1819
>
  • Mike at home
    #1299
    csak az a nagy kérdés, hogy minek töltöd reggelig?
  • Mike at home
    #1298
    szerintem a kijelző fényejere is bőven elég zseblámpának
  • kovacsgeri
    #1297
    ehhez kell a progi
  • occsebogyo
    #1296
    Egy k750i után fogom használni a gépet, még tölt holnap reggelig, annyira új hogy szinte meleg. A 750-esen úgy volt a lámpa hogy fényképezés nélkül is fel lehetett kapcsolni rajta. A lencsetakaróval csinálta egy kinyit-becsuk-ot és ki lehetett vele kapcsolni a lámpát. ezen is így működik, vagy ehhez kell az a zseblámpa progi?
  • kakaoskalacs
    #1295
    ilyet

    hogyan lehet ? :O
  • utgyuru
    #1294
    hát sztem mindenképp nézz memkártya után először is, hogy ha fényképezel legyen hely bőven, meg akkor zenét is tudsz hallgatni. ebbe a topicba korábban linkeltek be egy zesblámpa java alkalmazást, amivel a segédfényt tudod használni, párszor hasznomra vált már. hirtelen ennyi
  • occsebogyo
    #1293
    Hello! Friss k800i tulaj vagyok. Van jó tanácsotok hogy milyen cuccokat érdemes felrakni a telóra?
    Kösz!
  • utgyuru
    #1292
    vki tud mondani k800-ra vmi gps navigáció okosságot? azt tom h kell BT-s GPS vevő, a szoftveres része érdekelne, hogy melyik jó, ilyenek. Meg akkor már persze a gps vevő is, h mind1 milyet veszek, vagy melyik modell a jobb, stb...
  • Mike at home
    #1291
    mondjuk ez talán annyira nem gáz
    digigépnél sem tudod megadni

    engem akkor már jobban zavar az, hogy a szoftver messze nem használja ki a hardver lehetőségeit, pl. van benne hőmérő kettő is, de a telefon szoftvere nem tud róla, akkor lejátszhatna pl. vorbis ogg file-okat is, annak még licenszdija sincs
    vagy ott van az ömlesztetten tárolt sms, ha file-okat át lehet helyezni, könyvtárakat létre lehet hozni, miből állt volna megcsinálni üzenetekre is ugyanaezt

    más: ki használ HPM-70-es fülest? nekem 3-4 havonta tönkremegy
    tipikusan a csatlakozónál törik meg a drót, egy ideig még segít a szigszalag, de nem örökké, plusz megkeményedik a műanyag, ahhoz meg drága, hogy 4 havonta cseréljem

  • kovacsgeri
    #1290
    örülök, hogy nem tartod annak :)
    másik amit hiányolok, hogy nem lehet megadni, milyen néven mentse a fényképeket a telefon
  • Mike at home
    #1289
    hát pedig szerintem sem hülyeség a védett könyvtár
  • ZilogR
    #1288
    és azzal mit lehet kezdeni, h csak a fényképező által készített képeket akarja a WinXP átmásolni a számítógépre?! én szoktam átpakolni jpeg-eket a telefonra (térképek, háttérképek, nagycsöcsű csajok, stb...) és roppant idegesítő, h a Win azokat is állandóan vissza akarja másolni...
  • kabel15
    #1287
    1 jótanács! Ne rendeljetek PHOTOHALL ban!
    Én már 1 hete megrendeltem a k800i-met és még mindig nem jött meg :S pedig vólt nekik raktáron csak át kellet vólna hozni a másik üzletből :S
  • PeeTeR
    #1286
    nem - de mi a halal ertelme van egyaltalan?
    nem adod oda masnak a telefont ilyen baromi egyszeru. ha meg mar elhagytad akkor a kis szutyok program sem ved meg semmitol.

    egyebkent meg ha van akkor max java alkalmazasba van ilyen ami csak akkor ved ha a hatterben fut a program.

