298



  • The FlashBack
    #218
    "Indokolt esetben erről készíthetek magyar fordítást valamikor."

    Kérném...
  • Amse
    #217
    Somy kérdezte, csak 1280 széles képet rakott be azért töröltemés linkelem.

    "Hi! Egy kis segítség kellene. Megtudná valaki mondani,hogy a lenti menüt hogyan lehet a blackboxhoz megszerezni?"
    [kép]
  • Nfol
    #215
    Páran érdeklődtetek a stílusszerkesztés iránt; megtaláltam a tökéletes leírást számotokra itt. Minden, amit a stílusszerkesztésről tudni akartál, de nem volt, aki válaszoljon. :)

    Indokolt esetben erről készíthetek magyar fordítást valamikor.
  • Nfol
    #214
    Nincs több ötletem...

    Tegnap addig nézegettem a Lost in the Box fórumot - amit szerintem ki lehetne még tenni a bannerre -, hogy találtam egy érdekes dolgot. Valaki megoldotta, hogy a bbLean menüjében legyenek árnyékolt betűk, és ehhez csak a blackbox.exe-t kell kicserélni. Ki is próbáltam. A mellékelt két stílussal valóban volt árnyék, viszont bármelyik saját stílusomat módosítottam, egyiknél sem látszott az árnyék. Hmm...

    Majd valamikor mutatok egy képet arról, amin most dolgozok. Tulajdonképpen már készen van a koncepció, csak az igazi hatás eléréséhez meg kellene változtatnom a mostani kedvenc stílusomat, amihez még nincsen kedvem.
  • Amse
    #213
    Ezeket megcsináltam már...
    mind1 annyira nem zavaró csak nem lett volna rossz, ha megoldható.
  • Disinfo
    #212
    Nálam a Media Player és BSPlayer rendesen működik, egyedül PowerDVD sz@rakodik.

    Mind1, köszönöm szépen
  • Nfol
    #211
    Nálam a Cyberlink PowerDVD, a Windows Media Player, a Media Player Calssic és a BSPlayer is ugyanolyan jól lejátssza a filmeket, nem tudom, mi lehet a gubanc.
  • Nfol
    #210
    Szerintem erre nincsen megoldás, legfeljebb csökkenteni lehet az igrálás mértékét azzal, ha a SysMonPlusban kikapcsolod az automata átméretezésesek és a szükségesnél nagyobb szélességet adsz meg a doboznak, illetve érdemes a stringet középre igazítani. A vezető nullákat valahogy ki lehet talán íratni, de fejből nem tudom, hogyan... :o
  • Nfol
    #209
    Ugyanott lehetséges az elemek sorrendjét is módosítani: az előrébb lévő sorhoz tartozó dolgok előrébb lesznek a tálcán is. Lehet vadulni vele. :)
  • k8bal
    #208
    próbáld BSPlayer-rel!! Nekem avval minden klappol!
  • The FlashBack
    #207
    fordítva értelmeztem a dolgot:)
    köszi:)
  • Disinfo
    #206
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogyha elkezdenék nézni vmilyen DVD filmet a gépen, akkor csak 1 nagy fekete képernyőt látok hanggal. Mit kellene beállítani bblean-ben? Mikor bezárom PowerDVD-t, 1 pillanatra beugrik a kép.

    Előre is köszönöm
  • Amse
    #205
    az se jó, mert ha 0-ról vált 15-re akkor is ugrik.
  • k8bal
    #204
    köszi mind kettőtöknek! :)
    siker!
    kép
    Ui.: télleg semmien majdmolós szándék nem volt... csak ez nagyon tetszik!
  • B@ldrick
    #203
    hát szerintem fix méretű betűtípussal ha találsz olyat, nálam is kicsit tologatja magát. Nfol, EmThor ?
  • Amse
    #202
    a felkiáltó jel semlegessé teszi azt a sort ami elé berakod.
    ez azért jó, mert amit nem akarsz használni azt sem kell kitörölni csak egy karaktert berakni elé.
  • B@ldrick
    #201
    mine
    !bbleanbar.item: WorkspaceLabel
    !bbleanbar.item: WorkspaceButtonL
    !bbleanbar.item: WorkspaceButtonR
    bbleanbar.item: Tasks
    !bbleanbar.item: CurrentOnlyButton
    bbleanbar.item: Tray
    !bbleanbar.item: WindowButtonL
    !bbleanbar.item: WindowButtonR
    bbleanbar.item: Clock
  • Amse
    #200
    pls valaki mondja meg, hogy lehet e a sysmonplus-ban, hogy lehet beállítani, hogy ne ugráljon ha változik a karakter nagysága, mert minden ugrál
  • The FlashBack
    #199
    nem az, hogy kell a ! jel???
  • B@ldrick
    #198
    megelőztél :) igen bbLeanBar.rc és felkiáltójel a sor elejére ami nemkell
  • EmThor
    #197
    vmelyik file-ban benne vannak a nevek, a sor elé tegyél egy felkiáltójelet, ekkor nem veszi figyelembe..

