111
Yakuza
  • Csacsi
    #71
    Amikor egyedül nyomtam nekem is az volt, de más ellen játszani, vagy aegyütt nyomni, szerintem jó.
  • Fido4life
    #70
    szerintem unalmas
  • dinomano
    #69
    mi baj a teken5el? Sztem faszajos... :-P
  • Fido4life
    #68
    Tekken 5 ? Pff


    Mondjuk ittasan bármi jó
  • Csacsi
    #67
    Hmm....akkor még lassabban kell játszanom, nem akarom hamar kivégezni, mert tetszik :D
  • Seth
    #66
    4 nap volt, kényelmesen végig lehet vinni. Ha csak a főszállal foglalkozol 10 óra kb első nekifutásra
  • dinomano
    #65
    köszönöm...máris jobb...
  • Max 36
    #64
    sajn,sajn
  • dinomano
    #63
    jah, vannak a tipikus bulijatekok..autos+verekedös... :-P Vagy fps egymas ellen split-screen...mindig jo moka... :-P Régebben én is mindig tekkeneztem haverokkal + NFS-hot pursuit 2 (akkor még nem volt ps2, havernal toltuk)...
  • Csacsi
    #62
    MAjd ha ráérek. Nekem sincs sok. Bár tegnap végre leültem Yakuza elé. Erre megjöttek bátyámék. Elkezdtünk iszogatni, aztán Tekken 5 be, és reggelig....kicsit fáradt vagyok, de nagyon király volt ittasan :D
  • dinomano
    #61
    haha, akkor én mit mondjak; gyakorlatilag nicns idöm game-ezni eh... :-( (tessek kollektive sajnalni... :-|)
  • Csacsi
    #60
    Eléggé szép hétvégéd volt. Én még csak ismerkedtem a játékkal, és mászkáltam a városban. Most tartok 4 óránál. Aztán lehet nekem is meglesz 15 óra alatt, de ha 15 óra alatt végigviszem, akkor az még 5-6 nap :)
  • dinomano
    #59
    én még mindig csak videokat lattam de a bunyos reszek tetszettek; rpg-s fejlödes is bejön; jo lesz ha mar kezemben lesz a game... :-P
  • Seth
    #58
    Na végigvittem. 15 óra körüli idővel. 13 fejezet, asszem olyan 70 mellékküldetés (amiből megcsináltam kb 30-at), 2 millió jen-em volt végére :D, minden level 10-en. Gyógyítókon kívül ne vegyetek semmit,tök feleslegesek a kardok , a lőfegyverek méginkább. AMi kell egy jó bulletproof vest, meg egy +30 defenset adó dragon vmi a neve, ennyi, de ezeket sem kell venni a csomagmegörzőben mindegyik megszerezhető, csak szedjetek fel minden kulcsot,.
  • Seth
    #57
    egy fajankóval kell végigmenni, de nagyon szimpi a csávó, kemény legény. Ez nem Final Fight szerű bunyós anyag ám, ha arra vágysz akkor várd meg a God Hand című műremeket :D Sztoriközpontú játék, ez az első negyedórában kiderül. Ezalatt értsd, hogy 30% bunyó, 60% mozi. Najó ez csak akkor érvényes ha mindíg követed a sztorit. A városban rengeteg mellékküldtés is van,nyugodtan lófrálhatsz
  • Fido4life
    #56
    Ejj az nem jó ám.. De a képekből itélve ugyanolyan lehet, az pedig nagyon jó kis gém.. Itt is lehet karit választani, vagy egy fajankóval kell végig menned a játékon ?
  • Seth
    #55
    azt nem ismerem, de töltögetés van itt is dögivel sajnos. Minden bunyó külön betöltődik
  • Fido4life
    #54
    Akkor olyan mint a Beat Down nem ? Csak lépésenkénti töltés nélkül right ?
  • Seth
    #53
    ez nem GTA, bármennyire olyan stílusú játéknak tűnik. Nagyon nem olyan
    Max taxiba ülhetsz hogy lerövidítsd az utadat az amúgy sem túl nagy városban, de többnyire én gyalog megyek mindenhova, hogy legyen bunyó ahol tudok fejlődni
  • Crazy Mate
    #52
    Járműveket is lehet benne használni?Nektek honnan van meg?
  • musha
    #51
    fú, jóó ez a játék...folyamatosan nyílnak meg a lehetőségek, a sztori nagyon f@szájos, tetszik
  • Fido4life
    #50
    én 4 ezerre :D
  • Sephi
    #49
    11000 ft volt postaval atszamitva.
  • Super DANTE
    #48
    Én körübelül egy 12-15 e. ft-ra tenném az árat.
  • Fido4life
    #47
    Kösz a választ, kíváncsi vagyok mennyiért fogják vesztegetni...) (remélem annyiért mint a Beat Downt)
  • Fido4life
    #46
    Kösz a választ, kíváncsi vagyok mennyiért fogják vesztegetni...) (remélem annyiért mint a Beat Downt)
  • Super DANTE
    #45
    Kazuma Kyriu a főhős meg van valami Nishiki nevű segítője, a többi név nem jut eszembe.