    ha meg eleve softveres buhara soran tudod csak felrakni, vagyis uj SW -t kell ez vegett felrakni hat az egesz telefon nem er ennyit...
  • kovacsgeri
    #1285
    Következő jutott tegnap eszembe: Miért nem lehet lekódolni Sony Ericssonban a mappákat úgy mint pl a Samsungokban?
    Tud valaki egy olyan programot, amivel ezt meg tudnám oldani a k800i-men?
    Pl ha képeket akarja megnyitni valaki, akkor kell egy jelszó!
  • II Rocky II
    #1284
    nos arra,hogy ki milyen teloval jár hát elég szégyen ha az alapján itélik meg az embert :D
    de valóban az gáz ,sőt bosszantó hogy megveszem egyik nap s másik napra joval olcsobban lehet hozzájutni.
    de ez szinte minden telfonnal igy van:D
    6 hónap alatt kb felére esnek az árak....
  • sgt anderson
    #1283
    A SE-Portál-on vannak erről infók, ott keresgélj szerintem, ott biztos találsz megoldást.
  • skateout
    #1282
    Skacok, HELP. Tom nem teljesen ideillő téma, de nem akarok máshol kutatni, amúgy is már szó esett róla. Hogyan lehet ezeket a szépségeket függetleniteni? Nem a K800-ra gondolok, mer az nekem gyárilag az, hanem a többi SE típusra gondolok. Mi kell hozzá? Milyen progi is milyen kábel? Erről kéne egy két dolog ha lennétek oly kedvesek :D Köszi előre is.
  • skateout
    #1281
    Nero Soundtrax-ben lehet hangosítani, persze csak mértékkel mert minőségromlással járhat a túlzás.
  • Lord Nomak
    #1280
    Tessék jobb minőségüt leszedni vagy javitani rajta. :) Én még nem jöttem rá, hogy hogyan lehetne hangositani rajta. Ezért is használok 320k-s zenéket :o)
  • Met
    #1279
    Valahogy nem lehet hangosítani a zene hangerején? Maxon van és mégis elég halk :(
  • endiboy
    #1278
    Nem tudjátok mi különbség van a R8BA024 és a R8BF003-as firm között?
  • Lord Nomak
    #1277
    Nekem egy ezresért megcsinálták, mint mindegyik telefonomat. =D
  • denyboy
    #1276
    a garó nem para már nincs rá, szervízbe meg drágán akarták megcsinálni.de azért thnx.
  • kovacsgeri
    #1275
    Arra azért vigyázz, hogy a garancia ugrik, ha függetleníted!
  • utgyuru
    #1274
    pappfer.hu-n keresgélj, le van írva vhol. de ha elviszed szervízbe akkor tutibb
  • denyboy
    #1273
    csáó, kéne egy kis help, vettem egy k800i-t ami vodás, és nekem meg pannon sim-em van, 1 szó mint 100 függetleníteni akarom. Mit tudtok ajánlani, vigyem el? vagy otthon is megtudom csinálni?csak mert próbáltam otthon is, csak akkor valami main firmware, meg ilyesmikkel voltam gondban, az is jó ha valaki elküldi lépésről lépésre a dolgokat!Thnx előre is!
    [email protected] ide jöhetnek a help-k!
  • Gaba9
    #1272
    Valaki segítsen aki nagyon keni a teló frissítését mert megint érdekekes gondjaim vannak ..
    Múltkor ugye meghalt a teló, szoft teljesen feladta : üzenet hibásak lettek majd eltüntek, kamera nem ment pl, aztán behalt, szervizes havernak sikerült feléleszteni szoft frissítéssel .. de azóta ugyanúgy hibás némelyik sms-em majd eltűnik, a teló lassú (kamera egyenlőre rendben van) és nemtudom h mit kéne csinálom :S
    Nem akarok hülyeségeket írni de ezek a szájbavert problémák azóta vannak amióta a pannonról áttértem voda hálozatra .. elötte absz semmi gondom nem volt a telóval de amint kicseréltem a kártyát elég érdekes a telefon viselkedése :S nemértem ... :S:S vki esetleg ??? ha tud segíteni vki az vegyen már fel msn-re és segítsen :( ([email protected])
    Köszi
  • kakaoskalacs
    #1271
    vki leirná mi az a flashelés?
  • kovacsgeri
    #1270
    MP3-at a zenelejátszóban tudsz tekerni egyszerűen a joysickkal balra illetve jobbra (főmenű/zenelejátszó)
  • liamek
    #1269
    Köszi, de pontosítanom kell magamat. mp3-ról lenne szó, hogy lehessen közben kicsit előrébb vagy visszább tekerni a hallgatott számon belül, szóval ilyen lejátszó. tudtok ilyet?
  • Mike at home
    #1268
    menü: szórakozás, videólejátszó
    tud tekereni, képet menteni, stb
  • kovacsgeri
    #1267
    Sajna nem tudok ilyen programról, nekem olyan kellene ami lejátssza azokat a videókat, amit nokia csinál.
    Pl Nokia 6500 slideal készített videóknak csak a hangját játssza le az enyém.
  • liamek
    #1266
    Sziasztok!

