298



  • Amse
    #177
    de akkor is kell systray meg óra, mert akkor már be kéne fejezni, de ezokat meg nem akarom...
    de az egész jobb oldala üres szal vmi nagyobb dolgon töröm a fejem.
    majd éjszaka megálmodom.
  • Nfol
    #176
    Nem systray, hanem úgy, mintha a linkek egy gombon lennének, utána jönne a két ablakváltó gomb, meg a kis kör...
  • Amse
    #175
    csináltam olyat, de most mi legyen ott?systray meg óra?nekem az nem teccett annyira.
    én inkább olyan izét raknék oda, csak nemtom milyet :D
  • Nfol
    #174
    Olyt kellene szerintem, hogy a csík jobb széle szépen átmosódik egy bbLean tálcába :).
  • Amse
    #173
    nah nekem így jobban tecc, de jobb alulról hiányolok vmit, csak nemtom még mit :)
  • Amse
    #172
    mindjárt szebb lesz :)
  • Nfol
    #171
    Tetszik a logó odafent. Mondhatni kúl. :D
  • Nfol
    #170
    Flash: A csíkká zsugorítás valszeg azért nem megy, mert kikapcsoltad a bbLeanSkin plugint, és az anélkül nem megy...

    Ha a stílussal bajod van, akkor a menüben a Blackbox/Edit/Current Style ponttal rögtön megnyitod szerkesztésre a stílust, megkeresed az összes olyan sort, aminél szerepel az "akármi.fontHeight" és ott átírod a számot egy nagyobbra. Néhány nem alap betűtípussal amúgy gáz van, és akármilyen méretet adsz nekik, ugyanúgy kicsik maradnak. Utána a Blackbox/Reconfigure-ral nézd meg, hogy javult-e.
  • Amse
    #169
    thx :)
    nekem még nemtecc(vagyis a gombok), de majd megcsinálom, hogy nekem is teccen.
  • SASboy
    #168
    grat a bannerhez. qrva jó lett
  • The FlashBack
    #167
    hol lehet beállítani?:)
  • Amse
    #166
  • The FlashBack
    #165
    de valami matt nem műxik, mer ha rákattintok, akkor ablakot nyagít, vagy kikcsinyít...
  • Amse
    #164
    nemértem.
    azt akarod, hogy pl a firefoxnak csak a fejléce látszódjon és maga az ablak ne.ugye?
    ezt úgy lehet, hogy rákattansz a fejlécre duplán.
  • The FlashBack
    #163
    ha duplakatt a fejlécre azzal azt érem el, hogy a még kis méretben lévő ablakok nagyara váltanak és fordítva
  • Amse
    #162
    #160
    csak mindíg szerkesztem...
    pls te is szerkeszd ha van új kérdés 4 percen belül, mert ezek az 5 hsz ek egymás után praktikusabbak úgy.
  • The FlashBack
    #161
    igen erre már rájöttem
    #159 hiányzik a teljes öszhanghoz
  • Amse
    #160
    abba a style-ba másolod amibe szar a menü és elmented.
    betöltöd úrja és jónak kell lennie.

    #158
    nemtom melyik style-t sr@rtad szét...

    #159
    duplakatt a feljécre
  • The FlashBack
    #159
    Hol van az az opció, amikor is ráklikklelek az ablakok fejllécére, és csak a fejléc marad, majd még1x és visszajön az ablak
    nem találom
  • The FlashBack
    #158
    küldd már el pls ezt a filet
    mer az enyémet már szarrá állítottam
    pls
  • The FlashBack
    #157
    semmi változás, menü olvashatatlan
  • The FlashBack
    #156
    de hova másoljam? style.rc vagy mi?
  • Amse
    #155
    hát felőlem a legaljára is berakhatod, de ha célszerű a menu részhez.
    általában részekre van szedve pl menu.title.XXX 5 sor /szünet/ menu.frame.XXX 5sor /szünet/ stb.
  • The FlashBack
    #154
    ezt hova????
  • Amse
    #153
    ilyen sorok nincsenek?
    a 12-t át kell írni ha kics/nagy
    ha nincs illyen sorod másold be.

    menu.title.fontheight: 12
    menu.frame.fontheight: 12
  • The FlashBack
    #152
    az a problem hogy alig tudom olvasni a progik menüjét, mert olyan kicsi lett hogy nem látom, meg a böngésző címsorát se, de a rendes bblean menü meg tökéletes nagyságú
    valaki 5let?
  • The FlashBack
    #151
    ma valahogy kérdéses napjaim vannak;
    hogy lehet állítani a style-ben a betűtípust?
  • The FlashBack
    #150
    hogy lehet állítani a "tálca" nagyságát, szélességét, gelyét???
  • The FlashBack
    #149
    hol van itt a hangerőszabályző?
  • The FlashBack
    #148
    htx
  • Amse
    #147
    thx!
  • Nfol
    #146
    Amse: feltettem ide a kért stílust és a vele használt betűtípust, ha esetleg az nem lenne meg neked:

    x-ashes2
    hooge 05_53
  • Amse
    #145
    suli sux :)
    (legalábbis ránk nézve)
    style-t majd küldöd?thx :)
  • Nfol
    #144
    Attól tartok, hogy a stílusok kézi szerkesztéséről szóló rész elkészítését el kell halasztanom a tavaszi szünetig, addig ugyanis válogatott módszerekkel foglalnak le az iskolában minden héten... De megígérem, hogy lesz belőle valami.

    Az IconBox eltűnt? Mármint nem látszik, vagy kikapcsolt?
  • Amse
    #143
    mit csináltál vele?
    unload-old az iconbox-ot, szedd ki a plugins.rc -ből az ő sorát,töröld az bbiconbox.rc -t aztán load-old be újra.
  • The FlashBack
    #142
    !help

    eltűnt az IconBox:)
    nemtalálom
    Help
  • The FlashBack
    #141
    hasznos
    ------------

    és kezdene érdekelni az, amit Amse nevű kollega is mondott; a szöveges style szerkesztés

    ...igen, most meghazudtolom magam:)
    köszy
  • Nfol
    #140
    Az a BBPager nevű plugin. A lényege annyi, hogy azzal is lehet váltogatni az asztalok között, illetve látszik rajta, hogy melyik asztalon milyen ablakok vannak nyitva. Így nem fordul elő, hogy véletlenül leállítod a gépet, miközben a másik asztalon még fut valami programod.
  • Amse
    #139
    Nfol!
    Ami neked van bal alsó sarokban a jelenlegi desktop-on az milyen plugin és mire jó?
  • Nfol
    #138
    Xoblite alatt azért működnek ezek a plusz gombok, mert az alapból használja a bbkeyhookot erre a célra. :)