1819
>
  • Mike
    #859
    ez a szokásos hiba
    nekem sincsenek egy ideje játékaim, szerencsére az Opera mini fut, tehát nem vittem el szervízbe, mert ülnének rajta vagy 2 hetet
  • Mike
    #858
    most nézem a MyPhoneExpléorerrel, hogy van a készülékben hőmérő is, szal akár ki is irhatná hány fok van
  • Eddmegleves
    #857
    Hejj :) Tietek hány napot bír ki egy töltéssel?
  • Jani120
    #856
    Hello! Van egy 8 hónapos vodás k800-as telóm. Azt csinálja, hogy ha be akarok lépni a játékok mappába ki írja hogy "A művelet végrehajtása sikertelen" , a többi java alkalmazás sem fut rajta. Tudja valaki mi lehet a gond?
  • Rage47
    #855
    én magamnak készítem a témákat, így azok tökéletesek számomra:)
  • Eddmegleves
    #854
    Köszi slime001. Annyit még hogy valami eszeveszetten jo témát keresek. Már megnéztem pár oldalt de 30-40-et találtam eddig. szoval tudtok valami oldalt ahol aránylag sok és jo téma van??
  • slime001
    #853
    Köszi szépen én is ezzel próbáltam! Esetleg van valami ötleted, hogy mivel lehetne ráégetni a feliratot a filmre?
  • Rage47
    #852
    Total Video Converter

    beállítások:

    Sony Cellphone 320*240-High quality

    Audio Option:
    Audio channel=Double channel
    Audio codec=aac
    Sampling rate=Custom-32000 frames/second
    Bit rate=Custom-96
    Volume=600level

    Video Option:
    Video codec=mpeg4
    Frame rate=30 frames/second
    Bit rate=Custom=192
  • shrike7973
    #851
    Nekem nem ír senki?:S
  • slime001
    #850
    Engem érdekelne, hogy mit ajánlasz mert jelenleg bajban vagyok! Eddig nem igazán sikerült olyan filmet konvertálnom ami nézhető volt!
  • shrike7973
    #849
    Hali!
    Na gondolkodtunk haverommal, és hát az jutott eszünkbe, bekéne tenni egy full fekete képet.. és azon meg nincsen pixelhiba meg ilyenek.. full széép fekete...
    Innen jön az 5let: Nem lehet hogy az a világos pont a témának a része?
  • Rage47
    #848
    Na raktam fel videókat a telomra, aviból konvertálva. Ha vkit érdekel, leírom a topikba melyik progi kell hozzá, és milyen beállítások.
  • shrike7973
    #847
    Hali!
    Tegnap vettem t-mobile nál ezt a k800i-t, és minden rendben van vele meg minden eddig csak evvel szórakozgattam, néztem mit tud aztán egyszer csak azt vettem észre hogy a kijelzőnek egy pixele világabb mint a képen kéne lennie, olyasmi pl hogy van a dark purple beépített téma, ott a menüben az internet ikon mellett van egy ilyen "világosabb pont", ami mindenhol ottmarad, ha menükbe megyek meg stb.. . Annyira nem erős hogy most aztmondjam egyből hogy pixelhiba, ezért kérdem hogy ez elfogadható e egy telefon kijelzőjénél? Mert úgyahogy átvizgsáltam, és több helyen is találtam párat.. habár azok jóval halványabbak. Ha ez pixelhiba akkor vihetem ezzel vissza a t-mobilhoz?
  • slime001
    #846
    most 7400!
  • Rage47
    #845
    HPM-82 tényleg jó, tavaly 10k volt, mikor vettem.
  • slime001
    #844
    Ha boltban szeretnéd venni hozzá a cuccot és nem valami kamionról leesettet akkor szerintem az Extreme Digitalba vedd meg! Körülnéztem és viszonylag ott a legolcsóbb! 4gigás memória 10.400ft! Headsetnek meg ha valami jót akarsz akkor csak ajánlani tudom a HPM-82-es headsetet! Énis ilyet vettem és eszementen szól! Az Extreme Digitalon ezt is megtalálod!
  • Eddmegleves
    #843
    Kurvajo, nem bántam hogy megvettem csak ez a szar t-mobile-os matrica az elején :/
    Valaki tudna esetleg olyan oldalt ahonnan tudok memokártyát rendelni bele meg headsetet, fülhallgatót (tudom hogy google... de sajnos nem nagyon érek rá ebben a rohano világban)
    Szoval azt megköszönném
    Peace
  • Rage47
    #842
    A Mobilhálózatoknál be van kapcsolva, hogy GSM és 3G hálózatokat is figyelembe vegyen a telód. Tehát az a fehér négyzet jelzi, hogy 3G-s szolgáltatások elérhetők a telefonon.
  • shrike7973
    #841
    És még azt szeretném kérdezni, hogy fennt az állapotjelző ikonoknál ahol van a térerősség pl ott nekem a térerősség mellett közvetlen van egy kis négyzet, ami fehér alapú, és van rajta 3 kék ovális kör.. az mit akar jelenteni? Havert kérdeztem de neki nincs olyan..
  • Rage47
    #840
    alapból nincs beépítve ilyen funkció, de szoftverekkel lehet buherálni, és akkor a narancs színű kis lámpa mindig égni fog. vagy olyan progi(Light a neve) is van, ami a képernyőt elfehéríti, az is elég nagy fényt tud adni.
  • shrike7973
    #839
    Hali!
    K800i-m van, és azt szeretném megkérdezni hogy a zseblámpa funkcót hogy lehet alkalmazni ha van egyáltalán? (k750inél láttam asszem)..
    Szal hogy a vaku világítson...
  • ZilogR
    #838
    nagyon fontos észrevétel ezzel kapcsolatban:
    mivel sűrűn áttöltöm a képeimet PCre és ahhoz az adatkábelt használom, így a kb. három hét alatt eddig 2x volt töltőn a telefon: egyszer a megvételkor és egyszer valamikor egy hete. Annyit lógatom az USB-n, hogy sokszor feltölti az idő alatt, míg töltögetek.

