2912
2006 FIFA World Cup Germany
  • mike0013
    #2361
    s-el nem a kapu előtt kell fejelni, de amúgy nagyon is jó használni a S-et, csak mondom NEM a kapu előtt
  • Zsolti9014
    #2360
    az s fejelést nem én írtam
  • vezérszuszu
    #2359
    Hello!

    Az miért van , hogy ha elmentem a játékot, kilépek és viszza akarom hozni akkor a mentés előtti verziót adja be?
    Tehát mindha nem is mentettem volna!
    Eddig nem volt ilyen csak mióta újratelepítettem!
  • maffioso
    #2358
    arra gondoltam hogy a képfájlon van a nocd, mint nekem...nomind1


    s-sel fejelni sztem hülyeség de te tudod nem akarla kritizálni
  • Oszi
    #2357
    Valaki elmondaná hogy gamepadon hogy kell szabadrugást lőni?Amúgy most nyertem Iránnal professionalon vbt!A portugálokat vertem a döntőben.
  • tigeroo
    #2356
    én az S-el szoktam fejelni :D
  • mike0013
    #2355
    nah ez hülye kérdés... Nyomsz egy D-t (lövést) és a nyilakkal irányítod, hogy merre fejelje! Persze majd ájössz, hogy ez nem ennyire egyszerű
  • acsati
    #2354
    és hogy kell fejelni ha szélről beívelek?
  • The FlashBack
    #2353
    hát easy-n ne csodálkozz, az még a fifa06 ban is menne, itt pedig jelentősen csökkentették a játknehézséget minden fokozatban:))
  • hunbasser
    #2352
    öh,rájöttem amúgy,h a tökéletes nehézség csak annyi,h gyorsabban,és pontosabban passzolgatnak,nameg csítelnek.de vhogy úgy éreztem,h tökéletes nehézségben is hibázik a "gép".de kb ez hasonlít leginkább a valódi focihoz
  • Desert
    #2351
    Tök tuti kis game :)
    Tegnap kezdtem gyakorolni a szélről való beívelést + fejelést és egész jól megy sikerült pár szép gólt összehozni.
    bár easy-n vittem a bajnokságot a Magyarokkal majd az Elefántcsontpart(ECS) játékosaival és a wb-n győztem meglepő volt hogy a csoportban Argentína - Elefántcsontpart 0:7 utána Holland - ECS 1:4 bár tudom easyn nem nehéz de majd gyakorlok és megnézem félprofin, profin
    Addigis sok gólt kívánok mindenkinek
  • The FlashBack
    #2350
    akkor nézz valami peccs után, vagy frissítsd a vidkari driverét, az sokszor segít
  • Marcell
    #2349
    Koszi, de nem ilyen jellegu a problemam. Itt valami kepfrissitesi hiba lesz, mert hiaba allitom Slow-ra a jatekmenetet, az egesz elvezhetetlenul (kb. 5x gyorsabb), mint kellene lennie. Anno volt ilyesmi gond a Pro Evolution Soccer 4 demojaval is, aztan kesovbb kihozak egy javitott demot, ami mar jo volt.
  • The FlashBack
    #2348
    options ban, gameplay speed, vagy valami hasonló ha van, akkor vedd lejjebb.
    Úgy emléxem, régebbi fifáknál is volt ilyen, de ott lehetett állítani ezen:)
  • mike0013
    #2347
    Nah figyi mondom mit tegyél:
    1. mondtad hogy fenn van a gépeden a gamma... ez eddig ok
    2. Ezt töltsd le
    3. A kicsomagolt fájlt pedig másold a C:\Program Files\EA Sports\2006 FIFA World Cup (TM)\ -be és írd felül a fájlt
    4. Ezek után nincs más dolgod mint megnyerni a Spanyolokkal a VB-t:D
  • Zsolti9014
    #2346
    Én is letöröltem a képfájlt, noCD-vel mégis megy...
  • Marcell
    #2345
    Felraktam a demot, de valamiert iszonyat gyors a jatek. Mintha 5x sebesseggel futna. Otlete van valakinek? (Visszaolvastam, masnal is jelentkezett a hiba, de megoldast nem talaltam a problemara.)
