1819
>
  • temesi84
    #539
    igen ilyesmi csak ne használja ki az egész kijelzőt csak háromnegyedig van
  • kuci06
    #538
    Ilyen a menüd? Ilyen alapból a K800 menüje -.-

  • temesi84
    #537
    tudnál esetleg abban segíteni hogy milyen szoftvert tegyek rá?
  • temesi84
    #536
    most raktam be egy 30 as kártyát azzal működik de szerintem most k75 menüt raktam rá nagyon arra hasonlit lécci segíts rajtam tiszta dedde vagyok.Tunál nekem linkelni valamiket
  • kuci06
    #535
    EZT a VKP patchet töltsd fel a telefonra, így:
    SeTool2 Lite módszer
    vagy így:
    JDflasher módszer
  • temesi84
    #534
    igen függetlenitettem és ezeket a flash filokat raktam fel
    K800_R8BA024_FS_CENT_EUROPE_RED52.fbn
    K800_R8BA024_MAIN_GENERIC_WI_RED52.mbn
    és le tudnád irni hogy mit csináljak vele?
  • kuci06
    #533
    függetlenítve volt előtte? Mert akkor az csak egy ideiglenes függetlenítés volt. Neked kell újra megcsinálni, egy VKP patchel, amit a SETOOL2 lite nevű programmal tudsz megcsinálni. Milyen szoftvert tettél rá?
  • temesi84
    #532
    xs++ szal frisitetem de most még nagyobb a baj kéri a pinkódot beirom és azt irja hogy helyyezen be egy érvényes simet. kipróbáltam más kártyával is akkor sem jó valaki tudna segíteni hogyan tudnám vissza csinálni
  • kuci06
    #531
    Akkor próbáld XS++-szal frissíteni.
  • temesi84
    #530
    már nincs rajt garancia
    mert függetlenítettem
  • kuci06
    #529
    más módszerrel ugrik a gari
  • temesi84
    #528
    sziasztok próbáltam a SE honlapján a sfrissitést de valamiért nem tudom végig csinálni más honlapon nem lehetne ezt megcsinálni?
  • kuci06
    #527
    flasheld újra a szoftvert rajta (gari ugrik)
  • Gaba9
    #526
    passz sorry
  • temesi84
    #525
    sziasztok tudna nekem valaki segíteni ugyan az a problémám mint lacinak nem engedi megnyitni a játékok mappát azt irja hogy a művelet végrehajtása sikertelen
  • Gaba9
    #524
    nálam sem volt sokáig :S most meg nemtom mér .. na majd mobilos span megnézi holnap és okosabb leszek énis .. azért köce
  • Mike
    #523
    nálam ilyen nincs
  • Gaba9
    #522
    elkéne vinnem mobilos havernak de amikor ott vagyok soha nem csinálja :D bár ez mindig az én szerencsém :D
  • Gaba9
    #521
    amikor beütöm a számot hívok és egyből teszem a fülemre akkor egy két nemis tom olyan sípolás szerü .. mint amikor régebbi telókon merül az aksi v nemtom így leirni a lényeg h eddig nem volt az tuti .. :S
  • Mike
    #520
    hívsz, és mielőtt kicsöngene, afféle zagyva hangzavar hallatszik?
  • Gaba9
    #519
    Bocsi ezt cáfolnom kell !!!! Elég rég itt vagyok mivel több mint másfél éve van K800asom és felesleges ezen vitázni (am régebben is írt már .. olvasni meg csendben is lehet) sztem hadjátok abba ez nem rólatok szól hanem K800-ról !!! Köszönöm, szép estét ....... további kommentet várunk arra kérdésre pl h van-e rajtam kivül valaki akinek hívás elött pittyeg néha összevissza a teló ?? (mostanában elkezdett zavarni:S)
  • Mike
    #518
    5. leugassak másokat ok nélkül, mert lusta vagyok, kicsit tájékozódni, mielőtt kinyitom a szám

    ezt is vedd hozzá, nyugodtan

    K800-as topikban bizony nem láttalak eddig, dcsak azért jöttél ide, hogy leugass, kár is ezt szépíteni

    de igazaad van, kár ezen rágódni
  • Sonajk @:o)
    #517
    "azért az eszem megáll" Ne áltasd magad. Részedről lehetetlen és meddő próbálkozás.
    Fogadd el ezt a hsz-om válaszkén a többi ömlengésedre is, mert ellenben veled, nem akarok röpke 2,5 óra alatt 5x reagálni ua-ra a dologra.
    "ez egy fórum és nem fan klub" nem mondod?
    "egyébként is hol voltál eddig, nem látlak egyáltalán az oldalon" véleményed szerint aki nem ír, az nem is olvas? (gondolkodj!)

