1819
>
  • BB7
    #1659
    Nekem a qrva Joystick-kal van gondom, de már fél év után b@szakodott!
  • Zsófy
    #1658
    Könnyű azt mondani:)
  • Lipi1980
    #1657
    Nekem több, mint 2 éve van meg, és még csak most kezd kopni a billentyűzet...

    Ergó tényleg ne használd annyit...
  • Zsófy
    #1656
    ÁÁÁ fél éves sincs a telóm, és kopik a billentyűzete... Vki vmi tanács? Ne használjam annyit?
  • Ben007
    #1655
    kösz :D
  • BB7
    #1654
    Sok sikert hozzá! :D
  • Ben007
    #1653
    na végre megvan a teló
  • BB7
    #1652
    Nagyon köszönöm! :)
  • slime001
    #1651
    MyPhoneExplorer
  • BB7
    #1650
    Nem tudjátok, hogyn bírom szinkronizálni a K800i-s naptáram a gépemmel, vagy van erre valami szoftver?
  • BB7
    #1649
    Akkor vedd fel vele a kapcsolatot valahogy! :) És hipp-hopp meg lesz oldva talán a problémád!

    A másik meg, hogy miért kéne legálisan bármit is csinálni a telefonnal! Már nincs gari! Mit féltesz?
  • Mike at home
    #1648
    arról nem bezsélve, hogy ugye henti (aki geciszép™) SE szervízben melózi, de jó ideje nem láttam itt az sg-n
  • Mike at home
    #1647
    nincs gari, mert több mint 2 éves

    az a baj,, hogy legálisan csak a SEUS használható, az meg csak az imei szám alapján az ahhoz tartozó lefrisebb firmware-t képes feltenni, de azt is csak akkor, ha az még nincs rajta

    nekiállhatnék mindenféle hacker megoldásnak, de nem akarok
    ugyanakkor meg azért sem vagyok hajlandó fizetni, hogy bevigyem a szervizbe, ahol Géza, előveszi a szervizes szoftvertm és felnyomja a telefonra újra ezt a firmware-t, ezt én is meg tudnám csinálni, meg azért fizessek, mert az SE mérnökei szarok? hát nem
    arról nem beszélve, hogy a szervízben ezen a melón elkotlanak 2 hétig

    SE szervízbe vinném, ha már viszem valahová
  • BB7
    #1646
    Ha van rá gari, akkor mindenképp szervíz! Ha jönnek azzal, hogy:
    1. Adatkábellel van a baj, s arra ugye nem vállalnak garanciát
    2. A te álltalad vásárolt memókártya a szar
    3. A te gépeddel van a baj, futtass víruskeresést[[#idiota]]
    4. Nem hallottak még ilyen problémáról, nem is tudják javítani...
    s társai hülye kifogások, akkor kezdj el pampogni, és fenyegess fogyasztóvédelemmel!
    Ellenben ha nincs garid, sajnos nem biztos, hogy oda kéne vinned, ahol vetted [Vodafone], mert lehet, sokkal drágábban javítják, mint máshol! Bár erre nem vennék mérget, mert nem tudom, hol az olcsóbb, s azt sem, hogy mi a konkrét hibája telefonodnak!

    Még egy ötlet, hátha!
    Mi lenne, ha egy régebbi FW-t pakolnál rá? :) Talán megoldja a problémádat, és attól most eltekintek, hogy talán újjak fognak előjönni!

    Remélem segítettem! :)
  • Mike at home
    #1645
    hm... köszi, de ha a seus nem talált, akkor a telefon sem fog, mindkettő az imei számot veszi alapul
    olyan csomagom van, amiben van 200 mega forgalom havonta, szal nem lenne drága
  • Divizio88
    #1644
    ebbol az oldalbol annyira nem talalok ki...
    Viszont torrent tracker-eket mar le kaptam azokrol
    az oldalakrol ahol be vagyok regisztralva...;)kosz
  • BB7
    #1643
    Itt talán találsz még pár jó játékot! :)
    De ajánlom a nagyobb torrent tracker-eket is :P
  • Divizio88
    #1642
    nem egedelyeztem en sem.Eszembe sem jutott!
    De a mobile9 sincs az a rengeteg jatek...:(
    mas oldalt nem tudtook:-s koszi a segitseget bb7
  • BB7
    #1641
    Szerintem semmiképp ne engedélyezd az internet elérést, hisz így szívhatnak le pénzt, illetve ki leszel szolgáltatva! Tölts Mobile9-ről, ott is rengeteg jó játék van! :)

