1819
>
  • sgt anderson
    #1179
    gondoltam már rá, hogy szerzek egyet. :D egyszer kipróbáltam egy agybadugós fülhallgatóval, mondjk fél percnél tovább nem hallgattam, mert épp becsöngettek xD, de addig faszán szólt, jobb volt mint az alap headset, nameg az osztály zaja :D
  • Lord Nomak
    #1178
    Nekem nem oszt nem szoroz ha mp3 nálam van, én finnyás vagyok a zenére inkább spóroltam egy lejátszóra ha hosszabb útra megyek. De persze melóba erre a 20 perc villamosozásra én sem hozom magammal amikor bent meg 7.1 rendszeren hallgathatom a zenéket =D
    A telóban levő lejátszó teljesen korrekt amúgy, és osztom shrike véleményét, ajánalatos lecserélni a fülest.
  • shrike7973
    #1177
    Vegyél egy walkmanfülest, 3000 ft, a hmp70 es, ahhoz nem kell megabass, inkább a magasat fogod majd kiemelni rajta mert tul sok..:D sokkal jobb a hangzása mint a simáé főleg egy kis faxa equalizációval megspékelve.
  • sgt anderson
    #1176
    Én is elég zenemániás vok, szinte mindig zenét hallgatok, ahol tudok és én is csak egy telefont használok mindenre, egyrészt azért, mert nincs pénzem, hogy külön ipodot, kamerát, fényképezőt, minden szart megvegyek külön, másrészt, mert így nekem sokkal praktikusabb, hogy egy, viszonylag kicsi kütyüben benne van minden, amit használok, rádió, zene, fényképező és azért sokkal kényelmesebben lehet hordani pl. zsebben csak a telefont, mintha még mellette lenne egy MP3 is, vagy akármi. Én pedig meg vagyok elégedve a K800i hangjával, mondjuk a MegaBass hiányzik belőle, hallatszik is, de a buszon a jelenlegi headsetemmel úgyse hallanék különbséget :D
  • utgyuru
    #1175
    jogos :D epic fail xD
  • kovacsgeri
    #1174
    Én azóta teszem a SIM-re a számokat, amióta az f500i-m kijelzőhibája miatt kb 250-300 telefonszámom elveszett. SIM kártyára pedig csak néhány szám volt mentve.
  • utgyuru
    #1173
    épp azért nem veszek, mert mint leírtam, egy így készülékbe megvan minden, na meg pénzem sincs külön lejátszóra
  • II Rocky II
    #1172
  • Gaba9
    #1171
    Üdv .. a multkori telólehalás meg lett olda .. szervizesnek sikerült újraéleszteni .. a válasz annyi volt h SE-kel előfordul h behal a szoft .. ennyit tudok .. akinek azt írja ki mikor kamerát akar használni h elötte zárjon be egy futó alkalmazást (holott nincs is ami fut) az vigye gyorsan és csináltassa meg mert nekem erre az eseményre rá kb 2órára megadta magát .. (de már jó) csak h tudjatok róla azért írtam .. szewasztok
  • Rage47
    #1170
    ez mire jó?
  • shrike7973
    #1169
    Nekem 2 hónapos a telóm, uj simmel, és minden adatot megjegyzett frissités után rámásolva a mobilra, nevet,több számot, címet...stb..
  • ZilogR
    #1168

    [flame]

    :D gondolom, amikor valami olyasmit olvastál a kézikönyvben, amit más SE teló is tudott, rögtön elmentél a SE Magyarországhoz és a pofájukba vágtad a kézikönyvet, hangosan üvöltve, hogy "nem ti szartátok a spanyolviaszt" :DDD

    [/flame]



    inkább írtál volna #1156-ra, h egyik sem, sajnos

    Én csak a legfontosabb telefonszámokat pakolom SIM-re, mivel eleve nem pakolom a SIM-et sem sehova. Erről a telóról amúgy is elég leimátkozni a hátlapot.

    Nameg SIM kapacitása eléggé véges, bár lehet az újabbak már több karaktert tudnak tárolni nevenként mint anno. (Régi pannonos 10 karakter/bejegyzés volt 1 telefonszámmal - lehet azóta van egy kis előrelépés...)
    A SIM hátránya az egy bejegyzés egy telefonszám, így jönnek létre a rohadtul bosszantó "AnyuOtthon", "AnyuMobil", "AnyuMeló", stb... bejegyzések.

