínűleg a Plastroniccal és az I/B-s Mástésztával is. Utanna meg gyakorlatilag kezdődik a szezon. Az otthoni meccseink csütrötökönként lesznek 17:30kor. Az edzőmeccsekre a pénzeket hozzátok!!! 1000,-(meziratás), 1000,-(átigazolás((névváltoztatásnál kötelező))), 1000,- (havitagdíj). =3000/fő. Egyenlőre ennyi. Csao!
  • daszajev
    #221
    All IN
  • KMilán7
    #220
    kéne valahol valami póker...hehe:DDD,amúgy fasza volt a balcsi köszönöm gyurcc
  • Papci09
    #219
    Ja Sanyi ez az. Bazdmeg te ébren voltál hajnal 5kor??? Nem vagy normális!!!
  • SadManFromHigh
    #218
    Ez a balcsis dolog pappci???? jövő héten??? Skacccccok naon hanyagoljuk a fórumot...
  • Papci09
    #217
    Hi mindenki!
    Úgy néz ki h jövő pénteken tudok menni kocsival a Gyurcihoz, ha vki szeretne autózni az jelezze ebbéli szándékát itt vagy telefonon.
  • Sinyaa
    #216
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bajnokcsapat 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tó-Coop SE nincs itt mese... After party jövő hét pénteken:D Szép volt fiúk! Grat Mindenkinek! Aki nem volt kinn egész életében bánhatja! ...Micsoda dráma....:D
    -Sinyaa#6
  • Sinyaa
    #215
    Holnap 19:00-tól minden érdeklődőt várunk a bregyóba!!! Utánna kocsmázás:P Aztan buli. A jó ked garantált:D az 500 ft-s belépőket én szedem. Amugy meg Tóóóóóóóóóóóóóó-COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP! éS JO LENNE HA MOST AZ ECCŐ MILAN MEG MÁTÉ IS MARADNÁTOK! CSAK ugy a poén kedvéért értitek. -Sinyaa#6
  • Sinyaa
    #214
    Na ennyivel jöttök nekem "skacok" :P: Papci, Galló: 500,- Milán, Máté: 1500,- Csuka: 700,- Csongi: 1000,-
  • Sinyaa
    #213
    Köv meccs péntek 7 bregyó. Utanna meg hatalmas buláj! ... bármi is lesz a mecs!... (Én sajna nem tok menni vizsgám lesz szombat reggel:(((((((.........)
  • Papci09
    #212
    Gyerekek mikor lesz az utolsó meccsünk mert beszereztem uj falábakat és ki akarom végre próbálni!!!
  • peacyg
    #211
    " Szép volt Tó-Coop...ha nyertek ennél már csak szebb lehet " pontosabban: ha nyertek, még ennél is szebb lehet :D
  • peacyg
    #210
    Május 26-án pénteken begördül a vonat... A száguldó Tó-Coop expressz senkit nem kímélve vagy elsőként (ez reméljük ;) ) vagy másodikként begördül az I/B-osztályba. Fergeteges meccs és fergeteges ünneplés lesz aznap. Aki tudja jöjjön el, bíztassa a csapatot, vagy csak rúgjon be a siker után :) Szép volt Tó-Coop...ha nyertek ennél már csak szebb lehet ;) Mindent bele! Aztán nem KIS party!!!
  • Megyi26
    #209
    kedves csapat holnap 5 ora börze ellen legyen szives mindenki hozni mindkét szinű mezt mert ha lehet akkor fehérbe jáccunk máááááááááááá sztem az királyság lenne végre!!!de legyen ott mindkettö!!!!!!na akkor holnap pápá
  • daszajev
    #208
    Mi dráma a végén,Sebők a mennyben,node még van egy döntő!CSak a fehérvár/Coop
  • daszajev
    #207
    Mi dráma a végén,Sebők a mennyben,node még van egy döntő!CSak a fehérvár/Coop
  • Papci09
    #206
    Akár még elsők is lehetünk!!! Mondjuk ahhoz azért nem kevés szerencse is kéne. Bár igazából lényegtelen h első v. második, jövőre már teremben ez számít.
  • Kreee
    #205
    Villareal-Ingatlanbörze 5-2 !!!

    :)
  • Sinyaa
    #204
    Jövő hét péntek 5 bregyó! A tegnapi szép volt! Jó volt mindenki! - majdnem mindenki:((- Máté jobbulást!!! 5e minuszban vok srácok szoval holnap rakom fel h ki mennyivel jön hozzátok pliiz. Köi .
  • Megyi26
    #203
    köszöntem h ott lehettem srácok,naon ott voltunk sztem!!!!köti a kiszolgálást!! :):):)
  • Deutsch25
    #202
    Hát Papci én be vagyok havazva,de juniusba mindenképp kinéz valami közös buláj akár pesten akár fváron:P
  • Kreee
    #201
    A hiányzó meccset nyertük, a rosszuk beírt eredmény emg már ki van javítva, szal 3-mal több pontunk van.Szal 5 pont előnyünk van a Ság-hoz képest, csak azért mondom mert a tabella így elég ijesztő:D
  • peacyg
    #200
    Sinyaa! Tegnap egy Faterod által szervezett rendezvényen zenéltem :D
  • Sinyaa
    #199
    Csongi a hiányzó meccset nyertük!!! de egy rosszul van beírva nekünk szal ugyanannyi pontunk van mint most!