    Mike: Ha van a telefonodon internet, ajánlott egy szoftverfrissítés keresése! [Menü-->Beállítások-->Általános fül-->Frissítési szolgáltatás]
    Ha nem a legfrissebbel rendelkezel, akkor:
    1, ha értesz hozzá, google-z ki magadnak egy letöltő linket és frissítsd a mobilod
    2, ha nem értesz hozzá, akkor a telefonról frissítheted könnyen, csak ahhoz kell mobilnet és az szvsz nem olcsó!
  • Divizio88
    #1640
    Mobile9-rol szedtem le es azok mukodnek !
    Viszont a zedge-rol amiket szedek rendesen
    telepitem a jatekok mappaba es mikor el inditom
    akkor kerdezni meg h engedelyezzem az internethez
    valo hozza ferest...:|de nagyon koszonom a segitseget
  • Mike at home
    #1639
    a SEUS szerint? igen
    egyébként meg nem
  • BB7
    #1638
    A legfrissebb FW van a telefonon?
  • Mike at home
    #1637
    te megtod mondani, hogy mit csináljak a telefonommal, azóta is úgy van, ahogy maradt, nem vittem szervízbe, én nem adok pénzt az SE-nek azért, mert nem tud firmware-t irni

    mondjuk megkérdeztem a Vodat, hogy lehet hivatalosan is függetleníteni a telefont, 9k a sarc, szerintem nem kevés
  • BB7
    #1636
    Ezért linkeltem a post-odat! :) Lehet, hogy valami keretprogram kell talán! vagy én már tényleg nem tudom, próbáltam tutorialt/segítséget is keresni! De nem sok a siker! :(

    Neked meg azt ajánlom, hogy szedj le innen is pár játékot, s ha ezek sem működnek, akkor más a baj!
    Nem a játék mappába kell másolni, vagy valami, csak simán a telefonra, vagy valami saját almappába, és előbb fel fogja telepíteni! Ha ezen túl vagy és utána jön a probléma, akkor szerintem próba verziókat szedhettél le, vagy nem tudom! :D
  • Lipi1980
    #1635
    Azokat az swf-eket nekem is beadja a zedge, és én sem tudom őket használni, és fogalmam sincs, hogy miért...

    És még itt sem kaptam rá választ!
  • Divizio88
    #1634
    Lehet en nem csinalok valami jol...;-s
    De en Zedge-rol toltott jatekokkat nem
    tudom el inditani mert mindig ker internet
    hozza ferest...vagy valami ilyesmi...:-s
    segitsetek ..!vagy adjatok uj linkeket;))koszi
  • BB7
    #1633
    Nem rég volt róla szó, de .swf kiterjesztésű témát miért nem tudok telepíteni?!
    Vegyük alapul most is a Zedge-t! A mobilom beállítom K800-ra és mégis listázza ezeket!
  • Divizio88
    #1632
    Koszonom szepen!
  • BB7
    #1631
    Ezt is szeretem/látogatom, csak valahogy a Mobile9 fogott meg! :D
    Bár be kell vallanom, itt talán több a stuff!
  • SzakYy
    #1630
    Nekem ez.
  • BB7
    #1629
    Favorit oldalam!
  • Divizio88
    #1628
    Helloo!!
    Nagyon sizvesen meg koszonnem ha valaki
    adna nekem egy linket..ahol talalok temat,
    jatekokat, programokat telora...valami
    olyasmi oldalt mutassatok ahol nagy a
    valasztek....elore is nagyok koszi
    minden faradozonak,....
  • Lipi1980
    #1627
    Én is erre tippeltem!!!!

    Majd ha előfordul még egyszer, akkor rakok fel képet, hogy milyen is valójában, amikor a "flimtovábbító szerkezetk rugója van beragadva"
  • hmarci
    #1626
    Szerintem a filmtovábbitó szerkezet rugója van beragadva, szmena-8m-el nekem is előfordult !

    Bocs, de nem lehetett kihagyni ! Én még ilyet nem tapasztaltam.
  • Lipi1980
    #1625
    Nagyon szuper kis teló! Már két éve használom. Csak egyetlen gondom van vele:

    Mostanában a fényképek 10%-nál eljön egy olyan hiba, mintha a régi filmes géppel egymásra fotóznál két képet. A fotó felső 75% a jelenlegi kép, de az alsó harmada valami sokkal régebbi kép, ami már rég nem is volt a memóriakártyán...

    Remélem értehő volt a problémám.
  • Divizio88
    #1624
    okes koszi szepen a segitseget;)
  • Zsófy
    #1623
    Zsír:) Ha ennyire mindenki azt mondja, h nem lassul be vészesen, majd veszek egyet (csak most nincs "kedvem":D:D)
  • shrike7973
    #1622
    Amikor bekapcsolod a telót, a sony ericsson feliratot sokkal tovább látod, mint kisebb memókártyával. Nagyjából ennyiben ki is merül a lassulás.. persze nagyonbb méreteknél lehetnek nagyon gondok is..
  • shrike7973
    #1621
    4 gigás is lassul. 2 giga felett high capacity jelzővel kell rendelkezzen a telefon ami a nagyobb kártyák támogatását jelenti.
  • shrike7973
    #1620
    Minden értelmes GSM szerviz tud biztosítani házat, de eléggé költsége smulatság a csere, 6-8 k körül mozog ha jól tudom.