1819
>
  • shrike7973
    #939
    okke.. kössz mindent..
  • shrike7973
    #938
    Szerintem a kijelzőteszten nem látszik.. akkor nem pixelhiba? :O
  • utgyuru
    #937
    na ezt én végképp nem tudhatom, de a szervíz menü ebben is segíthet ;)
  • shrike7973
    #936
    Asszem rájöttem közben hogy miért nem értelmezi a joyomat többször. Amit én balra nyomokm azt ő csomószor átlósnak veszi. Lehet csak rosszul nyomom
  • shrike7973
    #935
    Ott nincs :D
    Nemis csodálom, olyan gyorsan pattognak össze vissza a szinek, nemis lehet nyugodtan megnézni. Meg ez sötétebb szineknél látszik, nem olyannál mint itt a 3 szin, piros sárga kék...
  • utgyuru
    #934
    alapállásban nyomd a következőket: joystick balra, csillag, joystick jobba 2x, csillag, joystick jobbra, csillag. Ezt belép a szervízmenübe, ahol a szervíz tesztek almünet kiválasztva tesztelheted a telefon perifériát, és pl kijelzőtesztnél meglátod van-e hiba
  • shrike7973
    #933
    Milyen kijező teszt?:D Nemvágom ezt a (-> * <- <- * <- * )-t..
  • utgyuru
    #932
    hát én nem értek hozzá, szervízbe megmondják a frankót majd :) Ott úgyis SW reinstallal indítanak. Az érintkezési problem az meg helyből cserés. A pixelhibára annyit tok javasolni hogy nézd meg szervízmenüben a kijelzőtesztet, ott eldől, télleg hibás-e (-> * <- <- * <- * )
  • shrike7973
    #931
    Milyen telefont?
  • shrike7973
    #930
    Az utolsó problemhez annyit hozzátennék, hogy 3adik kikapcsolás után memory card ki, majd be, szal lehet csak érintkezési problem.. szal azt nem mondanám hibának. A pixellel meg az a baj hogy nehéz észrevenni... gondolj bele... kis területen 320*240= 76800 pixel ebből egyetlen kicsit zöldebb hát nemtom hogy észreveszik e... . A joystickról meg hallottam, mondták is, de gondoltam csaknem, meg max 1 év mulva.. dehát mégis.. szal verem a fejem a falba.. Ami egyébként furi, hogy játék közben sosincs baj a joy al, máshol sem pl fotózás közben meg egyéb belső részeken, csak a menüben fordul ez elő néha, lehet hogy a szoftver szar? amugy 1x er más okból volt ujratelepitve a teló, akkor az update alkalmazást futtattam, amit a se.com ról szedtem, hogy a legfrissebb szoftver legyen rajta..
  • utgyuru
    #929
    fogalmam sincs. Faterom telója már 3. hete van szervízben (nemtom h T-szervíz vagy hivatalos Nokia), de sztem egy hét minimum, de inkább 2 felé húz. De addig kapsz cseretelefont.
  • shrike7973
    #928
    Mennyi idő mulva kapom vissza?
    Egy T-mobile T-pontnál vettem.
  • utgyuru
    #927
    Hát ez első hallásra mind benne van a garanciális javításba, hacsak nem áztattad meg vagy törted össze. Vidd vissza oda ahol vetted, + papírokat, és el kell küldeniük szervízbe
  • shrike7973
    #926
    Csáó!
    Nekem egy hónapja van k800i m és több prpblémám van vele. Szal segíthetnétek mit hogyan. Hova kell vinnem a telót stb..
    Egyrészt nekem is van egy hibás pixelem, világosas zölden mutat mindig, dehát nem írt senki.. (#847)
    Másik ugye van a joystick, nemtudom nálatok ogy van, de nálam csak az esetek 80% ában müxik.. van hogy lenyomom, és totál nem veszi be amit mondok.. olyan is volt, hogy a menüben vagy 3x nyomtam balra-t, és csak 4edszerre ment balra.
    3.ik problem hogy néha elszáll az m2, ami alatt azt értem hogy hallgatok róla zenét, egyszerre csak leáll a zene, berak valami alapot, asszem a musifolia idegesítő 3gp-t, és a hátterem is gyári lesz, ilyenkor ujra kell inditani, és jó lesz...csak tegnap vagy 4edik inditásra lett újra.. :S
    Kb ennyi. Kössz.
