1819
>
  • predat000r
    #459
    Ahogy mike már megmondta M2es megy bele az kisebb mint a MSD.Ebbe ilyen fajta megy.Persze drágább is de sztem a 6 jó ár volt érte.Persze nem a márkaboltban kell venni:D Van hozzá egy adapter ami átalakítja.Aztán azt bele ey kártyaolvasóba és úgy rákötni gépre.Mert usb-n keresztül nekem igencsak lassan(100 Kb/sec)másol.Majd hétvégén megpróbálom kártyaolvasóval hátha gyorsabb mert mire az 1 gigát felrakom belehalok:D Ha valaki tud valami jobb, gyorsabb megoldást az szóljon.
  • Mike at home
    #458
  • DARYL
    #457
    Adatkábellel véletlenűl nem a MicroSD kártyára, hanem a telefon memóriájára másoltam be zenét és lehet, hogy tele lett, mert be sem fejezte a másolást és a képernyő átment fehérbe, azóta is azt csinálja.

    Ki sem lehet kapcsolni, akkut le, 2-3 perc mulva vissza, akkor bekapcs, de ugyanaz a fehér képernyő.

    Valami tipp?
  • Mike at home
    #456
    mert ugye az M2 megy csak bele, azért :)
  • Mike at home
    #455
    1 gigát vettem bele év elején 12k-ért
  • I.C.ram
    #454
    Az miért jó? 1 gigás Kingston miniSD 3ezer forint. Vagy van valami lényeges különbség, olvasis/írási sebességben?
  • predat000r
    #453
    M2 es megy bele.Én most vettem 1 Gigás Sony-t 6000-ért
  • I.C.ram
    #452
    Én rádiót hallgatok rajta néha, meg a netet használom rajta, aztán ennyiben ki is merül az extrák asználata.

    Vetél bele miniSD-t? Mennyi most a memóriája?
  • Mike
    #451
    öcsémnek nokiája van
    egyszerüen felfoghatatlan számomra a menürendszere, minden el van dugdosva :)

    mondjuk a 810-hez képest a 800-asnak normálisabbak a gombjai
    az autofocus meg tök jó, compact kategóriában nekem teljsen megfelel, kéznél van, szoktam vele kattingatni :)
    de még újságcikket is szoktam vele fotózni
    vagy árcimkét, vagy bármit, amit így kényelmesebb, mint felirni
    emelett pedig mp3 lejátszónak is ezt használom
    szal :)
    telefonálni szoktam vele a legkevesebbet
  • I.C.ram
    #450
    Rájöttem, hogy nekem tök fölösleges a 3.2-es kamera autófókusszal. Meg a gombjai nagyon nem tetszenek. :( Ráfizetéssel vennék egy Nokia E51et inkább, az valahogy jobban tetszik, csak még nem jött ki a szolgáltatóknál.

    Amúgy meg, amit múltkor kérdeztél jackes átalakító van csomó a vateran. olyan 1-2ezer forintért.
  • Mike
    #449
    elég volt belőle?
  • Mike
    #448
    ingyenes
    max a wapéert kell fizetned
  • Mike
    #447
    szerintem igen
    a telefon a tied, nem a licenszét vetted meg :)
  • I.C.ram
    #446
    Vaterán 46ezret licitáltak egy k810ire. és még hátra van fél nap. :)

    Lehet eladom akkor az enyémet.
  • Pheaper
    #445
    30-35-40 között
  • Pheaper
    #444
    nekem annó w810i-n volt ilyen kilehet kapcsolni beállitásokban
    ha rányomsz,akkor felmegy a netre és nem fog találni frissitést
  • Japep
    #443
    Néha bejön a telefonon egy "frissítési kérdés"...azt kérdezi, hogy frissítések keresése most, vagy később?!
    Eddig még nem mertem rányomni az igenre, mert nem tudom, ingyenes
    -e.
    Ilyen másnak is van?
  • I.C.ram
    #442
    Szerintetek mennyiért lehet eladni egy tmobilos K810i-t? 2 év garancia van rá, és a telefon max 4 hónapos.

