1819
>
  • Met
    #1259
    már intézem ;)
  • kovacsgeri
    #1258
    nem csak webshopból rendelve volt 22k, én üzletben vettem
  • kovacsgeri
    #1257
    Igen, elvileg minden t-mobile üzletben megvásárolhatod, amennyiben van raktáron. Hibájáról én nem tudok, egy hete kb még 22E volt az ára, de 27 rugóért is simán megéri (máshol 40E most is).
    jah és a csomagban van töltő+adatkábel+füles, memóriakártya nincs
  • utgyuru
    #1256
    megéri annyiért is sztem, de jobban jártál vna vele, ha kicsit előbb gondolsz rá, nemrég webshopból rendelve még 22K volt :)
  • kovacsgeri
    #1255
    igen neked, nem sg fórumhoz vagyok szokva bocs :P
    Prohardver fórumon az apróhirdetések között keresgélj, itt van 2ezer forintért is, de nekem helyileg ez volt a legközelebb!
  • solikka
    #1254
    Ja és van valami ismert hibája, hiányossága? Amit persze nem hirdetnek a hivatalos oldalon...:D
  • solikka
    #1253
    Hali!
    Már vagy 5-6 éve a Siemens A60-ammal rohangálok azthiszem megérett a cserér. :D Egy ilyen telóra gondoltam. A T-mobil honlapján most 27k körül van kártyásan, ennyiért jó vásár szerintetek? És ugyanennyiért megkapom bármelyik T-mobil üzletben is? vagy változó az ár?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • Met
    #1252
    ez most nekem?
    hol vettél annyiért?

    (használd a válasz erre gombot)
  • kovacsgeri
    #1251
    Én ma vettem egy 1GB-os Sandisket 2300-ért, megnéztem speedshopon amit te vettél, ha azt küldik, ami a képen van, arra adnak garanciát elvileg. De ezekre a kártyákra talán nem jellemző h elromlanak rövid időn belül.
  • Met
    #1250
    a speedshopban már rendeltem "Memóriakártya, Memory Stick Micro (M2) 1GB, adapter nélkül, SONY (MS-A1GN)"
    ez gagyi?
  • utgyuru
    #1249
    sony memkarival vigyázni kell, mer sok a gagyi kínai hamisítvány, ami hát szarravaló. Sandisk az kül elég jó, azt lehet nyugodtan
  • kovacsgeri
    #1248
    Ja most olvastam utána, hogy a Transcendet a Sandisk gyártja :D
  • kovacsgeri
    #1247
    MET! Nem tudom a Transcend kártyákkal mi a helyzet, de én ma vettem a telóba Sandisket, és működik, azt mondták hogy kevesebb a gond vele mint az utángyártott sonyval.
  • skateout
    #1246
    Na aki most veszi meg az még jól jár de aki majd később a 35 vagy 38 as árát kapja ki az hülye ha megveszi mert még mindig 39 függetlenül. De hát mindenki ahogy látja.
  • shrike7973
    #1245
    Már kezdtem félni, hogy 250% os walkman füles helyett marad a gyári 100%os ()
  • shrike7973
    #1244
    Megtaláltam a füben a cuccot..:D:D
    Hál' istennek...
  • shrike7973
    #1243
    Tökmind1, vége az akciónak, ki is volt irva hogy a készlet erejéig megy a dolog, most ujra 28, és értesüléseim szerint megint visszamegy 35-36 köré, tehát így már jó az egész, mert csak egy akció volt, a teló értéke nem esett..
  • Mike at home
    #1242
    anno bosszantott, amikor megvettem egy DVD-t 6-7k-ért, két hét múlva volt a Tesco-ban 4-ért, aztán mostanában 1-ért

