1819
>
  • utgyuru
    #1099
    tudsz adni linket a gamehez ? kipróbálnám, meg talán tok akkor segíteni is
  • sgt anderson
    #1098
    jaja, az egy és ugyan az :D
    ----
    II Rocky II-nek:
    Én is próbáltam már távvezérelni a gépet BT-n, nekem is elég volt egy BT adapter, meg a teló. :D
    ----

    És egy kérdés, gondolom van, aki ismeri a Micro Counter Strike-ot, na én leszedtem az 1.4-est és elvleg lehet vele multizni, de hiába Hostotok, a másik teló nem talál szerót. Valaki próbálta már ezt? Esetleg valami tanács? Tom, hogy ez nem épp game fórum, de mind1. :D
  • II Rocky II
    #1097
    egyet nem értek, web&walk vagy wap kapcsolodás:S miért jobb az első ?
    most épp probálom beállítani hogy tudjam olvasni a gmailes fiokom leveleit :P
  • slime001
    #1096
    Az adatforgalom után fizetsz!
  • II Rocky II
    #1095
    ugye ha az email-t akarom elolvasni akkor az pénzbe kerül:D
    mennyibe kerül a díja?:S
  • Rage47
    #1094
    jah, én régebben próbáltam, akkor elég volt
  • II Rocky II
    #1093
    ki az aki probálta a távvezérlést ?
    gondolok itt a desktopra a media playerre az IE-re ..stb
    szóval egy sima BT adapter (mint a pendrive) és kész elég is ennyi ?
  • utgyuru
    #1092
    hát ha gépen nincs BT összeköttetés, akkor a telón hiába van meg minden, ha nincs ami fogadja az utasításokat
  • II Rocky II
    #1091
    na olvastam hogy lekell tölteni ilyen hid file.kat hogy tudjam kezelni a gépet.
    de akkor is kell vmi BT eszköz a gépre nem?
  • utgyuru
    #1090
    jajj, bocs, aszittem seria-t írtad.
    akkor ez
  • II Rocky II
    #1089
    ugyanaz mint az se portal :D
  • Rage47
    #1088
    jah itt
  • endiboy
    #1087
    van szótár a telóra? gondolok itt angol-magyar és forditva?
  • utgyuru
    #1086
    pappfer.hu -ez is jó lehet
  • II Rocky II
    #1085
    nos elvileg lehet vele irányítani a media playert a gépen.
    milyen alkatrész kell hozzá?menynibel kerül kb..vki vmi infot tud mondani?:)
    amugy nemtom de én ezt az oldalt találtam és itt van háttérkép,játékok,témák és egyebek a telora!
    ismeritek?ha vki tud még vmi jo oldalt ahol hasonlokra lehet lelni akkor bátran linkelje be :)
    ja még ezt találtam itt témábol rengeteg van :D
  • sgt anderson
    #1084
    Nekem pikk-pakk eljön a hátlap, nem gecizik, viszont már próbáltam alkohollal is pucolni a telóban, és az aksin is az érintkezőket és utána is ezt csinálta. Tegnap szoftvert is frissítettem SEUS-al, de most is szar.
  • kovacsgeri
    #1083
    Idézek a hivatalos honlapról:
    Ha eredeti Sony Ericsson akkumulátorral rendelkezik, és a telefonja "idegen akkumulátort" jelez, a tisztítás segítheti a probléma javítását.