    bbleanbar.rc-t kell elvileg szerkeszteni és asszem workspace names elé egy felkiáltójelet vagy inkább kettőskereszetet rakj, ment, refresh és reméljük jó
  • k8bal
    #196
    lenne egy kérdésem!
    Hogy kell eltüntetni a tálca baloldaláról a workspaces-t?
    pl ahhogy itt is látszik: kép
    és még egy: hogy azt a kis gombot ami ott van a jobb oldalon a az a kis program ikonok elött!?
    meg az órától balra levő gombokat?
    ezekre gondolok:
  • Amse
    #195
    így már jó.
    azt el lehet valahogy érni, hogy ha ne ugráljon az egész sor ha a cpu-nál pl 11%-ra vált 55%-ról?(mert ugye a 11 az sokkal keskenyebb.
  • Amse
    #194
    ohh thx brother ;)
  • Ch_Slater
    #193
    azért mert nem azt a BBSysMon-t kell használni, hanem a BBSysMonPlus-t..
  • Amse
    #192
    Emthor:
    A te sysmon srting kódod nálam nem megy :( vagyis az adatforgalom mutatása. nemtudod mitől lehet? annyi jelenik meg , hogy Down:ID meg Up:IU
  • Nfol
    #191
    Aha... És a címsor bal oldalán nem is látszik a pont?
  • Amse
    #190
    mármint amihez nem nyúl a bblean?
    vezérlőpult/megjelenítés/megjelenítés
  • The FlashBack
    #189
    valaki elmondaná, hogy a rendes programok menüjében lévő betűk nagyságát hol kell állítani, mert a current styleben csak a bblean menüt tudtam...
    pls help
  • Ch_Slater
    #188
    nah még egy utolsó off:

    a méretet nem úgy gondoltam. hanem pl. ilyenek vannak benne, hogy 120x90, 468x60, stb. ezeket letiltja.
    de rájöttem, hogy a banner szó miatt tiltotta le, nem a mérete miatt. kiszedtem a banner tiltószót és a tar.hu-t is engedélyeztem és már OK.
  • Amse
    #187
    az összesnek kb 25kb a mérete.
    a gombok 1 kb körül vannak a kép meg 18...
  • Ch_Slater
    #186
    off

    majd még megnézem.
    szerintem a méretnél vannak megadva bizonyos reklám bannerekre jellemző méretek és azokat letiltja. de még ennyire nem mélyedtem el az Outpost ad-block lelkivilágában.
    Igazándiból a linkekeket nem értem miért tiltja le...

    szerk.: betettem a tar.hu-t a trusted site-ok közé.

    egyébként szerintem az volt a baja, hogy a tar.hu-n banner nevü könyvtárba van ez a kép. és mintha az olyan dolgok, amiben benne van a banner szó szerepelnek az Outpost tiltólistájában...

    on
  • Amse
    #185
    és nemtudod megmondani az ADblock-nak, hogy ezt ne tiltsa le?
    gondolod az a baj, hogy tar.hu-ról linkelek?a képek méretével mi baja lenne?túl kicsi?
  • Ch_Slater
    #184
    nem is a firefox, hanem az Outpost firewall veszi reklámnak, és nem jeleníti meg. kép nincs, a linkek szövege helyett meg csak egy-egy [AD] felirat van.
    más topikokban nincs ilyen gond.

    a képeknél gondolom a mérete vagy neve alapján sorolja reklámok közé, a linkeknél nem tom mi alapján dönt.

    mindegy nem olyan fontos..
  • The FlashBack
    #183
    nálam semmi problem
  • Ch_Slater
    #182
    valamiért ennél a topiknál nincs logó, és a linkek sem jelennek meg rendesen (valamiért AD-nak veszi a firefox)
    az összes többi topiknál jól működik
  • The FlashBack
    #181
    nájsz:)
    grat a HG-hez
  • The FlashBack
    #180
    rossz hír a bblean skin vevan kapcsolva... de akkor is csak nagyít...
  • B@ldrick
    #179
    ügyi :)
  • Nfol
    #178
    Szép álmokat! :D