1819
>
  • ZilogR
    #1779
    Mondjuk az engem is rohadtul zavar, h képet rendelek a névjegyzékbeli emberekhez és amikor szinkronizálom PC-vel, azokat is át akarja MOVE-olni, sőt, át is MOVE-olja a rohadék, így ugrottak a névjegyzékbeli képek...

    Erre valakinek értelmes megoldása?!
  • PeeTeR
    #1778
    setool
  • Mike
    #1777
    Üdv!

    A görcs K800-as hol tárolja a rendszerhangokat illetve az üzenetjelzéshez hazsnált hangokat?

    Az utóbbi memkártya ki, memkártyáról képek leszedése után az üzenethangok nem érhetők el, a telefon az sms-t tididi rettenettel jelzi.

    Ezzel a tetves telefonnal mindig van valmi, mindig produkál vmilyen érthetetlen hibát.

    Ha valaki fel is tudná nekem tenni valahová ezeket a file-okat, megköszönném
  • ZilogR
    #1776
    Gondolom ahhoz sincs köze, h most január 16-án a T-Mobile megszünteti a 7 számjegyes számokat (nem lehet őket hívni és az SMS/MMS nem fog megérkezni, csak ha előtte van a +3630)
  • Japep
    #1775

    Nem, még régen Vodafone-ban vettem a telefont, aztán nemrég számhordozással átjöttem a T-hez.
    Nem is volt eddig gond, mindkét szolgáltatónál volt rendes kijelzés, csak az utóbbi 1-2 hétben van ez... :S
  • ZilogR
    #1774
    Ha előfizetéses lettél mostanában, akkor ezt a szolgáltatást meg kell rendelni - jó ha tudja mindenki! (A számlát utólag fizetőknek ez a szolgáltatás NEM ingyenes és aktiváltatni KELL!)
  • Japep
    #1773

    Hello!
    Mostanában a telefonom (T-mobile) nem jelzi ki, hogy ki hív - azaz benne van az illető a telefonkönyvemben, de akkor is (jó esetben) csak a számát írja ki.
    Hallottam, hogy az országhívószámot kell 06 helyett írni - ez a gond?
    Ha igeb, akkor azt nekem kell a telefonkönyvben átírni, vagy annak kell elé írni, aki engem hív?
  • Nivea
    #1772
    hello aza kérdésem h hol álitom be h kiirja azt h budapest, györ v vmi ilyesmi?
    köszi
  • pihi
    #1771
    hát felraktam a progit is, de igyse semmi, néha ( nagyonritkán ) beugrik a választómenü h : fájlátvitel vagy telefon mód, de csak megvillan és enyi, utána mintha ráselenne dugva a gépre eltünik és rendesen megy a telo. hát nemtommilehet vele pedig 2 kábelemisvan..xD
    de leszarom nemisdegeskedek..bluetooth beoldottam egyet..
    BUEK.
  • ZilogR
    #1770
    ... és ha mégis fent van minden cumó hozzá, hála az Ericsson elbaszott mérnöki csodájának, a nem-bedugós-csatlakozónak, 20-ból egyszer biztosan nem ismeri fel az én telómat sem a WinXP...

    szét kéne már köztük csapni, h térjenek észhez végre és csináljanak normális csatlakozót a telefonok seggére... az sem nagy baj, ha egy 3.5-es jack-et is be lehetne dugni minden hókuszpókusz nélkül...
  • slime001
    #1769
    Nincs fent hozzá a driver.
  • pihi
    #1768
    Szevasztok, nekem nincs kikopva a bedugós rész ahova az adatkábel megy, a tölötvel nincs is semmi gond, de ha adatkábellel feldugom a gépre nem ismeri fel, kiirja a windows is h ismeretlen eszköz... és h nemfog rendesen müködni, miér? haveromnál mükszik..
    ha vki tudvmit köszi..
  • tjones1
    #1767
    Sziasztok!
    Van egy gondom, remélem valaki tud segíteni.
    K800i-t setool-al szeretném függetleníteni.El is indul a dolog, addig műxik míg az első fázist megcsinálja, de nem válig aktívvá a "READ" gomb
    és nem történik semmi.
    Előre is köszönöm!
  • rigaman
    #1766
    Azt mondják nekem hogy lehet kábelbaj ami olyan 5-6körül van de lehet csak szoftvert kell rajta frissíteni. Kérdésem, hogy ezt meg tudom tenni itthon SEUS-sal? T-mobilos a cucc.
  • rigaman
    #1765
    Szasztok!! Lenne nekem egy ilyen telóm. Annyi bajjal, hogy ha bekapcsolom fehér képernyő fogad. Ez mitől lehet? Külső behatás nem érte a telefont.
  • BB7
    #1764
    A slide-os telefonok nagy részében ma is szalagkábel van... csak jó mélyen a burkolat alatt!
    Forduló csatlakozósor kicsivel drágább, és ugye ez nem az utolsó szempont ma a gyártóknak!
    Az infrával meg egyszerűen fenntartásaim vannak, pedig nem félek az ujdonságoktól!
  • ZilogR
    #1763
    Ősöreg probléma az Ericssonnál. Gondolom azért ilyen, mert nem akarnak olyan jól működő bedugós csatlakozót, mint az "ősellenség" Nokia... Pedig sok helyet is lehet vele spórolni. A füles/adatkábel csatlakozó is nyugodtan lehetne a felületi érintkezős helyett bedugós, ahol a felületek egymásra csúsznak (mint pl. az USB). Vagy olyan tüskesor, ami az aljzatába becsúszik. Mind1, nem a tartósság és józan ész volt napirenden, amikor ezt eldöntötték.

