194
  • Fenjoy
    #114
    Nagyon sokan vagyunk ezen a bolygon is...
  • roliika
    #113
    Nem félek.:-) Kíváncsi vagyok.:-) Van 1 videóm amin 1 beszél ,de a végén meghal.:-((( Betegen fogták el szegényt.:-((( Megfullad vagy mit csinál. Miközben vallatják, még bocsánatot is kér amiért akadozva beszél. Titkos videó, úgy kaptam. neten még nem találkoztam vele de felteszem.
  • roliika
    #112
    Háttő láttam olyat hogy magyar nő anno francia volt és elmentek a faluba ahol anno 1 ház állt de ma istálló, és megmondta milyen volt a járólap,felszedték az istálló deszkáját és tényleg olyan volt a járólap.
  • Fenjoy
    #111
    minnek elbeszélgetni velük, ha előbb utobb azzá válsz, a nagy körforgásban:) Amugy megint egy mondás... "Vigyázz mit kívánsz"

    :)
  • Fenjoy
    #110
    Ezért is fog utatat törni magának a Qvantumfizika:)
  • roliika
    #109
    Fizikai-nem fizikai...tudod 1 kis szürkével szívesen elbeszélgetnék,olyan értelmesnek tűnnek.
  • Fenjoy
    #108
    okés, és köszönöm, kevesen értik mit irok, mert tényleg sok mindenre nincs megfelelő szo, meg hülyén is szoktam fogalmazni, neten főleg:)
  • dez
    #107
    Na de az is csak egy hit, hogy "szellemek márpedig nem lehetnek", stb. Győjteni kell a megfigyeléseket, és levonni a következtetéseket. A fizika is kísérletekkel ellenőrzi az elméleteket, ill. elméleteket gyárt a nem várt kísérleti eredményekre. A napi szinten kutató fizikusok sokkal nyitottabb szemléletűek, mint akik csak beszélnek róla. Utóbbiak sokszor le is vannak ragadva a klasszikus fizikánál.
  • roliika
    #106
    Így is felfogtam azért.:-)
  • Fenjoy
    #105
    Így is "szolnak" elegen, az eredmény meg már ismert:) Amugy nem az a kérdés hogy van e élet a halál után, hanem hogy van e "élet" a halál előtt:) A kérdés költöi:)
  • assdf
    #104
    Arra válaszoljon nekem vki hogyha van lélek meg ilyesmi, akkor miért nem jönnek vissza szólni hogy heló emberek van élet a halál után és ez és ez fog történni stb?
  • Fenjoy
    #103
    :) Azért ez nem egészen így működik, de valoban ha minnél erősebben manifesztálsz dolgokat, előbb utobb megjelenik a fizikai síkon, ez egy fajta vallásos közegre lefordítva az "ima" megfelelője a manifesztácio, azzal a különbségel hogy az imában az ember vágyik rá, hogy de jo lenne Istenem ha ez meg az lenne etc, a manifesztáls meg az hogy egyből megtermeted, hogy ez már van nekem, és nem kell, az baj, hogy a szokészletem kevés ehezz hogy pontosabban megfogalmazam, bocs
  • assdf
    #102
    Egyébként a vérfarkasnak vámpiroknak stb biztos hogy van vmi alapjuk különben nem lennének a legendák.
    Pl. simán el tudom képzelni hogy vmelyik vadász a középkorban bekattant csinált magának egy tuti kis farkasbőr ruhát, meg a fejére tett egy kitömött farkasfejet, aztán esténként legyilkolt pár falusit, néhány szemtanú meg csak annyit látott hogy egy farkasfejü emberforma volt a tettes. Ebből aztán figyelembe véve az akkori körülményeket nagyon gyorsan szép kis mese kerekedhetett, megtoldva még az azóta eltelt pár száz évvel, és már ki is alakult a vérfarkas legenda.
  • roliika
    #101
  • roliika
    #100
    :-D Tudom jól hogy honnét származik.:-D És én csináltam egy otthon megépíthető alufóliás verziót ami épp úgy műxik! :-)
  • dez
    #99
    "Vérfarkas"? Azért vannak olyan dolgok, amiket tényleg csak az emberi fantázia hozott létre. :) Nem mondom, hogy ezt is, csak... lásd #94.
  • roliika
    #98
    Akarok 1 kiló aranyat akarok 1 kiló aranyat....:-D Ha jól tudom a legtöbb "csoda" is úgy jött létre pl szobor könnyezések, hogy tömegek hittek benne, ami materializálódott.
  • roliika
    #97
    Én nem tom melyik lépcsőfokon vagyok és hányadik emeleten.:-) De ezek a dolgok nagyon érdekelnek /mindíg is érdekeltek amióta tudom az eszem. Ez és a számítástechnika/ és némi mérlegelés után hajlandó vagyok elfogadni ha van benne némi ráció.
  • assdf
    #96
    Na nekem már csak egy vicc jut eszembe erről az egészről:

    Kohn tévedésből meghal, ezért Isten visszaküldi a földre.

    Amint visszetért, elrabolja a KGB.
    - Na Kohn, létezik Isten, vagy nem?
    - Létezik.
    - Hmm. Itt van 1 millió euró, de mondja mindenkinek azt, hogy nincs!
    - Rendben.

    Még aznap elrabolja a Vatikáni Titkosszolgálat.
    - Ugye van Isten?
    - Nincs.
    - Itt van 1 millió euró, de mondja mindenkinek az, hogy van.
    - Jól van.

