1819
>
  • utgyuru
    #979
    nem hallottam ilyenről, de engem is érdekelne ha van. GPS kártyát nem hinném, mivel annak antenna is kell
  • ZilogR
    #978
    tud vki olyasmit, hogy a MemoryStick helyére bepakolni GPS vagy WiFi kártyát a K800i-ben?! Léteznek ilyen kártyák? Pl. egy WiFi kártya, ami WiFi is, nameg 2GB memó is!? :P (csak hogy jó legyen...)
  • shrike7973
    #977
    Kb 0,1% ban használom a telefonom telefonálásra. Nekem a multimédiás képességei kellenek csak.
  • utgyuru
    #976
    ja értem, hát akkor nem tok segíteni. de ha van mellette másik telefonod, a csere idejére az nem elég ?
  • shrike7973
    #975
    Ja mondták ha most visszaküldöm gariba egy jobb telót kapok egy d750et..
    Még mindig nem érted mi a bajom én minden nap folyton használom a készüléket, csak akkor szeretném feladni ha biztosan tudom hogy lesz is vele vmi.. nem mint most..
  • utgyuru
    #974
    hát ha megkapnál egy komplett új készüléket, szerintem azzal csak jól járhatsz. z520 helyett meg d750-et akartak adni?
  • shrike7973
    #973
    Elvileg lehet kérvényezni készülékcserét, 3 napon belül meg kapok levelet hogy megkapom e vagy sem. Figy itt nem azzal van a bajom.. ha kijelentenék hogy 8 napon belül maximálisan jól kapom vissza akkor ment is volna.. egyszerüen az baszott fel a tpontos kolléga semmit se baszik a témához, csak feltudja adni postán.. És szerintem megint kurvára az lesz hogy visszakpom 8 nap mulva ugyanígy a mobilt. A z520iból meg már kurvára elegem van.. habár most d750i t kaptam volna...
  • utgyuru
    #972
    hát ha van garancia, akkor azt sztem tartsd meg mindeképp, ne vidd gsm boltba. többit döntsd el, hogy cserélteted-e vagy jó neked így. "Vagy cserét kérjek?" - itt komplett telefon cserére gondolsz, vagy joy-ra?
  • shrike7973
    #971
    Hali!
    Visszajött 8 nap után a telóm, bementem érte itt van, lefele már jó a joystick, mindig jót ad, bajra viszont megmaradt.. erre mondták hogy visszaküldhetik megint.. sztetek visszaküldjem? Vagy cserét kérjek? Esetleg gsm szervizbe 3 ezerért csinálnak rá uj joyt de akkor ugrik a gar. Vagy hagyom ugy az egészet, mert végülis 10 ből "csak" 3x hibázik..
  • shrike7973
    #970
    Mér nem jó neked gépen keresztül?
  • AlieN911
    #969
    Hali!

    A szoftverfrissités az ingyenes? Net/wapon keresztül megy? Fizetni kell érte, ha wapos? Mert kiirta h. van ujabb verzio..
    Ha ingyenes, akkor rámegyek a softwarefrissitésre és meg is csinálja automatánm?
  • shrike7973
    #968
    Nekem is 2gb os van és ugyanezt tudnám elmondani ha visszajött már volna a telóm..
  • shrike7973
    #967
    Nyugodtan frissitheted, mert nekem is 2007 es volt, kifogja irni hogy a legfrissebb van fenn azt csá...:D
  • skateout
    #966
    Kössz a szoftverfrissítésről az infót, majd utána nézek. A memóriakártyákhoz szólnék én is, nekem is 2G van benne, Sandisk és nagyon is meg vagyok elégedve vele, semmi lassulás, viszont a 4G-re kiváncsi lennék, gondolom szoftver csere után már támogatja nekem is. :D
  • utgyuru
    #965
    én is 2 Gb-os kártyával használom (sandisk), és nem tapasztaltam semmi lassulást.
  • slime001
    #964
    "ha én a K800-ba teszek egy 2GB-os memókártyát, az milyen mértékben lassítja le a telefonomat?"

    Nekem 4GB-os van benne és semennyire se lassítja le!
  • kuci06
    #963
    Miért ne sikerült volna a frissítés? Végülis a Sony Ericssonnak van hivatalos szoftverfrissítő programja :D
    Annak csak kell működnie... (magyar nyelven is "beszél")

