111
Yakuza
  • JonasSandor
    #111
    Gyorsan jött a virágbolti verziója.
  • JonasSandor
    #110
    Ma is jött az új része pc-re a kinami pc-s átirata.
  • JonasSandor
    #109
    Máris kijött a virágbolti verziója nem sokat szórakoztak vele.
  • JonasSandor
    #108
    Aha hát igen most olvasom hogy a 6-dik rész is kijön pc-re is XDXD
  • Seth
    #107
    Minden rész ugyanarra a sémára épül, ezért nem is ajánlatos gyors egymásutánban nyomni őket, a jóból is megárt a sok :)
  • JonasSandor
    #106
    Ja értem mivel nem vagyok konzolos így nem ismerem a sorozatot.
    Ez a 6-dik része is olyan akkor gondolom. Meg a hónap végén jön ki a második rész is.
  • Seth
    #105
    Nem. Itt nincsenek járművek, gyalog mész mindenhova (persze van fast travel ,taxi képében). Ez elsősorban egy beszélgetős, majd, ha a szép szó nem elég, bunyós játék :) Erősen sztoriközpontú, rengeteg átvezetőt kell végignézni, ide-oda futkorászni, de akinek bejön a hangulata(ami hol véresen komoly, hol abszurd, nevetséges,vagy mind egyszerre:D) az remekül fog szórakozni. A karakterek pedig egytől egyig kidolgozott személyiségek, komoly háttérrel, de mivel ez időrendben a legelső rész (Yakuza 0), így nem gond, ha még nem vagy velük képben
  • JonasSandor
    #104
    Ez ami kijött ma olyan mint a sleeping dogs?
  • JonasSandor
    #103
    Megjelent a mai napon a 6-dik része lehet tolni.
  • dinomano
    #102
    Yakuza 2 temaban tud valaki segiteni? 2 DVD5-s rip verziom van, és kapok a 10. chapter utan egy "cannot open file 0GRAVEL01"; mikor be kellene tenni a 2-es disc-et... Sajnos hiaba töltöm be az allast az elsö dvd-röl. és teszem be a 2-est, nem bootol+alapban nem tudok inditani ugye a 2es DVD-röl... :-| Please, valaki help...
  • Csacsi
    #101
    Mármint a második részt.
  • Csacsi
    #100
    Adott a kérdés. Hol szerzem be magyarországon?
  • Seth
    #99
    Yakuza 2 8.5
  • kazuma89
    #98
    nekem 1rész megvan annyira nem jött átt de azér elmegy:D
  • Seth
    #97
    2. rész úgy olvastam DVD9 lesz O_o

    Mégcsak angol szinkronnal sem fárasztották magukat, akkor remélem telitömték extrákkal és kibővítették kicsit
  • Fido4life
    #96
    hát kb az első 1 óra játék után már majdnem ledőltem a székről unalmamban.. story eddig abszolút nem bejövős (pedig arra épül ugye) ráadásul a cutscene-ek megrendezése is hagy némi kívánni valót maga után.. arról nem is beszélve hogy a harc is kurva lassú (legalábbis a pal verzióban) azért még egy esélyt adok neki, de szerintem holnap már viszem cserélni a pecsába :D
  • Sephi
    #95
    Sajnos a jatek nem megfogos... szal abbahagytam.

  • simirizsa
    #94
    De jo neked :)
  • Seth
    #93
    nálam 1x se fagyott ki a végigjátszás alatt
  • simirizsa
    #92
    Nektek egyébként szokot meg fagyni a game ?
  • dinomano
    #91
    megaatomdurvaszép a V.P.+elsö részt is komáltam nagyon... :-P FFXII, V.P., Rogue G., GoW2, Yakuza2 musthave lesz... :-D lattam tennyap videoreview-t gametrailers.com-on V.P.-röl, remeltem hogy hamarosan érkezik.. :-)
  • Fido4life
    #90
    a gépem meg fos
  • musha
    #89
    ó és mennyi minden lesz még ősszel...
    (ff xii, rogue galaxy, valkyrie profile, shin megami tensei: devil summoner, bully, stb...)
  • simirizsa
    #88
    Februárba jön a God of War 2 meg a Yakuza 2 is de várom a tavaszt :D
  • Seth
    #87
    holnap-holnapután ha minden jól megy (és a warezisten is úgy akarja) már "élvezkedhetsz" a vp2-n :D
  • dinomano
    #86
    aham... nagyon gyorsak voltak; pár screenshot van IGN-en; eleg szep gáma...bár én szivesen "ejakulalnak" végre V.P.-sylmeria-ra és FFXII-re joykarral a kezemben... jajajaj, de várom!
  • Seth
    #85
    Decemberbe jön ki japánul. Englisül kb 2007 tavasz vége,nyár eleje amire tippelek
  • dinomano
    #84
    hmm...lassan kint lesz a 2.rész?:-O
  • adam first
    #83
    Igen,sokan ezt modnják sajnos meghogy túl rövid.
  • adam first
    #82
    Verekedések,koregráfia hasonlított a videokban a matrixhoz.
  • Ryo san
    #81
    Szerintem pedig meg sem közelíti a Shenmue nevű istenséget.Én nagyon vártam pont amiatt hogy ahhoz hasonliították,de nagyon nagyot csalódtam benne:(
  • Seth
    #80
    Ha szeretted Shenmue-t akkor ez is szerintem tetszeni fog. Hasonló koncepció.Bár nem túl hosszútávú, de hamarosan jön a folytatás. Csak azt nem értem mi köze lenne a Matrix-hoz ?
  • adam first
    #79
    Emberek egy olyan kérdésem lenne azokhoz akik végigvitték vagy jól ismerik ezt a játékot hogy érdemes-e beszereznem,a videokat elnézve ez a játék egy Shenmue,Matrix szerű gém.Mert nagyon megoszlanak a vélemények a gémmel kapcsolatban,valaki szarnak tarja valki k**va jónak,nem tudom hogy érdemes-e beszereznem.Meg ugye hamarosan itt a God Hand is.Szóval szerintetek érdemes beszereznem a gémet vagy sem,Shenmuet anno imádtam.
  • simirizsa
    #78
    Thx nincs benne multi sajna
  • Seth
    #77
    nincs multi benne ha jól emlékszem ( 1 hét alatt de sokat felejtek basszameg ^^)
  • maruzst25
    #76
    Milyen a játék multija?Lehet 2-en játszani vele? Osztott képernyő vagy nem?Módok?
  • Seth
    #75
    a don qujote-ban lehet venni(tuti nem így kell írni^^) vhol lent van délen,egy saroképület
  • simirizsa
    #74
    Valaki segitsen már pls a kutyának a chapter 4-be hol kell kaját szerezni ?
  • Fido4life
    #73
    Úgy még nem próbáltam :D
  • dinomano
    #72
    oké...szeritnem meg jo... :-P vita lezarva... :-D