34
  • balazsm78
    #34
    Szerintem nem fogják felszámolni az illegális letöltési lehetőségeket. Ugyanis amíg van illegélis letöltés, meg kalóz cucc terjesztés, addig van létjogosultságuk az ilyen cégeknek. Szóval nem érdekük, a felszámolás. Abban viszont van ráció, hogy éppen ezek a cégek tesznek közzé ill. cuccokat, saját szervereiken, hogy így csaljanak lépre emberkéket. Szintén saját létük igazolására.
  • Kagemusha
    #33
    Ha jobban belegondolsz, mi marad ki az online vasarlasnal? A hordozo ára. Ezesetben viszont...
  • Jamie
    #32
    Az viszont röhej, hogy Mo-on ugyanannyit kérnek az online mp3 vásárlásért mintha CD-n a boltban megvenném.
    Kedves kiadók nem kell rögtön házat venni egy album bevételén!
  • Jamie
    #31
    Azért van pár kiadó aki már kezdi felfogni a dolgokat: a Warner az új filmeket is 2-4 ezer pénzért adja. A Sziget pl 2800.
    Teljesen korrekt.
  • Kagemusha
    #30
    "A vád ezek ellen a weboldalak ellen többek között az, hogy a szerzői és a szomszédos jogok által védett tartalmak illegális másolatait terjesztő fájlcserélő rendszerek használatára ösztönzik, buzdítják az internetezőket."
    Aha. A konyhakés meg gyilkosságra ösztönzi a szakácsokat... Röhej! Azért nem kellene átesni a paci túlfelére.
  • kev
    #29
    Kár ezekért a torrent-oldalakért. Bár az Mpaa szélmalomharcot vív. Egy torrent-oldal eltűnik, 3 másik lép a helyébe. A jövő az internetes zene/file/film letöltéseké.
  • TeDDyRuSh
    #28
    Ami tetszik film,azt megveszem 5000ért, sőt ha lehet extra lemezeseket. Minden zene amit szeretek,eredeti audió CD veszem meg. Ha esetleg nem jelenik meg Magyarországon kedvenc előadóm, akkor az internetről vásárolom meg. Az elsők között vettem szilikon karszalagot a magyar zeneipar megmentéséért. Természetesen megveszem DVD-n is a koncerteket,még ha el is mentem rá.

    4evva www.torrentz.com
  • schakaal
    #27
    esetleg a KAD hálózat?
  • schakaal
    #26
    Amúgy vki tud egy decentralizált rendszert?na azt nyomozzák vissza:)
  • schakaal
    #25
    A jó édes anyját a "Tavaszköszöntő Akció"-juknak...
  • szgege
    #24
    Csak éppen az a bibi ,hogy ettől nem fogok több eredeti anyagot venni. Sőt ha már valamelyik énekes ennyire veri magát erre,számomra inkább ellenszenves lesz. Majd akkor veszek eredetit,ha majd követi a fizum az inflációt. Inkább azokat az amcsikat piszkálják,ott van bőven lé vegyenek ők eredeti zenét meg filmet.
  • exxile
    #23
    "Kivancsi vagyok mi lenne a velemenyetek ha toletek szarmazna az a rengeteg szoftver/film/zene amit az emberek millioszamra letoltenek ingyen."

    Boldog lennék hogy ilyen népszerű, és elismert vagyok. Idióta...
  • Riddick
    #22
    Itt az elvekröl van szó,és nem értem miért beszélsz hülyeségeket? Te nem szedtél még le filmet a netről? Vagy egy idióta jogvédő vagy? Ha igen akkor huzz innen!
  • MacrosTheBlack
    #21
    De nem tőlünk származik, viszont azok a milliárdok amiket kidobunk érte, az már igen! Szal nekünk is jogunk van megvédeni a pénzünket, és bilincset rázva követelni hogy adják ingyen.
  • EvilDevil
    #20
    ne félj torrentspy és isohunton kívül van még nem egy jó kereső... de sztem nem zárják be őket ;)
  • Zsenike
    #19
    a dög verje le a fajtájukat is a sok mpaa s3ggfejnek. Remélem lesz valami mirror a www.torrentspy.com rol mert ha nem a büdös életbe nem fogok pénzt adni semmi filmért. MPAA hajrá www.torrentspy.com
  • EvilDevil
    #18
    itt most kivételesen a filemről/zenékről van szó, de
    te csak fizess 5 rongyot a DVD-ért meg zenékért, a kirívóan magas "díjak" jó részét a kiadó nyúlja le... idióta
  • Yfel
    #17
    Hihetetlen mennyit tudtok sirni, hogy bezaratnak egy _illegalis_ masolatokat terjeszto oldalt.