    Miért írok egy fórumba:
    1. Valaki kérdez, mert segítségre szorul és tudom a választ.
    2. Én szorulok segtíségre és remélem, hogy valaki tudja a választ.
    3. Beszélgetni szeretnék.
    4. Már végtelenül unom az emberi butaságot és nem tudom visszafogni magam.

    Az elkövetkezőkben pedig ne várd, hogy e vita folytatásként a billentyűzetem koptassam.

    Béke veled Barátom.
  • Mike
    #516
    figy, neked szólt a legkevésbé, szal ne szívd fel magad
  • predat000r
    #515
    Ki a tököm írt hozzád?Én általánosságba írtam.Nem belédkötni akarok.Ha nem látnád akkor olyat sem írtam hogy te nem k800-on hallgatsz zenét.Nem mindenki neked ír ám!Ezt jó lenne megjegyezned.Abban igazad van hogy ez egy fórum.Éppen emiatt nem kell ráeröltetned mindenkire az akaratod.

    Bocsika ha nem olvasom el megint az egész topicot hogy lássam a 3 éve kezdődött vitád minden részletét.

    "ehehe, és még nem is olvastok, vicc
    nem a K800-ról volt szó drága barátom, hanem a W960-ról"-->Olvasd el akkor te a topic címét....K800i ha jól látom.PONT.

    Szar neked ha a fényképezőgéped lemerül.Abban is van Hp ami olyan mint pl a SE.Szép olcsó és csak a baj van vele.Nekem nincs normális digitális gépem de nővérem amatőr fotós és azért tudom mi a különbség a 2 cucc között.És most nem a 3 méterre levő emberről van szó.Tartom a haveri ökörködést de hát van akinek ez is jó mindenre.

    Nem kötekedés de én is leírtam amit gondolok.


  • Rage47
    #514
    ha valaki a #498-tól olvassa, azt hiheti, hogy a k800-ról van szó végig:)
  • Mike
    #513
    ja és még1
    - nem játszik le ogg-t

    és amiket felsoroltam, egyik sem a hardver hibája, mind szoftveres probléma, amit ha akarnának meg tudnának oldani simán
    az R1JG001 lassan 1 éves
  • Mike
    #512
    ja és képzeld, nem csak haveri ökörködésre lehet használni a kamerát, kitünően helyettesít egy kompakt gépet, és mindig kéznél van, a fényképezőgéppel mindig az a bajom, hogy amikor kell, mindig éppen lemerült
    emelett zenét is a K800-ról hallgatok, szal mp3 lejátszónak is jó
    és már ne haragudj, de amikor a W960-at HPM-90-nel reklámozzák, akkor ne egy 3k-s 70-est adjanak mellé a csomagban itthon
    ja s mindemellett netezni is szoktam a telefonnal, meg még sg-zni is
    szal nekem a K800 nem telefon, hanem egy mindens zsebkütyü amivel tudok telefonálni is
    DOS meg azért kell, hogy tudjak rajta monkey island-ezni
  • Mike
    #511
    egyébként még hozzátenném, hogy szeretem az SE-t
    szvsz ha valakit megcsap az SE szele, nem akar másik tipust, csakhát ugye ahhoz hogy ezt tudjátok (mert irtam már) néha olvasni is kéne a topikot
  • kaposi1
    #510
    Sziasztok!
    Egy hete van szervízben a k800i-m.
    Két hét alatt kétszer lefagyott bekapcsolásnál úgy,hogy csak akkor tünt el róla minden, ha kivettem az aksit.Karácsonyra vettem és Dec 31-e utáni hívásinformációkbol semmit nem ment el.Hivott szám,fogadott hívás,nem fogadott hívás.Szóval semmit.
    Találkoztatok már ilyennel?
    Azt mondták a szervizesek, szoftver frissítés megoldja.Remélem így lesz.
  • Mike
    #509
    ehehe, és még nem is olvastok, vicc
    nem a K800-ról volt szó drága barátom, hanem a W960-ról

