1819
>
  • slime001
    #1419
    Újra kell tenned a szoftot.
  • krisz940122
    #1418
    császtok.
    van egy sony ericsson k800i-m és azt szeretném kérdezni hogy hogy tudnám kicserélni a főmenüm gyári vodafonos menüikonjait.ha lehetne részletes leírást szeretnék.előre is köszi
  • kovacsgeri
    #1417
    elviszem szervizbe, remélem adnak valami jó kis cseretelefont
  • Mike at home
    #1416
    ja igen, és SEUS-szal tettem rá új szoftot, de ettől nem javult meg
  • Mike at home
    #1415
    pappfer.hu
  • Mike at home
    #1414
    bizony nem egyedi
    formázd le a memóriakártyát
    másik, kiveszed a memkártyát
    az lakalmazásokben mivel nekem az Opera mini ezután ment, a többi nem érdekelt, de később tettem fel játékot is, de az lakalmazásokba, majd később próba csresznye alapon a játékokba is, onnan sem tünt már el
    kivéve talán a lego sw-t, de ha azt ujrarakom, akkor tudja meddig jutottam (ergo újra hazsnálja a file-ait)
    máig nem tudom mi történt, szervízbe nem vittem
    kábelem nekem is van, ha kell szoftverem is
  • kovacsgeri
    #1413
    közben "rágugliztam" és nem egyedi probléma:(
    pl:itt egy példa
  • kovacsgeri
    #1412
    Srácok! nálatok is előfordult, hogy nem indultak el a java alkalmazások?
    korábban törlődtek az alkalmazások és a játékok is a telefontól, de ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Ma tettem rá új játékokat, amik régen gond nélkül elindultak a telefonon, de most egyiket sem engedi feltelepíteni... Nem tudom, mi lehet a baja... próbáltam már a telefon memóriáról, és a memóriakártyáról is, de semmi! ki/bekapcs sem segít
  • Mike at home
    #1411
    :)
  • BB7
    #1410
    ÓÓ! Én nyaller!
    Beköptem egy HBD-t! ... Nyugodj meg! 365napon belül nem fog még 1* megtörténni! -.-
  • Mike at home
    #1409
    ennyire nem kéne nyalni :)
  • BB7
    #1408
    +fav!
    K800i own3r!
    HBD G_ArchAngel! :)
  • PeeTeR
    #1407
    nem
  • slime001
    #1406
    Nem lehet valahogy adatkábel segítségével megosztani a netet gépről telóra?
  • PeeTeR
    #1405
    seria -rol ezt is le lehet tolteni. egyenkent lassu szemet, felesleges kuzdeni ezzel. keressel valami mast ami tetszik mert ez........
  • PeeTeR
    #1404
    elugrott a telefon boot szoftvere ennyi az egesz :D
    vidd a szervizbe aztan rakasd fel - ilyen nekem is volt mar... nem kell beszarni tipikusnak mondhato :)
  • slime001
    #1403
    Én se tudok németül, de K800i-re lehetetlen flash menüt tenni szóval biztos nem az. Sima gif.
  • Nivea
    #1402
    blabla szted tudok külföldiül?:)
  • slime001
    #1401
    Nem, de ez benne is van a videó címében.
  • Nivea
    #1400
    ez flash?
  • slime001
    #1399
    Ha a K800i támogatná a flash menüt...
  • Nivea
    #1398
    ha már a uj menüt raknéka telefonomra akkor flash menü lenne. nemde?
  • datango
    #1397
    nem garanciális az a probléma. idén julius 1 én lejárt a garancia...:(
  • slime001
    #1396
    Próbálkozz még vele egy ideig. Ha garis a telefonod akkor szerintem ingyen megcsinálják.
  • datango
    #1395
    sehogy sem akarja az igazat...
    a szerviz az hogy mennyibe kerül kb?
  • slime001
    #1394
    Képet nem tudsz róla dobni? Érdekelne!:)
  • MaverickSXT
    #1393
    de a kamera ikon nagyon tetszik
  • MaverickSXT
    #1392
    hat nekem origi t-mobilos
  • slime001
    #1391
    Nem tudok mit mondani, próbálgasd. Vagy vidd el szervizbe.
  • datango
    #1390
    ráteszem töltöre , de nem történik semmi. nem jelzi hogy töltené a telefont. de ugyanúgy nem tudom bekapcsolni!
  • slime001
    #1389
    Valahol olvastam már erről, de fogalmam sincs hol. Dugd fel töltőre aztán szedd le. Kapcsolgasd ki-be. Vedd ki az akkut majd tedd vissza. Menni fog!:)
  • datango
    #1388
    valaki segítsen pls!

    be szeretném kapcsolni a telefonomat és csak az infránál lévő kis piros led kivillan de nem kapcsol be a telefon...!?
    mi ilyenkor a teendő? már rátettem töltőre is , de semmi!?
  • slime001
    #1387
    1132 Tudom már elég rég volt, de nem látogattam a topicot szóval mégis csak reagálnék. A képeket én csináltam telefonnal és nem használtam photoshoppot. Ha nem hiszed el nem érdekel, nem fogok leállni vitatkozni.
    1137
    A motívum szekcióba nincs semmi érdekesség vagy olyan nagyon jól eltalált dolog. (Nem is szoktam használni, sokkal jobb ha te állítod be kézzel a körülményeknek megfelelően a fehéregyensúlyt, stb.) A 2 kép között annyi a különbség, hogy az elsőnél rosszul fókuszáltál és elhomályosodott. Ennyit akartam.
  • slime001
    #1386
    Nem csak menü van cserélve! Betűtípus, kamera driver, acoustic driver, display driver, layout. Neked milyen menüd van, hogy nem láttál még olyat másnál?:O
  • MaverickSXT
    #1385
    nem rossz de nekem fullra megfelel az eredeti menu,bar mondjuk ilyet meg nem is lattam mint az enyem
  • slime001
    #1384
    Én a telefon megvétele után 2 héttel szétmodoltam!:) Szerencsére nincs semmi baja és még nem kellet szervizbe vinni. Ha valakit érdekel az ilyesfajta "tuning" az a Seria fórumán elég sok segítséget kaphat.
  • Rage47
    #1383
    akkor várok májusig, mikor lejárt a gari :)
  • slime001
    #1382
    FarManagerrel kb 5 perc megcsinálni. Csak sajna ugrik a garancia.
  • Rage47
    #1381
    wow, ez tetszik
  • slime001
    #1380
    Sikerült képet kimenteni a telefonomból, szóval megmutatom a menümet!
    (Az animált menü miatt vannak a csíkok)
    Menü:

    KD Player: