1819
>
  • endiboy
    #899
    Először is k810i szoftvert tettem rá, amibe van TrackID, PhotoFIx és Photomate. Ki még nem próbáltam ezeket mert időm nem volt, de a szoft tökéletesen müködik.
    VKP patchet Far manager jdflasher plugin-jával lehet, de elötte kicsit szórakozni kell a main-el, nem nagy dolog mert elsőre sikerült...lehet pl a walkman mobilokbol ismerös megabass-t is a szoftra tenni vkp-val.
    Camera meg acoustic-bol rengeteg van neten, szerintem ez egyén függö hogy kinek melyik tetszik jobban, azokat is lehet Far-al vagy xs++ -al.
    Másik camera driverrel jobb fps-t lehet elérni videofelvételnél, vagy szebb képeket, vagy jobb tömöritést, fehéregyensúlyt stb..mindegyiknél általába le van irva, hogy mi változott benne.
  • utgyuru
    #898
    nem próbáltam, mivel akkor ugrik a garancia. De azért a tapasztalatok érdekelnének.
  • endiboy
    #897
    ilyen sorrendben, csak az utolsót nem
  • slime001
    #896
    Ti hogy álltok a mobiltuningal? Valaki rakott már fel VKP-t, camera drivert, acoustic drivert? flash menüt?
  • slime001
    #895
    Én egyértelműen a K800-at ajánlom! Megfogod majd bánni ha nem azt veszel! :D
  • R3TR0
    #894
    THX hamarosan veszek egyet valszeg azt felkészülök de lehet hogy W910et veszek még nmtom majd elválik
  • slime001
    #893
    http://data.hu/get/457786/Total_Video_Converter.rar.html
    A program +serial +képekkel illusztrálva a működése!
  • R3TR0
    #892
    ehheza convert progihoz kéne link me nmtalálom sehol gogl e nm segit kéne letöltési link
  • endiboy
    #891
    ez nagyon jó
  • slime001
    #890
    Aki egy kicsit jobban beleakar merülni a k800i-vel való fotózás rejtelmeibe annak ajánlom ezt a két cikket!
    http://seria.hu/cikkeink/Cybershot_tanfolyam_1/Cybershot_tanfolyam_1.html
    http://seria.hu/cikkeink/Cybershot_tanfolyam_2/Cybershot_tanfolyam_2.html
  • utgyuru
    #889
    nagyon sok beállítási elhetőség van, és függ attól, milyen körülmények között fényképezel. fény, közeli vagy messzi tárgyra, stb...
    Mindhez külön beállítás való, de azt én már nem tom hova mi jó. Közeli tárgyra a makró való, asszem :)
  • endiboy
    #888
    megvan a telefon
    makro módba nagyon szép éles képeke csinál
    viszont normál képeknél mintha kicsit homályos lenne, én vagyok csak béna, vagy valamit kellene állitani? :)
  • endiboy
    #887
    nos, van valami a témobil reklám alatt?
  • Mike
    #886
    megoldottam a játék kérdést
    nem a játékok alá kell installálni, hanem az alaklmazások alá :)
  • Mike
    #885
    mondjuk 3 naponta
    bár van amikor naponta rádugom, LiPo akksi bírja ezt
    mondjuk mp3-mat hallgatok rajta
  • Eddmegleves
    #884
    Értem, köszi ráprobálok. mp4-hez meg kellene akkor valami lejátszo hogy a videot is lássam?
  • predat000r
    #883
    Mondjuk a legjobb hogy T-mobilnál a k800i képén a cybershot szerepel XD
    Kamugépek ezek megmondtam.
  • predat000r
    #882
    1.Sztem nem.Mivel ha jól tudom(bár T-mobile-t csak messziről nézem)a cybershot felirat nagyobb.Meg amúgyis abszurd hogy takarásba ragassza rá.
    De próbát megér óvatosan szedd le aztán vagy üres lesz vagy cybershot:D