  • The FlashBack
    #2343
    általában mindegyiknek van egy ún. NFO file-ja amiben minden info le van írva
  • Checkerboy
    #2342
    De ha bemountolom akkor csak megnyitja a CD-t és semmi más.Ha el akarom indítani a játékot akkor még mindig kéri a helyes CD-t
  • maffioso
    #2341
    találtam egy ilyet na de ez nekem nem magyarul van......pl minek másolat a külső könyvtárba?safe copy?
  • maffioso
    #2340
    Be sikerult tennem a fuvet, a kovetkezo keppen:
    1.Masolatot keszitettem a fifa.fat es big.fat fileokrol, ki is toroltem oket a konyvtarbol
    2.bemasoltam a patch tartalmat a data dir be es a "importer TurfPatch.bat"-ot futattam
    3.a fathbuilder nem indult
    4.visszamasoltam a fileokat, de vigyazva, hogy meg maradjon egy masolatom a kulso konyvtarban is
    5.fathbuilert futtattam
    6.visszamasoltam a fileokat es voila :D
  • maffioso
    #2339
    beirtammár hogy fű pack de amit találtam azt nemnam vágom minnyá becopyzom
  • misirulez
    #2338
    Hello!
    Torrenten ha beirom, hogy fifa 2006, nagyon sok fajta verzió jön be van 3,50GB-os is meg 2,5GB-os is meg 4GB-os is.....honnan tudjam, hogy melyik lenne jó nekem (persze nem akarom letölteni :P)
  • Beckentakony
    #2337
    Szeva valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan rakjam be a mezeket, vagy labdákat a fifába???
  • The FlashBack
    #2336
    alul van a kereső
    beírod hogy fű pack, és már meg is lett a megoldás a problémádra:)
  • The FlashBack
    #2335
    tehát a miniamge megvan?
    Azt kell bemountolni ha fennvan a gém...
  • maffioso
    #2334
    látom nem vok egyedül.......nekem nem segitség az hogy már 100szor levoltirva....azért forum hogy leirják még 100szor
  • Checkerboy
    #2333
    Nekem is jól kisegítettetek...Na vki csak tud vmi megoldást!!!!
  • maffioso
    #2332
    kössz most jol kisegitettél
  • The FlashBack
    #2331
    már legalább százsor levolt írva, hogy hogyan kell
  • maffioso
    #2330
    jaés afű pack nem megy fel runtime errort ir ki vki nemtud segiteni?
  • maffioso
    #2329
    nem vágod hogy letörölte a képfájlt?
  • Zsolti9014
    #2328
    van hozzá noCD csak meg kellene keresni
  • Bassboy
    #2327
    kicsit offtopic, de nem tudtok egy kis programot, ami szepen mutatja a csoportokat (lejatszott meccsek, golok szama, stb...) meg utana a kieseses reszt is, es magatol toltse le az eredmenyeket, meg a meccsek datuma es orajat is???
  • Checkerboy
    #2326
    Ez most egy válasz volt?Mert ilyen oldal nincs :P
  • bubu13
    #2325
    World cup
  • Checkerboy
    #2324
    Sziasztok emberek.Most a Foci VB alkalmából kedvet kaptam a játékhoz de van egy kis problémám.Az image-t letöröltem a gépemről de a játék még fentvan rajta.Van egy lehetőség , hogy ne kelljen mégegyszer letöltenem a játékot?Légyszives ne olyan válaszokat kérek amibe 1 szó van h mini-image mert elvileg ez a mini-image megcsinálja azt h ne kelljen a CD hozzá azaz az image.Amikor mountolom a mini image-t akkor kijön h mi van benne de akármelyik exe-t indítom semmi nem történik.Vmi magyarázatot talán linket kérnék ha lehetne.
    Kössz és üdv.
  • bubu13
    #2323
    Te nem tudnál mondani?
  • The FlashBack
    #2322
    Akkor menj el a boltba!
    És szevasz!
  • bubu13
    #2321
    Online játékhoz kell.