    Kivancsi vagyok mi lenne a velemenyetek ha toletek szarmazna az a rengeteg szoftver/film/zene amit az emberek millioszamra letoltenek ingyen.

    Y
  • Riddick
    #16
    Remélem egyszer alakul egy különleges osztag aki ezeket a mpaa riaa s köcsögöket kapja el! :D
  • FecaA
    #15
    Kül ha beis tíltják, akkkor fogják az egész adatbázist, azt átrakják mondjuk a suckmydickriaa&mpaa.com-ra
  • FecaA
    #14
    A torrentspy a kedvenc keresőm! Ma is csak 5 torrentet szedtem le róla! HA ott nincs +, amit keresek, akkor + isohunt, mert ott biztos fent van ;-) Csak nem olyan szép mint a torrentspy... :D Kül ezek a szemetek ********************* azt a bizonyos testrészemet ;-) Mondjuk a titkárnő... :D Az ilyen bűnszervezeteknek a vezetőihez el kéne menni +nézni, hogy nálaa hogy is mennnek ezek a dolgok... gondolom még véletlenül sincs 1 azureus telepítve a PC-jére... sok ******
  • aki kérdez
    #13
    Az isohunt kezdőlapján találtam egy nagyon jót: "When will corporations stop fighting technology and learn to embrace it? "
  • HUmanEmber41st
    #12
    Browse-oljon Madonnát, az a 60 lábú pöttyös szárnyú, büdösszájú marsi pillangó!!!!!!
  • Sliders
    #11
    NiteShadow.com-al kapcsolatban tud valaki valamit?
  • strogg
    #10
    a tiltakozas egyetlen módja, hogy nem veszel X forint felelti DVD-t.
    aztán mikor rájönnek, hogy csak xarul járhatnak, akkor majd befejezik hidd el. A sok hülye miatt merik ezeket csinálni, mert van aki még vesz DVD 5 rugóért.
  • Sliders
    #9
    NiteShadow.com az már bezárt mert nem látok sajnos ott semmi jót?
  • Sliders
    #8
    Ezeket az MPAA-s köcsögöknek szart kéne befecskedezni a szervezetükbe, szenvedlyenek kicsit ők is. Vagy kibaszni őket keleteurópába nulla bagóval, megnézném h mikor kezd el illegális filmeket nézni a köcsögarcú.

    hiába rövidrefogva: headshot
  • MacrosTheBlack
    #7
    Remélem hamar meglincselik ezeket a bűnszövetkezeteket (bsa, riaa, mpaa és a többi cocksucker). Lámpavas való ezeknek, nem uzsorabevétel.
  • MrTressy
    #6
    hát én is nagyon remélem hogy isohuntot nem nyirják ki..Bár sztm az kemény dió lesz mivel van nekik vagy 3-4 tükrözésük.Meg remélhetöleg már felkészültek az ilyesmi veszélyekre
  • EvilDevil
    #5
    egyébként a keresésekre már volt egyszer korlátozás torrentspy-on, aztán eltünt...
  • EvilDevil
    #4
    épp pár órája olvastam egy angol cikket róla... szemetek a Torrentspy és az Isohunt az benne van az 5 legjobb keresőbe... nagy kár lenne értük
  • Pharaoh
    #3
    Az ISOHunt-t nagyon szeretme remélem nem záratják be
  • robrose
    #2
    Kapják már be! Mekkora egy szemetek ezek!! A Google-t vagy más keerső oldalt miért nem perlik akkor már be, ha azok segítségével is lehet warez dolgokat keresni??
  • totya4
    #1
    Hm, a szerverek címének pontos megadása a cikkben, ezáltal azok reklámozása, vajh mi célt szolgál? :)