1819
>
  • Divizio88
    #1739
    Nekem azt hiszem ,hogy cm
    ugyanez a db esett ki ...:(
    egyszer el ejtettem:P

    Jah es meg van egy nagy gondom.
    A hivasinfot nem mutatja...
    valakinek elo fordult mar...???
  • Mike at home
    #1738
    enyém lassan 3 éves, semmi ilyen baja nincs
  • slime001
    #1737
    Pont ugyanekkora darab van az enyémből is lepattanva, csak nekem a jobb alsó sarkánál is van ilyen. Azt hittem ez egyedi, de látom akkor másnak is oszlik a telefon!:D Elég masszív telónak tűnt. 1 éves és kezd szétesni az kicsit gáz. Ráadásul nem ejtettem le soha. A zsebembe találtam meg a lepattant részt.
  • ZilogR
    #1736
    de ez nem lekopott, hanem kipattant egy darab belőle. otthon lefotózom normálisan, itt nincs kamerám tűrhető képpel
  • BB7
    #1735
    Az oka a dörzsölődés...
    Zsebből ki, zsebbe be...
    Pont a sarka a legérzékenyebb, mert ott a legnagyobb a súrlódás, és a meleg hatására 'leolvad' egy idővel az ezüst színű lakk, s alatta csak a szürke színű műanyag fogad! :/
  • ZilogR
    #1734
    nocsak!
    én a múlt héten úgy vettem elő a zsebemből, h le van pattanva a bal felső sarokban az "ezüstcsík" és nem bánok durván a kis masinával...!!! Talán nincs egy éves!

    Ezen nem látszik jól, de valami ilyesmi (saját magát nem tudom lefotózni vele... :P )


  • slime001
    #1733
    Nekem pedig oszlik a telefonom!:D A jobb alsó és bal felső sarka letört és nem tudom mitől (nem dobálom) Csak egyszerűen lepattant.
  • Mike at home
    #1732
    kérd meg hentest, hogy segítsen
  • BB7
    #1731
    Na ma nekem sikerült elk*rnom a K800i-m!

    Szétkaptam a telefont, és a hátoldalán lévő kameravédő lap lötyög, visszarakás után! Idáig ugye pattant, de most semmi, csak a vakvilágba lötyög! :/
    Volt egy rugó benne, de istenért sem jövök rá, hogy hova való! =C
  • Netgear
    #1730
    Nem érzekeli
  • BB7
    #1729
    Ha adatkábellel a gépre dugod érzékeli?
  • Netgear
    #1728
    Eredeti minden.
  • BB7
    #1727
    Utánagyártott töltő?
  • Netgear
    #1726
    Sziasztok. A gondom nagy. Tegnap feltöltöttem a telefonom, bekapcsoltam, be is kapcsolt, de aztán rögtön kikapcsolt, és azóta nem kapcsol be. Rádugtam töltőre újra, az infránál világít pirosan, és úgy se kapcsol be. Próbáltam másik aksival is, de azzal se lett jó. A telo szinte még új (3 hónapos), garancia nincs rá, nem is vol semmi bajom vele eddig. Mi lehet a hiba? Tapasztalt már valaki ilyet? Egyik pillanatról a másikra "meghal"? Aki tud kérem segítsen a "kicsikémen" KÖSZÖNÖM
  • skrimer
    #1725
    Sziasztok!
    Be szeretném állítani a gmail-t a telefonra az üzenetek->email menüpontra,de sehogy sem sikerül.
    Pedig több variációt is kiprobáltam már (a leírtak szerint amit neten találtam) de semmi,nem kapcsolódik.
    Egyébként Tmobileos vagyok.
    Megköszönném ha valaki pontosan leírná mit hogyan töltsek ki!!
    Köszönöm!
    -skr-
  • Coco
    #1724
    Elojott ismet h nem jelzi a hivasokat. Vkinek vmi uj otlet? Koszi
  • Ben007
    #1723
    hali nem tud valaki jó áron ezüst házat ezüst gombsorral?
  • kovacsgeri
    #1722
    szerintem készülj fel a 3. szervizre akkor, de remélem a hétvégén még tud valaki segíteni fórumról
    én nem tudok sajna
  • Doog
    #1721
    Hali!
    Olyan gondom lenne hogy van egy k800i a családban és nem olvassa be a sim kártyát.
    A teló független eredetileg bele nyúlva nem lett már kétszer volt szervízben és mindig ugyan azt csinálja.
    Tudtok segíteni?
  • slime001
    #1720
    Nemtudom konkrétan neked melyik kell, de nekem itt egy rakat driver amit beszoktam dobni a C:\Windows\system32\driver mappába. http://rapidshare.com/files/251630915/drivers.rar.html
    Vagy Sajátgép jobb klikk, kezelés, Eszközkezelő, és itt aminél sárga kérdőjel azt frissíted ezekkel a driverekkel és menni fog.
  • BB7
    #1719
    Hajjaj!
    Milyen driverek kellenek az ilyenhez?
  • slime001
    #1718
    Valami driver nincs fent. Ha MyPhoneExplorer nem ismeri a telódat, akkor más program se fogja felismerni amivel kimenthetnéd.
  • BB7
    #1717
    Milyen szoftverrel bírom kimenteni az SMS-eimet a gépre?