  • utgyuru
    #925
    beázást meg gari nem cseréli, szal azt vehetsz újat sztem. Majd megírnád az árát, hogy mennyiért adják szervízbe? csak h képben legyen
  • attila20
    #924
    köszi szépen... gondoltam is hogy van valami köze a jó régi kis kémiaórákhoz, "lúgos" "savas" :D stb
    De ez nagyon érdekes mert tényleg... sosem szedtem ki belőle, a teló totál vizmentes sőt mikor még a buliban kiszedtem még akkor sem érhette folyadék :/ de ki is szedtem a telóbol nehogy véletlen az aksi "szivárogjon" biztos ami biztos, mert csak a szélei sziineződtek el körbe, és a közepe fehér és ebből következtetek nehogy "szivárogjon".
    Üdv
  • endiboy
    #923
    fehér, mert ha elszinezödik akkor azt jelenti hogy viz/folyadék érte
  • attila20
    #922
    Semmi pozitiv eredmény.
    Hétfő go servis.
    lehet az aksival van baj... egy kérdés az aksiról. Tehát ha kiszeded az aksit akkor ott található 3 "réz" (asszem) érintkező meg egy fehér olyan "papirszerüü" Tehát nektek az a papirszerüü fehér vagy pirossas?... mert msot nézem, hogy hát az nekem sztem nem volt piros.. vagy esetleg az akuból szivárok ki az anyag és azért lett olyan kicsit piros a széle... ?:/ mert leönteni tuti nem öntöttem le :D
    Üdv
  • attila20
    #921
    köszi szépen a válaszokat... rakosgatom itt az akut még semmi.. de ha lesz eredmény majd szólok. HA meg nem akkor go servis
    Köszi mégegyszer
    Üdv
  • slime001
    #920
    Olyan hogy kivettem az akkut, majd visszaraktam és nem kapcsolt be velem is előfordult már. Ráadásul én épp fájlokat másoltam a telefonra far managerrel és azt hittem, hogy megöltem. Elég ha kiveszed az akkut majd visszateszed a telefonba! Utána be fog kapcsolni! Legalábbis nekem bekapcsolt!
  • predat000r
    #919
    Sztem mire válaszol valaki már be fog kapcsolni:D
    Néha csinálhatnak ilyet.
    Attól hogy teljesen lemerült az akksid még nem lenne semmi gond.Töltőn be kéne kapocsolnia.
    Ha tönkremenne akkormeg nem hiszem hogy villogna akármi is.Nincs pótakku szal akkor semmi nem történne.
    Próbálgasd ki be rakni kicsit megpucolni az érintkezőket stb.

    Ha ezsem segít akkor próbáld ki más akkujával illetve más telójába a te akkud.Ha nincs hasonló telefonja senkinek akkor meg go szervíz.
  • attila20
    #918
    helo
    nekem olyan problémám lenne hogy állitólag mások azt mondják lemerült a telóm... mert mikor kapcsolnám be villog az infra... úgy történt hogy buliban voltam felba***tam hogy állanódan hivnak és kikapcsoltam de az túl lassunak tünt számomra és kiszedtem inkább az akut. Utánna vissza is raktam nyomban csak tudod olyan gyors kikapcsolás kihúzom akut visszahúzom az akut.
    Tehát 2 óra múlva kapcsoltam volna be és se kép se hang.. csak a piros infra villog arra nem emléksek hogy mennyire volt feltöltve... de most ráraktam a töltőre és még igy sem akar egyből bekapcsolni... majdnem 2 éve van meg és sosem meriitettem le ezért kérdem hogy ez normális hogyha rajta van a töltön és nem kapcsol be? :/ mert szerintem bekéne hogy kapcsoljon
    ötleteket várok remélem nem halt meg a telóm :/
    közsi előre is üdv
  • utgyuru
    #917
    ja értem. Hát passz hol kapsz ilyet :)
  • slime001
    #916
    A ledek fölé akarok egy narancssárga fóliát! Így narancssárgán fognak világítani a gombok!:)
  • utgyuru
    #915
    hogyan a billenytű alá? nem értem mire gondolsz =S. A billentyűzet, meg a panel közé?