    Csak mellékesen, de a témánál maradva: kinyitható mobilokon mi a francnak van szalagkábel? Anno ez volt a meghibásodások fő oka, ma már nem nagyon hallani, de ennek az oka javarészt az, h olyan sűrűn jön az új modell, h addig nem törik el. Lehetne ott is egymásba forduló csatlakozósor, vagy akár infrával is át lehet nyomni azt a pár kilobájtot másodpercenként ami a kijelzőnek kell.
  • Laxxa
    #1762
    Köszönöm, megpróbálom, és a vörös szem lámpáról valami infó?
  • Lipi1980
    #1761
    Dettó! Nekem is ki van kopva. Ergó sem a töltő, sem az adatkábel nem tökéletes...

    Kicsit mozgatni (izgatni) kell, aztán már műxik is. Ki ne dobd ezért a telót...
  • Coco
    #1760
    vedd le a hátulját, aztán hajlítsd lefele egy pöppet a töltő végét. nálam is ugyanez van, kb 3mp. fáradtság :)
  • Laxxa
    #1759
    Sziasztok.
    Van egy kis problémám, egy majdnem 3 éves SEK800i -vel rendelkezem. A probléma következő, a hálózati töltő, vagy adatkábel rácsatlakoztatása után nem történik semmi, ha egy kicsit mozgatom akkor működik, érintkezési probléma való színű. Saját véleményem szerint ki van kopva az aljzat mert már új töltővel is próbálkoztam és azzal is ez a probléma. A kérdésem az lenne hogy egy burkolat csere megoldaná ezt a problémát, nem szeretném a készüléket még nyugdíjba küldeni hiszen tökéletesen működik és a kívánt funkciókat ellátja csak nem tudom feltölteni. A második kérdésem az lenne, hogy kb 3 hete vettem észre, hogy a kameránál lévő vörös szem lámpa halványan világít, hogyha az objektív védőt kinyitom kialszik, ha becsukom újra világít. Ez miért van? Már szoftvert is frissítettem de az sem segített rajt. Pls help!

    Üdv: Laxxa
  • BB7
    #1758
  • Coco
    #1757
    ha közben beleejted a kádba
  • kabel15
    #1756
    Én is 2gb osat szeretnék 2000ft ért már lehet kapni.
  • BB7
    #1755
    SEUS-sal elég nehéz! :D De persze, mindent el tudsz rontani! :/

    Nekem 2gigás kártya van benne és tökéletesen fut, egy kicsit sem lassúbb, mint kártya nélkül! :)
  • kabel15
    #1754
    ÉS el tudom rontani úgy hogy utána ne működjön a telefonom?
  • slime001
    #1753
    A 4GB-ost is kezeli, sőt szerintem már a 8GB-osat is, de a felől nem vagyok biztos. Nekem 4giga van és tökéletesen működik. Frissíteni a SEUS-al tudsz. Itt van róla egy leírás. http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=26&t=3769
  • kabel15
    #1752
    Hello!

    2 kérdésem lenne.
    1- A telefon kezeli a 2gb kártyát?
    2- Szoftver frissítését honnan tudom leszedni?
    Mert elég lassú a telefonom.
  • Coco
    #1751
    :D
  • Divizio88
    #1750
    Nah most ra vettem magam en is....
    Vissza allitotam mindent alap bealitasra :(
    minden le ment rola:P nah de legalabb tudom ki keress:P
  • Coco
    #1749
    na erre akartam utalni, igen :D nekem már eccer volt ilyen, visszaállítottam mindent alapbeállításra és megjavult, megtettem most is, de már nem segített, szóval ha találsz vmi gyógyírt örülnék neki ha megosztanád :)
  • Divizio88
    #1748
    ugyanez van nalam is....
  • Divizio88
    #1747
    ?
  • Coco
    #1746
    öö #1744? ? :)
  • Divizio88
    #1745
    Sziasztok!
    Nekem olyan problemam adodod mostansag,
    hogy nem jelzi ha keresett valaki,nem mutatja
    a kimeno, bejovo hivasokat....:(
    valakinek fordult mar elo....?
  • Coco
    #1744
    Hihetetlen, mindent kipróbáltam, de eccerüen nem jelzi a nem fogadott hívásokat, helyette belép az egyik menübe.. eddig a naptár volt, most az új üzenet lett a nyerő.. :D

    Már a faszomkivan vele, mert ha csörgetnek, vagy keresnek fogalmam sincs, hogy ki.. Ötlet? köszi :)
  • Zsófy
    #1743
    Megoldottam:)
  • Zsófy
    #1742
    Sziasztok!

    Gyors segítséget szeretnék kérni:
    T-mobil-os vok, és kaptam egy MMS-t és nem tudom megnézni,mert az internetpfofilom kitöröltem:S.... Vki mondja meg legyen szíves, mit és hova írjak be!

    Köszi
  • ZilogR
    #1741


    Itt talán...
  • BB7
    #1740
    Akkor te vitrinben tartod!