1819
>
  • shrike7973
    #1619
    Told fel őket txt-ben.
  • Nivea
    #1618
    srácoka gépre mentett smseket h lehet visszatenni a telefonra? eggyátalán vissza lehet tenni?
  • Divizio88
    #1617
    Pesten mond nekem valaki egy olcso
    uzletett ahol hozza jutok egy szep
    elolaphoz????elore is kosiz szepen
    ....;);)
  • BB7
    #1616
    2gigás memókártyát használok, s semmi változás! A gondok 8gigánál kezdődnek, na az már lassul!
  • Zsófy
    #1615
    Sziasztok!

    Azt hallottam, hogy ha memóriakártyát dobok a telóba lelassítja... Nektek mik a tapasztalataitok? Nagyon visszarántja?
  • BB7
    #1614
    1.: Rá van kötve! :) S mint a mellékelt képen is láthatod, egy rejtett mappa van, a "System", miben nincs ilyen!

    2.: Utálom a Vindóz Intézőt! :D Csak a képet csináltam abba, persze, hogy TC-t használok, s abban sem működik! :/ Ugyamez a hiba... falnakmegyek!
  • Mike at home
    #1613
    rákötöd az usb mazaggal a gépre
    van egy rejtett könyvtár, azt kimásolod a gépre

    szuper, hatsnálj vmi commandert
    ha azzal sem, hát, kakai a K800 szoftvere
    lassan n is kibaszom az ablkaon az egész röhes telefont
    az SE visszaírt, hogy vigyem szervizbe, biztos korrrektek lesznek a szervizesek, az, hogy egy file másolástól elbazsódik a firmware, utána meg szervíz kell, hogy rendbehozzák, mert flashelő program sincs hozzá csak illegális, röhejes
  • BB7
    #1612
    Mármost:

    1.: Honnan másoljam ki?

    2.: Van egy problémám! Ha nem a Memóriakártyára pakolok, vagy ott nézegetek valamit gépen, hanem a PHONE könyvtárban, akkor kapok egy szép ilyet! -.-
  • kovacsgeri
    #1611
    hát jah... a memóriakártyát egy laza mozdulattal kiveheted, mielőtt beadod a szervizbe, szóval nem kell letörölni, eltaláltad :)
  • Mike at home
    #1610
    kimásolod
  • BB7
    #1609
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha nekem a telefonmemóriára van mentve, vagy 100játék, akkor azokat, de legalább a mentéseket, hogyan tudom BACKUP-olni?
  • Nivea
    #1608
    mindena memoria kártyán van. azt csak nem kell letörölni...
  • kovacsgeri
    #1607
    segítenék, de nem tudok....
  • kovacsgeri
    #1606
    Ugyan ez volt az én telefonom hibája is, szervizben hamar orvosolták, és persze ingyen. szoftvert kell cserélni rajt, úgyhogy mentegess le róla mindent mielőtt elviszed, nem javaslom, hogy otthon állj neki.
    Nekem azt mondták szervizben, hogy úgy lehet megelőzni ezt a meghibásodást, hogy nem szétszórva teszünk a telefonra fájlokat, hanem mindent mappákba, lehetőleg a telefon egyéb mappája után ne legyenek fájlok a fájlkezelőben össze-vissza
  • Mike at home
    #1605
    ha van még rá gari rohanj vele el a szervizbe
    nem tudok mit mondani, nekme sem segített senki
  • Nivea
    #1604
    srácok! rádugtama telomata gépre, de lerántotama kábelel eggyüt és azt irta ki h biztos h letörlia memory sticket? mondom h nem! erre elment minden. kivettem és visszatettem a memoria kártyát. akkor ugytünt h minde jo vgisszajötta háttér a zenék is megvoltak, de a játékokhoz akarok menni és "müvelet végrehajtása sikertelen" alkalmazásoknál ugyanez! tudotok vmi tanácsot adni? software frissités v vmi? és ha igen akkor melyik oldal utasitásait kövessem? melyik softwaret tegyem fel? a telo perpill vodás és még van rá 5 nap garancia. micsináljak?
  • kovacsgeri
    #1603
    aktuális akciós árlistát itt találtok

