1819
>
  • skateout
    #1059
    Kössz a segítséget, de annyira nem fontos a skin:-D csak spec az tetszett meg, de elleszek másikkal is.
  • liamek
    #1058
    Hali!
    Két kérdésben kérném a segítségeteket:
    1, honnan lehet letölteni olyan progit, amelyikkel webkameraként tudnám használni a k800-as valamelyik kameráját?
    2, miképpen lehet videó lejátszás alatt a hangerőn állítani? A jobb oldalsó gombokkal, amely hangfájloknál ebben segít, videóknál a következő felvételre ugrik!

    Köszi!
  • ssk3
    #1057
    azt meg lehet oldani h az almenükben is lehessen számmal belépni a kívánt menübe? mert a főmenüben még működik h megnyomom a számot, és belelép... de azon belül már nem megy :S pl a fájlkezelőben is jólenne... meg máshol is. szal van rá megoldás? mert a k550i nél simán ment minden.
    előre is kösz a válaszokat
  • Metwork
    #1056
    Azt ki lehet kapcsolni, hogy ha sms érkezik akkor ne jelenítse meg az események ablakot? Csak írja azt, hogy új sms érkezett :)
  • shrike7973
    #1055
    Adsz msn en címet átdobom seperc alatt..
  • skateout
    #1054
    THX a linkért, a Boss témát sajna nem szedtem le mert vmi más is kell az oldal miatt ahol van, de majd megnézem jobban mit is akar, de a többi az coll :D Na még egyszer kösssz. Csáo.
  • shrike7973
    #1053
    Röhejes válasz, ez van, mindenkinek lehet szar napja..
  • shrike7973
    #1052
    link
    Itt vannak igényes skinek, 320*240 esből a walkamn -2.0 boss t ajánlom..
  • shrike7973
    #1051
    Xboxos ott nincs 320*240 esben, máshol kell keresni, google esetleg kidobja..
  • shrike7973
    #1050
    Tudja.
  • Metwork
    #1049
    A Nokia PC Suite progival meg lehet csinálni, hogy sms-t írni benne és elküldeni.
    A SE Pc Suite nem tud ilyet véletlenül?

    Shrike ne válaszolj, neked ez biztos röhejes kérdés, bár nagyjából leszarom, hogy neked mi minek számít.
  • shrike7973
    #1048
    Hozzád van patch? Kicsit bugol az agyad...
  • skateout
    #1047
    Na vazz, én nem találom vagy nem tom, de vki adna egy pontos linket azokról a skinekről amik nemrégiben felkerültek ide? Spec az Xbox meg a többire gondolok, mert ami alatta volt link az egy fórum, de ott nem találom a linket. Szal megköszönném ha vki bedobná ide. :D Na csáo mindenkinek.
  • ZilogR
    #1046
    bazz, van egér a telóhoz??? HÚÚÚHAAAA!
  • shrike7973
    #1045
  • shrike7973
    #1044
    Örülök hogy átérzed
  • utgyuru
    #1043
    LOOOL, ezek ám problémák...
  • shrike7973
    #1042
    Különbenis egy fps gémernek az egér olyan mint futónak a cipő...
  • shrike7973
    #1041
    Azért szenvedtem vele hetekig mert nem volt még akkor Diamondback 3G ebben a "kurva osrszágban"..
  • Met
    #1040
    na igen, ez semmiség egy olyannak aki egy kurva egér vásárláson hetekig szenved....
    szóval jobban teszed ha hallgatsz
  • slime001
    #1039
    Valamilyen elf fájlal biztos ki lehet szedni onnan. Gondolom az ikonokat is lehet cserélni. Én csak a főmenű ikonokat cseréltem le eddig!:)
  • shrike7973
    #1038
    Sztem mindkjettő kérdésre "négátíív" a válasz, de ezek kicsit röhejesen bagatelnek tünnek a számomra...
  • Met
    #1037
    Hogy lehet eltüntetni, hogy mikorra van ébresztés beállítva?
    Az üzemmódok ikonjait nem lehet megváltoztatni?
  • shrike7973
    #1036
    Vagy van olyan akinek elmentődnek a cuccai?
  • shrike7973
    #1035
    Na áttanulmányoztam a KD playert. Átnéztem vagy 20 skint, most vmi iszonyatszép walkman skin van rajta, a 2.0 ás boss. Addoltam a zenéket, mappánként, kb 6 perces munka.. gondolom csak az tudja egyszerre addolni az össze sszámot akinek az mp3 ak egy mappába vannak.. szal nem a media centerrel töltötte fel a számokat hanem csakúgy intézővel vagy mittomén.. Ami viszont felbasz, hogy újrainditásnál ezt a listát egyszerüen elveszti.. probáltam listákat is létrehozni azt is elfelejti... szal addig jó a dolog amíg a progit ki nem nyomod.. így meg egy kalap szar sem ér szvsz.
  • Gaba9
    #1034
    hívás közben nyomsz egy egyebek-et és van egy opció h rögzítés .. azzal veszed fel!
  • Nivea
    #1033
    elárulod h lehet rögziteni? még uja telo
  • shrike7973
    #1032
    Leirhatnád hogyan kell...
  • kuci06
    #1031
    egyszerre is hozzá tudod adni a zenéket :S
    kijelölöd a mappát, és már meg is van

    skineket az bal softkeyyel előhozható menüben tudsz állítani.

    amúgy ugyanúgy szól, ahogy a sima lejátszó
  • slime001
    #1030
    Megtudja nyitni csak kell hozzá program!
  • shrike7973
    #1029
    txt t meg másikat nemtudom de szokás mondani hogy google barátod..
  • Pate
    #1028
    de meg tudja nyitni ezeket vagy nem ?
  • shrike7973
    #1027
    Ilyenre inkább okos nokiákat szoktak venni amiben van mindenféle irodai cucc rakva.
  • shrike7973
    #1026
    Ez játék gondolom én alkalmazásokra gondoltam.
    Pl számológép, átváltó, térkép, stb...
  • Pate
    #1025
    Érdemes 1 ilyen telót venni? (a T-mob-nál most 22K)Tud xls, doc. txt fájlokat megnyitni ?
  • utgyuru
    #1024
    Guitar Legend -unalmas órákra bár csak hanggal jó
  • shrike7973
    #1023
    Én ezt a kd playert rohadtul nemtom kezelni hogy lehet hozzáadni számokat? egyet tudok, de gondolom nem egyesével kell addolni mind a 300 számot mert abba beleőszülök. Amúgy beállításokba van olyan hogy vizsgálandó mappák, beraktam az e/music ot ahol vannak a zenék és nem nagyon addol semmit.. szal nekem még ködös ez a progi.. skineket se tom hogy kell beállitani..
  • shrike7973
    #1022
    Esetleg ha valaki vené a fáradtságot leirhatna nekem pár "hasznos" alkalmazást, amit jónak tart, megköszönném!
  • shrike7973
    #1021
    Ez jobb hangzásban vagy bármiben mint a beépített zenelejátszó?
  • utgyuru
    #1020
    faintos