1819
>
  • Mike at home
    #1379
    szórakozás/videólejátszó
  • slime001
    #1378
    Gyári lejátszó?
  • MaverickSXT
    #1377
    Hy all
    Tudna valaki ajanlani egy video lejatszot amivel porgetni is lehet a filmet,Mvideot es a video maniacot mar leszedtem de a hosszabb filmekkel egyik sem boldogul,a hivatalos honlaprol pedig nem tudom leszedni valamiert a lejatszot,olyan kellene ami porgetni is tudja a hosszu filmeket es van link is ahonna le tudom tolteni,elore is koszi a helpet
  • shrike7973
    #1376
    Ééééérdekes. Sok sikert. :)
  • Lord Nomak
    #1375
    Semmi, szinkronizáció is olyan, hogy rányomok mindent csinál meg backuppol de sms-t nem lát, próbáltam más adatkábellel és más telóval is, azokat sem látta. Ezért gondoltam rá hogy gépen belül lesz valami probléma ami blokkolja, este átnézem most alvás :D
  • shrike7973
    #1374
    Ezen nagyon nincs mit szerintem átnyálazni. Az sms ek sem jelennek meg listában?
  • Lord Nomak
    #1373
    Nem, de nem is foglalkozom vele, majd ha lesz türelmem akkor átnyálazom az egészet meg átnézem a gépet hogy nincs-e valami ami blokkolja a dolgot.
  • shrike7973
    #1372
    Jobbklikket ha nyomsz az üzenetre akkor egyáltalán jelenik meg menü?
  • Lord Nomak
    #1371
    Volt már reinstall és redownload is tehát eléggé suxx a helyzet.
  • shrike7973
    #1370
    3.2 es verzió?
    Ujratelepités?
    p.s.: és ha nagyon szépen megkérlek?! :))
  • Lord Nomak
    #1369
    Nekem ilyen nincs benne, tehát nem verem a fejem a falba :)
  • Mike at home
    #1368
    mindennap irj ide 10x :D
  • shrike7973
    #1367
    Kicsit pörgösebbé lehetne tenni a topicot. Nemhiszem el hogy senkinek sincs semmi új észrevétele/5lete. Szal UP!
  • shrike7973
    #1366
    Szerintem a fejed fogod a falba verni szal tessék:
    Start PC suite 3.2
    Szerkesztők
    Szöveges üzenetek
    Jobb oldalt tallózószerüség -> mappák :
    -Küldött üzenetek
    -Fogadott -"-
    Megjelennek az üzenetek. Jobbklikk mentés.
  • Lord Nomak
    #1365
    Mert nem tudom lementeni a gépre ? Azért ennyire feltalálom magam, de nem találtam semmi olyan lehetőséget amivel lementhetem.
  • PeeTeR
    #1364
    adatkabel -> mentes gepre mer nem jo?
    bar felolem aztan ossze is torheted meg fel is..
  • Lord Nomak
    #1363
    Tudom lehet már volt, de nincs türelmem jelenleg visszaolvasni a kommenteket, sms mentésre bármilyen lehetőség van ? Vagy törjem fel a telefont érte kb. ?
  • shrike7973
    #1362
    Sorban a lépések:
    -Visszaállátás gyári állapotba (teljes visszaállitás beállitásoknál)
    -Szoftverfrissités
    -Szervíz
  • ShitkiE
    #1361
    sziasztok, bajom van a k800i-el mert amikor hivnak és nem veszem fel akkor nem jelzi ki hogy ki hívott, belemegyek a hívásokba és semmit se ir, tök üres.
    szerintem én csinálok valamit rosszul :S
    lécci help
  • PeeTeR
    #1360
    en geprol csinaltam szoval lehet :)
    telcsi leirasaban benne van hogyan kell..
  • Netgear
    #1359
    K800-ban ugye van a Frissítési szolgáltatás, az csak telefonról végezhető el? nem lehet valahogy PC-ről? (nekem ne csatlakozzon már a telo a NET/WAP-hoz)
  • Mike at home
    #1358
    én ezt fel nem fogom, tegnap simán lehetett linkelni, ma meg nem
  • Mike at home
    #1357
    tessék, épp utolsó képem, nem sok fény van
    jó kép? jó, nem zajos? nem, látszik rajta hogy mi van rajta? látszik



    ha nem látszódna...
  • Mike at home
    #1356
    lehetséges, de ez a telefon 2006 áprilisi, az meg már 2,5 év

    a kamera tényleg nem kontúros, zajos, bár ha sok fény van egész jó képet csinál. ellenben a vaku egész jó

