1819
>
  • shrike7973
    #1339
    :D...
    Majd a sorozatgyilkos.. :DD
  • predat000r
    #1338
    -n :D
  • predat000r
    #1337
    Kösz egyenlőre elég ennyi:D
  • skateout
    #1336
    Nos a Google Mobile-ról annyit hogy igen kell hozzá internet előfizetés, és még sok más progihoz is, amik tény hogy hasznosak ha úton vagyunk. Én nekem a telómon van internethozzáférés, állandóan netelek rajta, ha hazaérek akkor rákötöm gépre és ott folytatom (na nem kell rosszra gondolni, nem vagyok fanatikus), de az emaileket nézegetem leginkább, mert nagy a forgalom, tanáraimtól a dolgozatról az értesitések, házifeladatnak az anyagát küldik el stb. (Főiskola) Szóval kell a net nekem állandóan, emellett persze a szórakozás nem marad el, MSN, webböngészés, ha utazok akkor a térkép progik, GPS alkalmazások stb. Sok jó dolgot találtam, sok oldal van amin lehet mindent letölteni, ingyen, persze van olyan progi amiért még külön kéne fizetni, de az már komolyabb dolog, és érthető is hogy kérnek érte pénzt. Na de megvagyunk mi anélkül is :D Van még sok jó nekünk ami ingyenes. Én a piros szolgáltatónál vagyok, havi 3000-et fizetek, de amint mondtam, gépen is ez a netem van, szóval ne gondolkodjatok csak a telefonra vonatkozóan, mert az biza sok lenne, de ez 1G adatforgalmat foglal magába. Természetesen akinek nem kell ekkora, és már pedig tudom hogy igy van :D akkor elég neki az 50 mega vagy a 100, az 50 et nem tudom mennyi, de a 100 az 1500 Ft/hó. A többi szolgáltatót sokkalom, néztem náluk is mivel független a telóm igy válthattam volna, de nem láttam értelmét, és állítom hogy piroséknak a legjobb a lefedettségük. A puszta közepén csináltam egyszer egy bulit, kint volt a gépem, házimozi stb, mig zenéltem a bandának neteztem is közben. És ott higyjétek el nekem hogy nem soknak volt térerő a telefonján, nekem viszont a net is működött. Na ez persze nem tartozik nagyon ide.
    Nos ha vmi további kérdés van, akkor csak nyugodtan, válaszolok rá ha tudok. Minden jót.
  • Nivea
    #1335
    van infra wiewer asszema zzal lehet világostani, de vaku is vana telon!:D
  • kabel15
    #1334
    Hello!

    Kaptam 2 képet bluetooth on a telefonon szépek de a gépen sötétek!
    Van erre valami mególdás hogy ne legyen sötét?
    Vagy van valamilyen program amivel ki lehetne világosítani?
  • predat000r
    #1333
    Mivel mind2 volt/van így össze tom hasonlítani.
    Állítólag az SE kijavított apróbb szoftverhibákat de ezt majd csak idővel látom meg.:D
    Tényleg ugyanazt tudják.Ez vékonyabb ami sztem nem hátrány.DE egy dolog nagyon hiányzik.Az pedig a vaku.Nem tudom miért kell kihagyni mindig valamit egy telóból.Illetve tudom:D, de nem értem...
  • kovacsgeri
    #1332
    k770i és k800i egy kutya :)
    csak a k770in nem joystick van, de tudtommal belsőre ugyanaz
    így utólag lehet k770it vennék a nav. billentyű miatt
  • predat000r
    #1331
    Nincs mit:D De akkor azt áruld el hogy ehhez kell netet előfizetnem és ha igen az kb mennyi meg hogy megy?Ebben a kérdésben sosem voltam otthon.Egyébként most K770i-m van azon is menni fog nem?
    Na szal röviden írd le pls hogyan oldjam meg a progi használatát.Előre is köszi.
  • skateout
    #1330
    Na leteszteltem a Google Mobile-t a telón, és nagyon bejön, tetzsik. Minden eddigi térképes proginál gyorsabban tölt, leegyszerüsítették, ami nem is gond, jól tették. És pontosabban is behatárolja a helyzetemet, ami még jobb hogy a műholdas képeket nagyon jól betölti, az előző progikkal volt gond, lassú is volt és néha nem is tökéletes, de ezzel nincs ilyen gond. Kössz a tippet a progihoz :D
  • skateout
    #1329
    Nos nekem Google Maps van, meg Yahoo Mobile, ezek nagyon jól futnak és a térképekkel is nagyon eégedett vagyok. Spec a Yahoo Mobile térképe képes behatárolni a helyzetemet, persze mozgás közben, igy gyakorlatilag egy lasabb GPS-ként mükszik a teló. Még nem néztem a Google Mobile-t, de utána is nézek, aztán beszámolok.
  • Mike at home
    #1328
    nekem meg állandóan lekapcsolgatja a kijelzőt
  • Lord Nomak
    #1327
    Nálam sem jön elő mindig, egyszer csak gondol egyet és akkor most ő nagypapa üzemmódban lépi a menüket. Aztán néha meg már majdnem gyorsabb mint az ujjam =D
  • PeeTeR
    #1326
    nalam semmi ilyen gond nincs :)
    pedig beerkezobe van 40-50 uzenet meg az archivaltakba ugyan ennyi.

