22
  • Tetsuo
    #22
    Én azt értem, h 1 kis túlzás még elmegy (Szvsz de nem egy tudományos cikkben!), de mi kavarás van azokkal a logikai műveletekkel?
    Vagy csak arról van szó h Balázs nem tud jól héberül? :)
  • Omega
    #21
    A cikk címe gondolom, hogy csak átvitt értelmben értendő, nem szószerint, de ha valaki így nem érti az vessen magára.
  • Snecie Smicie
    #20
    ti ebből a cikkből mi az amit fel tudtok fognikicsiny agyatokkal?
  • lele
    #19
    Nem lesz gond az órai puskázás...
  • cipo000
    #18
    Szia anya.
    Mit csinálsz kisfiam 40 fokos lázzal?
    Frissítem a vírusírtót.:D
  • Shadow_THH
    #17
    -a kisfiam most egy hónapos és már tud beszélni!
    -mit mond?
    -azt hogy: lejárt a 30 napos trial verzió és holnaptól nem fog működni!
  • Venom
    #16
    -Mi a neved kisfiam?
    -Krr krr krr.. Hiba a név fájl nem olvasható.
  • Emmegki
    #15
    blikk
  • bertino
    #14
  • Ztech
    #13
    még a végén windows lessz ezen is és lefagyunk néha
  • MrTressy
    #12
    vagy rádugod magadat a szkenerre és beolvasod magadnak az aznapi tanulni valót, vagy akár az egész éves anyagot
  • blackeagle
    #11
    Lassan előveszem az asm könyvem és beprogramozom magam.
  • Shadow_THH
    #10
    mostanában egyre több olyan hír van az sg-n amire felkapjuk a fejünket, majd amikor végigolvassuk ledöbbenünk, hogy "ja erre gondoltak a cím alatt?..."

    ez például egy olyan, az and meg xor tényleg hibás és ha már ezeket ki .ehet fejezni akkor több utasítással az összes többi logikai kaput ki lehet fejezni (pl xor-ból not stb)

    "Evetke a milyen a biorobot?"
  • bld
    #9
    baaaa:D:DD:
  • kukacos
    #8
    A cikk szövege a logikai kapukról teljesen értelmetlen. Amellett az ilyen enzimatikus "számítógép" értelmezés szerintem szemfényvesztés, a felfedezésnek nem az a lényege. Bármelyik enzim, sőt, bármelyik két elemet felhasználó katalizátor tekinthető ÉS logikai kapunak ezen az alapon: ha jelen van mindkét anyag, van kimenet, egyébként nincs. Sőt, ilyen alapon minden dolog megvalósítja az "ÉS" kaput, aminek két feltétele van. A felfedezés értelme gondolom a kombinálhatóságban van.
  • wmatyi
    #7
    Mekkora ciki lesz ha ezzel az eljárással tudnak majd egy emberi agyat meghaladó teljesítményű számítógépet nőveszteni a s*eggünkben és s*ggfejjé válunk! :(
  • HUmanEmber41st
    #6
    " V chipet mindenkinek"
    by South Park :)
  • Mo.Organ
    #5
    Oké, most dobtam egy hátast.
  • dez
    #4
    Sőt, ez így értelmetlen megfogalmazás. Hiányzik, hogy az eredmény csak akkor lesz 1, és A és B lehet más is, akkor az eredmény 0. Namost, eleve érthetőbben is meg lehetett volna fogalmazni... :)
  • wanek
    #3
    "Az enzim-számítógép két alapvető logikai számítást végzett el, az egyik az AND, ahol mind A, mind B megegyezik 1-el, a másik pedig az XOR, ahol A-nak és B-nek különböző értékekkel kell rendelkezniük." - egy logikai kaput nagy bátorság számítógépnek nevezni. Másrészt az AND és a XOR messze nem csak annyi, ami itt le lett írva.
  • FOXX supreme
    #2
    A technika azért ott van...:)
  • gordonmail
    #1
    Ez igen
    Nehogymár mi is a konnektárról tőltsük már fel magunkat a végén :-D