13
Screen Recorder Gold
  • kismonguz
    #13
    Köszi a tippeket!
    A temporary-ban tényleg megtaláltam ami kellett! :D
    Nem gondoltam hogy meglesz, mert az swf elméletileg a honlapon le van védve, és az operának a gyorsítótárában nem találtam meg...
    Köszi a progikat, leszedem őket!
  • Flamaster #12
    "Eltima Flash Decompiler", vagy "Sothink Swf Decompiler".
    Mindkettő beleintegrálódik a böngészőbe.
    Amugy pedig miután betöltődött a flash animáció a Windows automatikusan letárolja az swf-et a Temporary Internet Files-ban.
    Manuálisan is kikereshető.
  • kismonguz
    #11
    Hali!
    Tudna nekem segíteni valaki! Olyan gondom lenne, hogy flash animációt akarnék lopni egy oldalról, és ehez kéne nekem valami progi. Tud valaki segíteni?
  • stp4trick
    #10
    megnézzük:-)
  • Dzsini
    #9
    ajánlott próbára: SnagIt 8 - ez is tud menteni mindenféle videót, akár képernyőrészből vagy ablakot is.
  • stp4trick
    #8
    megnézzük azt is, most keresgélős, próbálgatós kedvemben vagyok:
    tesztelés alatt a HyperSnap és az Any Capture Screen is emellett
  • stp4trick
    #7
    rossz szót használtam, arra, hogy szar, mert nekem nem működött rendesen, és nem csak game-ra kellene, itt van vagy 10féle lehetőség (kis ablak, nagy ablak, aktív ablak, full screen...)
  • bertino
    #6
    hanggal együtt, és még játékból is tudott, az viszont, hogy mennyi frame-t hagy ki a progi nagyban függ a gépedtől is
    (ilyen célra magas cache-el rendelkező proci előny, vagy intel HT megoldása, akkor garantáltan egy frame-t se fog kihagyni)
  • bertino
    #5
    asztalról nem tud felvenni, csak gameból

    stp4trick: van camstudio, az szinten win asztal felvétel, nekem az bevált, egyből betömörítette, ahogy felvettem vele azt, amit az asztalról vettem fel
  • agyhalál
    #4
    Kézenfekvőbb? Fraps-nél minimális beállítási lehetőség, egy gombos capture. Ez nem elég kézenfekvő?
  • stp4trick
    #3
    A hang összes lehetőségét kipróbáltam, és sajnos valószínünek tartom, hogy mivel tulajdonképpen ez egy mozgókép-lopó progi, így csak külső forrásból rögzít hangot, nem arról veszi le, ami éppen fut.
    A kezelése viszont sokkal kézenfekvőbb mint a fraps, azért akartam ezt játékra használni pl.
  • precision
    #2
    nem ismerem a programot, de sztem nézd meg a mixernél hogy a record source mi, lehet h pl mikrofon v. vmi más...
    játékhoz meg használd a fraps -ot, jó program
  • stp4trick
    #1
    Kezembe került ez a Screen Recorder Gold nevezetű program, aminek segítségével a képernyőn futó tevékenységet lehet aviba menteni. Különféle encodereket tud kezelni, ezeket váltogathatod is. Egy program használatához készítendő prezentációs anyagot könnyedén össze lehet állítani segítségével, csak a hanggal van egy kis problémám, mivel az sehogy sem akar megjelenni a videon, vagyis hiányoznak a műveleti hangok. Ha van esetleg vki, aki használta ezt a progit és tudja a választ arra, hogyan lehet hangot varázsolni rá, azt megköszönném, ha közölné itt és most.
    Még vmi. Próbáltam ingame felvételt készíteni különféle játékokban, hát az nagyon nem ment. Rengeteg frame-t kihagy, még ha tömörítetlen formátumban rögzítek is, szinte csak képkockákban rögzít, nincs folyamatosság, ha esetleg ezt is lehetne orvosolni, annak is örülnék.