    Ez egyébként ritka nagy hiányossága a telónak: nem sikerült eddig egy bejegyzéshez pl. két mobilszámot létrehozni - biztos lehet, de elsőre nem jött össze, utána meg nem pöcsöltem vele.
  • Lord Nomak
    #1167
    Hm, hát ha ennyire zene mániás vagy akkor miért nem veszel egy iaudiot vagy ipodot.. Én ezt tettem, igaz 6 hónapot spóroltam rá mert akkor még nem volt melóm.. de nekem megérte. Ha tudom hogy mászkálós napom van azt is viszem, ha tudom hogy csak meló oda-vissza vagy asszonyhoz átmegyek akkor meg telefon. Minőség és minőség között is van különbség azért. Vagy ha nem akar spórolni az ember akkor vesz még 1-2 db 2 gigás karit azt kész. =) De még mindig a mondó vagyok, ha a zene az életem része nem a telefonomat fogom gyilkolni ^^ Plusz azért mp3 lejátszókat is lehet bőviteni ha nem is vesz az ember egy 30-80 gigás lejátszót csak 4-8asat akkor is lehet azokba karit venni amikor van rá mód és pénz.
  • II Rocky II
    #1166
    egyet tudok javasolni:D
    átkonvertálod-> telora feltolod az aac és mp3 file-t ->meghallgatod-> különbség nincs akkor aac-> ha rosszabb a hangminőség vagy vmi akkor mp3 :)
  • II Rocky II
    #1165
    nem kéne leoltani!
    jól tette hogy megosztotta velünk én pl a minap jöttem rá hogy a gombok megnyomásával egyes menüket lehet elérni :)
    ha vki idejön és viisszaolvas egy kicsit (vagy az ötletet bannerba belehetne tetteni mint tippek) akkor tudni fog egykét okosságot!
    amugy a kézikönyben nincs benne hogy pl a 3as gombal a játékokhoz ugrik :)

    de az email és wap beállítást vki betolhatná és remélem nem osszátok le hogy ő találta fel a spanyol viszat
  • shrike7973
    #1164
    naszal... aac vs mp3?
  • utgyuru
    #1163
    na ,végre egy szakértő akkor... :D
  • shrike7973
    #1162
    Akarom mondani 2 es..:d szal órán nem szoktam azért..
  • shrike7973
    #1161
    4es pontot leszámítva ez nálam is így van.
  • shrike7973
    #1160
    Mert nem csak zene van fenn.. kb 1,7-1,8 giga zene, 330 fájl, de én ugy gondolkozok, hogy legyen fenn az összes szám a telón, hogyha bármelyiket meg akarom hallgatni akkor el is érjem őket.. Zene addikt vagyok..:P:D
  • utgyuru
    #1159
    1.sulibamenet.
    2.suliba, magyaróra, törióra, infóóra, rajzóra...
    3.hazamenet.
    4. lemegyek sétálni, akkor is viszem.
    5. ha vhova tömegközlekedéssel egyedül meek (mivel nem fosom a benzint, ez gyakori)
    stb...
  • Lord Nomak
    #1158
    Én ebben azt nem értem, minek 2 giga zene. Már nem azért de ha én felpakolok 4*120 perc mixet a telefonra tökre elég és 1 gigát sem visz el. Trackeknél szintén ez van.
    Akkor megértem a 2 gigát ha 1 hétre mész el gép melől de amúgy nem vágom.
  • shrike7973
    #1157
    Hali!
    Azt szeretném kérdezni, hogy olvastam hogy az aac sokkal hatékonyabb helyileg mint az mp3. Le is szedtem vmi aac mp3 konvertert, gyorsan átraktam egy fájlt, 12 mb helyett lett 7,vmennyi.. mondom faxa.. De kérdésem hogy ennek van e hátulütője mp3 al szemben? Megéri az összes fájlt átkonvertálni ebbe? Mert tudtommal kezeli az aac-t is a k800... és hát kb 1 mb van szabadon a 2 gigás karin mp3 ak miatt..:D Szal jólenne a plusz hely...
  • kabel15
    #1156
    SD vagy XD?
  • utgyuru
    #1155
    számokra ott a sim
  • kabel15
    #1154
    Milyen kártyát kell venni hozzá?
    És mekkorát érdemes és hól?
    Nekem fényképeknek és telefonal felvett videókra kéne csak a kártya max 7-8 szám tárolására!
  • utgyuru
    #1153
    akkor találjuk fel a spanyol viaszt nap-ra: balra csillag csillag balra
  • kovacsgeri
    #1152
    Ha már ilyen napot tartunk, akkor én is írok valamit (:
    sony ericcson szervizmenü: jobbra csillag balra balra csillag balra csillag
  • utgyuru
    #1151
    ezeket szerintem mindenki tudta, és így volt minden SE-ben...
    Pl van olyan hülye ,h nem várja meg hogy az automatika fókuszoljon, és csodálkozik h szar képet csinál? másik: makro a közeli dolgokhoz milyen jó. erre való.
    a 3x4-es trükk, az meg télleg minden SE-be benne van.
    Szal nem te találtad fel a spanyol viaszt
  • ZilogR
    #1150
    azért az igazsághoz:

