2912
2006 FIFA World Cup Germany
  • Tom Tom
    #2790
    A kérdés egyértelmű volt...
    8-9 mp-t vesz fel de ennek több mint a fele szinte állókép mert 4mp vesz fel ténylegesen aztán beszaggat de irdatlanul 10mp szünet és aztán visszatér a kép.
    Windowsba megnézve a videót kb 9mp de úgy szar ahogy van.
    Nem tudom miért van ez de hogy nem a program vagy crack hiba az tuti mert vagy 5 különbüző helyről töltöttem le és mindig ugyanaz volt.De már annyira nem is érdekel mert tönkre bassza a gépet
  • mike0013
    #2789
    tökéletesen egyet értek veled
    @Tom Tom: tanulj meg előbb kérdést feltenni és utána hülyézz le!!! Mert 10 mp-et irtál... nekem általában a góljaim gif-ben 3 Mp-esek...
  • Hassan B
    #2788
    1. Anyád a hülye
    2. Lehet hibás a program v. a cracked
    3. Ha nem teccik menj el a bús pi***ba és kérdezd meg ott...
  • Tom Tom
    #2787
    ...
    Hülyegyerek én a gólról beszélek és nem perceket akarok felvenni de te biztos jobban tudod...az mégse normális hogy 5 mp aztán fagyás azt csá
  • Hassan B
    #2786
  • Grusi
    #2785
    Mit? A játékot? Hülye vagy, édes fiam?
  • Udum
    #2784
    valaki el tudja küldeni nekem msn.ben?
  • mike0013
    #2783
    talán csak a gólt kéne felvenni
    és pár mp is pár MB...
  • Tom Tom
    #2782
    ok megnéztem leszedtem de a frapssel bajaim vannak szal csak 8-9 mp-t vesz fel aztán mintha befagyna és 10 mp után megy tovább a játék.Mindig az van hogy minden belefér csak a gól nem a vidóba.na majd megkérdezem a frapses topicba ha van
  • The FlashBack
    #2781
    Üdv!

    Van egy olyan topik, hogy fifa06
    Belemész, a fejlécben klikkelsz a FAQ-ra, és az odallon részletesen 10lépésben le van írva.
  • Tom Tom
    #2780
    Hali emberek nekem lenne pár videóm szép gólokról csak nem tudom őket berakni meg kimenteni...Szóval valaki írja meg hogy mien progival csinálja vagy átküldöm neki a fifa által lementett fájlokat amin a videók vannak és rakja majd be ide mert van egypár gyönyörű gól többek között egy 45 méteres meg egy szép q+d-s is stb...
  • Hassan B
    #2779
    Lenyomva tartod a Q -t és ugyanúgy a num-okkal...
  • bazza
    #2778
    kössz, és a védekező taktikák milyen gombokkal érhetők el?
  • Hassan B
    #2777
    Nézd meg a Saját FIFA World Cup -ba a Taktikai Súgót. Ott le van írva...
  • bazza
    #2776
    heló!
    Valszeg volt róla már szó, de a numpadon állítható cuccokat valójában mit csinálnak gém közben? gondolom valamilyen taktikai utasítások lennének... pontosabban mik?
  • a zsírkereskedő
    #2775
    már megoldottam:D
    szóval nálam anglia let a győztes...
    bár itt is k*va idegesítő h kihagytak embereket...
    pl materazzi...ribery...lennon...
    ezért szar a fifa mert piripócs fcből mindenki fasza de normális játékosok meg sokszor nem szerepelnek benne... vagy nagyon leoltják őket
    pl 2003as fifában sebők vili a cottbusban jobb volt mint sol campbell v akár nesta.. ennyit erről:D
  • mike0013
    #2774
    bízd profira ;)
  • a zsírkereskedő
    #2773
    a történetem annyi h megpróbáltam drivert frissíteni a fű miatt...
    erre vmi miatt nem megy és most minden szar:D
    fasza!

    tanulság: ha nem értesz a géphez ne basztasd:D
  • Ronaldinhos10
    #2772
    De mire tegyem a Q-t nálam a Q-szöktetés és igy a Q+D nem működik!
  • mike0013
    #2771
    Q+D
  • Ronaldinhos10
    #2770
    nem tudja valaki hogy lehet a kapus felett úgy átemelni a labdát hogy abból gól is legyen???próbáltam az a-val és a d-vel is mindenhogy de sehogy nem megy be a gólba!!!
  • mike0013
    #2769
    driver frissítés
  • bazs1
    #2768
    van egy problémám, mikor elkezdődik a meccs akkor minden fehér az emberek a fű, a háttér, minden, mi lehet a baj? a mneüben minden rendben van! haveromnak nincs vele smi gond
  • blade9595
    #2767
    Sziasztok!Beírtam a Virtual Server be az ip-met,a public portot,private portot,kipipáltam az enable-t.De most sem jön össze a hamachin a server csinálás,ugyan úgy lát a haverom de nem kapcsolodik össze.A kérdésem az lénne hogy a haveromnál is engedélyezni kell a 3658-as portot vagy elég ha nálam van engedélyezve?????????Kérlek írjatok!!!
    SMC routerem van!
  • mike0013
    #2766
    LOL, ez állati
  • mikiking
    #2765

    Érdekes szitu
  • mike0013
    #2764
    akkor töltsd fel máshova
  • mikiking
    #2763
    A képfeltöltés.hu-ról nem engedélyezett a fórumba képeket linkelni.
    ezt irja
  • mike0013
    #2762
    tedd fel kepfeltoltes.hu-ra és linkeld be ide
  • mikiking
    #2761
    de ha gifben teszem 170 kb és csak 20-at enged feltenni,hogy tegyem fel?
  • mike0013
    #2760
    nem gifbe nézd meg: http://www.sg.hu/galeria/11426150281153312306tn.jpg
  • mikiking
    #2759
    gifbe mentettem,nézd meg a galériámat
  • mike0013
    #2758
    ne jpg-be mentsd hanem gif-be ;)
  • mikiking
    #2757
    bocs,de valami nem sikerült
  • mikiking
    #2756
    érdekes szitu :
  • blade9595
    #2755
    Sziasztok!Beírtam a Virtual Server be az ip-met,a public portot,private portot,kipipáltam az enable-t.De most sem jön össze a hamachin a server csinálás,ugyan úgy lát a ha verom de nem kapcsolodik össze.A kérdésem az lénne hogy a haveromnál is engedélyezni kell a 3658-as portot vagy elég ha nálam van engedélyezve?????????Kérlek írjatok!!!
    SMC routerem van azt mellé teszem!
  • blade9595
    #2754
    Sziasztok!Beírtam a Virtual Server be az ip-met,a public portot,private portot,kipipáltam az enable-t.De most sem jön össze a hamachin a server csinálás,ugyan úgy lát a ha verom de nem kapcsolodik össze.A kérdésem az lénne hogy a haveromnál is engedélyezni kell a 3658-as portot vagy elég ha nálam van engedélyezve?????????Kérlek írjatok!!!
  • mike0013
    #2753
    pedig csak keress! Le van írva
  • balint08
    #2752
    sziasztok skacok! kellene eggykis helpp!
    már kerestem vissza, de sajna nem jutottam semmire,van valaki , aki leírná nekem RÉSZLETESEN hogyan kell Direct IP-n keresztül jáccani ?
    előre is köszönöm neki a helpet!
  • gergelyanevem
    #2751
    aha, szerintem igen, nálam is hasonló(applicatipns és gaming címszó alatt van nekem)