298



  • EmThor
    #97
    200mb a tárhely uw-n :D

    tutorialt THX + 10 pörgetés az imamalmon :D
  • Nfol
    #96
    Az az igazság, hogy az összes f****m kivan az uw-val. Ezt a fájlt már ötödször töltöm fel ugyanilyen elérhetetlenség miatt, de tök mindegy, mit csinálok, ugyanúgy nem jön be semmi... A hivatalos oldalról kell leszedni, amíg jobb ötletem nem adódik.
  • Nfol
    #95
    Ezt nagyon egyszerű megcsinálni, itt egy gyors howto:

    Betöltöd a bbInterface-t a menüben, ha még nincsen betöltve, ugyebár. Megjelenik valami, arra CTRL+jobbkatt, Interface Operations -> Create New Control -> Button. Ezután a megjelent új gombon CTRL+jobbkatt, Control Options -> Mouse Down -> Run/Open -> Entry ->, ide beírod az elérési utat. A Caption menüben tudsz a gombodra feliratot vagy ikont elhelyezni.
  • EmThor
    #94
    bb4win.sourceforge.net/bblean, balra download... nfol oldalán van 3 link, 1sőt szedd le innen amit most adtam, maradék 2 asszem jó volt nfol oldalán
  • Jancsik
    #93
    nfol oldalán nemjó a link :(
  • Jancsik
    #92
    tudtok linket adni a bbleanheZ?
  • EmThor
    #91
    igazából csak 1 gomb... szürke izébizé gomb, ha nagyon kell rajzolok photoshopban egy 2 állású gombot... megnyomom, megadom elérési útvonalat és elindítja a gémet, pl C:\games\guild wars\gw.exe... és megnyomom és elindul ... de nem fontos...
  • The FlashBack
    #90
    hátha...
  • B@ldrick
    #89
    interfész érdekelne engem is, hátha hasznos lenne vmire :)
  • Nfol
    #88
    Stílusok szerkesztése: ezzel egy baj van, ami rögtön kettő.

    1. Ha a StyleMaker használatát kéritek rajtam számon, az baj, mert én olyat nem használok.

    2. A szöveges stílusszerkesztés meg olyan, hogy egyszerűbb gyakorlatban kitapasztalni, mint bármilyen leírás alapján. Mert leírhatom, hogy egy stíluson belül meg lehet adni x elem mindegyikénél y tulajdonságot, és ez meg ez az érték lehet ennyi meg annyi.

    Ikonokról mit? Esetleg a bbInterface pluginról lesz egy teljes, egész estét rész, azzal lehet mindent csinálni a fűnyírást kivéve.

    Kinézettel kapcsolatos dolgok? Pontosabban?
  • Nfol
    #87
    Fagyni nem fagy hétfő óta, a progress bar volt a ludas, mondjuk az amúgy is eléggé tákolt megoldással volt elkészítve; a többi része nálam stabil.

    Szóval olyan kellene, hogy van egy gombod felirattal vagy kis képpel, ikonnal, és az elindít egy programot?
  • k8bal
    #86
    olyanokat írj h stylek szerkesztése, ikonok, meg a kinézettel kapcsolatos dolgok!
    nekem már sikerül rá jönni jó sok dologra de nem volt könnyű
  • EmThor
    #85
    nem mertem, nehogy lefagyjon, monitorom meg utolsókat rúgja, szal várok vele :)
    kösz meg az infót is!
  • The FlashBack
    #84
    :) remélem....
  • SASboy
    #83
    szerintem is jó ötlet ;)
  • Nfol
    #82
    Támogatom! Jogdíj rulz! :DDD

    Egyébként meg jó néven venném, hogyha néha beszólnátok olyanokat, hogy mit szeretnétek a leírásból az eddigieken kívül megtudni, mert nyilván nem fogok olyanról írni, ami rajtam kívül senkit nem érdekel.
  • The FlashBack
    #81
    mit szónátok hozzá, ha belinkelnénk ide, (téma címhez) nfol cikket faq-nak?
    sztem jó ötlet lenne
  • The FlashBack
    #80
    már erre is kaptam segítséget, köszönöm, szöveges módosítás nekem nem nagyon fexik
  • The FlashBack
    #79
    igen...
    sajnos bele estem abba a hibáa, hogy először kérdeztem, és utána olvastam el a cikked.
    ezer bocs
  • Nfol
    #78
    Nem tudom biztosan, de talán nincsen. Viszont utánanézek, ha kell.
  • Nfol
    #77
    De van! bbInterface! Részletek hamarosan!