    "Nekem 2007-es szoftver van rajta, érdeme szerintetek frissítenem"
    Egy szoftver-verzió jobban jönne :)
  • skateout
    #962
    Sziasztok. Ebben a topicban új vagyok még, a K800i-ben nem annyira :D Végig olvastam az egész történetet ebben a topicban, volt szép és rossz időszak is. Nekem ez a telefon a második szerelmem jelenleg, az elsőt nem árulom el (magánügy :P ). Nos nekem 1 hete van meg péntek óta és semmilyen problémám nem volt még, remélem nem is lesz. Amire kíváncsi lennék hogy sikerülte bárkinek is gond nélkül frissíteni a szoftverét a telóra és ha igen akkor utána is gond nélkül működött-e a teló? Nekem 2007-es szoftver van rajta, érdeme szerintetek frissítenem? Kösz előre. Üdv.
  • tomie919
    #961
    Sziasztokk! Lenne hozzátok egy olyan kérdésem, hogy ha én a K800-ba teszek egy 2GB-os memókártyát, az milyen mértékben lassítja le a telefonomat? Válaszotok előre is köszi!
  • Rage47
    #960
    sztem azon a honlapon el van cseszve, mert ha ilyen gyors lenne, idegesítene. jó az, ahogy a telefonban van, lassan...
  • utgyuru
    #959
    nekem is akadozik
  • shrike7973
    #958
    Tessék.. nekem korántsem ilyen szép gyors az animáció..
  • shrike7973
    #957
    jönne már vissza a telefonom..
    Amugy a k800i n beépitett téma a nightshot.. legalábbbis én ki sem tudtam törölni...
    Valaki nézze már meg nekem, hogy ugye betesz a témával együtt egy alap hátteret.. az rendesen mozog e.. mert ma megnéztem a k800it sonyericssson.hu-n ott tudjátok ahol meglehet nézni a telefont.. lehet nyomkodni egérrel a billentyűit meg ilyenek.. és ott az a háttré villámgyorsan ment.. nekem pedig lassan.. kiis vettem.. ilyen rossz darabot fogtam volna ki? asszem za lesz ha visszajön a teló szervizből és nem lesz minden pöppet akkor kijelentem hogy ez még mindig szar, adnak helyette egy másikat.. ha az is szar lesz akkor legalább nem lesz karcos.. habér most belegondolok lehet a t-moblie os szoftver miatt van.. habár barátomnak k510 i je van neki ugyanaz a kép nagyon szépen gyorsan animál..
  • utgyuru
    #956
    na erre pont nem gondoltam, de most hogy írod...
    köszi a tippet

  • kuci06
    #955
    a http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/g700?cc=hu&lc=hu sem egy rossz vétel...

    3.2mpx-es kamera
    symbian UIQ oprendszer
    érintőképernyő
    komoly zenelejátszó, megabassal

  • DannyToyota
    #954
    a k850-est csak azért mert a k800 most 1 éves
  • DannyToyota
    #953
    nekem a c905 lesz a következő amit megjelenik
  • utgyuru
    #952
    a c905 még a c902-nél is drágább, de mivel c902-re sincs pénzem, c905 annál inkább kizárt :D
  • utgyuru
    #951
    faterom amikor bevitte t-mobileba szervízeltetni, cseretelefonnak neki is vmi női telót adtak, csak nokiát. az kívülről is piros/rózsaszín volt :D úgy látszik azok a nyakukon maradtak :D
  • shrike7973
    #950
    AMugy beadtam Tpontnál tmobile hoz a telómat, 10 napon belül vagy visszahozzák megjavitva, vagy kapok ujat helyette, remélem utobbi teljesül, mert akkor legalább karcmentes lesz a képernyő ^^... Helyette kaptam egy női telefont.. vmi z520i.. de poénra vettük, benn is maradt a rózsaszín téma..^^
  • shrike7973
    #949
    C905?
  • utgyuru
    #948
    ja, másik amin gondolkoztam az C902 volt.
  • kuci06
    #947
    K850? Kerüljétek el. Komolyan!

    Csalódni fogtok benne. Inkább a C szériát ajánlanám, ha kamerás SE kell.

    A K850i az A200-es platform egyik első képviselője, és sajnos elég bugosra, lassúra sikerült. (+ a kamerája sem a legjobb, ugyanazon a felbontáson a K800 simán szebb képet csinál)

  • utgyuru
    #946
    jó hogy ezt megosztottad velünk
    amúgy következő telefonnak én is K850-re gondoltam, csak hát nincs annyim nekem telefonra. Eddigi mobiljaim: K700->K750->K800-> ezért illene K850-el folytatnom
  • DannyToyota
    #945
    Sziasztok nekem is k800i-m van kb. két hete volt a komplett joystick benne cserélve és most nesokára ha minden igaz veszek mellé egy k850i-t
  • attila20
    #944
    tehát beadtam a telót... nem az akkuval van a baj hanem a szoftver omlott össze benne- ezt mondta. Valamint azt is mondta hogy ez most hirtelen gyakori eset lett, de szerencsére megcsinálja garisan, amúgy nagyon korrekt egy bolt :).
    Üdv
  • attila20
    #943
    hétfőn megyek (ma holnap kinek hogy) majd megiirom neten kerestem akkut 4600 körül van a sony. Nem ázott be mint mondtam... az akkura meg úgyis csak 1 hónap gari volt ahogy olvastam a telómra 2 év van most jár majd le október körül.
    Ám rájöttem hogy iszonyat baromságot mondtam hogy folyik "az akku", még reggel nem néztem meg eléggé hogy ott ki sem folyhatna.
    Na de sebaj... akku is megtud halni most volt először és pont igy balszerencsésen ennyi... Remélem egy 5 ből kijön vagy olcsóbban :S
  • shrike7973
    #942
    A joyt mindenféleképpen ki kell cseréltetni, vagy nemtom.
    A pixelhiba menükben meg akárhol feltünő, csak a teszten nem.
    Másik hogy ezt a mobilt gépre kötve lehet használni webkameraként?
  • predat000r
    #941
    Hát ha nem lehet észrevenni akkor téged miért zavar?

    Nekem ilyenkor mindig az szokott lenni hogy minden megjavul egy hibát sem mutat aztán furcsán néznek rám hogy miért viszek be egy hibátlan telót.XD
    Hülye technika...
  • utgyuru
    #940
    Nincs mit. Kipróbáltam, nekem meg átlóst nem nagyon sikerült összehoznom :D