    Másnap a CIA rabolja el Kohnt.
    - Na Kohn, tudjuk a KGB-nek és a Vatikánnak adott válaszát is. Most mondja meg őszintén, van Isten, vagy nincs?

    - VAN, DE NÉGER!!!

  • Fenjoy
    #95
    lehetséges, de én ugy gondolom, hogy bevonzom azokat, akik erről akarnak beszélni velem, mármint az életben, ezt tapasztalom mostanság, én nem beszélek rola, csak ha szóba jön hogy "...hallottam veled mi történt..." című:)
  • dez
    #94
    Azért ne keverjünk mindent ide (/össze). A vitálitásmérőre amúgy is sokan reflexből ugranak. Azt tudtad amúgy, hogy az alapötlet nem épp Egelytől származik, ő csak egy elektronikus mérést tett hozzá? Na de mindegy, lényeg nem kell mindent összeönteni, mert abból moslék lesz.
  • Fenjoy
    #93
    Ördög, Sátán, meg démon és egyéb baromságok nem léteznek, ezeket mi "teremtjük", hogy vérfarkas meg etc, nem tudom, sok faj van amit nem ismer még az ember...
  • Fenjoy
    #92
    Amugy ha fizikai világban nem is tud mindenki "mozgatni" dolgokat, a szellemiben igen csak:) Amugy mi magunk teremtjük ezt a röszmeteg világot olyanak amilyen, van aki tudatosan, van aki tudatlanul, de mindenki benne van a "buliban":) Szoval Ovastosan a Manifesztáciokal:)
  • roliika
    #91
    Csak tudnám ezekkel a kukaságokkal hogy vérfarkas+vámpír+ördög mi belőlök az igazság.
  • dez
    #90
    Tényleg ne írt ilyeneket, mert ehhez több lépcsőfokot kell lépni, viszont ha túl korán hall ilyet valaki, és főleg úgy, hogy "ez így van", az egy görcsös elutasításba fogja vinni magát, ami káros, nem hasznos.
  • roliika
    #89
    Discowery chanell most!!!!!
    Témába vág.
  • Fenjoy
    #88
    egyet értek
  • roliika
    #87
    Hát..ezt mindenki mert annyira könnyű.:-) Én először 1-2cm-ről most már 1-2 m-ről.:-) Csak 1 hét gyakorlás és némi koncentráció kell.:-) Videót is csináltam.:-) aztán jöttek a hülye dumával hogy mert a szoba egyik oldala melegebb azért mozoghat. Mondtam hogy ha nem koncentrálok meg se mozdul, de erre már nem figyelnek a szkeptikusok.
  • dez
    #86
    Azért ellenkeznek, mert félnek. Félnek attól, amit nem ismernek. És mert az "urai" akarnak lenni az életüknek. (Persze az csak látszat, hogy azok, főleg így.)
  • Fenjoy
    #85
    értem, köszi:) de mivel minden energiábol áll ebben a fizikai világban is, mindent lehet mozgatni, persze ezt nem mindenki tudja megcsinálni:)
  • roliika
    #84
    1 kerék 1 mágne tengelyen és ahogy odateszed a kezed vagy koncentrálsz elkezd forogni. Na majd elküldöm hogy lehet házilag 5Ft-ból megcsinálni.:-) 16ezer ropi amúgy mert van benne fordulatszám mérő.
  • Fenjoy
    #83
    nincs semmi elkötelezetségem:) annyi van, hogy megtapasztaltam "pár dolgot", átéltem, ennyi csak
  • Kis-Bob
    #82
    Én is pontosan erről beszélek. "A tudomány alapvető feladata a megismerés, nem a hitek bizonygatása."

  • Fenjoy
    #81
    A tudomány azzal a gond, hogy szinte mindenki Szentírásnak vesszi, aztán rendre kiderül hogy elmélet ma már nem állja meg a helyét és ujabb elméletet gyártanak, majd az is elavult lesz, de sokan inkább a tudománynak "hisznek":)
  • Kis-Bob
    #80
    Én ezt nem így látom. Nem bizonyít semmit. Csak egy cselekvés. Látom, hogy ti nagyon elkötelezettek vagytok a témával kapcsolatban.
  • Fenjoy
    #79
    Nem ismerem
  • dez
    #78
    "a tudomány és a lélek közötti ellentéteket" - ezt inkább úgy mondtam volna, hogy a klasszikus fizika és a lelek létezését nem kizáró világkép ellentéteit, mivel pl. a kvantumfizika sokkal többet enged meg, mint a - máig sokak által "a valóság"-nak hitt - klasszikus fizika... Aztán az is egy dolog, hogy mit gondolnak a fizikusok, de pl. egy biológus, vagy pszichológus attól még szépen végezhti a kutatásait, rendszerezheti a megfigyeléseit, és ha valami olyasmit talál, ami létezik, bár elvileg nem szabadna léteznie (ma ez a kvantumfizikusokkal is gyakran megesik, már nem áll meg az eszük tőle :) ), akkor már nem az a módi, hogy akkor felejtsük el az egészet. A tudomány alapvető feladata a megismerés, nem a hitek bizonygatása.

    Ja, az, hogy nem mindenkivel történik meg, nem bizonyít semmit.
  • roliika
    #77
    Egely vitalitásmérőről mi a véleményed?:-)
  • Fenjoy
    #76
    Nem biztos hogy azok "bolondok":) De ez is azt bizonyitja mármint a temetési szertartás, a lélek jelenlétét!
  • roliika
    #75
    És honnét tudod hogy a bolondok bolondok? Mert ezt is megfordíthatjuk.:-)