  • slime001
    #914
    Valaki nem tudja, hogy átlátszó fóliát hol kapok a billentyű alá? Papírboltban nem néznek hülyének ilyen kéréssel?:)
  • tirpitz
    #913
    Én is akartam fóliát, de egy lusta állat vagyok.. meg vigyáztam is rá, de hát több mint egy éve van meg, óhatatlan hogy történnek balesetek..:) Azért majd utána járok, hogy mennyi.
  • slime001
    #912
    Igen van! FlashLight a neve! De a Torch sokkal jobban világít:)
  • Mike at home
    #911
    szerintem maga a képernyő is elég világos, ha jól tudom ilyen java softver pedig van
  • utgyuru
    #910
    az sztem komplett előlap csere lesz, ami azzal jár hogy egy komplett házat kell venned. Én V630-hez akartam cseréltetni, az originált ház pedig 9.000 forint lett vna. Ebből kiindulva nem túl biztató, de egy kérdést megér, hátha szerencséd lesz.
    Amúgy én amint megvettem, lefóliáztattam 3M fóliával, (500 Ft.-) úgyhogy karcoknak esélyük sincs :) Persze úgy vigyáztam rá, hogy a fólián sincs semmi karc még (6 hetes a készülék)
  • tirpitz
    #909
    Kicsit karcos már a kijelzője az enyémnek. Ahogy nézem, ez csak egy műanyag lap, nem a képernyő szerves része. Sztetek mennyiért cserélik ki (ha kicserélik)?
  • utgyuru
    #908
    hát ha garis sztem azt megcsinálják gariba, hacsak nem a felhasználó hibája miatt lett hibás
  • AlieN911
    #907
    Hali!
    Pixelhibát javitanak? 1 db rossz ha jol vettem észre...Most vettem nemrég!
  • utgyuru
    #906
    pontosan ilyenre gondoltam, köszi szépen! :)
    Amúgy lusta voltam leírni, de a narancssárga segédfénnyel gondoltam vna én is, mer a xenont gondoltam h nem lehet.
    kössz még 1x.
  • slime001
    #905
    "és így ugrott a garid?:S"
    Igen és teljes mértékben megérte!:)

    "tudnám a xenonvakut zseblámpának használni?"
    Ez nem fog sikerülni! Meg a teló amúgy is elég hamar lemerülne! De van egy hasonló alkalmazás ami a narancssárga segédfényt kapcsolja be! Sötétbe az is jól tud jönni! A garanciád pedig nem ugrik miatt mert csak egy java alapú alkalmazás! Itt a program: http://torchk800.matlista.se/Torch.jar
  • kuci06
    #904
    "k800-ra nem lehet kompletten W-szériás szoftvert tenni"

    nem lehet. legalábbis úgy nem, hogy minden funkció menjen (ha esetleg nem kell a billentyűzet, vagy a joy, akkor megoldható :D)
  • utgyuru
    #903
    meg hardveres módósításoktól is, ha jól tudom. K800-ra nem lehet kompletten W-szériás szoftvert tenni? Olyanra gondolok mint pl K750-re W800, V630-W660 ...
    Másik: vki nem tud olyan programot hozzá, amivel garanciavesztés nélkül tudnám a xenonvakut zseblámpának használni? Szal hogy folyamatosan világítson, arra gondolok.
  • kuci06
    #902
    A tuningolás után ugrik a gari. (a tuning minden formája ezt vonja maga után)
  • Rage47
    #901
    és így ugrott a garid?:S
  • slime001
    #900
    Ugrott az egész hozzászólásom, mert képfeltöltésről linkeltem! Sux SG! Akkor röviden leírom mit tettem fel!
    Camera Driver: Genus v.6.3
    Display Driver: -
    Acoustic Driver: SE W880
    VKP: Kiterjesztések megjelenítése,
    Hosszú fájlnevek gyorsabb görgetése, "Nyomja meg a *, majd a feloldás billentyüt..." üzenet törlése, "Háttérkép megváltozott..." üzenet törlése
    Menü: http://kuci06.cjb.hu/pafiledb/uploads/nonamek800pre.png
    Téma: SE K850i
    Layout: Operátorlogó eltüntetése!