    Tudtok olyan mp4-et is lejátszó progit k880i-re amivel egy számon belül is lehet előre-hátra tekerni, ja és persze ingyenes is?!
    Köszi!
  • Mike at home
    #1265
    most mondanám nektek, hogy a sony is sandisk, csak a sony rányalta a logoját
    ha meg nem a kinain veszed, illetve nem vmelyik garázscégtől, akkor a sony nem hamisítvány
    sony egyébként drágább mint a sandisk, ergo sandisket kell venni, nem sonyt
  • Mike at home
    #1264
    jah
    minek hozzáadott memkari, amikor olyat veszel mellé amilyet karsz
    ha adnak mondjuk fél gigát, azzal meg mit csinálok, semmire nem jó
  • kabel15
    #1263
    Ez nem igaz! Minek kellet felvinni az árát
    2hét múlva szülinapom arra kaptam vólna de ezek a ....
    Felvitték az árát!
  • kovacsgeri
    #1262
    Szerintem idén nem megy lejjebb, nem szoktak ennyire hullámozni az árak.
    Szerintem látogasd hetente vagy sűrűbben a webshopot, mert van amikor hasonlóan jó akciók vannak.
  • solikka
    #1261
    Hogy miért nem gondoltam rá hamarabb...áá:D Gondolom ezért most ez a teló egy ideig nem lesz megint akcióban... Vagy szerintetek édemes várni valami jó kis karácsonyi akcióra? Mennyire valószínü tehát hogy ezt a telót késöbb kevesebbért megkapom?
  • utgyuru
    #1260
    annyi helyen látom hogy mondják h nincs memkari az alapcsomagban. most egy ilyen 40-ezres tételnél az a + pár ezer forintos kieg nem olyan nagy szó azt gondolom. Sokaknak nincs szüksége nagy háttértárra, mer nem zenélni használják a telefont, akkor meg az SE minek tegyen bele? az az árában is meglátszana :D Mondjuk ennél hátrány, hogy az M2-es kártya az egyik legdrágább, de mostmár az se olyan vészes dolog.
    #1250 - Nem feltétlen gagyi, csak azt írtam h sok a Sony hamisítvány. Ha kapsz rá garit, no para, akkor cserélniük kell ha rosszalkodik. Amúgy én ezt még akkor olvastam, amikor a Memory Stick Pro (duo)-k mentek, de gondolom a kínai Csing-Csung gyárak most se restek :D anno K750-hez meg is vettem photohall-ba 12-ér a kártyát =/ Az ilyen hamisítványok inkább ott jönnek ki, amikor vaterán meg hasonló helyeken naon áron alul látsz egyet, főleg ha gari sincsen rá