    Fido: szept. 15-én elvilág már nálunk is kapható.
  • Fido4life
    #44
    Akkor én ezt megszerzem..:P Valahol meglehet eredetiben ?
  • dinomano
    #43
    cinematic rulez... MGS-ben is birtam mindig a fél oras dramakat... :-P Mondjuk neha FF-ekben (mikor nyomtam volna jobban az eksönt); fight utani varosban rohangalas, npc-kkel duma (jo, nem cinema; de félig-meddig hasonlo a varosban rohangalas, ismerkedes is...) tudott idegesiteni...
  • Csacsi
    #42
    Nem is rossz ötlet :)
  • Sephi
    #41
    Nos a Yakuza az nem rosz gama es elsore igen szorakoztato de akinek nem ingere a cinmatik efekt az ne is probalja ki.

    Ilyen volt meg a Xenosaga..... csak abba tobb akcio volt.

    A nevekrol meg annyit hogy en fel nem tudnam sorolni egyiket sem de tudom ki kicsoda mert elolvastam a Profiloknal a dolgokat es igy tiszta.
  • dinomano
    #40
    ...ismerös, velem is igy szokott lenni... eldöntöttem parszor, mikor még FFIX-et toltam(többnyire ejszaka... :-) ...persze ez önalltatas; 10 perc-böl igy 1-2 ora lesz minimum; és még utana is fizikai fajdalommal jar kikapcs. a game-et... :-P
  • Csacsi
    #39
    Hát jah....direkt azért jöttem el melóhelyról korábban, mert én alszom, mert ma korán kelek, este meg utazom 4 órát, hogy ne legyek fáradt. Gondoltam 10 perc még belefér, de hát tévedtem :D
  • dinomano
    #38
    én szeretem a cinematic game-ket; jo nezegetni fél oras videjokat... :-P mondjuk ha sietek; vagy gyors-funt akarok, akkor tud idegesiteni engem is a dolog... gondolom hajnali fél2-kor csak bele akartal kukkantani picit gyorsan... :-P
  • Csacsi
    #37
    Igen, tegnap én is kipróbáltam hajnali 1:30-kor ültem le elé, majdnem egy órát nyomtam, és szinte végig mozit néztem. Ezek szerint később is ilyen. Na mind1. Azért legalább jó mozi, tetszik a történet. Csak sokszor nem tudom, ki kicsoda, mert olyan hülye nevek vannak. Na mind1...remélem majd kitisztul :)
  • Sephi
    #36
    Hat en 4 orat elvoltam vele de inkabb mozi mint jatek:D
  • Fido4life
    #35
    Ez jó ez ?
  • Sephi
    #34
    Nekem eredeti van te luke :D
  • musha
    #33
  • badsector
    #32
    Hát nem tom...de seed-eld a torrentet közben:D