    Mellesleg kipróbáltad már a vezérlőpultot a Winamphoz?
  • Nfol
    #76
    A leírásom harmadik részében van erről szó, de rendes vagyok, beidézem:

    "menü/Blackbox/Configuration/Menus/Bullet Position:

    A bbLean menüjében az itt beállított oldalon lesznek a bulletek (nyilak, négyzetek, körök, stb.), amelyek a további lehetőségeket jelzik, valamint a nyilakkal egyező oldalon fognak megjelenni az almenük is. Értékei: default, left, right."

    Mindegyik plugin esetén a CTRL+jobbklikkel lehet előhozni a menüjét. Némelyiknél sima jobbklikk is elég, de ezt ne szokjátok meg, mert nem szabványos.
  • Nfol
    #75
    Sajnos a StyleMakert nem nagyon ismerem, viszont ha nem sikerül megoldani a színezést, akkor tudok benne segíteni. Én a stílusokat szövegesen módosítom, ott ki lehet találni, hogy melyik érték mit jelent...
  • Nfol
    #74
    Amikor alapértelmezetté teszed a bbLean-t, megkérdezi, hogy minden usernek akarod-e alkalmazni. Ha ott azt választod, hogy nem, akkor csak az aktuális user fiókján lesz default a bbLean, másnál nem.
  • Nfol
    #73
    Az első két képen tényleg ObjectDock látszik, a harmadikon viszont a bbInterface nevű plugin van megcsinálva elég szépen.
  • Nfol
    #72
    Nem hiszem, hogy az oprendszer nem tetszik neki, mások gond nélkül használják Win 98-cal is...
  • Falabu #71
    Van olyan bro@ms parancs ebben a Lean-ben amivel nem kijelentkezni lehet, hanem csak felhasználót váltani?
  • EmThor
    #70
    nem, csak 1 szimpla kis izé, amit lehet programozni... mint konfabban a pusher widget...
  • Amse
    #69
    hát jah :D
  • SASboy
    #68
    ikon :D
  • EmThor
    #67
    Nfol

    nincs olyan plugin, ami kirak egy gombot az asztalra, megnyomom, és lefuttat egy programot, vagy ilyesmi? thx
  • EmThor
    #66
    bbsytlemaker menu bullet left-right, left a balra, ott fog legalul abban az oszlopban megnyílni :)

    inaktív ablak: bbstylemaker window v
  • The FlashBack
    #65
    inaktív ablakok színe? hgol is van olyan? :P
  • The FlashBack
    #64
    :oO
    thanx:-)
  • Ch_Slater
    #63
    iconbox:
    ctrl+right click
  • The FlashBack
    #62
    kérdés: hogy lehetne megoldani, hogy a jobb-klikk re a menüben al almenüket ne jobbra balra hozza be?
    ugyanis balkezes vagyok, és ideges vagyok ha "jobbra" vannak a dolgok
    ha lehet az utcán is balra fordulok:D nah?
    thanx
    mégegy:
    IconBox-ot hogy lehet beállítani? mert nálam a jobbklikkre nem regál, de a többi plugin-nak vannak beállítási lehetőségei:P
    thanx
  • EmThor
    #61
    hilite: amikor a menüben vmi főlé viszed az egeret, annak milyen színe legyen, bullet meg a golyócska, a többétegű menüpontokat jelöli, tehát azokat, amikből még másik nyílik!

    tudtad-e, hogy a style-maker ben, ha a színek felő viszed az egeret, kattintasz, nyomvatartod, kihúzod az asztal felé, akkor felveszik a kurzor alatti színt?

    ablakok fejléce? van külön opció aktív és inaktív ablaknak .... itt állíthatod a színeket... nem értem a kérdést :D
  • The FlashBack
    #60
    valaki segítene style-makerben, hogy tudom megcsinálni, úgy az ablakok fejlécét, hogy ne csak az legyen olyan színű ami "legfelül" van hanem a töbi is? (lásd kép)
    valaki segítene?
    thanx
  • The FlashBack
    #59
    Kérdés: a stylemaker-ben a "menu" alatt a "hilte" ill. "builet" mit jelent?
  • Amse
    #58
    suplán rákattansz a tálcán akkor átrakja a következőre, de ha pl az alpha-n és a beta-n is nyitva van egy böngésző és a betaról át akarod rakni a gamméűára akkor az alpháról is odarakja (szal egyesíti a 2 azonos programot)
    azt nem tom, hogy lehet elkerülni...