  • daszajev
    #198
    bazzeg!láátátok a tabellát?a hiányzó meccsen mit játszottunk?nyertünk?necces lesz!lehet haza tok menni csütörtököm.bár nem biztos,h rám van szükség
  • Papci09
    #197
    Hát veled meg mi a fa.. van mostanság??? Nagyon eltűntél!
  • Deutsch25
    #196
  • Deutsch25
    #195
    én vip tagnak számítok?
  • Sinyaa
    #194
    Srácok ezen a héten csütörtökön 19:00 kor játszunk a Rodeoval a Bregyó 2es pályáján!!!!! Aki él és lélegezni tud jöjjön!!!!!! Játékosok, szurkolók, VIP tagok, távoli rokonok, iwiw ismerősök, + a faszom tudja:D Csá!
  • Sinyaa
    #193
    hogy a picsába ne?...:P
  • Megyi26
    #192
    grat mindenkinek oriási diadal!!!papci mennék én de tod h mi a helyzet,nm akarom elszurni a vidis dolgot,most elég sok bizalmat kapok a felnött csapattol is olykor szal...mind1..és amugy vszinü van egy hajszálrepedés a sarkamban,lehet müteni kell,de most pihenőt kaptam...viszont a börze ellen akármi lesz ott leszek,már ha beférek még ebbe a csapatba...:(:(:(
  • SadManFromHigh
    #191
    Hoppppá!!! Azt elfelejtetttem megírni, hogy elindult a honlap tervező projekt. Mindenki izzzítsa rá magát a képek, videók, élmények, ereklyék (ittt nem az elllopotttt labdákra gondolok)gyűjtögetésére!!!
  • SadManFromHigh
    #190
    Gratulálok srácok!! Ezzz a szív diadala volt. Ma látttam valami egymásért küzdést vagy ilyesmit.... A Rodeo elllen "csak" az a dolgunk, hogy higggadtan lehozzzuk a mecccset, és így szépen haladunk a feladatokban a feljutás felé (a mai öles lépés volt az I/B-ért folyó harcban).
  • daszajev
    #189
    Szép volt fiúk!Lassan nélkülem lesz meg a feljutás!Lényeg,h meglegyen!Grat
  • fritz08
    #188
    Gratula sracok! Ismet nem tudtam részt venni a meccs szurkolás reszeből, de azert biztos szép jatek volt :D kulon gratula Petinek a remek védőmunkáért, ahoyg a leirasbol kivettem nem volt egyszerü lefejelni a "hegyeket". Gratula
  • Kreee
    #187
    Tehát ma a következő csapattal álltunk fel:Tibi-Sinya,Galló-Janó,Csuka-Sanyi
    Nos,a Ság játéka nem volt éppen túl bonyolult, a kapusuk felíveelte a 6osunk környékére,hátha a magas embereik és a szerencse révén ki tudnak ott alakítani helyzeteket.Ez azonban nem igazán sikerült,hála a nagyszerű Sinya,Galló védőpárosnak.A Petit nem sokszor fejelték le..:)Az elején inkább nekünk voltak helyzeteink, de az tény,hogy a Ság játékában is benne volt 1 talált gól. De mi találtuk meg először,egy Janó bedobása után kapura kotortam a labdát, ami a kapufáról a kapus lábára pattant,majd onnan a kapuba:D Hát igen,bombagól.Ezt követően ment a mezőnyjáték, a szünetre 1-0as hazai vezetéssel vonultak a csapatok.
    Azonban a 2. félidő elején egy kisebb rövidzárlat eredményeként fordított a Ság,ezután nehezen találtunk magunkra.Majd a Sinya rendkívül rafinált bedobása visszahozta a reményt:)Nem sokkal később pedig a Janó messzi bombájával nem tudott mit kezdeni a kapus, és máris 3-2 nekünk!Azért a végén nagy bekkelés ment,óriásit védekezett a csapat,kiemelném a hősiesen védekező Sinya,Galló párost,és a nem mindennapi védéseket bemutató Tibit:)
    De mindenki ott volt, hozta magát,reméljük így már tényleg megvan a 2. hely, de azért még van 3 meccs vissza,de ezt már nem bukjuk el.

    Tó-Coop! :)
    Krisz#8
  • Papci09
    #186
    Örülök h sikerült visszavágni a ságnak az ősziért!!! Szép volt fiúk!!! Nagyon kellett a feljutás szempontjából.
  • peacyg
    #185
    3-2 gratulálok!!!!!!!
  • daszajev
    #184
    Az erdményt meg a rövid szösszeneteket majd osszátok meg velem,ha vége!