    vagyis vedd ki és törölgesd le szépen a port és a szennyeződéseket az érintkezőkről (hátlapot nem könnyű leszedni előre szólok)
  • utgyuru
    #1082
    és ugyanaz az akksi amit gyárilag kaptál hozzá, vagy ugyanaz a típus ? Akksi ki-be-t tom én is javasolni, ha meg nem segít akkor marad a szervíz
  • shrike7973
    #1081
    Aksi ki-be ugye megvolt?
  • skateout
    #1080
    Hát merem remélni hogy garanciás még a telód, mert ez valóban komoly probléma. Ha már kezdetektől fogva ez a baja, akkor tuti kicserélik, de ha közben történt vmi vele akkor gondold át hogy mi és hogyan. Mellesleg nem is tudtam hogy képes érzékelni hogy milyen aksi van benne, tényleg okos teló :D Ja és ha elázott vagy esett egyet akkor szerintem meg van rá az esély hogy rosszul érzékeli és ezért van baja.
  • sgt anderson
    #1079
    Heló!
    Olyan gondom van, hogy töltéskor a teló állandóan azt mondja, hogy "Idegen akkumulátor" van benne, holott ugyan azt használja, amit alapból kaptam hozzá és korábban még normális volt. A töltöttségjelző ikonnak is csak 3 állása van, egy teljesen töltött, és félig töltött és egy üres. Na most a kérdés, hogy ezt miért csinálja és hogy hogyan tudnám ezt megoldani, mert eléggé irritáló. Válaszokat előre is köszi.
  • skateout
    #1078
    Nos a zenelejátszásról és rendezésről annyit hogy szerintem jobb mappákban kategorizáltan feltenni a zenéket, mert ha listát akarsz majd a lejátszáshoz csinálni akkor ne kelljen már mindegyik zenén át lépned, először is időbe telik, másodszor meg a joystick használata igen magas lesz, ami fölösleges. Mappákba helyezve előadó vagy műfaj szerint, aztán te magad csinálsz lejátszási lisát, ez a legjobb és legoptimálisabb szerintem. Nekem spec. a Media Manager nem jön be, mert először is Fájlátviteli módban kell használni, akkor már inkább én magam teszem a cuccot a telóra, a másik meg hogy sztem semmi extra szolgáltatást nem nyújt, ugyanezt a Media Player vagy más zenelejátszó is meg tudja csinálni. Nos kb ennyit erről.
  • skateout
    #1077
    Nos az objektívtakaró nálam is csattanással nyílik és zárul, szóval szerintem is jobb ha visszaviszed, az nem természetes hogy zsebretételnél kinyílik.
  • kovacsgeri
    #1076
    Nem én csináltam, ez szerintem már a dobozában lötyögött kicsit. Mivel tesóm hozta el az üzletből a készüléket nem vette észre és nem cseréltette ki.
  • utgyuru
    #1075
    nálam K750-nél volt ez, K800-nál épp ellenkezőleg, relatíve "nagy" erő kell hogy kinyissam. Az sztem garis javítás lesz, hacsak nem te csináltál vele vmit
  • kovacsgeri
    #1074
    Hello! Vettem én is egy k800i-t, és lötyög rajt a kameravédő, illetve könnyen kinyílik, amikor zsebre vágom a telót. Valamelyikőtöknél jelentkezik ugyanez a probléma?
  • shrike7973
    #1073
    Én semmilyet.. :) sorry..:D
  • Met
    #1072
    Milyen bluetooth progit használtok?
  • shrike7973
    #1071
    Szerintetek hogy érdemes feltölteni a telóra zenét? A music mappába csak simán egyre az összes mp3 fájlt, mert ugyis mind1, a zenelejátszó előadó szerint rendezi. stb.. vagy pedig úgy ahogy azt a media manager teszi, hogy minden egyes albomhoz id3 tag alapján létrehoz egy egy mappát a zenéknek.. Érdekelne itt hogy melyikkel lenne gyorsabb a zeneelérés, illetve tényleg melyik a jobb...
  • liamek
    #1070
    Köszi, igazából csak ismerkedek még a telcsimmel és nem is gondoltam, hogy net kellene az alkalmazásnak. van erről valahol bővebben?
    megpróbálom én is valamikor a progikat, ha összejön, akkor megírom!
  • shrike7973
    #1069
    Tudtommal sima .txt fájlokat beolvas magától is..
  • skateout
    #1068
    Na le is teszteltem a progit, de nekem vhogy nem megy, elindul, kiirja hogy csatlakozás, aztán azt irja hogy online, de se kép se "hang". Szóval az a progi nekem nem megy, de lehet az én hibám, van a beállitásokban olyan hogy port, meg egy weboldal ahová küldi a képeket stb, de nekem ahhoz még nem sok tudományom van, na mind1, a lényeg hogy nekem nem megy, de ha menne is nem lenne megfelelő meg nem is ideális mert nem a netre akarom küldeni a képeket és vissza, hanem egyenesen át a másik félnek, amihez egy másik progi kéne, mint pl volt a SE webcam progi vagy vmi hasonló, de az nekem K800i vel nem mükszik sajna. :S
  • skateout
    #1067
    Nos a második linked láthatólag egy java alkalmazás, amit ismerek, de még 100% osan nem teszteltem, de ha akarod letesztelem minden irányból. Nem tudom hogy tisztában vagye vele és az alkalmazás működésével de a telefonodnak internethozzáférési lehetőséget kell bíztosítania az alkalmazásnak. Na mind1, majd beszámolok erről.:-D
  • davos80
    #1066
    Üdv,tud valaki word dokmentumolvasó alkalmazásról ami működik a telefonnal?
  • utgyuru
    #1065
    sztem semmi köze ennek a K800i topikhoz. Amúgy meg sztem max 10 körül
  • liamek
    #1064
    igazad van, de emberből vagyok, kétszer átolvastam, de ezek szerint ...

    más, webkam megint: két figyelemre méltó oldalt találtam, ismeritek, próbáltátok?

    http://www.upfone.hu/?q=node/50
    http://www.getjar.com/products/13610/J2MEWebCam
  • adeex7
    #1063
    sziasztok! erősen gondolkodok egy ilyen telefon beszerzésén,mivel nagyon olcsó rózsaszínéknél (22k),jövő hónap elején,de még előtte beszeretném adni vhova a W300i-met. És az lenne a kérdésem,mennyiér vennék be szerintetek? Töltővel,eredeti dobozban,2007. márciusi telefon?
  • shrike7973
    #1062
    Bocsi tudom hogy ez köcsögnek hangzik de ez még abba a kis 20 oldalas használati utmutatóban is le van írva.. :S El kéne olvasni...
  • liamek
    #1061
    Hiába, új még nekem ez a telefon. Igazad van, ha rövidke kattintásra hangosít, egy kicsit hosszabbra már ugrik a következő videóra.

    kár, kár, kár,...
    , hogy nem megy ez a webkamos dolog, de ma nekilátok este keresgélni e témában.
  • skateout
    #1060
    Nos a webcamos dolgot már én is próbáltam de még nem sikerült, azt a progit használtam amit K700 ra írtak, de nekem nem működött. A videólejátszással kapcsolatban annyit hogy nekem funkciójának megfelelően működik, azaz a hangerőt szabályozza. Nem értem nálad miért nem. Gondolom másnak sem volt ilyen problémája még.