2912
2006 FIFA World Cup Germany
  • mike0013
    #2669
    vedd meg eredetiben a játékot!!!
  • matta
    #2668
    Valaki tudna segíteni az online játékkal kapcsolatban? Mi aza a Registreirungscode? Mikor kapom meg vagy mit kell oda írni?
  • Montly
    #2667
    Hello!

    Akinek van kedve hamachival egy Fifa bajnokságot játszani, vagy csak úgy játszogatni, az lépjen be, szoba név: "fifawc06-dave" / jelszó: "fifawc06-dave"
  • Hay
    #2666
    #2646 folytatása:
    5. meccsen végre legyűrtem Argentínát 2:0-ra, de továbbra sem érzem, hogy ezen a fokozaton honnan lehet gólt lőni... a 2 gólom úgy esett, hogy az 1.-nél szöglet után kijött a kapusról a labda, s a kipattanót sikerült belőni 1m-ről... a 2. is valami hasonló volt. Most elődöntőzök a németekkel, eddig 1x próbálkoztam, azt elvesztettem 11-esekkel 4:5-re, az 5.-et én szúrtam el, túl erős volt a lövés, mellé ment...
  • Hay
    #2665
    1 GHz celeron, 64 mb nvidia geforce2 mx/mx400, 512 mb sdram-on 1024/768 felbontással akadás nélküli maga a játék, kicsit szaggat csak a "közbeni" eseményeknél: szögle, szabadrúgás előtt, csere közben. De mondom, amikor konkrétan játszom (irányítom a játékosokat, szal megy a meccs), minden o.k.
  • Zsolti9014
    #2664
    Nemtom, nekem athlon 2600+, 256 MB RAM, 128 MB Radeon 9200 és max. grafon simán megy. Mostanában neten akad picit.
  • Zsolti9014
    #2663
    Igen, te becsületesen megvetted!!!
  • balint08
    #2662
    figy, én nem azt kértem hogy engem fikázz, hanem hogy segíts!
  • mike0013
    #2661
    te tiszta hülye vagy! Ennek nagy a gépigénye???? NEkem max grafikán töksimán megy a game, pedig hasonló gépem van mint neked... Nem a géppel van gond, hanem a kalózmásolatoddak
  • balint08
    #2660
    hali!
    miér ien ku**a nagy a gépigénye???!!!!
    van egy athlon 3000+os procim, 1 giga RAM, meg ati radeon x800as karim, és 800x600ban úgy szaggat mint az állat!!!
    vlmi megoldás?
  • Zsolti9014
    #2659
    Q-t tartod lenyomva, D-vel rúgsz
  • The FlashBack
    #2658
    hát a nyilakkal lehet helyezni a d vel meg rárúgni, De baró jól kell helyezni, ahhoz hogy bemenjen
  • Gold00
    #2657
    hello all........

    Kérdésem elég lamara vall ....... mégpedig az lenne hogy hogy a fenébe lehet szabadrugást rugni van valami gomb amivel tom hogy hova menjen a labda???

