298



  • Nfol
    #137
    Nos. Akinek nem működnek a multimédiás gombok a billentyűzetén, azok sürgősen szerezzék be a bbKeyhook nevű plugint. Teljes megoldást nem nyújt, viszont a hangerőszabályzó gombokat jól kezeli, és azt hiszem, ez volt a panasz lényege.

    Miután a plugint hozzáadtuk a pluginok listájához, ki kell próbálni a gombokat. Ha működnek, örülni kell. Ha nem működnek, akkor meg kell nyitni szerkesztésre a bbkeyhook.rc-t és az első sorban a FALSE-t átírni TRUE-ra. Ekkor a tálcán megjelenik minden egyes lenyomott billentyű VK és scan kódja, ezeket valamennyire magától felismeri, de a kódok segítségével akár ebben az rc-ben is lehet műveleteket társítani a gombokhoz. Részletek a readmeben.
  • Nfol
    #136
    Az egyik bbLeanes fórumon találtam valami használhatót, de addig nem akarom közzétenni, amíg én magam nem értem teljesen, illetve amíg ki nem próbáltam.
  • The FlashBack
    #135
    esetleg ha XobLite-ot próbálnád ki?
    egy ismerősémnél működnek a billentyű multimédiás gombjai
    de lehet hogy nem ez miatt
  • Szaró GalamB
    #134
    Hát köszi mindenkinek! REmélem lesz valami plugin vagy valami ami orvosolja a problémát, mert addig nem éri meg feltennem a BB-t pedig nagyon pofás kis cucc
  • Nfol
    #133
    Namost, a billentyuzetek extra gombjaival bizony van ilyen problema, pl. nekem sem mukodnek a Logitechen a hangeroszabalyzo gombok meg a driverrel sem. Ez valoszinuleg azert van, mert a driverek erosen tamaszkodnak az explorer shellre, amit ugyebar a bbLean eltuntet...

    Szoval erre jelenleg nem tudok megoldast, sajnos.
  • B@ldrick
    #132
    nem látom az összefüggést a shell és a hangerőszabályzás közt, de kapcsolj ki minden plugint pl. bbkeys és úgy próbálgasd, hátha...
  • B@ldrick
    #131
    aham, akkor marad így
  • Szaró GalamB
    #130
    A hangeröszabályzo rajta a vindown vezérlöpultjának a fö hangerejét állitja és nem tudom min keresztül. Ez 1 ilyen tekergethetö kis korong, másra nem állitható be
    legalábbis a legfrisebb logi driverel nem...
  • Amse
    #129
    azt kéne tudni, hogy mit vezérel a bill-ed.mármint melyik hangerőt és min keresztül.gondolom a bill-nek van egy testreszabható software-e amiben beállíthatsz mindent.namost ha ez megy akkor és minden ok akkor a bblean-ek nem kéne letiltani a bill vezérlőket.
  • Szaró GalamB
    #128
    köszi, de nem tom h ismered e a billt.
    Nekem a következö miatt fontos ez a dolog.
    Warmupban halkan jáccon, readyben felhangositom annyira h jó legyen. Ezt a billen lévö kis hangeröszabályzo végzi, és nem teszem le tálcára.
  • EmThor
    #127
    ilyen létezik, ha megfelel, ez a hangkártya hangerejét állítja közvetlen...

  • Szaró GalamB
    #126
    Hali!

    Adminoknak:
    A nevem miatt tessék nem diszkriminálni, mert én igy futok a magyar Unreal Tournament 2004 sceneben már több mint fél éve. Ugyhogy legyetek tisztelettel eziránt és sziveskedjetek nem letörölni a regemet.
    Köszi

    Naszoval. Én még uj vagyok a témában, ex oszt társam javaslátaára feltettem a black box-ot ami nagyon fincsi meg minden, de:
    1problémám akadt a dologgal. Ugye mint jó hc gamer Logitech G15öt használok, aminek hangeröszabályzója nem megy BB alatt :S legalábbis nem tudom beállitani hogy mennyen.

    ezen a téren elismerem h nub vok a témához ugyh:

    Kérem minden boldog G15 vagy másmilyen bill felhasználót hogy segitsen orvosolni a problémát hogy bövithessem a boldog Balck Box felhasználók széles táborát, és bűtran ajánlhassam ezt a többi boldog G15 használó cimborámnak! :)

