144
CSI 3: Dimensions of Murder
  • gabesz752
    #144
    Sziasztok. A CSI 4 Hard evidencének van már fóruma?
  • Dtomka
    #143
    Sziasztok!
    Sztem jó játék....én 2 nap alatt megoldottam az 5 ügyet:)!
    1-2 tanács:
    lesz biztosan nektek is olyan mikor a tanuk/gyanusitottak nem mondanak semmit ...ekkor 2 dolog lehet a laborban nincs minden bizonyiték megvizsgálva...vagy a helyszineken nem találtunk meg minden bizonyitékot!ha a helyszin ill a bizonyiték mellett megjelenik 1 kis sárga négyzet akkor azzal már nem kell semmit tennünk!
  • Joybull
    #142
    angulul itt
    Sajna angol, de remélem segít.
  • 524ndr4
    #141
    csi 3-hoz valaki tudja hogy hol lehet találni hozzá végigjátszást??
    ha igen akkor lécci mondja meg nekem.
    előre is köszi.
  • 524ndr4
    #140
    ha valaki tudja hol van ehez a játékhoz magyaritas az mondja meg léci!
    elöre is köszi
  • ramica
    #139
    hogy találom meg a szinkronizálást egy filmhez? :( :S nekem nem megy,nem találom sehol :S lécce segítsetek :) pusszika <3
  • laci béla
    #138
    sziasztok

    tud nekem valaki le irást adni el akatam a harmadik págyánál ahol nicen hula
  • lewyy18
    #137
    Üdw!
    Látom sokaknak meggyűlt a baja az első üggyel---
    Ez az első ilyen játék amivel jáccok és nemigazán tudok túljutni az első ügyön...
    összegyűjtöttem mindent a galériábol és kikérdeztem a galériás csávót elmentem a művészhez, kikérdeztem a tagot, megkaptam tőle mindet + a dokitol is a kapitányságon is voltam...
    most hogyan továb???? már senki nem mond semmit és nemtudom mit tegyek
    pls segítsetek
  • bgabor
    #136
    Merthogy semmi konkrétumot nem írt.
  • bgabor
    #135
    És mégis mire kell átállítani a nyelvi eszköztárakat??
    Átállítottam magyarról angolra, nem használt. De ezt már korábban is írtam.
  • passatgt
    #134
    #18
  • bgabor
    #133
    Visszaolvastam, nem találtam megoldást erre a problémára.
    A windows tálcán a területi beállításokat próbaképpen angolra állítottam, de nem oldaotta meg a problémát.
  • nagykispeter
    #132
    Olvass vissza .Valahol levan nírva hogy a területi beállításoknál kell a nyelven állítani.
    Hogy melyikre már nem emlékszem.
  • bgabor
    #131
    Hát, nem a magyarítás hibája volt. Újratelepítettem, ezúttal magyarítás nélkül,
    patchel, de még mindig kockák vannak a szövegek helyén, alul, ahol a beszélgetéseket mutatja. Van valakinek ötlete?
  • bgabor
    #130
    Beszereztem az első részt, de a magyarítás nem működik, hiába raktam fel a felpatchelt játékra, csak kockák vannak a karakterek helyén. Pedig a menüben magyarul van minden, csak a fontos részt, a játék közbeni szövegeket nem jeleníti meg rendesen a jtáék. csak kockák.
    Érdekes, hogy ilyen kapitális hiba nem tűnt föl a fordítóknak...
  • bgabor
    #129
    #108
  • 524ndr4
    #128
    Aki tud egy vegigjatszas cimet az irja már le nekem!(A csi 3-nak)
    Elöre is köszi!
  • szanics
    #127
    Én idő hiányában most kezdtem el a 3.-at.
  • bgabor
    #126
    Hát akkor azokat is beszerzem. Most vittem végig a játékot, és kedvet kaptam a másik háromhoz is.

    Az ötödik ügy azért nem volt könnyű.
  • szanics
    #125
    Igen, ugyanilyen pöpec volt már az első is.
  • bgabor
    #124
    A régi részek is ilyen jók voltak?
  • bgabor
    #123
    Végigvittem a negyediket ügyet is. Nekem úgy tűnik, hogy összesen 5 ügy van a játékban. Nagyon rá lehet kapni a játékra, ha jól halad az ügy, az ember nem is akar kilépni a játékból.
  • szanics
    #122
    Hajrá!
    Én most kezdem majd a másodikat. Minden CSI-rajongó figyelmébe ajánlom, hogy a CD Galaxisnál a CSI1 + CSI2 + CSI Las Vegas játék egy csomagban 3690 forint.
  • bgabor
    #121
    Megcsináltam végül azt a küldit. De a hiba benne volt. Nathan Ackerman nem adott fotót az eltűnt szoborról, így aztán Brass sem találhatta meg az embereivel. Hiba kattintottam később Nathanra, nem mondott már semmit. Újra kellett kezdeni az ügyet.
    Aztán megfelelő sorrendben csináltam, és már nem volt gond.

