2912
2006 FIFA World Cup Germany
  • vezérszuszu
    #2830
    hello!
    A vezetőséggel hogyan tudok tárgyalni?
    PL pénzek stb. miatt
  • mikiking
    #2829
    Azért mert a ha hamchin kereszül jáccod,nem laggol annyira , mert egy küldön szervaer vagy mi. És egyltalánb nem bonyolult, csak ell hozzá egy kis prax(gyakorlat).
  • Falconer
    #2828
    Miert kell mindig a bonyolultabb verziot valasztani...
  • mikiking
    #2827
    beirod az ip-jét,vagy ő a tiedet, utánna fifa direkt ip, connenct,vagy host és örültök
  • zsolesz92
    #2826
    helo haverral játszani szeretnénk ip szerint, de annyira akad hogy 2mp-ént megy 1 mpre, utána 2 mp akadás, megint megy. mit lehetne csinálni? ezen segít a hamachi? elindítottuk de nem igazábol tom mit kell vele csinálni, létrehoztam egy "szobát" belépett a haverom. tovább nem tom kell e vmi
  • mikiking
    #2825
    jó ok ,bocs, meg lehet kérdezni,de nem lehet zenét betenni,de kivenni,assszem igen.
  • jedimarsi
    #2824
    Nem azt mondtam hogy nem tetszenek a zenék!!!Sőt szerintem nagyon is jók!!!!De attól még meg lehet kérdezni nem???
  • zsolesz92
    #2823
    sziasztok, megvan a fifa wc 06 másoltan, ip alapján akinek van kedve jáccani az pls irjon és megbeszéljük.
  • mikiking
    #2822
    nem lehet zenéket berakni,de nem tudom mi nem tetszik neked ezeken a zenéken,sztem a fifák történetében ez a legjobb zeneileg, (meg amugy is)
  • Hassan B
    #2821
    Valószínüleg azért nem válaszol senki mert nem tudják. Szerintem egyégyébként nem lehet zenét berakni...
  • jedimarsi
    #2820
    Kösz hogy válaszoltok!!!
  • jedimarsi
    #2819
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdeni hogy lehet berakni a játékba zenét???
  • Hassan B
    #2818
    Ezt most jól megaszontad...
  • maffioso
    #2817
    most nem mind1 hogy kki ir vissza 1szer nem elég?amugy a kereső tök normális és a visszaolvasűs télleg gáz de kereső az ok
  • Tom Tom
    #2816
    Nem is neked írtam vissza mert te normálisan reagáltál rá hanem a többiekre
    akiknek nemtom a nevét mert ahoz vissza kéne olvasni...
  • jedimarsi
    #2815
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdeni hogy lehet berakni a játékba zenét???
  • Hassan B
    #2814
    Ha kinyitnád a szemed én egyből válaszoltam neki...
    ...csak ahhoz vissza kellet volna olvasni, igaz?
  • Breki33
    #2813
    ugye ha azt mondta volna, hogy visszaolvasott de nem találta...

    keresővel megtalálható
  • Tom Tom
    #2812
    Valamien szinten meg lehet érteni redbullt mert egy 3000res fórumba nem a legkényelmesebb dolog visszaolvasgatni és a kereső sem mindig az igazi.
    Nameg ahányszor leoltottátok annyi idő alatt el is tudtátok volna mondani neki az egészet háromszor is
    szal erről csak ennyit...
  • Hassan B
    #2811
    De legalább sikerült megcsinállni
  • Falconer
    #2810
    Pontosan.
  • mikiking
    #2809
    már le volt írva,hogy frissítsd a videokártyád driverét
  • mikiking
    #2808
    arra hogy visszaolvass
  • Redbull756
    #2807
    Ennyire ne legyél segítőkész. Akkor mire való a fórum???
  • Falconer
    #2806
    Ezaz. Akkor kérdezni se legyen kedved.
  • Redbull756
    #2805
    Tudom hogy volt róla szó csak nem volt kedvem vissza olvasni.
  • Hassan B
    #2804
    Úgyemléxem mintha már lett volna szó erről...
    Frissítsda videó karid driver-ét!
  • Redbull756
    #2803
    Belépek a játékba és minden teljesen fehér.Mi lehet a gond???Valaki irja le!lécccci
  • Tom Tom
    #2802
    volt de akkor leszedem.Ki volt az a Jakab nevű valaki aki felvett msnen mert véletlenül kitöröltem...
  • mikiking
    #2801
    de van hamacid?
    ha nincs tölts le 1-et.
  • Tom Tom
    #2800
    Én is benne lennék.Egyszer haweréknál öten nyomtuk hát úgy borzalom játszani de érdekes.
    msn:[email protected]
  • mikiking
    #2799
    akárhogy akarod neten kerseztül ahoz is kell másik játékos , ha egedül akarsz játszani ,akkor nem kell neten keresztül ,hanem rendesen nyomod,ha akarsz direkt ip n nyomni ,akkor msn:
    [email protected]
  • jaker
    #2798
    csak eredeti játékkal megy, hát valahonnan gondoltam :( na mind1, a direct ip-s változatot azt tudom de sajnos ahoz kell másik ember is, nincs itt valaki aki játszani mert én partner lennék benne!
  • mikiking
    #2797
    ONLINEON KERESZTÜL? vegyél egy eredeti játékot, direkt ip-n keresztül pedig már le van irva kresd meg
  • jaker
    #2796
    Hi, én online szeretnék játszani,de sajna nem megy sehogy, arra tudtok vmi megoldást?? Előre is köszi!
  • samhun
    #2795
    Hello! Ami a dmoban van szám, annak mi a címe?
  • The FlashBack
    #2794
    Flém OFF
  • Tom Tom
    #2793
    Hát tényleg gáz amit most ezek csináltak.Nameg az olaszoknál...
  • mikiking
    #2792
    Akit érdekel :
    itt vannak infok
  • mikiking
    #2791
    A zöld-fehéreket – akik nélkül eddig nem rendeztek élvonalbeli bajnokságot Magyarországon – kizárta a licencadó bizottság. Az FTC a bírósághoz és az UEFA-hoz fordul. Ez hivatalos tegnapi hir

    Egy régi kérdés - 3 nappal ezelőtti kb.