1819
>
  • slime001
    #819
    Szerintem sehol! Legalábbis én nem találtam ilyen menüpontot! Hát ne hallgasd hanem kelj fel az ébresztőra!:D
  • tirpitz
    #818
    Hogy lehet beállítani, hogy ébresztés közben ne rezegjen? Kicsit az agyamra megy...
  • slime001
    #817
    Értem! Ezek valójában elég idegesítő dolgok lehetnek! Amúgy nekem pont ma játszotta be azt, hogy nem hajlandó feltenni a képeket telóra!:D De nem tudok rá haragudni! Ma kimentem hajnai 4-kor fotózni. Kb másfél, óráig kint voltam! Ha valakit érdekelnek a képeim nézze meg a fotóalbumom az aláírásomba. Az első 4 kép készült ma hajnalba!
  • predat000r
    #816
    Akkor a teló árát számoltam el.Mind1

    Mi volt vele a baj?
    Kezdem ott hogy életem legjobb telójának tartom a mai napig.Külsőre nem a legszebb de a tudása engem is lenyűgözött.
    Még éjszakai bulizások alkalmával is nagyon jó képeket tudtunk vele csinálni.Egy mobilon a vaku villanására még odafigyelnek az emberek.
    Autofókusz ami szintén nagyon hasznos.Hosszasan sorolhatnám a funkcióit de ezeket mindenki tudja.

    A baj ott kezdődött, hogy ha tele volt a memkártya
    (tele? elég volt a 40% is néha :S) akkor már akadozott.
    Néha ki kellett kapcsolni mert behülyült.
    Volt mikor hiába kötöttem rá a gépre usb-n keresztül nem történt semmi.
    10-ik ujracsatlakoztatás után jó lett.

    Persze ezek a dolgok mindig akkor lettek idegesítőek mikor siettem valahova de emiatt nem ment. :D
    A másik hogy voltunk egy olyan eseményen ami nagyon fontos volt és szinte megismételhetetlen.
    Az ottani képeim közül jónéhányat magától "összemixelt" a teló.
    Egymásra másolta a 2-3 képet egyiknek a teteje látszott másiknak az alja.Volt amikor a pixeleket keverte össze és egy zöld paca lett az egész.

    Az akksi % jelzője is hol 10%on volt aztán fél óra zenehallgatás és 50%ot mutatott:D
    Nem hinném hogy a SE feltalálta az energiatermelő telefont...

    Az ilyen apró, de annál idegesítőbb hibák miatt lett elegem ebből a telóból,márkából.
    Ha csinálna valaki megfizethető áron egy ilyesmi tudású szép kivitelű telefont az lenne a tökély számomra.

    A samsung úgy tűnik megvalósította.

    Samsungom volt már!Drágább de nincsnek afférok.
    ("Röviden" ennyi XD)
  • slime001
    #815
    Mi volt vele a baj? A memória 10.490Ft, a headset 9900, a telefon pedig 35.000Ft volt.
  • predat000r
    #814
    Okok értem.Ígymár igen.Fejhallgató témában nem vok otthon de ti memkártyánál 10K körül fülesnél 10-15K körüli összegeket említettetek.ezt adtam össze a telefon körülbelüli árával.

    Igazából ha rajta van a hologrammos matrica stb akkor nem lehet nem eredeti.Megismerni a piacos hamisítványt meg a minőségi de olcsó darabokat ami a "kamionról esett le".

    Tényleg jó teló.Most viszont Samsungot veszek mert igaz hogy drága de nem csinál hibákat.Nekem volt egypár apró afférom a k800-al ami elásta előttem s SE-t.
  • slime001
    #813
    "De örülök hogy másoknak ez nem jelent gondot legalább veszik a drágábbat:D"
    -Nem vagyok milliomos, nekem is jobb ha olcsóbban ugyanazt megtudom venni, de sokkal jobban megbízok abba amit boltba garanciára kapok mint, valami utcai árustól aki esetleg a hozzá nem értésem miatt rám sóz valami hibás cuccot! Egyébként nem költötem 60-70.000ft-ot vagy többet a telóra! Összesen 55.390Ft volt a 4GB Sandisk memóriával és egy jó headsettel úgy, hogy a headset 2200 ft-al drágábban vettem meg, de nem akartam várni a rá ezért inkább megvettem ott! Amúgy nagyon tetszik a telefon, egész nap fotózgatok vele! Már van legalább 50-60 minőségi képem!
  • predat000r
    #812
    Tudtam hogy ez lesz a válasz emiatt írtam hogy ez az 1 van mert lopás miatt már nincs hozzá telóm.
    Nem kereskedem semmivel csupán jóindulatból mondtam ha kell eladom.Meg van a számla is szal. nincs itt adócsalás.
    A hü**ét meg jóindulattal használtam azért van ott a :D fejecske.

    Sajnos nincs pénzem 3szoros áron megvenni a dolgokat.Ha lenne lehet megtenném.

    De most komolyan ráköltesz egy ilyen telóra 60-70.000Ft ot vagy lehet hogy még keveset is mondtam.
    Kb. 10-15öt spórolhattál volna.Szted a kereskedő majd odaadja az államnak a pénzt igaz?Hát el vagy tévedve kicsit.
    Ha meg mégis eljut az államhoz akkor ők szarják el de mind1.

    Ez csak egy jótanács volt.

    Én személy szerint megpróbálok ott spórolni ahol lehet főleg ha ugyanazt megkaphatom olcsobban is.

    De örülök hogy másoknak ez nem jelent gondot legalább veszik a drágábbat:D
  • slime001
    #811
    Nem nem! Minden nagyon jó! Ezzel a headsetel zenét hallgatni teljesen új élmény volt! Ilyet még nem tapasztaltam se a számítógépemnél, se az mp3-as lejátszómnál! Már meg van a telefon is! Minden működik, teljesen elvagyok varázsolva ettől a telefontól! Gyorsan kiszaladtam és készítettem is egy képet az új telefonnal. Remélem nem gond ha megosztom veletek! Virág
  • ZilogR
    #810
    én kaptam vele - de látva a hosszú történetet, míg eljutott addig, h összejöjjön neki az összes apróság, ráadásul még telója sincs, amihez "hozzápasszinthatja" és még magyarországon is vagyunk (ki tudja, mit adnak el az embernek ezek a fránya kereskedők), már kezdtem aggódni, hogy kapott valami bóvlit a pénzéért...

  • Mike
    #809
    te mikor vettél utoljára SE fülest?
  • slime001
    #808
    ?
  • ZilogR
    #807
    ;) látom, figyelsz...! :P ;)
  • slime001
    #806
    A jack dugót ebbe a henger alakú "cucc"-ba kell beledugni! Csak az egész nem fért volna rá a képre!:)

    Egyébként nagyon kényelmes! Az eddigi fülhallgatók amiket mp3-hoz, mp4-hez kaptam fél óra után szétvágták a fülem és fájt tőle. Ez meg olyan mintha a fülembe se lenne!
  • slime001
    #805
    Dehogy! A Jack dugaszt még nem a telóba kell dugni.
  • ZilogR
    #804
    err.. és tényleg jack-dugaszt látok a végén?! mert ha igen, akkor téged erősen megvezettek...! Próbáld a seggébe dugni a telódnak - mégy lyukat sem fogsz hozzá találni (hacsak nem kaptál hozzá adaptert...)
  • slime001
    #803
    Nem baj, nekem így tökéletes lesz!:)
  • Mike at home
    #802
    egyébként még igy is hosszú
  • Mike at home
    #801
  • slime001
    #800
    Basszus bocsi! Most világosítottak fel, hogy át kell dobni a nyakamon a hosszabb vezetéket és akkor pont jó lesz! Lol most lehet röhögni egy darabig!:) Bocsi mégegyszer, ciki
  • slime001
    #799
    Kibontottam a headsetet és egy kis furcsaságot tapasztaltam. Lehet, hogy maradi vagyok és most ez a trendi de akkor se értem!

