1819
>
  • ZilogR
    #1819
    Van valakinek olyan hátlapja, ami még nem folyik és ragad?
  • ZilogR
    #1818
    OK :)

    Mellesleg van vkinek olyan programja, amivel beállítható időközönként készít egy képet és elmenti szépen? Pl.: felszigetelőszalagozom egy dobozsárkányra és kattintgatja a képeket a magasból.

    Vagy olyan program, amivel olyan videókat lehet gyártani, ami adott időközönként készít egy-egy képet és azt fűzi össze egy videónak (pl.: 640x480-as, 15 másodpercenként készített képekből állít össze 3gp, avi vagy hasonló filmet, tehát "időgyorsított" videókat lehetne vele készíteni, mondjuk töltőn hagyva 1 hétig fotóz egy helyről)

    Főként az első érdekelne, mivel egy aktuális projekt lenne :)

    Előre is köszönöm!
  • Nivea
    #1817
    tegyél bele használaton kivüli sim kártyát
  • ZilogR
    #1816
    egy kis up:

    megoldható a flight mode SIM kártya nélkül vmilyen szoftveres okossággal?
    akarok vele fényképezni, de nem akarom, h telefon legyen, ennyi...
  • AlieN911
    #1815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lenne egy eladó K800i-m, akit érdekel, PM zaklasson
  • Maxi333
    #1814
    megoldottam szoftverfrissítéssel
  • Maxi333
    #1813
    hello van egy ilyen teom egyszer rá másoltam valamit kihúztam az usb kábelt és az után kiírta hogy usb kapcsolat megszűnt most már eltávolíthatja a kábelt vagy valami ilyesmi azután már nem akarta megnyitni a játékok és az alkalmazások mappát azt írja hogy a művelet végrehajtása sikertelen ez javítható valahogy?
  • ZilogR
    #1812
    Mondjuk ha jobban belegondolok, szereztem hozzá egy fonott madzagos hord"szíj"at, mert a gyári nagyon ormótlan volt. Azzal bármikor elő tudtam gyorsan kapni ÉS UTÁNA tényleg nem volt vele gond, h ha zörög a zsebemben, akkor elő tudom venni a nélkül, h megnyomnék bármit.
  • Zsófy
    #1811
    ...akkor Te tudsz vmit... Nekem auto billzár mellett is sikerült (egészen addig, míg ki nem töröltem a netprfoilokat:D)
  • ZilogR
    #1810
    Automatikus billentyűzár csodákra képes ;) Nekem 2 és fél év alatt egyszer sem sikerült véletlenül benyomni azt a picsa kis gombot... :)
  • 4m4t3uR
    #1809
    töröld a hálózati beállításait. Beállítások, kapcsolódás, adatforgalom és ott töröldk ia dolgokat. így nem fog tudni kapcsolódni a netre.
  • Matthew Baker
    #1808
    Azt a szolgáltatónál lehet kikapcsolni ha T-Mobilos akkor "-NETSTART" kell elküldeni a 1430 as számra
  • kundof1
    #1807
    Szaisztok
    K800i-m van! És az lenne a kérdésem, hogy az internetet hogy lehet kikapcsolni a teloből, mert már egy párszor benyomodott a zsebembe és levette a lovét...
    Köszi elöre is!
  • kryst
    #1806
    Sziasztok!

    Van egy K800i telefonom. Az a gondom, hogy tegnap el kezdett fagyni a telefon. Ezt megtette 5x , 6x. És utána egyik pillanatról a másikra kikapcsolt, és azóta nem lehet bekapcsolni. Nem érzékel semmire sem. Viszont, érdekes módon a szoftver frissítést meg tudtam csinálni, de semmi sem javult. Ugyan úgy nem kapcsol be. Szerintetek, teljesen meghalt?
  • Matthew Baker
    #1805
    A SIM kártyát is letörli?
  • SEHELP
    #1804
    Szia. A szolgáltatódtól lekérheted sms-ben az internet beállításokat, próbáld meg esetleg ezzekkel a beállításokkal felülírni. Ha nem sikerülne, akkor a telefon visszaállítása: Beállítások, Általános lap, Teljes visszaállítás. Ne felejtsd az adatok mentését, mert mindened elveszik a telefonból!!
  • Matthew Baker
    #1803
    Elkövettem azt a hibát hogy mindenféle internet beállítást elállítottam a telefonomon most pedig amikor megnyitnám a facebook-ot valami kapcsolódási hibát ír ki :S
  • SEHELP
    #1802
    A legegyszerűbb megtudni, hogy a legújabb firmware van a telefonodon, ha SEUS-ban megnézed, hogy felajánl-e frissítést.
  • laaj
    #1801
    sziasztok!
    mi a legújabb firmware szoftver???? (K800 R8BA024 esetleg ez?
  • slime001
    #1800
    Nem.
  • AlieN911
    #1799
    Hali

    Ha letöröltem valamit reggel, azt vissza tudnám valahogy szerezni, valamilyen progival, vagy valahogy?
    Köszi
  • djcsabi89
    #1798
    helló.ven egy k800i telom,a gond az vele hogy a kijelzöm csikos lett és nem látni semmit a kijelzön.tudne e nekem valaki segiteni hogy esetleg mi a baja lehet?kontakt hiba vagy egy új kijelzö kell ?
  • slime001
    #1797
    Nem hinném.
  • Japep
    #1796

    Köszi, megtaláltam és tényleg jó.
    Ez ettől nem romlik el? :D
  • slime001
    #1795
    A sárga segédfényt be lehet kapcsolni és elég jó fényt biztosít. Torch az alkalmazás neve, szerintem meg fogod találni.
  • Japep
    #1794

    Hello.
    Nincs valami "zseblámpa"-szerű dolog a telefonra? Olyan Java alkalmazásra gondolok, ami folyamatosan képes fényt adni - vagy esetleg belehet állítani telefonon belül, hogy ne sötétedjen el a képernyő?
    Mert leszedtem valami Flashlight programot, elindítom a lámpa részét és pár másodperc után ugyan a program még megy, de a telefon fényei lekapcsolnak (gondolom takarékosságból).