    Köszike elöre is minden javaslatot a probléma orvoslására!
  • Nfol
    #125
    A probléma ismert, oka a következő:

    Ha be van kapcsolva a bbLeanSkin pluginod - alapból be van -, akkor az lecseréli az ablakok címsorát is olyanra, amilyen a stílusban meg van adva. Namost, a stílusok többségében a címsor nincs olyan magas, mint a Windows normál címsorai, ezért marad felül néhány pixelnyi rés. A megoldás: keresned kell egy vékonyabb címsorú VS-t, alkalmazni és úgy visszakapcsolni a bbLeanSkint, vagy egyáltalán nem használod a bbLeanSkint, hanem bármelyik neked tetsző VS-t használod.

    Sajnos ennek a hivatalos megoldása nem valószínű, grischka máson dolgozik... :(
  • Nfol
    #124
    Valószínűleg lesz erről szó hamarosan.
  • The FlashBack
    #123
    te tudod...
    :)
    én is szeretem a notepadot, sőt, olyannyira szeretem,m hogy nem is használok Wordot:)
  • Amse
    #122
    nekem akkor is a notepad jön be:)
  • The FlashBack
    #121
    stylemakeren kívól vannak még szerkesztők:P
  • Falabu #120
    Windows gomb + L egyidejű lenyomása megoldja a broblémát és kilép a windows bejelentkező felületére kijelentkezés nélkül.
  • Amse
    #119
    installtad és nem tűnik el?
    feladatkezelőben az explorer.exe-t lődd le, ha máshogy nem megy.
  • The FlashBack
    #118
    #105???
  • Amse
    #117
    innen
  • ihobpgf
    #116
    mármint az eredeti programot
  • ihobpgf
    #115
    Hol lehet ezt letölteni?
  • Amse
    #114
    és ha a top-nál auto-t 0-ra rakod?
  • Amse
    #113
    Nfol!
    Ha tudsz egy kicsit írsz majd a notepad-os style szerkesztésről?
    Nekem nem nagyon fekszik a stylemaker úgyhogy én notepad-ban írom át amit szeretnék, de vannak dolgok amik néhány skinben nincsenek benne és ezeket próbálom más style-ból átmásolni.Jó lenne, ha összefogva leírnád (vagy akár más is ha tudja) , hogy mik a változtatható dolgok stb...
  • B@ldrick
    #112
    námjó :) top=auto; bottom=28 most
  • EmThor
    #111
    bullet szín passz

    desktop margin az ablakrés... vedd vastagabbra tálcát :D
  • B@ldrick
    #110
    a menü-bullet-ek színét hogy tudom beállítani? stylemaker nem akarja az igazságot, és szürke marad amit nemtom honnan vesz. a fullscreenbe állított ablakok tetején nálatok is marad egy kis rés? thx válasz
  • EmThor
    #109
    alt ctrl del, uccsó fül , nem? de az lehet csak kijelentkézés... vezérlőpultban esetleg
  • Jancsik
    #108
    sehogy
  • nxfn
    #107
    felhasználóváltást hogy tudok véghez vinni? nem a kijelentkezés
  • Ch_Slater
    #106
    installálással eltűnik. nekem legalábbis eltünt.
  • The FlashBack
    #105
    hogy lehet az eredeti XP menüt eltüntetni?
    mer a másik gépen sajna mind2 ott van:(
  • Jancsik
    #104
    köszi!
  • Ch_Slater
    #103
    ctrl+jobb klikk a tálcán és ott: Edit Workspace names
  • Jancsik
    #102
    na, viszont van egy dolog amire nem jöttem rá
    hogy kell átnevezni a tálca szélén lévő gamma gombot?
  • Jancsik
    #101
    hopp megvan
    sorryy de előbb kérdezek mint cselekszek :)
  • Jancsik
    #100
    hy, sorry a kérdésért, de hol lehet beállítani hogy a tálca lent legyen ne fönt?
  • EmThor
    #99
  • Nfol
    #98
    Tudom, hogy kétszáz, de nincsen fent még száthatvan sem, tehát a bbLean_116.zip a maga hatalmas, 150 Kb-os méretével talán csak felférne még oda áfástól is...

    Szívesen! Csak nehogy elkezdjen az a malom áramot gerjeszteni a sok pörgetéstől. :)