1819
>
  • kuci06
    #739
    Nem lesz, a K széria helyét átveszi az új C széria (C, mint Cybershot :D )

    A jelenlegi flagship kamerás modell ha minden igaz a C905 lesz.
    8 megapixeles, wi-fi-s, TV kimenetes... Slider design :)

  • Mike
    #738
    K900 nem lesz?
    azt olvastam a G900 fotói elég szarok
  • Cyber999
    #737
    Igen Úgy is próbáltam.
    Az első bekapcsolás magyar. Utána Ki-be kapcs és angol...minden más nyelv eltűnik a menüből is
  • kuci06
    #736
    Hogyan customizáltad? Cent_Europe-ra?
  • Cyber999
    #735
    Sziasztok! XS++al lecseréltem a szoftver a K800-on. Minden OK...De mikor a telefont kikapcsolom -majd be akkor a nyelv magyarról angolra vált..és nem is lehet visszaállítani. 2 szoftver is kipróbáltam, ugyanez a gond.
    Valaki HELP PLS!
  • Mike at home
    #734
    bár ehogy a hazai viszonyokat ismerem, simán lesz 80-90 is
  • predat000r
    #733
    Nekem nem kell.Csak válaszoltam hogy számolni tudjon hogyan érné meg és persze nehogy megvegye drágábban.

    Én egyébként 1 hónapja vettem 8600-ért M2 1gigát.Persze nem vagyok megbolondulva csak állambácsi fizette és neki kell a számla.XD
    Szóval nem érdekelt az ár.De azért néztem egy nagyot mikor meghallottam...:D
  • PeeTeR
    #732
    m2 kartya 1gb 4100 -ert tudok (ha az jo - mostanaban nem neztem arakat en ennyiert vettem par honapja)
  • PeeTeR
    #731
    hat igen mert az nagyon rossz esetben is 30k felett van eppicivel...
  • predat000r
    #730
    Eddig nem adatak a vodánál sem.Sztem most sem adnának.A W-s típusokhoz adnak.Azoknak meg bennevan az árában.Egy gigás karit 3-4 körül lehet venni.Persze nem boltban. XD
  • Mike
    #729
    bár ha 199 USD-be kerül egy 8 gigás iphone, felejtős minden más
  • ZilogR
    #728
    még1: 6990+12x830Ft, de ha viszel ócska készüléket, akkor elengedik a 12x830Ft-ot. Ezt onnan tudom, h tegnap este telt be a pohár a Punnon ügyfélszolgálaton. Fogtuk magunkat a feleségemmel és egyszerűen átsétáltunk a T-mobilhoz (szó szerint). 9 év boldog és elkötelezett kitartás ellenére vettünk egyet-egyet magunknak a T-mobilnál. Olcsóbb lesz, nameg épp jókor, mégsem 45kHUF-ért vettem és nincs is lebutítva és nem is babarózsaszín a menü.

    Csinéltam egy-két képet, még az is lehet, a fényképezőgépet is eladom :P
  • Benyy
    #727
    nem tudjátok, a piros szolgáltatónál adnak memókártyát?
  • ZilogR
    #726
    A rózsaszín szolgáltatónál most 6990HUF, bár nem adnak memókártyát vele - gondoltam szólok, ha valaki éppen most akar hozzájuk csapódni, ez egy jó vétel lehet!
  • misterkrisz
    #725
    PeeTeR nincsmit
    Mike szoft neked is ált. az ilyen dolgok mind szoftverhibából erednek
  • Mike
    #724
    óh ez milyen ismerős
    én annyit elértem, hogy a memkártya formázása után az opera fut
    néha nem tud ugyan kapcsolódni és ez elég rapszodikus
    ellenben egy játék sem látszik
    el kéne vinni szervizbe, de azok fix ülnek rajta 2 hetet

    ellenben a zenelejátszás megy, játék nélkül megvagyok, Operát szeretném sűrűbben hazsnálni, mert a beépített böngészője nagyon szar
    bár decemberben úgyis lecseréelem a symbianos G900-ra, addig meg kibírom)
  • PeeTeR
    #723
    leadtam, gyarban csinaljak, szerencsere olyan helyen vettem ahol orok garancia van ra :)

    amugy szoltam nekik hogy ne SEUS -al csinaljak, elso kerdes az volt hogy miert, valasz meg az hogy ha nem akarod legkozelebb is csinalni akkor ne azt haszanald es ne kerdezz :D

