748



Megnyissuk, avagy sem? Témaindító hozzászólás a #1-ben.



Update #605-ben. Nem lesz.


  • Fenrir
    #545
    Ha maguk a politikusok sem tudnak kultúráltan vitatkozni sehol Magyarországon akkor honnan veszed, hogy itt nem lessz flém?

    Ment a pötty a "nem"-re...
  • Vlala #544
    Még csak arról szavazunk, legyen-e politika, de már most forrósodik a hangulat, lásd saját hsz-od. :)
    Ismétlem magamat, a pol.itika és a foci a legjobb társaságokat is össze tudja ugrasztani, mert mindenki jobban ért hozzá, mint mások :)
  • franc0
    #543
    tudod mit?
    ha neked tényleg ez a szórakozásod, átbattyogok a másik géphez és nyomok egy igent.
    rajtam ne múljon
  • Goth
    #542
    Semmi értelme nincsen a szavazásnak.
    sok hülye kölyök szavaz aki életébe nem fogja látogatni a politika fórumot hát józan ész kérem nem mindegy az ilyeneknek? szarják már le sok kocka ha csak a játékfórumot látogatja
    most őszintáén mi a faszér szavazza le másnak a szórakozását ha teljesen hidegen hagyja.
    nyugalom van nem fogja az mszp elárasztani a kólafdyuti topikot attól mert van politika.
    higgyetek nekem csak nőni fog az sg népszerűsége de ha nem érdeketek szavazzatok csak nemmel... sok balf@sz.
  • Vlala #541
    Tapasztalat. Meg kell nézni más fórumokat, ahol név nélkül, nicknévvel írhatod le a vleményedet a politikáról. Tele van okleveles politológusprofesszorokkal, Hatalmi harc, flamewar, szpem ezerrel.
  • Loál János #540
    A panaszkodásból szerintem is egymásra mutogatás lenne. Merhogyaza baloldal miatt van, merhogyaza jobboldal miatt van... :|
  • Goth
    #539
    honnan veszed.
    te sem látod a jövőt, én sem látom.
    megnyitni, aztán kiderül.
  • Vlala #538
    Itt nem panaszkodás lenne belőle, hanem értelmetlen mocskolódás. :-)
  • hokotro
    #537
    Legyen politikai fórum.Van miről beszélni.Főleg hogy a béka segge alatt sincs az ország legalább az ember hagy panaszkodja ki magát valahol.
  • Vlala #536
    Mer' nem hallgatsz rám. Mondtam, hogy a politikából csak ez lehet. Meg lehetne oldani úgy, mint a 8-as kategóriát, hogy zárt körű legyen és ne látszódjon a címlapon...
  • DJ Bee18
    #535
    nem tudnám nem-re módosítani a szavazatomat? Mert ha ez lesz, ilyen logikával gondolkodókkal, akkor tényleg semmi, de semmi értelme nem lenne az egésznek...
  • DJ Bee18
    #534
  • Botond #533
    Ez a politikai vita. Mindenki elmondja újra és újra és újra ugyanazt. Én is.
  • tomsolo
    #532
    2. ja tavaly-.-
  • Lteebee
    #531
    "de kit érdekel.... kapásból tudok sorolni legalább 3 helyet ami..."

    Most ezzel mi van?

    Mit hemzsegsz még mindig itt, ha nem is érdekel?
  • Lteebee
    #530
    De korábban volt polfórum.
  • Lteebee
    #529
    A szokásos aduász az az a kategória, amikor ugyanazt elmondod újra és újra?
  • DJ Bee18
    #528
    de egyéb ellenérv nem lehet, mert az kiküköszöbölhető a topic elkerülésével
  • DJ Bee18
    #527
    figyelj az igen oldalon állok. De azt be kell látni ellenérvként, hogy ha megnyílik, több átszűrődés lesz. Pl. ketten összebalhéznak, más topicban találkoznak, biztos érződni fog a korábbi vita. Az előnyeihez képest csekély ellenérv, de akkoris érv.
  • ReTeK
    #526
    most hivatalosan nincs polforum, mégis akkor honnan szűrődött sok tápikba bele ?
    (lehet hogy a szűrődés mégse elég konkrét érv?)
  • DJ Bee18
    #525
    sztem az elég konkrét érv, hogy átszűrődhet más topicokba...
  • Prank
    #524
    most csak azért fognak másképp szavazni, hogy ne neked legyen igazad:)
  • haxoror
    #523
    "42 nem
    37 igen
    21 dunno

    kíváncsi vagyok fog-e majd változni bár sztem kb ilyen lesz a végeredmény"


    Most:
    41
    36
    23

    Asszem veszek pár lottószelvényt :)
  • BuzzFuzz
    #522
    A szavazásnál azt sem ártott volna kiírni, hogy meddig lehet szavazni! vagy egy visszaszámlálót... mint a big bráderbe :D
  • I.C.ram
    #521
    De most erre a szokásos adúászomat tudom bevetni. Aki nem látogatja, annak nem tök mindegy, hogy a polfórumban majd, egymás mellett beszélünk el? :D
  • Garfield
    #520
    Túrót. Újraszámoltatjuk, mert elcsalták az eredményt.
  • Laky
    #519
    nem akar semmit, csak erőlteti a hülyeségeit... itt van pár mod aztán gondolta itt a lehetőség egy kis feltűnősködésre, hogy mennyire határtalan az érdeklődési köre...
    14-re saccolok -.-
  • DJ Bee18
    #518
    akkor minek szavaztunk? Nem győz az igen, akkor kimagyarázzuk :DDDDDDDD
  • ReTeK
    #517
    úgy láttam értelmes érvként az jött fel hogy "céltalan és értelmetlen a pol. vita" mert "mindenki mondja a magáét" úgysem tudsz a másikra hatni sehogysem, aztán erre volt pár jel, van benne igazság kétségtelen de szerintem ezt nyugodtan ráillene bármelyik ütősebb topicra legyen az akár egy játéké
  • nyami
    #516
    1. szükséged
    2. pont 2 éve :c
  • Pigo
    #515
    Van benne v.mi... sőt!!! Talán az egyik legértelmesebb hozzászólás!!!
  • Raszkolnyikov
    #514
    Egyépként egyre inkább kezdek kísértésbe esni, hogy az igenre voksoljak.
  • Raszkolnyikov
    #513
    Mind1. Még az elején volt. Ezért írtam, hogy HA NEM ERRE ÉRTETTED AKKOR TÁRGYTALAN!
  • Prank
    #512
    sok könyvet olvasott a mamája...
    hogy nem lehet ezt érteni?
  • I.C.ram
    #511
    Ez sajnos igaz. Értelmes ember nem utálja meg rokonát, barátját, barátnőjét a politikai hovatartozása miatt.

    Bár még mindig nem vágom, hogy hogy jön ide a mamája...
  • Busz
    #510
    Én "Igen" - el szavazok!!!
  • mod
    #509
    Tökjól írsz!!4 D:
  • Sadist
    #508
    "CSak a buta emberek kapcsolatát tudja megrontani a politika."

    Gondolom erre kapta fel a vizet.
  • BuzzFuzz
    #507
    ugy néz ki nem lesz politikai fórum, de kit érdekel.... kapásból tudok sorolni legalább 3 helyet ami sokkal látogatotabb az SG fórumánál és van egy csomó politikával fogalkozó téma :)

  • I.C.ram
    #506
    Mi van????!!! Egy szavadat sem értem. Hogy jön ez ide? Te már csak tudod, hogy hány könyvet olvastam...

    De még mindig nem vágom, hogy jön ez ide...