    - ha zoomolsz rohamosan romlik a minőség
    - érdemes megvárni, míg az automata befejezi a mérést
    - érdemes félig lenyomva az élesnek kívánt tárgyat élesre állíttatni az automatikával, majd még mindíg nyomva félig az exponálógombot megkeresni a képkivágást és akkor ellőni a képet
    - a joy fel-le gombokkal lehet korrigálni a fényességet
    - érdemes nem a joy-al exponálni
    - közeli dolgokhoz makró! nagyon jól működik rajta!
    ...majd még biztosan eszembe jut ez-az

    MÁS:
    ugye mindenki észrevette, h a menü 3x4 ikonjához a billentyűzet 3x4 gombjával közvetlenül hozzá lehet férni?!
    pl.: CyberShot menü: 4-es gomb, Beállítások menü #-gomb...
    Tudom, biztosan benne van a kézikönyvben, de én valszeg átugrottam ezt a részt... :P
  • ZilogR
    #1149



    Itt is minden automatán, ráadásul két-három napja volt meg ekkor a telóm - az alkonyat fényviszonyai persze sokat dobnak a dolgon, de ez valóban átlagos: előkaptam, kattintottam!
  • Lord Nomak
    #1148
    Én meg rádiót müködtetek tehát nekem is azért fontos a zene, erre a fél órára elegendő az amit a telefon tud amig beérek melóba, azon kivül meg tök8.
    De én is azért vettem meg a k800ast mert bármi ami kell a jövőben benne van. Hiányt ne szenvedjek ez a lényeg =)
  • Rage47
    #1147
    ja én is ezért szeretem, minden megvan benne, ami kell nekem, és megfelelő minőségben.
  • utgyuru
    #1146
    én azért szeretem ezt, mer így egy készülékben megvan a telefon, mp3 lejátszó (én sok zenét hallgatok) meg van egy olyan fényképezőm is, ami nekem elég arra a néhány alkalomra amikor fényképezek
  • kabel15
    #1145
    Az jó lenne aludhatnék 30percel tovább és bárhol tudnék enni :D
  • Lord Nomak
    #1144
    5-6 nap kb, ha zenét hallgatok rajta melóba jövet menet akkor másfél nap kb.
    Amúgy igen elég lenne az is ha tetszene, amúgy se értem egy telefonnak minek kell mindent tudnia már, lassan főznek mosnak takaritanak kb.
  • II Rocky II
    #1143
    aksija meddig birja?:D
    de ha csak telozásra és smsre használok akkor neked tökéletes elég egy alcatel one touch club is :DDD
    na majd vki akinek megy az email és wap az a beállításait beirhatná ide.
    ja igen meg a hid fileokat hova tegyem:S mert nme akar jo lenni :S
  • Lord Nomak
    #1142
    Nem próbáltam még egyszer sem az e-mail beállítást sem a wapot se semmit, én telefonálásra és sms küldésre használom csak =D
    Mennyi idős ? Fogalmam sincs =D De beszéltem róla már 370 órát tehát nem mai darab. :)
  • II Rocky II
    #1141
    milyen idős a telod?
    az email olvasása megy?
    esetleg az adatokat megmondanád? vki linketl be nekem vmit,de ott beállitottam és elküldte a beálításokat de sajnos még mindig nemjo :(
  • kabel15
    #1140
    Na majd ha megveszem rájövök hogy miröl beszéltek :)
    Soha nem volt sony ericson-om ALCATEL SAGEM em volt csak!