    De a legjobb ha nem T-mobilnál veszitek.
  • utgyuru
    #881
    akkor 2 linkkel én is hozzájárulnék a topikhoz, ha vki esetleg nem ismerné:
    http://gallery.mobile9.com
    http://ownskin.com

    nagyrészt témák vannak rajtuk, de az elsőn van mindenféle cuccos mobilra
  • utgyuru
    #880
    köszi a linkeket
  • Eddmegleves
    #879
    Császtok
    Két kérdésem lenne:
    1. Eltávolíthato a T-mobile-os szar felirat minden különösebb segédeszköz nélkül? (és alatta van cyber shot vagy semmi?)
    2. Mp4-et csak hang ként játsza le. Esetleg kellene leszednem valami videolejátszot? és ha igen milyet?
    köszi előre is
  • shrike7973
    #878
  • kuci06
    #877
    Témák
    Alkalmazások

    ...ilyenek :D
  • shrike7973
    #876
    www.isohunt.com -> search: k800i és amit akarsz pl themes vagy games
  • utgyuru
    #875
    ja még vmi:
    Tud vki neten vmi jó oldalt, ahol erre a telóra vannak témák, alkalmzások, ilyenek? De az ilyen bóvli cuccokat inkább hanyagoljuk, ha lehet :)
  • utgyuru
    #874
    4 hete én is büszke tulajdonosa vagyok egy ilyennek :)
    Nekem nagyon tetszik, aki gondolkozik vásárlásán, azt csak bátorítani tudom.
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy kinek meddig bírja az akksi, illetve meddig kell töltenie?
    Én ma délelőtt töltöttem fel, kijelző világítás 80%-on, takarékos óra bekapcsolva, 3G hálózatot nem használok, és most már csak 94%-on van az akksim. Mondjuk ebbe volt ma egy jó adag zenehallgatás is...
    Max mekkora memkarit bír el?
  • shrike7973
    #873
    Hali!
    Ha teljesen gyári állapotba szeretnék mindent visszaállitani akkor annyit kel tenni, hogy az m2 t leformázom windows alól, a telóban meg kiválasztom a viszaállitás alapállapotra pontot és kész? Olyan lesz akkor mint mikor először kézbeveszem?
  • endiboy
    #872
    már én is büszke tulajdonosnak mondhatom magam..1-2 nap mig megérkezik a telo
  • shrike7973
    #871
    Kössz..
    Most tettem fel egy southpark epizódot, 190 mb helyett 35 mb a megadott paraméterekkel, és tényleg gyorsan játsza le .. :)
    SO perfect.
  • ZilogR
    #870
    jaja, mondani is akartam - ugyanaz, mint a beépített MP3 lejátszó: ha hosszan nyomot a joyt, akkor teker, egyébként a következőre ugrik
  • Mike
    #869
    beépített videolejátszó
    külön kell elindítani, a szórakozás alatt találod
  • slime001
    #868
    Telóról írok:-)
  • slime001
    #867
    Elvileg KD Player! De én azt nem tudom kezelni! Ha neked sikerül akkor oszd meg velem!
  • Tube
    #866
    Hi
    nem tudtok valami olyan videókat lejátszó porgit a telóhoz amiben lehet tekerni, mert filmet néznék a telón de tekerni nem lehet(vagy én nem tom hogy kell segitenétek valami progi piztos van :P

    előre is köszönöm a válaszokat!
  • ZilogR
    #865
    gondolom nem érdemes a frame rate-kat, meg a bitrate-kat magasabbra állítani, mint eleve a video-nak van ;) :P

    Ha 23 kép/s-os a videód, bisztos nem rajzol közé még párat, ha 30 kép/s-ra állítod a kimenő videóét :)))
  • ZilogR
    #864


    Mint látható, simán megcsinálja!
  • ZilogR
    #863
    #838?

    Adatkábel és szinte nem kell tölteni, persze jó kérdés, h az akksi ezt szereti-e vagy sem... De mivel erre biztosan gondoltak Ericssonék, így valszeg nem nagyon csökkenti az élettartamot.
  • ZilogR
    #862
    A TVC-nél lehet subtitle-t alápakolni, majd ma este megpróbálom - asszem az Advanced módot kell választani, de én is eddig 1 videót konvertáltam vele, hogy hogyan fest a telefonon, próbaképp. Ma átkonvertálok egy feliratos avi-t és elmesélem, hogyan ment.
  • Rage47
    #861
    hmm ez jó kérdés, vmi vid. szerkesztős progi kéne
  • Jani120
    #860
    Nekem közepes használat mellett kibír 3-4 napot, de ha nemsokat használom 6-7 napot is kibír.