    ja és ma is szarakodtam egy k770in és rájöttem h a kamerája ratyi mert 3 megapixel felbontáson nem lehet zoomolni :)
  • DeerHunter01
    #1602
    elég jó telefonnak tünik.
    mennyibe kerül a T-mobile-nál ?
    mert a honlapján nem láttam az árat feltüntetve.
    kártyásan vennék csak.
    ha drága akkor maradok a K770i-nél az is jó lesz szerintem
  • Mike at home
    #1601
    csakhogy az enyém már két éves is elmúlt
    röhejes, hogy azért fizessek, mert nem tudnak normális firmware-t irni
  • kovacsgeri
    #1600
    Az, hogy a legújabb szoftver van a telefonon, még nem jelenti azt, hogy nem hibásodhat meg. Szervizben 30 perc alatt kicserélték nekem, valószínűleg nálad is meg fogja oldani a bajt (ugyan nekem más problémám volt) ja és természetesen garanciális ez a javítás
  • Mike at home
    #1599
    1593-95 senki semmit? :(
  • shrike7973
    #1598
    Kéne működnie? Nekem se megy.
  • Lipi1980
    #1597
    Segítség!

    Miért nem akar működni az swf jelzésű, de ugyanúgy thm kiterjesztésű témák a K800i-n?
    Főleg az animált órákra gondolok. Pl. az ilyen...
  • kovacsgeri
    #1596
    Jelentem, hogy sikerült az a megoldás a web'n walk ügyben, hogy létrehoztam egy profilt, amiben csupa - állt. Így nem tud csatlakozni a netre, és nem fogy a pénz, ha pedig netezni akarom visszaállítom az internetprofilt (y)
  • Mike at home
    #1595
    a SEUS szerint az utolsó firmware van a telefonomom, nem kell frissiteni
    lemennek a picsába
    olyan ez mint amikor a windows behalna egy file másolástól, amin az újraindítás sem segít, de ott a szerviz, 2 hát alatt 5-6k-ért telepítenek nekem új windowst
    holott egyszerüen NEM tudnak egy nyavalyás firmware-t normálisan megirni
  • Mike at home
    #1594
    nohát a memkártya kivétele, nem változtatott semmin
  • Mike at home
    #1593
    ide most képzeljetek el vmilyen szitokáradatot

    történ ma délben, hogy usb kábellal, feltettem 4 darab jpg file-t a telefonban lévő memóriakártyára, egy alkönyvtárba, fileátvitel üzemmódban.
    még akkurátusan bontottam is az XP-n az USB kapcsolatot, biztos ami biztos, és kihúztam a kábelt. ugye ilyenkor a telefon úhraindul, és ennek örömére elszállt róla a téma. Illetve vmennyire megmaradt, de furcsán néz ki, nincs háttérkép, semelyik témánál, sőt kézzel sem enged háttérképet betenni, és ami a legnyagobb gáz, az sms írás fehér alapon megy fehér betükkel, mindegyik témánál. Kikapcsoltam-bekapcsoltam, semmi vltozás, a PIN kód csillagait is fehér alapon fehér betükkel jeleníti meg. Most mi a pöcs van (elnézést)?
    SEUS és újrarakom a telefon szoftverét, de előtte kiveszem a memkártyát? Jobb öteletem nincs. Vagy csak vegyem ki a kártyát, és indítsam el úgy, hátha jó lesz (ezt most mnindjárt meg is próbálom)kapcsoljam be? Tetvedék telefon :( hogy évente egyszer mindig kitalál magának valamit
  • skateout
    #1592
    Ja ja, ez is jó megoldás, bár kicsit macerás, de ha a pénzünkről van szó akkor megéri.
  • ZilogR
    #1591
    Ez természetesen a legjobb, de az is elég, ha a kezdő lapot kitörli. Biztosan van a telefonon is olyan, h "blank" oldallal indul. Vagy csinál magának egy saját kezdőoldalt a kedvenc linkjeivel és a telójára elmenti, majd beállítja azt kezdőlapnak (persze megint csak, ha lehet file:///... stílusban megadni kezdőoldalt).

    Persze ha csak a kezdő oldal hiányzik, attól még csatlakozni fog, de akkor sem fog barangolni mindenfelé... A GPRS úgyis adatforgalom után szedi a pénzt.