    Átlehet ruházni valahogy hivatalosan a tulajdonjogot, ha nem kártyafüggetlen? A garancia miatt kérdezem.
  • Rage47
    #441
    nálam ilyen nem volt. max ha erősen nyomom
  • predat000r
    #440
    Annyira engem se :D bár ennyiért már várnám hogy ne legyen hibás.De attól féltem hogy gyárihiba ami csak az enyémre jellemző.Típushibának elmegy.Meglátszik hogy sony ericsson.:(((
  • Gaba9
    #439
    Szewa.
    Már előfordult nálam is .. engem nem zavar annyira ..
  • predat000r
    #438
    Hali tegnapelőtt vettem meg a mobilt.Zsír újan.És ma vettem észre hogy miközben a képeket nézegetem a joyon egyet huzok és néha 2őt ugrik.Nálatok ez nem fordult elő még?Suerintetek gond?Visszavigyem?
  • runner 125
    #437
    Nah tegnap előtt megvettem a használtat :)Teljesen szép/karcmentes állapotban van ah az eladó mondta(még az obijektív csúszka is levolt tixózva :) ),járt vna hozzá egy spéci head set is,arra nem volt szükségem,így anélkül 32 000ft-ért sikerült megvennem :P :)+ingyen házhozszállítás
    (512mb-s kari,Brando fólia+doboz+tartozékok+gari)
    Sztem jó vételt csináltam :)

  • Mike at home
    #436
    nemtom
  • runner 125
    #435
    ;)

    Így vétel előtt; Felmerült bennem h mégsem kellene Voda-nál venni újat,hanem egy szép állapotú használt is "megteszi".Nos találtam is egyet.Pár info róla: Áprilisban vásásrolt,gyárilag kártyafüggetlen,512mb-s mem.kari,Brando fólia,karcmentes,12hó+ 12 hó korlátozott gyártói gari(azaz még 5 hó + 12 korl.)Frissítések megtörténtek.
    Kb ennyi infom van róla...mindezért 38E pénzt kellene leszurkolnom.
    Ti mit szóltok hozzá? Ez legyen,vagy inkább egy új Voda-s?
    Köszönöm!
  • Mike at home
    #434
    jöhetsz :)
  • runner 125
    #433
    Rendben,nagyjából a forumot is átolvastam,akkor e mellett teszem le a voksom. Valamikor megvásárlom -remélem ha "elakadok" jöhetek ide segítségért :)
    Köszi nektek!
    Üdv
  • Mike at home
    #432
    semmi baja :)
    konkurens topikokba menj, ott biztos akad, aki szivesen fikázza az SE telefonokat

    az SE nem is tudom, egyfajta klub, ha megszereted nem akarsz majd másfajta telefont
  • Rage47
    #431
    Nálam kifogástalanul működött eddig minden része. Szoftverfrissítés kellett neki.
  • runner 125
    #430
    Sziasztok!
    Előre kérek elnézést,biztos feltették már a ezt kérdést :)-idő hiányában még nem olvastam át a forumot :$

    A Vodafone-nál jelenleg akciózva van ez a teló,elképzelhető h vásárolok egyet.
    Milyen hibái/hátrányai vannak ennek a telónak? Gondolok ez alatt pl.: a joystcik-ra stb.. Jöhetnek a negatív vélemények :)
    Nagyon megköszönöm a segítségeteket!
    Üdv
  • Mike
    #429
    vmilyen korrektül működő sms backup progit keresek
  • Mike at home
    #428
    nekem a hátlap recseg
  • Gaba9
    #427
    nekem 4szer repült a földre :( de nem ..
  • Rage47
    #426
    bal oldalt felül kicsit igen, de az régóta már.
  • gyupee
    #425
    nyikorog az előlapom most vettem észre... nektek nem?
  • Mike
    #424
    kellene nekem egy olyan bigyó a K800-hoz, amin lehet számot léptetni, hívást fogadni, stb, és van rajta egy 3,5-es jack bemenet, hogy bele tudjak dugni más gyártó fülhallgatóját
    ergo fülhellgató nem kell
  • Rage47
    #423
    google
  • pipsy
    #422
    Sajna azt nem vágom, hogy kell!
    Hogy tudok updatelni?
    Köszönöm
  • Mike at home
    #421
    ezt már mintha kérdezted volna
  • Rage47
    #420
    #401 "van magyar nyelvü szoft a K800i-re"

    sztem updatelni kell a szoftveredet