    1,5 éve van K800-am, szal le lehet nyugodni
  • Mike
    #508
    azért az eszem megáll
    Gaba9 kérdezett valamit, én meg válaszoltam
    nektek nem tökmindegy tetszik-e nekem a W960, veszek-e olyat vagy sem? egyáltalán tudjátok, beleláttok az ayamba mi szerint veszek telefont? engedtessék már meg nekem, hogy eldöntsem. Egyébként sem én találtam ki hogy lassú, a tesztben olvastam, a menü meg abszolút szubjektiv, kinek mi tetszik

    mit szóltok hozzá a K800-ban sem tetszik, hogy:
    - bugos
    - nincs benne wifi
    - nincs DOS emuláció
    - nem lehet jelszavazni egy könyvtárat
    - nem lehet normálisan mendzselni az sms-eket

    és b+ pénzt fizetek a telefonért, és akkor azt mondod Sonajk, hogy ne nyafogjak? és egyébként is hol voltál eddig, nem látlak egyálatlán az oldalon

    ez egy fórum és nem fan klub
  • predat000r
    #507
    Hát most mit mondjak:D.K800i-m van szal tapasztalathiány nincs.Jó telefon persze.De ha sok pénzem lenne nem vennék SE-t mert hiába mondja bárki de ez a teló is hibázik.Ha pl samsungba vagy nokiába megvennél egy olyat ami ennyit tud lehet 4szer ennyi lenne de tuti semmi gondod nem akadna.De mivel annyim nincs jó ez.

    Bár hozzáteszem én is unom ezt a fikázós dolgot.Mindenki dos-t meg mittoménmit akar telóba.Ez tényleg csak telefon.Zenehallgatásra a füles meg haveri ökörködésre a kamera is jó.Aki komolyan fényképészkedik vegyen millás gépet.Aki emailt meg progikat akar futtatni utközb vegyen PDA-t.De egyébként mindig lesznek olyanok akik leszólják ezt és a többi telefont is.Ennek fele irigy fele meg hülye.De hát ez vanXD
  • Gaba9
    #506
    :D
  • Gaba9
    #505
    Egyetértek régen látott Sonajk barátom szavaival .. ha valami nem tetszik nem kell ideirkálni !! Akinek meg szupergyors vmi kell az pda .. ez a telefon nem az mégis kiváló teló nekem már több mint 1éve megvan semmi baja nincs .. pedig volt földön 4szer is .. a menüje meg sokkal jobb mint bármelyik nokiáé (volt kb 15féle nokiája eddig szal tudja!!) na mind1 .. no komment .. ha nem jön be nem veszel ilyet ez a lényeg ...
  • S8DJ
    #504
    tegyél bele 9999999999mhzes procit és jó lesz , istenem ez csak egy telefon ha annyira jó procit akarsz egy0 telefonba akkor inkább vegyél PDA-t
  • Sonajk @:o)
    #503
    Akkor vegyél olyan telefont! (Remélem mondhatod majd, hogy nem tetszik a menüje, meg lassú és gyenge a processzora, stb.) Ne nyafogj már annyit! Első telefonom Mitsubitshi Triumph Mars volt (nekem meg felelt). Második egy T230-as SE, majd K700i, aztán K750i és most (talán 1 hete) K800i. Nekem mindegyik jó volt. Az előző 3 telefonom (pedig T230 már 4, K700i 3, K750i 2 éves) mind a mai napig hibátlanúl működik (joyt is beleértve). Szóval "fikázd" csak nyugodtan a K800i-t. Mondhatod azt is, hogy akinek K800i-je van, az igénytelen (itt azért megjegyezem, hogy Európában a vásárlók szavazatai alapján, a 2007 év telefonja címet kapta). Vegyél helyette inkább egy jó drága telefont, amiről alaig van tapasztalat és már a vásárlás pillanatában jó nagyot "buksz (bukhatsz) rajta" az anyagit illetően. Sok sikert kívánok hozzá.
  • Mike
    #502
    nézzük

    - nem tetszik a menüje
    - azt írják gyenge a processzora, vagyis lassú
    - csak egy nyomorult hpm-70-est adnak hozzá
  • S8DJ
    #501
    w660i-t ne vegyél én meg bántam a kamerája miatt most váltottam vissza k800-ra
  • Gaba9
    #500
    pl ?