    semmi ilyen gond nem volt.
    amugy egy idobe nekem is csinalta amikor leszedtem a frissitest, de megelegeltem es visszapakoltattam az gyarit aztan kesz. ugysem er semmit a frissites szoval feleslegesnek tartom :)
  • Lord Nomak
    #1325
    Egy kérdés.. csak nekem lassú a telefon rendszere ? Van mikor pl azonnal a háttérképek menübe akarok menni és mire megnyomom azt a pár gombot mert fejből tudom mi merre hogy a telefon még csak a főmenünél tart, vagy pl sms-ek közé akarok belépni (nem 50 ezer sms van a beérkezőben csak 6) és kell neki egy kis gondolkodási idő. Mivel a jelenleginél frissebb szoftvert nem találni nagyon neten így ha nekem gázos akkor viszem vissza arénába..
  • predat000r
    #1324
    Google mobile fut ezen a telón?
    Elérhető így rajta egy térkép?Próbálta már valaki?
  • kabel15
    #1323
    Hello!

    Nálatok még nem fordúlt elő hogy mikór kamerával videót vesztek fel és utána vissza akartok térni a menübe egy másik menüt rak be a rendes mögé?
    Szóval megvan a menü képe és azt bemásólja háttérképnek a menü mögé!
    Ha kilépek a menüből és vissza akkor is ott marad! Ha belemegyek a fájlkezelőbe akkor az a csík ami az éppen kijelőlt dolgon van ilyen eltórzúlt valami lesz! Ha új témát álítok be akkor rendbejön.
    De ez már 2x fordúlt elő pedig még nincs 1 hetes a telefon!

  • ZilogR
    #1322
    ...természetesen nem erre használnám... :P
    de ezt talán többen el tudják képzelni...
    no, mind1
  • PeeTeR
    #1321
    ja csak erre a celra nem egy mobiltelefont hasznalnak - am de ekkora baromsagot en meg nem is hallottam. ott a webcam meg egyeb erre a celra megvasarolhato kacatok....

  • Nivea
    #1320
    akkor te olyat szeretnél h nem vagy othon és ellenörizze a szobádat h kijár be és ki nem? ha nem vagy othon és vki bemegya szobádba egybölmegnézi a telefonod... aztán látja h megya gép és megnézi, én ezt csinálnám ha kémkedni akarnék vki után... és még kiistörölnéma bizonyitékot!
  • ZilogR
    #1319
    Tudja valaki, h efféle programok léteznek-e?

    - A kamera élességét adott távolságra be lehet állítani - pl. webkamerának akarom használni, de nem akarom végtelenre állítani
    - Adott időközönként az adott beállított élességgel képet készít adott időközönként - mint pl. a bankautomaták kamerái 1-2-5 s-onként (de beállítható...)
  • kovacsgeri
    #1318
    Nekem pl az nem tetszik benn, hogy egyáltalán nem illik a témához, ami a telefonon van. Meg hátha van valami okosabb verzió...
  • Mike at home
    #1317
    mi a baj a médialejátszóval?
  • kovacsgeri
    #1316
    engem is érdekelne pedig a dolog, de amíg garanciás a telefon, addig nem merek patchelni/nem is tudok
  • shrike7973
    #1315
    Kösz idáig énis eljutottam. Mindenki büszkén irogatja hogy így patchelj meg ugy gfx patch meg ez az de hogy hogy kell mindezt azt sehol nem irják :S:S:ASD
  • kovacsgeri
    #1314
    hello személyes tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, ugyhogy csak googlet és ezt tudom ajánlani
    http://www.topsony.com/forum/showthread.php?t=8249
  • shrike7973
    #1313
    Hali!
    Valaki tudna segíteni abban hogy induljak el abban hogy a media lejátszóját átcseréljem valami másmilyenre?
  • shrike7973
    #1312
    Whys so serious ?! Let's put a smile on that face.. Nincs semmi baj a telóddal..:D
  • kabel15
    #1311
    Ok! Akkor megnyugodtam! Kösz!
  • Rage47
    #1310
    normális
  • kabel15
    #1309
    Lenne 1 kérdésem! Mikor zenéket töltök át a telefonomra gépről USB-n keresztül akkor azt írja hogy addig ne húzzam ki a vezetéket amíg le nem választottam a telefont a gépen! Na én leválasztottam a gépen és utána is ezt írja! Ez normális vagy valamit rosszul csinálok?
  • shrike7973
    #1308
    Hurrá.
  • kabel15
    #1307
    Hello!

    Na végre nekem is megérkezett a telefonom
  • Mike at home
    #1306
    je, vagy zokniba
    főleg m2 :)
  • PeeTeR
    #1305
    memokartya, kivesz, zsebre rak, tuti security :D
  • PeeTeR
    #1304
    semmi sok ertelme nincs hogy oszinte legyen mert fenyt azt nem ad egyaltalan.

    amugy itt van tessek :)

    TORCH (faklya)
  • utgyuru
    #1303
    szerintem meg nem
  • Lord Nomak
    #1302
    Írnak egy kis scriptet és kész. Nem vágom a telós scripteket de biztos nem nehéz. Meg hát lehet guglizni erősen hogyan lehet programokat készíteni k800hoz.
  • Mike at home
    #1301
    3G
  • occsebogyo
    #1300
    A térerő kijelző mellett van egy kis ikon, fehér alapon kék körök. Az micsoda? Netre van felkapcsolódva?