    Ja és valamiért nem érzékeli a telefonomat a MyPhoneExplorer, valakinek valami ötlete?
  • Lipi1980
    #1716
    Szomorú vagyok, de nagyon
  • kovacsgeri
    #1715
    Én is próbálgattam, de a témákat szerintem mindet a k800i kategóriába is beteszik, aminek a felbontása 240x320. Sajnos nem működik a flash :(
  • Lipi1980
    #1714
    Sejtettem!

    Akkor szar az az oldal, ahol a K800i témák között ilyeneket is zsákszámmal töltenek fel, és le is...
  • slime001
    #1713
    sehogy
  • Lipi1980
    #1712
    Biztos, hogy volt már róla szó, de megkérdem:

    Hogy tudom életre kelteni az swf-es témákat a K800i-men? Ezek valamilyen flash-es témák...

    Eddig egy sem működött :(
  • Szathy
    #1711
    Köszi, ezek szerint mégiscsak az én töltőm van nálam :D De akkor is olyan idegennek hatott :)
  • kovacsgeri
    #1710
    szia!
    type: CAA-0002001-BY
    szintén CST-75
    kimeneti áram: 700mAh

    ez az én gyári töltőm, a csonk alján ottvan a bemenet rajt
  • Szathy
    #1709
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi a telefon gyári töltőjének típusszáma/típusa? Múlt héten hatalmas, több napos házibuli volt a nyaralónkban, ahol több másik SE is megfordult töltővel együtt és most, mikor fel akartam tölteni a K800i-met, olyan furcsa volt a fogása a telefonba helyezendő résznek. Egyszerűen nem emlékeztem rá, hogy ilyen lenne, emlékeim szerint érdesebb is volt a fogása (ráadásul a töltőcsonk másik oldalán találtam egy olyan bemenetet, amilyen a telefon alján is van). Erre a bemenetre egyáltalán nem emlékeztem. Megnéztem minden papírt, a neten is keresgéltem, de sehol nem találtam típusszámot a töltőhöz.
    Az enyém CAA 0002005 típusszámú és CST-75 a modell neve. Ami pedig főként felkeltette az érdeklődésem, az a kimeneti áram, ami a töltőn 700mAh, a telefon akksija viszont 950mAh-s.
    Lehetséges, hogy elcseréltem valakiével?
  • kabel15
    #1708
    Köszönöm!
    Sikerült :)
  • shrike7973
    #1707
    Kapcsold ki az üzenetrögzítésr evaló átirányítást.
  • Mike at home
    #1706
    mondjuk nekem szimplán usb kapcsolat bontása után halt meg a telefon
  • kabel15
    #1705
    Sziasztok!

    Meg tudja nekem valaki mondani hol tudom a csörgetés idejét megnövelni?
    Mert KB 10sec ig csörög csak a telefonom.
  • PeeTeR
    #1704
    lol basszus nalam is az opera -nal doglott meg csak ugy hogy utanna be sem kapcsolt, mivel elugrott a SW boot resze meg valami gany lett FW -vel is. szoval lehetett ujra rakni a telefont. mondjuk utanna mukodott, de opera -rol pillanatok alatt lemondtam :)

    ja es meg a memokartyamat is szetformazta ez a kis kecy :D
  • Mike at home
    #1703
    mitől lenne korrupt? ha lejárt a hűség, és rendelkezel a megfelelő papírokkal, miért ne függetlenítenének hivatalosan is? ezt nem csak illegálisan lehet megtenni
  • Mike at home
    #1702
    nem semmi dolgo történt az imént
    az opera mini indítás közben lefagyott, és amikor a telefon visszajött, ott tündökölt a fél éve eltűnt háttérkép
    és újra lehet témát beállítani, újra van háttérkép

    vajon az opera mini zavart be?
    vagy az csak szimplán újraindította valahogy másképp a telefont?
  • BB7
    #1701
    Hm...
    Milyen egy korrupt országban élek! O.o
  • PeeTeR
    #1700
    tenyleg fuggetlenitenek ezt nem poenbol irtam.
    menj be es kerdezd meg nyugodtan. csak nem 2-3000HUF -ert hanem 5-10000HUF -ert...