    Köszi előre is. :)
  • slime001
    #1793
    Amíg nekem ilyen telóm volt énis kerestem rá ilyen programot, de nem találtam. Szerintem nem igazán van.
  • Grass
    #1792
    Üdv
    Van a telómba egy 2gb-os memóriakártya amin a fényképeket tárolom. Az lehetséges, hogy valahogy csak jelszóval lehessen hozzáférni a fényképekhez a telóból?
  • SL
    #1791
    Hellósztok!

    Van egy eladó független, gyári szoftos k800-am. Enyhe karcok találhatóak rajta használat miatt.
    Tartozékok: töltő, headset, adatkábel, cd, használati útmutató, csuklópánt, 1GB memória kártya és a doboza is megvan.

    Ár:17.000
  • shrike7973
    #1790
    Yo!
    K800i-t vásároltam 2-3 éve nyáron, és észrevettem mostanság, hogy ha hívnak, akkor néha hiába nyomok bal softkey-t, azaz answer-t, vagy joy középet, foglalt jelzést küld a hívásra mintha jobb softkeyt nyomtam volna. De az esetek 80%-ban jól müxik a dolog, elég random hiba. Eredeti t-mobile-s szoftverrel ami rajta volt jó ideig, előfordult, most szervizben tettettem rá gyári software-t, azzal is így előfordul néha. Megoldás?
  • Mike
    #1789
    R8BF003-at raktam rá fel, az XS++ -szal, kiválóan működik, újra vannak rendszerhangok, megy a java, a net, a My Phone Explorerrel visszatettem a telefonkönyvet meg naptárbejegyzéseket
    és az egészben az a jó, hogy most már bármikor meg tudom ezt tenni
    ha megint nagyon elszaródna, és az egész csak 10 perc, és nem 2 hét nem 10k
    és az is tetszett az XS++ -ben, hogy végre nem egy fekete doboz mint a SEUS, aminél azt sem tudom éppen mit csinál

    az, hogy független-e vagy sem, tudtam az IMEI számon múlik, ergo egy friomware ebbe nem kavarhat ele, legalábbis az SE fórumon ezt olvastam
  • slime001
    #1788
    Nekem firmware felrakás után az volt a gond, hogy a telefon nem maradt független és nem fogadta el a Pannonos kártyát. Jól nézdd meg milyen firmware-t raksz rá.
  • Mike
    #1787
    hehe, leszedtem az XS++ -t, telefon befosott, és megjavult egy önlefagyás után
  • Mike
    #1786
    na most mr téma sincs, tényleg marad a firmware újrarakása

    de feldugnám annak a fejlesztőnek a seggébe a telefont, aki a szoftot fejlesztette rá
    ha többen vannak, akkor mindegyiknek
  • Mike
    #1785
    köszi, megnézem
  • Mike
    #1784
    én nem tudom hogy sikerült ezt a kidőlt-bedőlt szar szoftvert megcsinálniuk, de örökké problémám volt a K800-zal, vmi mindig elszállt róla amióta csak megvan, bármennyire jó telefon, a tököm tele van már vele, nem veszek több SE telefont
  • slime001
    #1783
    FarManager, de ez ennél egy kicsit bonyolultabb lesz. http://www.seria.hu/forum/index.php > itt regisztrálj és olvasgass, van részletes leírás, hogy kell szoftvert felrakni.
  • Mike
    #1782
    mondjatok egy szoftvert, amivel újra tudom rani erre a kibaszott szarra a R1KG001-es szoftvert, mert a rendszerhangok után, most megint eltünt az összes javas alkalmazás, játék. Felraktam a vodás Opera5 minit, egyzser elindult, utána a "Művelet végrehajtása sikertelen" hogy baszódna meg ez a telefon
    meg a szoftveresek kurva anyját most már :(

    ja és ne mondja senki hogy vigyem szervizbe, kábelem van, nem garis mindent meg tudok csinálni, amit a szerviz két hét alatt meg tudna, és elkér érte 10-20k-t
  • kaposi1
    #1781
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék hátha tudja a módját valaki.

    Egy Barcelona óra témát szeretnék feltenni a telefonomra.
    Idáig nincs is gond mert Bluetooth-on keresztül simán fel is megy a Témák könyvtárba.
    Beállítás után kiírja a szokásos üzenetet: Téma beállítása folyamatban van. Kis türelmet kérek.
    De ezután kiírja hogy a téma hibás nem állítható be.
    Nagyon szeretném ezt az órát és nem értem hogy miért nem jó nálam.
    Nokia telefonon több ismerősömnek is megjeleníti.
    Márt csak azért sem értem mert a kiterjesztése .thm
    És nagyon sok ilyen kiterjesztésű témát feltettem már a telómra.
    De ezért az egyért odaadnám az összeset, ha azon múlna.

    Ha valaki tudja a megoldást légyszi segítsen.
  • tjones1
    #1780
    Üdv Mindenki!
    Bedöglött a SE K800i-m. keresnék valakit aki tudna segíteni a javításában.
    Már két helyen próbálkoztak, tettek rá új szoftot is, mégsem jó.
    Ha valaki tudna segíteni, kérem jelentkezzen, és elmesélem a részletes kórtörténetet!