16
  • rudiking
    #16
    a jó törvény az lenne hogy ha megtalálják az ilyeneket, akkor be a fal mellé, azt 1-2 golyó a fejibe!De mikor az összes politikus is genyó rabló állat, akkor ugyebár mé is foglalkoznának ezekkel a dolgokkal ilyen szinten!:D
  • Hegyikecske
    #15
    csak az a poén h ezek a képek semmire nem jók max h nyilvánmosság eléá tárják, én ezt onnan tudom h ellopták a 100 000res biciklimet van VIDEÓFELVÉTEL az illetőről, mégse kecsegetttek túl sok reménnyel.. még jha meg is lenne akkor is csak visxszakapnám, különben perelni kéne, de hogy lenne meg 2millió ember közül? azonkívűl a bíróság nem köteles elfogadni mint bizonyítékot, szal marad a nyilvánosság, de ha találkozok eccer vele, na aza a szerencséje h azóta nem láttam.......................... ennyit a magyar törvényekről akik a tolvajt védik, meg h a fent említett technika mire használható.. (amugy simán meg lehet találni h hol a kamera szal elérak vmit és kész)
  • Csiszi
    #14
    Én ennél is jobbat mondok: megváltoztatod a kiküldött pin kódot, majd MEGJEGYZED. Tuti módszer :)
  • codaco
    #13
    Te melyik képen szerepelsz?
  • noss
    #12
    ugye milyen hasznos lehet az sms-es limit-állítgatás? =)

    kp-felvét előtt felnyomod a kívánt összegig a limitet, utána leveszed 500 Ft/nap-ra =)
  • Barpi
    #11
    Ne hogy már ezeknek a szemeteknek a jogaiért aggódj!
    Én simán csinálnék egy „szégyentáblát” ahová az ilyen kaliberű tetvek fotóit lehetne kitenni.
  • Picador
    #10
    Szerintem egy olyan köcsögnek, aki másoktól tulajdonít el értéket annyira van joga, hogy felakassza magát...
  • Cleawer
    #9
    elvileg körözés alatt vannak,tehát ez kb olyan mint a fantomkép,csak "jobb"
  • messen
    #8
    Áve!

    Bizonyos eventeknél csinál egy shot-ot. Ezek az eventek azonban titkosak. Tehát lehet a pinkód beütése, de lehet az összeg kiválasztása is.

    Csürsz!
    Én
  • Punker
    #7
    nem csak akkor kapcsol be ha birizgálod a gépet?
  • messen
    #6
    Áve!

    Az ATM-ekben cd-re megy az összes fotó, amit csinál. Nagyon sok fotó ráfér egy cd-re. Töltéskor a kazettával együtt kerül az üzemeltetőhöz. Ezeket pedig feldolgozzák és egy ideig archiválják. Ha nincs esemény, akkor bezúzzák. Tehát az alatt a három nap alatt, amíg újra nem töltik az ATM-et az a 3000 fotó simán ráfér a cd-re.

    Csürsz!
    Én
  • robrose
    #5
    Szerintem meg az a balfasz, aki a személyiségi jogokat figyelmen kívűl hagyva engedélyezte a képek terjesztését..
  • St
    #4
    Világ összes tárhelye nem lenne elég, ha ezek a képek nagyfelbontásúban és színesben készülnének...

    Rohadt sok atm van és a kamerák egész nap mennek...
  • lazsi
    #3
    Szerintem meg az a balfasz aki ilyen ócska kamerát rak a bankautomatába. Miért nem lehet valami normális felbontásút esetleg szinest? Ezek alapján a képek alapján senki sem ismeri fel az elkövetőket.
  • Cat #2
    azon gondolkozom, hogy az a nagyobb hülye aki a bankkártyája mellé rakja PIN kódjának cetlijét, vagy az, aki sapka, sál, napszemüveg nélkül vesz fel pénzt egy lopott bankkártyáról...
  • St
    #1
    nagyon gyíkarcok