    Mint láthatjátok a fülhallgatóba menő két vezeték nem egyforma hosszú és ha a telefonra van kötve és egy kicsit mozgok rögtön kiugrik abból a fülemből a fülhalgató amelyiken rövidebb a vezeték! Ez most direkt így van vagy kifogtam egy hibás példányt? Elnézést a hülye kérdésemért, valószínűleg ilyen gyárilag, de engem baromira zavar, szóval inkább megkérdezem tőletek!
  • Mike at home
    #798
    szívesen
  • slime001
    #797
    Köszi szépen a segítséget!
  • Mike at home
    #796
    ja ok

    mp4

    mondjuk a quicktime exportjával az bevált nekem

    vagy a dvdvideosoft
  • slime001
    #795
    Igen, eddig is értettem! Egyébként milyen fájlformátumba konvertáljam át a filmet, hogy megtudjam nézni telón?
  • Mike at home
    #794
    na akkor legközelebb mert látom, nem értetted
    ha az e-digitalnál vásárolsz, akkor a weboldalukon megveszed a cuccot, de nem kérsz házhozszállítást, hanem bejelölöd melyik boltban veszed át
    kapsz sms-t hogy mehetsz a cuccért, elmész a boltba, kifizeted, átveszed
    így olcsóbb, mintha helyszinen vennéd meg
    érted-e már a lényeget?
  • slime001
    #793
    Nem! Na most értem haza! A 4gb-os memóriakártya volt az Extreme Digitalba, a headsetről meg azt mondta, hogy nem is hallot. Mind1 azt meg megvettem a Sony Ericsson-ba, bár egy kicsit drágább volt. Most már csak a telót várom elvileg holnap meglesz és mehetek érte! :)
  • Mike
    #792
    de megvetted a neten a cuccot?
  • slime001
    #791
    Már megvolt. Remélem válaszoltak mert lassan indulok BP-re az Extreme Digitalba.
  • Mike
    #790
    miért hülye? mert nem csal adót?
  • Mike
    #789
    akár azt, vagy a magyar SE-nek irj a weboldalakun
  • slime001
    #788
    Érthet, lehülyézed azokat akik nem tőled veszik meg feketén!
  • predat000r
    #787
    Slime001 ne haragudj de ha te boltban veszed a hasonló cuccokat értem én memóriakártya fejhallgató stb akkor hü**e vagy :D
    Kb 1,5 éve vettem az 1gigás sonyM2őt 3500Ftért most a 2gigás van 5 körül.

    Gondom nem volt vele ugyanazt a hologramm matricás sony terméket kapod kibontatlanul csak nincs rajta a 3-4 viszonteladó kapzsi adója.'
    Gigás van most egy ha kell valakinek 3 körül megkaphatja.Az ok?Samsungot veszek abba sajna nem jó ez.De ez különleges okok miatt márkabltban lett véve még számla is van róla...
  • davidka003
    #786
    K750i is tudja a 4GB-ot használni. A K800 újabb akkor szerintem az is tudja.
  • slime001
    #785
    Ezért is veszem kártyafüggetlenül! Mármint hívjam fel a márkaboltot, vagy mire gondolsz?
  • Mike at home
    #784
    nem tudom

    kérdezd meg az SE-től, készségesen válaszolnak
  • Mike at home
    #783
    meg felesleges is, a frissítés IMEI szám alapján megy, tehát az első frissítés és lőttek a függetlenítésnek
  • slime001
    #782
    Na szóval a legújabb szoftverrel vinni fogja a 4 giga memóriát?
  • slime001
    #781
    Mert nem vagyok ilyen kibaszott kapzsi?
  • ZilogR
    #780
    err... biztosan lámát kérdezek, de ha úgyis függetleníteni akarod, akkor miért nem veszel a T-Mobiltól 2db-ot 6990Ft-ért és utána azt mondod, h mindkettőt ellopták hazafelé a vonaton?!