    Ja: és elég csak a kábelt vinnem, mert általában olyan helyen vagyok, ahol van USB-s PC. Nem kell kommunikációs szoftver, az XP meghajtóként felismeri.
  • Eddmegleves
    #837
    Bocsi elolvastam:D Már tisztázodtak bennem a dolgok e kérdéssel kapcsolatban:D
  • Eddmegleves
    #836
    Hali én most akarok venni ha minden igaz holnap. Nekem a készenléti időről lenne kérdésem. Mégpedig hogy átlagos használat mellet (nem egész nap nyomkodva) mennyit bír mert keveslem az adatok alapján. K750i-met szeretném lecserélni mert T-mobil-ban előfizetésesen csak 19900. Sürgősen kéne nekem egy válasz. Köszi előre is köszi. Peace
  • R3TR0
    #835
    http://www.photohall.hu/mobiltelefon_es_kiegeszitok/kartyafuggetlen_mobil/sony_ericsson_k800i/68545
  • David2
    #834
    hol? itt mindenhol drágább
  • R3TR0
    #833
    Nem kb 5-6 ezer asszem és függetlenül is mgveheted
  • David2
    #832
    helló!
    érdemest ezt a telót így megvenni?
  • Marci0115
    #831
    na mostmár valaki elárulhatná hogy ha hiv valaki a t.könyvböl mér csak a számot irja ki?tmobilom van és dominos, de az egész családnak dominos a teloja és csak nálam csinálja ezt 1 honapja kb, de miért?
  • predat000r
    #830
    Én Vista alatt használtam semmilyen különösebb gond nem volt.Sztem megéri ezt venni.
  • Rage47
    #829
    én nem bántam meg, legjobb telo:) mp3 lejátszóként is használom, simán total commanderrel rakom rá a zenéket.
  • R3TR0
    #828
    Használja valaki vista alatt? fut rendesen vistan a kis gép? érdemes ilyet venni? a zenéket hogy érdmes rárakni milen progival?
  • predat000r
    #827
    Szánalmas a T-mobile eddigse csíptem de most...Ez az alkalmazott még mélyebbre ásta előttem a "cégét"
  • ZilogR
    #826
    ...csak hogy rövidre zárjuk, a következő párbeszéd zajlott le köztem és egy T-Mobile-os ügyfélszolgálaton dolgozó szervizes között:

    - ...és igaz az, hogy önöknél az a szolgáltatás, hogy a telefonom kiírja, hogy ki keres, az havidíjas?!
    - Igen - lehetne ingyen, miért is ne?! Lehetne ingyen telefonálni is: megépítettük a hálózatot, ti meg használjátok ingyen!

    ... ez volt az a pillanat, amikor kezdtem bánni, hogy a T-Mobile-lal bármilyen közelebbi kapcsolatba kerültem.
    Kollégáim szerint meg kellett volna kérdezni, hogy az iménti mondatát hajlandó-e a főnökei előtt is elismételni?!
    Én arra a következtetésre jutottam, hogy mindenhol van egy tirpák - nem is kell vele törődni, biztos rossz napja van (barátnője otthagyta, nem kapott túró rudit az automatából, nem szart egy hete, stb...)

    Mellesleg amiért mentem, arra meg pláne nem tudott válaszolni. Emiatt gondolom, a "megépítettük a hálózatot" részből ő is intenzíven kivette a részét... :P



    ##############################
    #............................#
    #..TEHÁT FIZETNI KELL ÉRTE!..#
    #............................#
    ##############################

  • predat000r
    #825
    Szedd le netről a legujabb progikat, amik már vistával is futnak.
  • slime001
    #824
    PM
  • nfs world
    #823
    én is visszaraknám az XP-t csak nekem nincs
  • slime001
    #822
    Nekem se megy Vistán! Ezért vissza is raktam az xp-t! Ha jól tudom még a MyPhoneExplorer se megy!
  • nfs world
    #821
    Sziasztok! Nemrég feltettem a gépre a vistát,ma felraktam volna a Sony Ericcson Pc -suite-ot és kiirta hogy nem kompatibilis az oprendszerrel. ilyenkor mit lehet csinálni?
  • Mike
    #820
    nice