    Utána a második ügyet végigvittem két óra alatt. Nagyon izgalmas,és teljesen logikus volt. Most a harmadik ügy vége felé járok.
  • szanics
    #120
    Nem tudom, én most csináltam meg az 1. ügyet, semmilyen logikai bukfenc nem volt, úgyhogy biztosan kimaradt valami Nálad.
    Nézd át még egyszer a bizonyítékokat!
  • bgabor
    #119
    Nagy CSI rajongó vagyok, de ez a játék elég gázos.
    Mindent megcsináltam az első ügyben, brassnak mégsem lehet feltenni azt a kérdése hogy "megtalálták e már a gyilkos fegyvert"?

    Elég gáz, hogyha bármit nem a játék logikájának megfelelő sorrendben csinálsz, netán kihagysz valamit,akkor nem lehet továbbmenni.
    Az ilyen stílusú játékoknál ez a lehető legnagyobb hiba, és persze a CSI3 is ráment erre. Nagy csalódás.
  • lamase
    #118
    Első feladatban már a két csávó ott van a kihalgatáson, senki nem mond semmit. Ilyenkor mivan?
  • most19
    #117
    honnan szedtetek hozzá leírást?Pls valaki mondja meg nekem is kellene!kösz
  • Neton
    #116
    Kijött hozzá egy patch, elvileg orvosol pár bugot, de sajna a leírásban a fagyás javítást nem említik. Valaki próbálja már ki pls, nekem nincs kedvem az egészet újra csinálni. Thx. :)
  • maka2
    #115
    Én megtaláltam! Mindent ugy csináltam ahogy le volt írva a végig jácásba! De hogy mókus szőr arra mikor kell rájönöm? mielött elmegyek a csávóhoz vagy csak utána?
  • Lobsterman
    #114
    Csak akkor dobja be ezeket a kérdéseket ha megtaláltad a mókusszőrt. Asszem az áldozat ruháján van kapásból.
  • puma1
    #113
    Még nincs hozzá magyarosíttás nemtudjátok???
  • maka2
    #112
    Jó ez a végig jácás! Csak nekem az a bajom hogy csináltam és ne mdob ki két kérdést amikor beszélek azzal a festő csávóval a stúdiónal!Ask "Do you use squirrel hair brushes?"
    Ask "Mind if we take a few of your brushes?"
    Ez a két kérdés ami kibazsot fontos és ezért nem tudom tovább vini!! Ha vki tudja hogy miért nem írja ki a két kérdést írja már meg! ÉS hogy neki hány megás a játéka mert lehet ez csak vm iszar és nem lehet továb vini!! Köszi
  • St@n
    #111
    úúú, a túróba, tényleg nem. Na mind1, de ha www.gamefaqs.com-on rákerestek, akkor ott lesz végigjátszás de sajna csak az első 2 pályához. Amúgy a 3. sztem a legnehezebb a 4. meg a legkönnyebb. Az 5.-ik az tiszta poén :D
  • henman
    #110
    Le lehet valahonnan tölteni a második vagy a harmadik részt?
  • maka2
    #109
    Nem jóó link!
  • St@n
    #108
    Akinek gond van az első 2 küldetés valamelyikével, annak egy kis segítség akinek meg utána, az kérjen hint-et, aki meg nem akar vagy valami, az kérdezzen bátran
    amúgy végigtoltam mind az 5 pályát, szerintem király game. Még lehet a sorozatra is rászokok.
  • maka2
    #107
    Ugyan ott akadtam el a zelső küldetésbe mint midneki más én 3 szor átnéztem midnet 2szer kedztem újra de sehol ne mtalálok semmi ujat!! Semei kcsávó se bezsél a heylszíneken pedig semmi sincsen meghalgatam ak azettát és azt a szart is megkaptam a festő csávótól inen től ne mtudom vini és méár semmi se jut eszembe!!! Segítsetek lécci
  • donoki
    #106
    ITT LEHET
  • Neton
    #105
    Akinek kilép a játék, esetleg resetel a gép, és utána eltűnik az egér, azoktól kérdezem, h milyen vidi kártyátok van ill melyik drivert használjátok? Nekem még mindig fagy, és egy ATI 9600-am van és a 6.3-as verzió van fent.