  • Mike at home
    #1241
    én spec 55-ért vettem lassan két éve a vodánál
    akkor a pannon ezt nem árulta, csak a 790-est, 79k-ért
    ott is hagytam a pannont
  • skateout
    #1240
    Na skacok ehez az ár témához énis hozzászólnék. Éreztem én amikor vettem a telót hogy olcsóbban is megvehetem majd egyszer, hamarosan, de azt is tudtam hogy ezt csakis vmelyik szolgáltatónál. Na ez az amit nem akartam. Én augusztusban vettem a szépséget, és még a pinkek árajánlatakor sem fordult meg bennem hogy hiba volt 40 ért megvenni, mert én függetlenül vettem. Aki 40ért vette ugyanúgy szolgáltatónál még annak sincs oka idegeskedni elvégre ez így megy. Ha kell egy jelenlegi divatos vagy okos mobil akkor mindig megfizetjük az árát. Aki nem az vagy hazudik vagy lopta, mer különben azt csinálta hogy kivárta az akciót, de az már nem a jelenlegi divat. Na vazz nekem nehogy félreértsétek, marhára nem érdekel a divat, se teló, se ruha se más téren, csak érzékeltetni akartam a mondanivalómat. Elvégre én is most vettem meg nemrég, nem amikor megjelent. Szal fel a fejjel, ez mindig igy lesz, az árak drasztikusan változnak.
  • shrike7973
    #1239
    Basszus.
    Most voltam futni, és az utolsó 100 méternél kiesett a fülemből a füles, mondom sebaj lefutom, feljövök haza, és látom hogy a jobb oldali fülesről leesett az a gumi rész... walkman füles ugye.. nemtudjátok hol lehet ilyet szerezni? nem akarok ezért uj fülest venni.. nincs is pénzem.. vagy van itt gsm es vki? MErtha igen mondja már meg hogy adnak e általában, csak hogy tudjam holnap segíteni fognak rajtam vagy kiröhögnek ha odamegyek?:S
  • Met
    #1238
    hát tényleg elég gáz, hogy ilyen drágán vetted
    bármilyen műszaki cuccot veszel ugyan ez lesz, szóval nem érdemes ezen idegeskedni
  • kovacsgeri
    #1237
    Na ezzel a hirtelen leárazás témával engem is sokszor megszopattak, vagy ilyen eset pl amikor elküldtem egy torrent meghívót valakinek, és 5 perc múlva nyitott regisztráció lett az oldalon :) persze nem ugyanaz a nagyságrend.
    K800ivel kifejezetten jól jártam, hogy olcsón hozzájutottam, de átérzem a helyzetet.
  • utgyuru
    #1236
    hát zavar engem is, de kicsit hülyén jött le ahogy leírtad.
    inkább ott zavaró az ilyen, amikor túl akarsz adni a telefonon. egyből jön az a szöveg, h mér kerül ennyibe, amikor újonnan 22, bla bla, aztán az olyan gagyi mobilok ami fele annyit nem tud mint ez, az meg többe kerül. Mondjuk ez a vásárló részéről meg érhető, mer gondolom senki se akarna egy használt telefonér többet adni, mint amennyiér újan megkapja garival.
  • Lord Nomak
    #1235
    Én megvettem 400ba új gépemet rá 1 hónapra már csak 280 lett volna szvsz.. =D

    utgyuru: Igen, nem ugyan az. De erre is van egy válaszom:



    Sőt, lehet a kőben nem volt szines kijelző, de vadászni lehetett vele, iphonet meg ha eldobom a levegőben összetörik. -.-
  • shrike7973
    #1234
    Nem... nem wazze'
    Téged nem bosszantana ha bemész a boltba, megveszed 40 ért a telódat, másnap mert 21 be kerül..? A haverok csak azért szivatnak mert tudják hogy felbaszott.. de mind1..
  • utgyuru
    #1233
    azért nem ugyanaz mégse mint egy 80 ezres modell, meg ki miért vesz telefont, de én azér mégse az alapján ítélek meg vkit h "jajj ez kispályás mer 30 alatti telóval jár, inkább letagadom...."
  • Lord Nomak
    #1232
    Ez nekem is érdekes egy kicsit -.-" Meg amúgy is, nem mindegy mennyiért veszi az ember a telefont ? Telefonálni, sms-t küldeni, fényképezni, zenét lejátszani tud ? Tud.. akkor meg ugyan olyan mint egy 80 ezres telefon szvsz.
  • utgyuru
    #1231
    ja felétek abba mérik az embert hogy mennyiér vesz mobilt? azigen :D
  • shrike7973
    #1230
    Remélem is menjen vissza a picsába 40-ig, megvettem annyiért aztmost 22 be adják.. többiek meg basztatnak is hogy szar 20as telóval járkálok hogy idegesítsenek...-.-..
  • utgyuru
    #1229
    az mér van h lemegy áron alulra, aztán vissza felfelé?
  • kovacsgeri
    #1228
    Asszem most felment az ára a tré-mobilnál 28ezerre, ugyhogy örülök, hogy 22ezerért hozzájutottam.
  • kabel15
    #1227
    Még nincs meg a telefon csak mindenhól angolul látom és hírtelen azt hittem! Valószínüleg ilyen telefont fogok majd venni! 1-2 hét és meglesz
  • Nivea
    #1226
    arra álitod?
  • kabel15
    #1225
    A telefon menüje ugye magyar?
  • ssk3
    #1224
    hát most h jobban belegondolok k510i töltőm van. Az jó bele :) Igazából az lesz akkor a kirándulós töltő... iskolába meg ide oda, h mindíg leygen nálam töltő. a másikat meg hagyom itthonra
  • kovacsgeri
    #1223
    Total Video Converter, ebben ki lehet választani a telefontípust, és 320x240be 3gpben konvertál bármit.
  • kovacsgeri
    #1222
    Nekem is k500i-m volt a k800 előtt, de nem jó hozzá a töltő, a foglalat szélesebb jóval a k800on. De van pl egy k310i nálam, ennek a töltője tölti a k800at, szerintem "mellékhatások" nélkül.
  • ssk3
    #1221
    ha a k800i met egy k500i nek a töltőjével töltöm, akkor attól lehet vmi baja?
  • utgyuru
    #1220
    ti milyen programmal, ill milyen paraméterekkel konvertáltok videót a készülékre?