    egyebkent koszonom a tippet :)
  • morphologu
    #722
    oksi köszi
  • kuci06
    #721
    memkártya/mssemc/media files/other
    vagy
    memkárty/other

    nemtom K800-on melyik van :D

  • morphologu
    #720
    És abban túdnál segiteni hogy hová, mert a játék mappát nem látom. Azon kivül hóva lehet másolni?
  • kuci06
    #719
    Igen, csak simán felmásolod a telefonra/átküldöd rá. A telefon felismeri, hogy játék, és fel is telepíti.
  • morphologu
    #718
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet játékot tenni a telóra. Elöre is köszi.
  • kuci06
    #717
    Szoftvercsere XS++ segítségével
  • Cyber999
    #716
    Hát nem nagyon állt össze bennem a kép a szoftver újrarakásról...lama vok
    Valaki leírná nekem a folyamatot részletesen /Please/? Előre is köszi!
  • Cyber999
    #715
    Ahha. Hát asszem visszaolvasok mer gőzöm sincs a szoftújrarakásról. Kösz az infot!
  • misterkrisz
    #714
    PeeTeR, Cyber999: Szoft. ujrarakás mindkettötöknek. És ne SEUS-al ha lehet..
  • Cyber999
    #713
    Sziasztok!
    Nemrég vettem K800-at. eddig semmi baj nem volt vele, de most nem enged indítani semmi java alkalmazást. Se progit se játékot. Próbáltam a gyári beállításokat visszaállítani de nem oldotta meg a problémát. Ha valakinek lenne ötlete annak nagyon örülnék.
  • PeeTeR
    #712
    az a poen hogy tegnap kikapcsoltam es azota nem hajlando bekapcsolni. ilyen mi van? van akku -val is probaltam es tolteni sem hajlando. vagyis ha bedugom a toltot semmi reakcio...

    valaki tud mondani valamit?!
  • predat000r
    #711
    A vodánál sztem még most is tart az akció.35.000 újonnan.Szal 20 felett nem venném meg használtan az biztos...
  • PeeTeR
    #710
    "hasznaltra" gondoltam csak lemaradt a hsz -bol :P
  • PeeTeR
    #709
    en rengeteg helyen lattam mar 28 -ert is ami kurva gaz de ez van
  • kuci06
    #708
    45k??? dráááága...
    csekk it

    Első találat, 35k, 2 év garival :)
  • ZilogR
    #707
    és mennyit gondoltok egy ilyenért reális árnak? úgy értem a MediaM, Saturn, stb 45000Ft-os (érdekes módon EGYSÉGES) ára reális, vagy egy kissé tulzás egy másfél-két éves készülékhez viszonyítva (nem akarok használtan venni...)
  • kuci06
    #706
    Ahhoz egy új, unbranded (tehát eredeti, nem vodás/t-mobilos) szoftvert kell rátöltened. Amivel ugrik a gari.
  • vanhelzing
    #705
    Sziasztok!
    Most vettem egy vodás K800i-t és eddig nagyon tetszik de nem tudja vki, hogy hogyan tudom visszaállítani az ikonokat az eredetire? Mert nagyon zavarnak a vodafonos ikonok. Köszi
  • PeeTeR
    #704
    nekem semmi bajom nincsen vele - az elso nap ota teljesen komazom
    egy akku csere volt mert nem a gyarit kaptam de azota csodalatos
  • Gaba9
    #703
    ja tényleg .. nekem azóta van meg amióta MO-n kapni lehet ... am meg absz megfelelő minőségűek a képet ahogy az elöttem szoló írta !!! :)
  • Rage47
    #702
    nekem 1 éve van meg, semmi baja, joy is tökéletes.
    sztem mindent tud, amire egy átlagos felhasználónak szüksége lehet; nekem nagyon tetszik a képek minősége, amit csinál, egy jó fejhallgatóval pedig a zenék is szinte tökéletesek:)
    amúgy sztem egy SE sokkal felhasználóbarátabb, mint egy nokia; volt nokiám is...
  • Gaba9
    #701
    de :D .. csak a joy-al van néha gondom .. mással nincs !! esett már le is sajna de semmi baja sem lett .. minden egyben van benne nekem ezért kellett meg mert nekem tetszik is :D .. öö mivan még :):P sztem megéri váltani .. elötte sok nokiám volt meg más is de ez jött be a legjobban ..
  • ZilogR
    #700
    ezek szerint már senkit sem érdekel ez a jószág...!