    Saját kezdőoldalt meg valszeg be lehet állítani, olyan, mintha egy a telefonra mentett weboldal lenne...
  • skateout
    #1590
    Én Vodafone-os vagyok, régen toltan a netet ezerrel mobilon is, de nekem egy havi díjat kellett előre befizetnem és utána adatforgalom szerint ment, na mobilon 1 G-t telón :D
    Na szal amikor lejárt nekem akkor még azzal a profillal sem tudtam netelni ami addig jó volt, mert nem volt rá előfizetésem. (Voda előnye) tehát hiába nyomtam rá véletlen a netre, amúgy enyém kártyafüggetlen, szal nem a menü gombra gondolok, hanem a menün belül a felső részére ahol nekem két net dolog van a Play meg az Internet maga.
    Na mind1, szal a profillal próbálkozz, tegyél be egyet ami nem mükszik, és csinálj egyet ami mükszik, és váltogasd.
  • kovacsgeri
    #1589
    Ritkán használom csak a web'n walkot, de ez a profil állítgatás nem hülyeség
    Arra gondoltam, hogy mi lenne akkor, ha hoznék létre egy új profilt, amiben minden mezőben kb ez szerepelne h "-". Ha ezt beállítom alap profilnak akkor lehet, hogy ki tudom kerülni hogy pénzt veszítsek...
    nekem kapcsolodási hibát írt ki, de az egyenlegem multkor lenullázta a web'n walk (csak emiatt írja ki vajon).... holnap kibróbálom úgy, hogy van rajt pénz
    esetleg próbáljátok ki ti is és írjatok tapasztalatokat
  • skateout
    #1588
    Jah és sajna a gombot nem lehet átállítani, bár nem tudom 100%ra, de azt már amint tapasztalhattuk, ha egy talóra szolgáltatói menü van téve akkor csak úgy lehet az ilyen funkció gombokat felszabadítani ha másik firm kerül rá. EZ köztudottan garancia vesztéssel jár. MÁsik megoldás nincs.
  • skateout
    #1587
    Hát nem tudom hogy használod-e az internetet rajta, mert ha nem akkor csak anynit kell tenned hogy kitörlöd az internet elérés profilt a telóból, így akárhogy is akar ő csatlakozni, nem fog tudni, mert nincs profil, ezáltal megmarad a zséééé
    MÉg mielőtt megkérdi vki: Beállítások, Kapcsolódás, Internetbeállítások, Internetprofilok.
  • kovacsgeri
    #1586
    K770i sem rossz, sőőőt... de azon nincs ilyen szép xenon vaku, csak fotófény, és szerintem szarabb képet csinál, hiába 3,2 megapixeles a kamerája.
    K800i jó vásár még mindig, enyém szoftverhibás lett ugyan, de ingyen megcsinálták 1 óra alatt a szervizben.

    ja és egy kérés: T-Mobilos a k800im és nem tudom, hogy le lehet-e tiltani valahogy a web'n walk gombot a vissza gomb felett....
    nem kevés pénzt gombolt le rólam azzal h véletlenül benyomódott!
    tudnátok segíteni? (azon kívül h használjak billentyűzárat)
  • ZilogR
    #1585
    én T-Mobile-nál vettem jópár hónapja, számlás előfizetés, 7eFt.
    nem fizetek sokkal többet, mintha töltögetnem kéne, a havi díjamat lebeszélhetem fullosan!
    cserébe soha nincs olyan eset, h nem tudok telefonálni :P
  • Mike at home
    #1584
    esetleg a t-comnál kéne megkérdezni, nem?
  • ToM1113
    #1583
    elnézést a helyesírás hibákért, gyorsan írtam:)
  • ToM1113
    #1582
    Úgy néz ki a hétvégén emgyek telefont venni, érdeklődni szeretnék hogy lehet e még domónó csomagban kapni a k800 at szerintetek?
    (Esetleg k770), Webshopban nem találtam őket dominóba:S
  • skateout
    #1581
    Amúgy én 39 ért vettem még augusztusban, Westend, Media Markt.
    És aki most akar venni annak ajánlom, ugyanúgy mint itt mindenki más :D
  • BB7
    #1580
    De azok mind bu**k!