    Elég lama kérdés de ez van nem tok szabit rugni :S:S:S

    Elöre is köcce aki válaszol rá
  • tigeroo
    #2656
    megvan az a music importer, megásoltam a fájlokat a data/audio mappába, az ex.bat-ot indítanám de azt írja ki hogy ezt a fájlt jelenleg egy másik program használja
  • The FlashBack
    #2655
    ez mehetne a másikba
    nem kel megkérdezni mindig, hogy mikor kezdődjön, amjd kezdődik:!
  • mikiking
    #2654
    ok
  • bubu13
    #2653
    Már 10-en vagyunk.
  • bubu13
    #2652
    Várjunk a 16 emebrig.
  • mikiking
    #2651
    a bajnoksággal mi lessz ?
    várjunk még vagy mehet 9-en?
  • mike0013
    #2650
    jah, teljesen igazad van FLashBack
  • The FlashBack
    #2649
    így van
    Ráadásul niny olyan hülye aki .r fájlokban tárolja a gémet.
  • mike0013
    #2648
    úgyse fogja senki sem odaadni,mert mi tisztes fórumozok vagyunk
  • mike0013
    #2647
    bazz töltsd le valahonnan
  • Hay
    #2646
    Na, bátorkodtam végre én is world class nehézségre váltani... Elefántokkal kijutottam a VB-re, első csoportmeccsen nagy nehezen 1:0 ide Irán ellen. jött Mexikó. 1. félidőben itt is vezetek 1:0-ra, a másodikban kaptam 3-at... Ki-ki meccs Ukrajnával, 1:0 ide. Szinte mindent védenek az ellenfél-kapusok, nálam ami eddig bement (pl. beadás utáni fejes, vagy a 16-os 2 sarkáról lövés), az most nem, még nem jöttem rá, hogy e fokozatban honann érdemes lőni. Pl. vezetem rá a kapusra egy az egyben Drogbával a bőrt, lövök, ahogy gyengébb fokozaton ráállt "az ujjam", a kapus hihetetlen bravúrral véd...
    Sebaj, megyek 8-ad döntő Spanyolok ellen. Első "próbálkozásra" kihúzom a 11-esekig, ott az utsó játékosom bal alsó sarokba tartó lövését szinte kifejeli a kapus... Másodszorra rögtön a 10. percben a középpályán elkövetett(?) szabálytalanságért ("D" gomb, tehát nem becsúszás!) egy elefántom "bepirul". 5 perc múlva 1:0 oda, ez is marad a végére. Harmadik meccset 1:0-ra hozom valami véletlen folytán. Köv. Argentína a negyeddöntőben, eddig 3x kaptam ki, kísértetiesen hasonló körülmények között, mint a Spanyolok ellen. Ezektől nem lehet elvenni a labdát... :-)))
    Kérdés: Én csak akkor tudom beállítani a támadó + védekező taktikámat, amikor már elkezdődött az adott meccs (támadó: 3 passz, ellentám. - védekező: les, emberfogás). Hol lehet belőni, hogy mindig ez legyen, és ne kelljen minden mérkőzés elején ezzel foglalkozni?
  • neoplan
    #2645
    HY all azt szertném valaki letöltötte a Fifa Wc 2006-ot valami ilyesmi formárumban: rld-wc06.r00, rld-wc06.r01, rld-wc06.r02 ... kéne az utlosó 3 file mert apám lenyomta az automatát!!
    A válszt előre is kösz!
  • bubu13
    #2643
    Már megint nem nyitja meg.
  • The FlashBack
    #2642
    ez új
  • mikiking
    #2641
    msot a másik bajnoksággal mi lessz?
    vagy ez ugyanaz?
  • bubu13
    #2640
    Reklámozzam a bajnokságot?
  • bubu13
    #2639
    mégis megnyitja
  • The FlashBack
    #2637
    klikkű
  • bubu13
    #2636
    Mért nem nyitja meg nekem?
  • The FlashBack
    #2635
    így van, de ez már a másik topikba, ami ki van linkelve a bannerban
  • bubu13
    #2634
    16 embernek kell jelentkezni?
  • The FlashBack
    #2633
    fenn a bannerban, SG Bajnokság
  • The FlashBack
    #2632
    igen, ha van kedved jelentkezz a másik topicban:-)
  • bubu13
    #2631
    Hol nyitottál olyan topicot ahol kereshetünk játszótársat?
  • bubu13
    #2630
    Directten játszunk?
  • The FlashBack
    #2629
    ti ketten csak, meg esetleg még én:-))

    Bankrupt:
    Azért is nyitottam a másik toipkot, mert ott kereshetnek az emberkék maguknak "játszótársat":-)
  • bubu13
    #2628
    Eddig hány ember jelentkezet?