    én nem is szoktam csak 2mp-vel hazsnálni, amire nekem kell arra egész megfelel, mivel én folyton nyomkodom, mindig kéznél van, nem kell külön feltölteni, kompakt gépet kiváltotta, mp3 lejátszómat is eladtam már rég, és még telefonálni is lehet vele :)
  • kovacsgeri
    #1355
    Volt már dolgom D900ivel és szerintem k800i világosban ugyanolyan képeket készít. Sötétben pedig a k800i sokkal szebb képet csinál(vaku vs fotófény)
  • Lord Nomak
    #1354
    Én is találkoztam már jobbal.. néha lassul a menüje, meg tényleg gyenge a kamerája 1-2 másik telóhoz képest. Viszont az amit tud ennyiért teljesen megfelelő.
  • PeeTeR
    #1353
    hat nem tudom, nekem csalodas volt, a fenykep resze meg elmegy kategoria nalam, de a video az katasztrofa. abban nagyon nagyot csalodtam, foleg hogy a maximalis felbontas 176x144 nos ez a 352x288 utan eleg keves volt foleg ha azt veszem hogy ez a 176x144 is nagyon gane minoseg :)

    amugy nagyon szeretem a telefont :)
  • Mike at home
    #1352
    azért annyira nem szar
    persze lehetne jobb nem mondom, de nem is szar, a konkurenciához képest sem
  • PeeTeR
    #1351
    hat az a ciki hogy a K800i 3.2 kameraja ugy szar ahogy van. D600 illetve D900 -es Samsung -om ami elotte volt ezerszer szebb kepeket csinalt mint ez... Azok utan ez egy kacat... pl a Nokia 6500 Classic -nak is csak 2MP -es kameraja van de Carl Z. optikaval es csodalatos kepeket csinal..

    pl a Sony Ericsson C902 -nek is 5MP -es a kameraja meg csak 3MP -es felbontasban tud szep kepet csinalni...
  • sgt anderson
    #1350
    Itt van, csak siess, mert RapidShare-n van és 10 letöltés és/vagy 90 nap után törlik. :)
    Asszem ez már regisztrált verzió, nem fog azzal zaklatni, hogy demo, és ha új szoftvere van a telódnak, akkor még azt sem fogja kérdezgetni, hogy Engeded-e az olvasást/írást a tel. memóriájába.
  • kovacsgeri
    #1349
    A videó minősége valóban silány. nekem kb a régi f500-am is ilyen videót csinált, fényképben viszont biztosan jobbat csinál a walkmanmobilénál.
    Beállítási lehetőséged videónál nem sok van, a jó minőségű videó a 176*144-es (ezt látod a sarokban)
  • ShitkiE
    #1348
    Sziasztok!
    Barátom most kapott egy W910i-t és nekem K800i-m van.
    Nem tudom miért de az ő telója jobb minőségű videot csinál mint az enyém (2 megapixeles kamerája van nekem meg 3.2..). :S
    Tudnátok valamibe segiteni valami beállítással vagy bármivel, amivel lehetne jobb minőséget teremteni?
    Előre is köszönöm.
  • PeeTeR
    #1347
    na ezt linkelhetned esetleg ha tudod, mert erdekesnek hangzik, egy probat lehet hogy meger :)
  • sgt anderson
    #1346
    én is ismerek egy ilyen fajta programot, MobyExplorer a neve. Jó kis cucc, tömöríteni is lehet vele. Sajnos nem zip-et, meg rar-t, de ha épp kifogysz a helyből, amikor fényépeznél és adat van a a telón, akkor csak kezd vele vmit. Monju én ezt a funkcióját még nem használtam. Én rejtett fájlokat szoktam vele buherálni.
  • PeeTeR
    #1345
    ja hat igazabol nem egy egetrengetoen fontos program, de nem sok normalis java alkalmazassal talalkoztam eddig, ez viszont megfogott egy picit, vegulis csak ezert osztottam meg veletek :) hatha jol jon valakinek valamire.. en se nagyon hasznalom, de feelinges telot tallozni :D
  • Mike at home
    #1344
    ja értem
  • sgt anderson
    #1343
    Kicsit több időt vesz igénybe a fájlkezelés. :D Egyébként jól tud jönni egy fájlkezelő a telóra, ha nem vagy gépközelben és ha pl. olyan valami van a telón, amit alapból nem enged elpakolni máshova. Pl. egy képet a teló alap fájlkezelőjével nem tudsz az Egyéb mappába tenni.
  • Mike at home
    #1342
    ez mitől más, mintha rádugnám a gépre usb kábellel?
  • Rage47
    #1341
    köszike
  • PeeTeR
    #1340
    talaltam egy nagyon jo kis programot a telefonra, tok veletlenul barangoltam es igy akadtam ra :)

    BlueFTP (Bluetooth Browser) - Letoltes
    (DOWNLOAD ott van hogy "get it on your PC" itt lehet letolteni de elotte regisztalni kell ha meg nem vagy tag. gyors reg mert megerositeni sem kell csak kitoltod aztan mar megy is minden. fel perc, megeri)

    kb. olyan mint a sajatgep csak a telefonodat fogod latni.
    C:\ ez a telefonod belso memoriaja
    E:\ memoriakartya (ha van)

    ugyan ugy tudsz tallozni benne mint a sajatgepbe. ha pl parositod egy eszkozzel, akkor a gepen is tudsz tallozni illetve fileokat mozgatni elonezni stb.. egy probat meger mert eleg jo - es valaszhato a magyar nyelv.